Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Vysoce výkonný čtyřjádrový NAS se dvěma porty 10GbE SFP+

Vaše cena (s DPH):
49 490 Kč
Kód:
UQ212
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 8
Tvarový činitel 2U Rack
Typ CPU AMD řada R
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 4GB
Paměťový slot 4xDDR4
Slot M.2 2x
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE, 10GbE SFP+
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,50,60
Rozšiřující slot 1xPCIe
USB Porty USB 2.0, USB 3.0
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne

Zařízení TS-873U je vybaveno vysoce výkonným procesorem AMD řady R s až 64 GB DDR4 RAM, dvěma porty 10GbE SFP+ a poskytuje dva sloty M.2 SATA 6Gb/s SSD, které umožňují maximální flexibilitu při konfiguraci stupňovaných úložišť a umožňují použití cache. Tento výkonný hardware také může zdvojnásobit výkon při přenosu zašifrovaných souborů pomocí akcelerovaného šifrování AES-NI. TS-873U je určen pro malé a střední podniky, které potřebují soukromý cloud, sdílení souborů a spolupráci na nich napříč různými platformami, účinné zálohování/obnovování, ukládání pro virtualizaci a zajištění své IT infrastruktury do budoucna pro sítě 10GbE pro maximální návratnost investice.

  • Sjednocené úložné řešení pro NAS a iSCSI-SAN
  • Vysoce efektivní úložné řešení pro virtualizaci, editaci a sdílení HD videí za provozu, s připraveností pro sítě 10GbE
  • Podporuje virtualizaci, kontejnerové aplikace, centralizované úložiště, zálohování, sdílení a obnovení po havárii
  • Zabezpečený přístup s VPN Server a VPN Client
  • Qfiling umožňuje automatickou organizaci souborů, Qsirch poskytuje fulltextové vyhledávání souborů a QmailAgent zjednodušuje správu většího počtu e-mailových účtů
  • Nový systém QVR Pro umožňuje vyhrazený úložný prostor pro data z dozorování na NAS a umožňuje využívat výhody snadné ovladatelnosti úložišť ze systému QTS
  • Rozšířitelná úložná kapacita pomocí rozšiřujících úložných jednotek QNAP nebo VJBOD (Virtual JBOD

Čtyřjádrový procesor AMD řady R RX-421ND s akcelerací šifrování AES-NI
TS-873U je vybaven čtyřjádrovým procesorem AMD řady R RX-421ND 2,1 GHz (Turbo Core až 3,4 GHz), dvoukanálovou pamětí 8 GB/16 GB/64 GB DDR4 RAM (navýšitelnou až na 64GB), čtyřmi porty 1GbE a předem nainstalovanou síťovou kartou 10GbE se dvěma porty. Díky duální konfiguraci 10GbE je zařízení TS-873U schopné zajistit datovou propustnost až 1567 MB/s pro bleskurychlý multitasking při nízké spotřebě energie, zatímco mechanismus pro akcelerované šifrování s AES-NI poskytuje bezkonkurenční výkon v oblasti šifrování ve své třídě (až 1315 MB/s díky 256-bitovému šifrování AES celých svazků NAS) pro zvýšení výkonu systému, zabezpečení a zajištění citlivých podnikových dat uložených na NAS.

Vestavěná konektivita sítě 10GbE
Zařízení TS-873U podporuje vysokorychlostní sítě 10GbE pomocí integrovaného síťového adaptéru 10GbE SFP+ PCIe se dvěma porty, který nabízí velkou datovou propustnost pro podniky vyžadující vyšší přenosovou šířku pro virtualizaci a rychlé zálohování a obnovení z důvodu stále rychleji narůstajících objemů dat. Zvyšuje také produktivitu multimediálních pracovních postupů tím, že umožňuje střih videa s vysokým rozlišením za provozu, aniž by bylo nutné přesouvat videa mezi TS-873U a pracovními stanicemi.

