Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Novinka

Vysoce výkonný čtyřjádrový NAS pro sítě 10GbE

Vaše cena (s DPH):
28 490 Kč
Kód:
UQ224
Značka:
QnapNákladově efektivní model TS-463XU připravený na 10GbE disponuje vysoce výkonným čtyřjádrovým procesorem AMD řady G. Model TS-463XU je vybaven nativní konektivitou 10GbE, která zajišťuje vysoký výkon s trvalou datovou propustností a škálovatelným úložištěm, proto je dokonalým řešením pro podniky, které požadují vyšší šířku pásma pro datová centra a virtualizaci.

Vysoký výkon a akcelerované šifrování AES-NI
Model TS-463XU je vybaven energeticky úsporným 64bitovým čtyřjádrovým procesorem AMD 2,0 GHz s pamětí 4GB DDR3L RAM (navýšitelná na 16 GB), jedním portem 10GbE 10GBASE-T, čtyřimi porty Gigabit Ethernet a podporou SSD cache pro zajištění vynikajícího výkonu při zvládání více úloh. Díky hardwarově akcelerovanému šifrování AES-NI model TS-463XU také poskytuje bezkonkurenční výkon v oblasti šifrování a zajišťuje bezpečnost citlivých obchodních dat uložených na NAS.

Integrovaná konektivita 10GbE 10GBASE-T
Model TS-463XU je dodáván s předinstalovaným síťovým adaptérem 10GBASE-T Ethernet s jedním portem pro zajištění úplné podpory vysokorychlostních sítí 10GbE. Sítě 10GbE nabízení výrazné zvýšení rychlosti pro virtualizační úlohy, rychlé zálohování a obnovu, aplikace pracující s velkými objemy dat a také umožňují online video střih, aniž by bylo nutné videa přesunovat mezi NAS a pracovními stanicemi. Ve spojení s potenciálem velké úložné kapacity je model TS-463XU ideální pro firmy, které ukládají velké množství dat a využijí zvýšenou flexibilitu IT.

Vysoká spolehlivost zaručující kontinuitu podnikání
Model TS-463XU se svou připraveností pro podnikání je navržen tak, aby poskytoval provoz a služby 24 hodin denně / 7 dní v týdnu. Podpora rozsáhlých konfigurací RAID a hot-swap řešení umožňuje vyměňovat pevné disky bez přerušení provozu služeb. Pokročilá technologie obnovení RAID od QNAP Vám také pomůže v případě nechtěného vyjmutí některých nepoškozených disků z poškozeného svazku RAID. Systém lze obnovit opětovným vložením nechtěně vyjmutých pevných disků, aby data byla neustále dostupná. Model TS-463XU poskytuje vysokou spolehlivost a účinnost s podporou čtyř 1GbE LAN pro režimy slučování více portů, včetně podpory failoveru.

SSD cache a automatické stupňování umožňují optimalizovanou účinnost úložiště
Model TS-463XU podporuje SSD cache kvůli zlepšení pracovního výkonu aplikací náročných na vstupní a výstupní operace (IOPS), například virtualizace. Technologie Qtier™ poskytuje zařízení TS-463XU možnost automatického stupňování, které pomáhá nepřetržitě optimalizovat využívání úložišť s využitím vysoce výkonných disků SSD a vysokokapacitních disků SATA. Nová technologie Qtier™ 2.0 umožňuje sledovat vstupy a výstupy, úložiště se stupňováním SSD tak může využívat vyhrazený prostor na bázi cache pro zvládání náhlých požadavků na vstupy a výstupy v reálném čase, čímž se výrazně maximalizují výhody SSD.

Blokový iSCSI LUN: Ideální volba pro virtualizační úložiště
Zařízení TS-463XU podporuje blokový iSCSI LUN, který poskytuje spolehlivější a izolovanější prostřední než souborový LUN. Díky podpoře VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2016 poskytuje model TS-463XU výkonné, spolehlivé a dostupné řešení pro virtualizační prostředí a podporuje rovněž VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšení výkonu odlehčením serverové zátěže pro servery ESXi a Hyper-V a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

Univerzální řešení pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů
Virtualization Station a Container Station představují hybridní přístup k virtualizaci. Ať už jsou vaše potřeby virtualizace jakékoli, můžete se spolehnout, že společnost QNAP vám dodá kompletní podporu pro virtualizaci.

