Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP TS-470U-SP

Doprodej

Výkonný 4-diskový NAS server určený do rackové skříně s 4 x Gbit LAN.

Vaše cena (s DPH):
18 990 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
19 990 Kč
Kód:
UMNP004346
Značka:
QnapServery QNAP TS-470U slouží jako IP-SAN (iSCSI) a NAS řešení, které může být použito pro různé firemní aplikace mezi které patří záloha dat, obnova dat, sdílení a virtualizace.

Hlavními funkcemi jsou:

  • Správa a sdílení souborů z jednoho centralizovaného úložiště
  • Záloha firemních dat vzdálenou šifrovanou replikací, Real-time Remote Replication (RTRR), záloha do cloudu
  • Použití jako NAS, iSCSI/IP-SAN řešení pro virtualizaci
  • Použití jako počítač - technologie QvPC
  • Podpora Windows AD/LDAP, Windows ACL
  • Synchronizace souborů mezi počítači, tablety a telefony
  • Rozšíření až na kapacitu 120TB
  • Spuštění několika virtuálních instalací Windows, Linux, Android

Vysoký výkon

Tento server běží na procesoru Intel® Celeron® dual-core 2.7GHz s 2GB DDR3 pamětí (rozšiřitelnou na 16GB), čtyřma Gigabit LAN porty a podporou SATA 6Gb/s s dostatečným výkonem pro náročné firemní aplikace.  Čtyři LAN porty umožňuji administrátorům nastavit agregaci linek pro zvýšení přenosové kapacity. Podporované režimy jsou Balance-rr (Round-Robin), Active Backup, Balance XOR, Broadcast, IEEE 802.3ad, Balance-tlb (Adaptive Transmit Load Balancing) a Balance-alb (Adaptive Load Balancing).

Operační systém QTS – jednoduchý a výkonný

Intuitivní uživatelské rozhraní operačního systému QTS nabízí rychlý a přehledný přístup ke všem funkcím vašeho serveru. Na ploše si můžete vytvořit ikonky pro rychlý přístup k oblíbeným funkcím, sledovat důležité funkce systému a pracovat v několika aplikacích najednou.

Akcelerace s SSD Cache

Poodpora SSD caching, který zvyšuje výkon a přenosové rychlosti. Jedná se o výborné řešení pro aplikace, které vyžadují rychlé přenosové rychlosti, například virtualizace a kombinací disků HDD a SSD dosáhnete dobrého poměru ceny a výkonu.

Virtualizace

Podpora pro Intel® Virtualization Technology (VT-x) promění váš server ve virtualizační platformu s podporou několika různých operačních systémů, rychlého vytváření virtuálních strojů (VM), a také import a export VM. S jednoduchým uživatelským rozhraním můžete z jednoho místa spravovat všechny vaše vytvořené virtuální stroje. Také si můžete z Internetu stáhnout připravené VM a jednoduše je naimportovat. Tento server podporuje VMware® ESXi, Citrix® XenServer, Microsoft® Hyper-V a Windows Server 2012, a take podporuje pokročilé funkce SPC-3, MPIO a MC/S.

Bezpečnost dat šifrováním celého NAS

Vaše data budou vždy v bezpečí s technologií zašifrování celého oddílu a šifrováním všech souborů ve sdílených složkách. K zašifrovaným souborům můžete přistupovat z Windows přes protokoly SMB/CIFS, iSCSI, a NFS.

Bezpečná záloha dat

Aplikace QNAP NetBak Replicator podporuje plánovanou zálohu dat a zálohu dat v reálném čase spolu se zálohou emailů ve Windows Outlook. Uživatelé Max OS X ocení podporu Apple Time Machine pro automatickou zálohu dat. Port USB 3.0 na předním panelu slouží k rychlé záloze dat z externích disků, a to zmáčknutím jediného tlačítka. Také je podporována spousta dalších aplikací mezi které patří například Acronis® True Image a Symantec® Backup Exec.

Vzdálená obnova dat

Tyto NAS servery mají několik možností pro obnovu dat. Podpora RTRR (Real-Time Remote Replication) umožňuje zálohu dat na jiný NAS nebo FTP server a synchronizaci  vybraných složek. Data mohou být také zálohována na jeden z mnoha cloudových úložišť mezi které patří Amazon® S3, Amazon Glacier, Microsoft® Azure, ElephantDrive®, Dropbox® a Google® Drive.

Procesor:
Intel® Celeron® dual-core 2.7GHz

Paměť DRAM:    
2GB DDR3 SO-DIMM
(Paměť je možné rozšířit na 16 GB - 8GB x2)

Flash paměť:
512MB DOM

Pevné disky:
4 x 3,5” nebo 2.5” SATA 6Gb/s, SATA 3Gb/s nebo SSD

LAN:    
4 x Gigabit RJ-45 Ethernet port

USB:
4 x USB 3.0
5 x USB 2.0

HDMI:
1

Rozměry:    
44 x 439 x 499 mm

Hmotnost:
7,63 kg

Spotřeba:
7,5W (standby), 38,2W (HDD standby), 58,5W (za chodu)

Napájení:
250W, 110-240V AC, 50-60Hz

Instalační průvodce v CZ:
https://start.qnap.com/cz/index.phpZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.