Vysoce spolehlivá konstrukce zaručující kontinuitu podnikání
TS-873U připravený pro podnikání, je navržen tak, aby poskytoval provoz a služby 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Podpora rozsáhlých konfigurací RAID a výměn za provozu umožňuje vyměňovat pevné disky bez přerušení provozu služeb. Pokročilá technologie obnovení RAID od QNAP vám také pomůže v případě nechtěného vyjmutí některých zdravých disků z poškozeného svazku RAID. Systém lze obnovit opětovným vložením nechtěně vyjmutých pevných disků, aby data byla neustále dostupná. TS-873U poskytuje vysokou spolehlivost a účinnost s podporou quad LAN pro režimy slučování více portů, včetně podpory failoveru.

M.2 SATA 6 Gb/s SSD a 2,5" SSD cache s optimalizací pro Qtier
Zařízení TS-873U podporuje SSD cache za účelem zvýšení výkonu IOPS a poskytuje vyšší přenosovou rychlost a spolehlivost díky (volitelným) dvěma SSD M.2 2280 SATA 6Gb/s. Užití SSD cache zvyšuje celkový výkon systému a je dokonalou volbou k zvýšení celkového pracovního výkonu aplikací náročných na vstupní a výstupní operace (IOPS) například virtualizace. Technologie Qtier společnosti QNAP poskytuje zařízení TS-873U možnost automatického stupňování, které dále pomáhá nepřetržitě optimalizovat efektivitu úložišť pro disky M.2 SSD, 2,5" SSD a vysokokapacitní disky SATA s akcelerací po celý den.

QTS – nejinteligentnější a nejintuitivnější operační systém pro NAS
Díky modulárním aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Dále byly přidány nové inteligentní agentské služby pro zjednodušení systémových operací a správy. Systém QTS je vybaven inteligentní pracovní plochou, která vám umožní rychle vyhledávat požadované funkce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace, otevírat více oken aplikací pro provoz většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu práce, a poskytuje vestavěné Centrum aplikací s aplikacemi instalovanými dle potřeby pro rozšíření funkci NAS. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby vám přinesl optimalizovaný prožitek v prostředí cloud, a je vybaven pokročilými funkcemi.

Úložiště pro rozsáhlé virtualizační aplikace
TS-873U je rozsáhlé úložné řešení iSCSI/IP-SAN a podporuje VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2012 R2, takže prospívá flexibilní implementaci a správě ve virtualizačních prostředích. TS-873U podporuje VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšení výkonu odlehčením serverové zátěže pro servery ESXi a Hyper-V, v uvedeném pořadí, a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

Integrovaná řešení virtualizace a kontejnerů
Virtualization Station vám umožní provozovat na TS-873U virtuální počítače (VM) a mít k nim přístup prostřednictvím webového prohlížeče nebo VNC, zatímco Container Station integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker®, takže vám umožní provozovat na TS-873U větší počet izolovaných systémů Linux® a navíc stahovat aplikace z integrovaného registru Docker Hub Registry®. Container Station podporuje také platformu QIoT Containers, která umožňuje rychle strukturovat vaše prostředí IoT a implementaci Vašeho soukromého IoT cloudu. Protože už zde nejsou omezení daná fyzickým síťovým rozhraním, síťový a virtuální přepínač zvyšuje významně rychlost přenosu dat přes vnitřní rozhraní mezi VM, kontejnery a NAS.

Optimalizovaná spolupráce se sdílením souborů a synchronizací napříč platformami
Zařízení TS-873U centrálně ukládá data, protokoly a různé soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS k sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac®, Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync - což je nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů - bude jakýkoli soubor nahraný na TS-873U zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům nebo mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se výrazně zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce.

Ucelená řešení pro zálohování a obnovení po havárii
TS-873U nabízí flexibilní zálohovací řešení pro uživatele počítačů Windows® a Mac®, snímky svazků/LUN (blokový režim LUN* a souborový režim LUN), Snímek složky, Replika snímku a Klon. Podporuje také aplikaci Hybrid Backup Sync, která konsoliduje funkce zálohování, obnovení a synchronizace (pomocí RTRR, rsync, FTP, CIFS/SMB) pro snadný přenos dat na místní, vzdálená i cloudová úložiště v rámci rozsáhlého plánu na ukládání dat a obnovení po havárii.