QTS – inteligentní, intuitivní a kreativní operační systém pro NAS
Díky mnoha modulárním aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího, takže můžete NAS používat snadněji, účinněji a flexibilněji! Nový nástroj Qboost poskytuje optimalizaci NAS, umožňuje akcelerovat aplikace, uvolnit systémové zdrojea plánovat aplikace. Vestavěný App Center se stovkami aplikacemi instalovanými dle potřeby také otevírá obrovský potenciál pro další funkce NAS. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinesl optimalizovaný prožitek v cloudových prostředích a je vybaven pokročilými funkcemi.

Kompletní plánování zálohování
Model TS-463XU poskytuje spolehlivé, flexibilní řešení pro zálohování a obnovení po havárii a pomáhá organizacím s rutinními úlohami zálohování se zajištěním nákladové efektivity a vysoké produktivity.

Optimalizovaná spolupráce s hladkým sdílením souborů a synchronizací
Zařízení TS-463XU centrálně ukládá data, soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS k sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TS-463XU zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům a mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory lze centrálně spravovat pomocí aplikace File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. Aplikace File Station vám také pro větší pohodlí umožňuje připojit vzdálené zařízení NAS a přenášet soubory mezi vaším zařízením NAS a veřejnými cloudovými službami.

Zcela nové dozorovací řešení QVR Pro
Nové dozorovací řešení QVR Pro od QNAP vám umožní zařídit vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na modelu TS-463XU a využít výhod správy úložišť z QTS. Díky QVR Pro se značně zjednodušuje správa kamery, alokace úložného prostoru, živé zobrazování kamery a přehrávání. Můžete také používat mobilní aplikaci QVR Pro Client k monitorování svých kamer odkudkoli nebo používat USB webkamery jako síťovou kameru ONVIF s aplikací QUSBCam2.

CPU: AMD G-Series GX-420MC quad-core 2.0 GHz
Akcelerace šifrování: AES-NI
Systémová paměť: 4 GB DDR3L (1 x 4 GB)
Maximální paměť: 16 GB (2 x 8 GB)
Paměťový slot: 2 x SO-DIMM DDR3L (U konfigurací dual-DIMM musíte použít dvojici identických modulů DDR3L.)
Paměť Flash: 512MB DOM
Pozice pro diskové jednotky: 4 x 3.5“ SATA 6 Gbps bays
Kompatibilita diskových jednotek: 3.5“ SATA 6Gb/s HDD, 2.5“ SATA 6Gb/s HDD, 2.5“ SATA 6Gb/s SSD
Podpora akcelerace SSD cache: jednotky 1 až 4
10 gigabitový Ethernet port: 1 x RJ45 10GBASE-T přes předinstalovanou síťovou kartu PCIe, podporující rychlosti 10G / 5G / 2.5G / 1G / 100M Poznámka: Pro dosažení rychlosti 10GbE na delší vzdálenost použijte kabel LAN Cat 6a nebo Cat 7 LAN (není součástí dodávky).
Gigabitový Ethernet port: 4 x RJ45
Slot PCIe: 1 x PCIe 2.0 x4 (předinstalovaný s jedinou síťovou kartou 10GBASE-T)
Port USB: 2 x USB 3.0, 3 x USB 2.0 (Přední: 1; Zadní: 2)
Indikátory LED: HDD 1-4, Status, USB, LAN
Zvuk: Alarm bzučák
Tlačítka: Power, Reset, USB One-touch-copy
Systémové varování: Hlasové výzvy
Tvarový činitel: 1U rackmount
Rozměry (V x Š x H): 44 x 439 x 499 mm
Hmotnost: 7.58 kg/ 9.54 kg
Příkon (W): režim spánku HDD: 34,06, v provozu: 50,46
Zvuková hladina: Akustický tlak (LpAm): 36,5 dB (A)
Napájecí jednotka: 250W,100-240V
Ventilátor: 2 x 4cm smart fan (12V DC)
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0 ~ 40˚C, 5 ~ 95% RH nekondenzující, vlhká žárovka: 27˚C (80.6˚F)
Bezpečnostní slot: Kensington security slot
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.