Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP TS-832XU-RP-4G

Doprodej

8-diskový NAS typu rackmount s dvěma zdroji pro malé a střední podniky s podporou 10GbE

Vaše cena (s DPH):
35 491 Kč
Kód:
UQ244
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 8
Tvarový činitel 2U Rack
Typ CPU AnapurnaLabs Alpine
Architektura CPU ARM 64bit
Velikost RAM 4GB
Paměťový slot 1xDDR4
Slot M.2 Ne
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE, 10GbE SFP+
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,JBOD,Single
Rozšiřující slot 1xPCIe
USB Porty USB 3.1 Gen 2
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ano

Model TS-832XU-RP byl konstruován tak, aby přinášel vysoký výkon, možnosti flexibilního rozšíření a rozmanité aplikace za dostupnou a výhodnou cenu pro malé a střední podniky. Dva porty 10GbE SFP+ podporují vysokorychlostní přenos velmi důležitých dat a slot PCI Express (PCIe) 2.0 ×2 slot (×4 délka) poskytuje flexibilitu pro rozšíření připojení a/nebo úložiště s disky SSD M.2 SATA/PCIe NVMe SSD, prostřednictvím rozšiřovacích karet QM2 od společnosti QNAP. Model TS-832XU-RP lze používat pro nejrůznější potřeby ukládání dat, zálohování souborů, zotavení po havárii, kontejnerizované aplikace, dozor a mnoho dalšího. Model TS-832XU-RP je rovněž vybaven redundantním napájením pro zajištění nepřerušených služeb.


Spolehlivé úložiště pro každodenní potřeby

Model TS-832XU-RP je vybaven čtyřjádrovým procesorem AL-324 1,7 GHz (PoC), z řady produktů Alpine V2 AL3 od Annapurna Labs, společnosti skupiny Amazon. Zakomponovaná paměť 4 GB RAM lze upgradovat maximálně na 16 GB pro rozšíření možností do budoucna. Díky připojení 10GbE a rozšíření PCIe dokáže model TS-832XU-RP zajistit výkon až 2134 / 725 MB/s (bez šifrování) a 1263 / 441 MB/s (s hardwarově akcelerovaným šifrováním svazků AES-256) pro významné zrychlení obchodních operací.

Vestavěné porty 10 GbE SFP+ urychlují pracovní postupy

Se dvěma vestavěnými porty 10 GbE SFP+ dokáže TS-832XU-RP ihned využít výhod vysokorychlostní síťové infrastruktury 10GbE. Porty 10 GbE SFP+ podporují úlohy náročné na šířku pásma, včetně databází, úložišť virtuálních počítačů a záloh velkých dat.

Jeden slot PCI Express zajišťuje rozšiřitelnost a flexibilitu

Model TS-832XU-RP nabízí jeden slot PCI Express (PCIe) 2.0 ×2 (×4 délka) pro rozšíření funkčnosti NAS, jako je instalace dodatečných portů 10GBASE-T a disků SSD M.2 (SATA i PCIe NVMe*). Společnost QNAP nabízí kompletní řadu rozšiřovacích karet pro využití výhod rozšiřitelnost modelu TS-832XU-RP o PCIe, včetně rozšiřovacích karet QM2 a jednoduchých/duálních NIC portů.

Snímky a Hybrid Backup Sync zabezpečují vaše data

Komplexní plán pro zotavení po havárii vyžaduje pro svoje fungování několik vrstev ochrany a zálohy. Model TS-832XU-RP podporuje snímky pro ruční /automatický záznam obsahu souborů a jejich změny na úrovní bloků a umožňuje rychle vrácení v případě poškození nebo nezáměrného odstranění. Pro zvýšení zabezpečení dat dokáže Hybrid Backup Sync zálohovat, obnovit a synchronizovat soubory do místních externích zařízení, vzdáleného NAS úložiště a veřejného cloudu a naopak.

Sdílení souborů napříč platformami a Qsync zvyšují komfort při výměně souborů

Model TS-832XU-RP podporuje protokoly SMB/CIFS, NFS a AFP pro sdílení napříč sítěmi Windows, Mac, Linux/UNIX. Data lze ukládat centrálně na NAS a chránit je přísnými opatřeními poskytovanými modelem TS-832XU-RP. Služby Windows AD a LDAP umožňují správcům systému konfigurovat uživatelská oprávnění s využitím stávajícího serveru Windows AD, serveru LDAP nebo vestavěné služby LDAP. Chcete-li synchronizovat data napříč zařízeními, včetně mobilů, stačí si pouze na NAS nainstalovat Qsync Central a Qsync klienta na ostatních zařízeních a užívat si s modelem TS-832XU-RP službu rychlé, privátní a bezpečné synchronizace souborů v reálném čase.