Komplexní zabezpečení na ochranu vašich dat
V prostředí otevřených sítí se podniková data mohou stát terčem potenciálního útoku. TS-873U poskytuje četné možnosti zabezpečení, jako například antivirus, šifrování přístupu, blokování adres IP, ověřování dvěma kroky, a další. IT administrátoři mohou také řídit přístupová práva jednotlivých uživatelů k různým složkám a bránit tak neoprávněnému přístupu k důležitým souborům. TS-873U podporuje 256-bitové šifrování AES, čímž brání neoprávněnému přístupu k citlivým podnikovým údajům a jejich narušení i v případě krádeže pevných disků nebo i celého systému. Podporovány jsou také služby Windows AD, server LDAP a vestavěná služba LDAP.

Zabezpečený přístup s využitím VPN a proxy serveru
Nová aplikace QVPN kombinuje funkci VPN Server a VPN Client. Prostřednictvím QVPN lze používat TS-873U jako server VPN s podporou L2TP/IPsec, OpenVPN a PPTP, takže vám umožní zabezpečený přístup ke sdíleným datům v rámci privátní místní sítě. TS-873U také lze používat jako VPN Client pro připojení k jiným serverům VPN nebo k virtuální privátní síti přes PPTP a OpenVPN pro zabezpečený přenos dat. VPN Client také umožňuje připojit NAS k více serverům najednou. Ke svému NAS a k serveru VPN doma můžete připojovat zařízení pro přístup k datům na LAN; můžete se připojit přes klienta VPN na svém NAS k serverům VPN v zahraničí, abyste získali přístup ke službám, jejichž provoz je regionálně omezen, například Netflix a Hulu v HD Station.

Rychlé zařazování a vyhledávání dat pro zdvojnásobení vaší produktivity
TS-873U nabízí Qfiling a Qsirch pro snadnou organizaci a vyhledávání souborů a je tudíž vysoce efektivním centrem pro ukládání dat. Qfiling automatizuje organizaci souborů – jednoduše určete podmínky zařazování, nastavte rozvrh a soubory se zorganizují a archivují podle vašich nastavení. Qsirch, fulltextový vyhledávací nástroj, nabízí rychlé vyhledávání souborů a podporuje zobrazování náhledů miniatur, výtahy z obsahu, nápovědu ke klíčovým slovům a mnohem více. Obě aplikace výrazně zvyšují produktivitu, která značně snižuje dobu strávenou vyhledáváním souborů na NAS a tím vám umožňují soustředit se na jiné úkoly.

Centralizovaná správa e-mailů a kontaktů pro lepší komunikační pracovní postupy
Spravovat e-maily a kontaktní informace, které jsou roztroušené po různých počítačích, zařízeních a účtech může být velmi těžké – a to nemluvíme o tom, že důležité e-maily nebo kontaktní informace se ztratí nebo jsou nepřístupné kvůli zavření účtu nebo selhání/ztrátě zařízení. QmailAgent a Qcontactz společnosti QNAP vám pomáhají centrálně ukládat a spravovat e-maily a kontaktní informace, díky čemuž jsou kdykoli přístupné pro všechna vaše zařízení – a díky výkonnému vyhledávacímu nástroji Qsirch můžete snadno vyhledávat kontakty a e-mail, ať je potřebujete kdekoli.

Rozsáhlé dohledové řešení poskytující zabezpečení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Surveillance Station je profesionální Systém správy videa (Video Management System, VMS) pro síťový dohled, který nabízí uživatelsky příznivé správní rozhraní, více než 3 000 kompatibilních modelů IP kamer a rozšiřovatelné licence ke kanálům IP kamer. Podporuje monitorování v reálném čase, nahrávání a přehrávání videa a zvuku pomocí široké škály upravitelných nastavení. Můžete použít aplikaci Vmobile pro iOS® nebo Android™ a spravovat monitorované kanály kdykoli a odkudkoli pro zabezpečení prostředí své kanceláře, nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a přeměnit tak své zařízení na síťovou kameru pro okamžité nahrávání na váš TS-873U. TS-873U nabízí 4 bezplatné kanály IP kamer, které můžete rozšířit až na 72 kanálů dokoupením doplňujících licencí.