QTS a Centrum aplikací nabízejí nekonečné možnosti

QTS, operační systém pro QNAP NAS, poskytuje celou řadu přidaných a vylepšených funkcí, jako je lepší Qtier, podpora RAID 50/60, Qboost, OCR Converter a mnoho dalšího. V centru aplikací QTS je k dispozici více aplikací, například Domotz, služba QVPN a další. Můžete snadno využívat výhod aplikací od společnosti QNAP a důvěryhodných třetích stran a rozšířit funkce a možnosti NAS.

Zabezpečte svůj majetek integrovanými řešeními dozoru

Model TS-832XU-RP poskytuje inteligentní systém správy dozoru pro monitorování v reálném čase, záznam obrazu a zvuku a přehrávání pro zabezpečení pracovního prostředí. Můžete dokonce použít webové kamery USB jako dostupné IP kamery s bezplatnou aplikací QUSBCam2. Model TS-832XU-RP rovněž podporuje QVR Pro, systém NVR příští generace od společnosti QNAP, který umožňuje vyhradit samostatné a nezávislé úložiště pro data dozoru na NAS a využívat výhod škálovatelnosti a správy úložiště ze systému QTS.

Chraňte obsah NAS šifrováním a dalšími funkcemi zabezpečení

AL-324 PoC modelu TS-832XU-RP podporuje hardwarově akcelerované šifrování svazků AES-256, sdílených složek a logických jednotek LUN pro zajištění důvěryhodnosti dat bez snížení výkonu. Mezi další funkce zabezpečení patří filtrování IP adres, vyhledávání virů a malwaru a mnoho dalšího. Můžete také nastavit oprávnění, aby přístup ke konkrétním složkám měli pouze oprávnění uživatelé nebo aplikace. Službu QVPN, dostupná z Centra aplikací, lze využít také pro nasazení připojení VPN pro zabezpečení komunikace mezi zařízeními a NAS.

Virtual JBOD a rozšiřovací jednotky pomáhají sdílet a rozšířit prostor úložiště

Model TS-832XU-RP podporuje připojení rozšiřující jednotky UX-800U-RP (8 -pozicová) nebo UX-1200U-RP (12-pozicová) pro zvýšení celkové kapacity. Nevyužitou kapacitu úložiště TS-832XU-RP lze rovněž použít pro rozšíření kapacity dalšího NAS QNAP pomocí technologieVirtual JBOD (VJBOD) společnosti QNAP.

Redundantní napájení pro spolehlivé služby

Model TS-832XU-RP je vybaven redundantním napájením pro zajištění maximální disponibility služeb a dosažení vysoké spolehlivosti. Díky duálnímu 1000BASE-T a duálním portům 10GbE SFP+ dokáže vaše firma zajistit nepřetržitý provoz, což představuje cenově výhodné a spolehlivé řešení úložiště.

CPU:  Čtyřjádrový procesor Annapurna Labs Alpine AL-324 ARMv8 Cortex-A57 1,7 GHz
Architektura: 64bitová, Šifrovací modul
Systémová paměť: 4 GB DDR4 (1 x 4 GB)
Maximální paměť:  16 GB (1 x 16 GB)
Paměťový slot:  1 x slot DDR4 Long-DIMM
Pozice pro diskové jednotky : 8 x sloty pro 3,5“ disk SATA 6 Gb/s
2,5“ pevné disky SATA
2,5“ disky SSD SATA
Podpora akcelerace SSD cache : 3,5“ sloty 1 až 8
Volitelné: Disky SSD na volitelné rozšiřovací kartě QM2 PCIe
10 gigabitový Ethernet port:  2 x 10GbE SFP+
Gigabitový Ethernet port:  2 x RJ45
PortyUSB : 4 x USB 3.1 Gen 1 Typ A
Slot PCIe : Slot 1: 2.0 x2
Provedení:  rackmount
Rozměry (V x Š x H) 89 x 482 x 534 mm
Hmotnost :12,5 kg

Napájecí jednotka:  2 x ATX 250 W, 100-240 V AC, 50/60 Hz, 5 A-2,5 A
Příkon (W) :
HDD sleep: 38.1 W
V provozu: 60.74 W

Ventilátor : 2 x 7 cm ventilátory (12 V DC)

Více informací na webu výrobce : ZDE

Více informací na webu výrobce : ZDEZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.