Zcela nové dohledové řešení QVR Pro
TS-873U podporuje QVR Pro (Beta), která integruje profesionální systém QVR od QNAP do operačního systému QTS. Můžete zařídit vyhrazený nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na NAS a také využít výhody škálovatelnosti a správy úložišť z QTS. QVR Pro je vybaven flexibilním monitorovacím rozhraním, které umožňuje nastavovat poměr a monitorovat pohled z kamer IP, podporuje funkci vylepšené časové osy, která poskytuje okamžité vyhledávání videí a rychlou identifikaci náhledu v režimu živého sledování, a umožňuje monitorování náhledů a přehrávání obrázků bez nutnosti přepínat mezi různými okny. Další funkce, jako například přidávání dávek a editace kamer a vyhledávání kamer napříč různými LAN, dále snižují náklady a čas na implementaci a na údržbu kompletního dohledového systému. Pomocí nově vyvinuté aplikace QUSBCam2 můžete používat USB kameru jako kameru v síti ONVIF. Jednoduše ji připojte k zařízení TS-873U a můžete sledovat snímky v reálném čase, aniž byste si museli instalovat nějaký software. Pomocí QVR Pro můžete dokonce ukládat nahrávky pro přehrávání, díky čemuž můžete vybudovat dohledový systém s minimálním rozpočtem.

Ekonomické, flexibilní řešení pro rozšíření úložišť
Kromě připojení rozšiřující jednotky QNAP lze také zvýšit úložnou kapacitu produktu TS-873U pomocí VJBOD. Díky VJBOD lze využívat úložnou kapacitu dalších QNAP NAS* jako virtuálních disků, které lze v produktu TS-873U připojit jako místní disky ke sdílení, aplikace nebo dokonce vytvořit jiný LUN. Ke snadnému rozšiřování kapacity NAS a správě úložných jednotek při rozšiřování úložišť můžete používat QTS Storage Manager.

CPU: AMD řady RX-421ND čtyřjádrový procesor 2,1 GHz, turbo až 3,4 GHz
Akcelerace šifrování: AES-NI
Systémová paměť: 4GB DDR4 (1 x 4GB)
Maximální paměť: 64GB (4 x 16GB)
Paměťový slot: 4 x UDIMM DDR4 (U konfigurací se dvěma nebo čtyřmi moduly DIMM musíte použít dvojici identických modulů DDR4.)
Paměť Flash: 512MB DOM
Pozice pro diskové jednotky: 8 x 3.5"/2.5" SATA 6Gb/s HDDs/SSDs
Slot pro M.2 SSD: 2 x M.2 2280 SATA 6Gb / s SSD - Poznámka: 1. SSD M.2 není standardně součástí dodávky. 2. M.2 SSD operace mohou snadno generovat nadměrné teplo. Doporučuje se instalovat chladič (od QNAP nebo poskytovatele třetí strany) na M.2 SSD.
10 gigabitový Ethernet port: 2 x 10GbE port SFP + přes předinstalovanou síťovou kartu PCIe
Gigabitový Ethernet port: 4 x Gigabit RJ45 LAN ports
Slot PCIe: 1 x PCIe Gen 3 (x4), předinstalovaný s kartou SFP + LAN se dvěma porty 10GbE
Port USB: 2 x USB 3.0 port, 4 x USB 2.0 port
Indikátory LED: Stav/napájení, LAN, USB, jednotka 1 – 8
Tlačítka: Napájení/Stav, Reset
Port pro údržbu: 1 x 3,5 mm port konzole
Tvarový činitel: 2U Rackmunt
Rozměry (V x Š x H): 89 x 482 x 534 mm
Hmotnost: 9.85 kg
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0 ~ 40˚C, 5 ~ 95% RH nekondenzující, teplota vlhkého teploměru: 27˚C
Napájecí jednotka: 250W, 100-240V AC, 50/60 Hz
Ventilátor: 2 x 70mm, 12V DC
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.