Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP TS-463U-RP-4G

Čtyřdiskový NAS server do racku s AMD quad core procesorem, 4GB RAM a 10GbE SFP+ síťovou kartou a  redudantním napájením

Vaše cena (s DPH):
33 990 Kč
Kód:
UMNP00382
Značka:
QnapTS-463U-RP je výkonný NAS s čtyřjádrovým AMD procesorem. Skvělé řešení s příznivou cenou, 10GbE, hardwarově akcelerovaným šifrováním AES-NI s rychlostí přenosu šifrovaných souborů až 800 MB/s. TS-463U-RP je založený na operačním systému QTS poskytuje všestranné serverové funkce, a také unikátní funkce jako Virtualization Station.

TS-463U-RP je určen pro malé a střední podniky, které hledají řešení pro zálohu a obnovu dat, privátní cloud, virtualizaci, a zároveň být připraveni pro sítě 10GbE.

 • Připraveno pro 10GbE, výkonné řešení pro editaci a sdílení HD videí
 • Jednoduše vyměnitelné redudantní napájení
 • Hardwarově akcelerované šifrování s výkonem až 800 MB/s
 • Virtual Machine se systémy Windows, Linux, UNIX, Android
 • Správa, sdílení a záloha podnikových dat pomocí vzdálené replikace v reálném čase
 • Sjednocené řešení úložiště NAS a iSCSI-SAN
 • Podpora VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V a pokročilé funkce virtualizace
 • Rozšíření až na 16 disků s QNAP UX-1200U-RP

Rychlý přenos dat a hardwarově akcelerované šifrování AES-NI
TS-463U-RP běží na úsporném 64-bitovém čtyřjádrovém procesoru AMD 2,0GHz s 4GB RAM DDR3L-1600 (rozšiřitelné na 16GB), SATA 6Gb/s, jeden SFP+ 10GbE port a čtyři Gigabit LAN porty a SSD cache zajistí bleskový výkon. TS-463U-RP je výkonný NAS s přenosovou rychlostí až 1 037 MB/s. Hardwarově akcelerované šifrování s nepřekonatelným výkonem ve své třídě dosahuje rychlosti 784 MB/s a AES-256 šifrování oddílů zajistí bezpečí citlivých podnikových dat uložených na TS-463U-RP.

 

Připojení až 10GbE
TS-463U-RP podporuje vysokorychlostní sítě 10 Gigabit s integrovaným adaptérem SFP+ 10GbE a dvěma Gigabit Ethernet adaptéry. Pro maximální flexibilitu můžete adaptér SFP+ 10GbE nahradit adaptérem 10GBASE-T nebo dvouportovým adaptérem 10GbE. Blesková propustnost dat je vynikající pro podniky vyžadující velkou rychlost pro virtualizaci, zálohování a obnovu velkého množství dat.

Přemostění sítí 1 a 10GbE bez dodatečných nákladů
S Qswitch máte zajištěno přemostění sítí 1 Gigabit a 10 Gigabit stejně jako kdybyste měli switch. K TS-463U-RP můžete připojit 1GbE zařízení a přenášet data mezi 10GbE sítí bez nutnosti zakoupení drahého 1/10Gbps switche. Navíc můžete nastavit privátní síť pomocí integrovaného serveru DHCP a nastavit IP kamery pro sledování. Pro zvýšení bezpečí je záznam přístupný pouze z privátní sítě.

Spolehlivost pro nepřetržitý provoz
TS-463U-RP je připraven pro nepřetržitý provoz 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Podpora mnoha konfigurací RAID a výměny disků při provozu. Pokročilá technologie RAID od QNAP také pomůže v případě nechtěného vyjmutí zdravého disku z poškozeného svazku RAID. Systém lze obnovit opětovným vložením nechtěně vyjmutého disku. Vysoká spolehlivost a výkon s čtyřmi LAN porty s podporou failoveru. Redundantní napájecí zdroj zajistí nepřerušený provoz. 

QTS - snadný a efektivní
Operační system QTS přináší intuitivní uživatelské rozhraní pro jednoduchou a rychlou práci s NAS. Na ploše můžete rychle vyhledávat požadované funkce, vytvářet zástupce a skupiny zástupců, a take monitorovat důležité systémové informace. Můžete otevřít několik oken najednou pro efektivní práci.

Qsirch – inteligentní a rychlé vyhledávání 
S integrovanou aplikací Qsirch bude hledání dokumentů, fotografií, videí a hudby rychlejší a snadnější než předtím. Stačí napsat, co si pamatujete o souboru, který hledáte - část názvu souboru nebo slovní spojení z obsahu dokumentu a Qsirch zobrazí seznam odpovídajících položek už během Vašeho psaní. Qsirch si dokonce pamatuje historii vašeho vyhledávání, abyste mohli snadno najít soubory, které jste už v minulosti vyhledávali. Qsirch výrazně zvyšuje produktivitu a značně tak snižuje dobu strávenou vyhledáváním souborů na NAS.

Spusťte několik operačních systémů
Díky virtualizační technologii AMD (AMD-V™) a podpoře Virtualization Station je váš NAS zařízením 2-in-1, které může fungovat jako NAS a virtualizační platforma. Virtualization Station podporuje několik operačních systémů, vytváření virtual machine (VM), zálohování a obnovení VM, import/export VM, snímky, a práci na desktop z webových prohlížečů. Virtuální počítače (VM) můžete také stáhnout a importovat je na NAS bez jakýchkoli složitých postupů.

Container Station – kontejnery LXC a Docker
QNAP Container Station integruje virtualizační technologie LXC a Docker a tím umožňuje spuštění několika izolovaných systémů Linux, také můžete stahovat aplikace ze zabudovaného Docker Hub™. Podpora importu a exportu kontejnerů, nastavění práv, a take obsahuje ovládací panel pro flexibilní správu několika kontejnerů.

 
 

Flexibilní diskové oddíly
Správa disků QNAP poskytuje bezpečné a flexibilní způsoby ukládání dat. Flexibilní svazek QNAP poskytuje lépe zabezpečený a flexibilnější způsob ukládání dat na NAS. Mezi funkce patří vytváření úložných prostorů s ochranou RAID, iSCSI-LUN na úrovni bloků, thin provisioning, a online rozšíření kapacity. QTS Storage Manager obsahuje nástroje pro jednoduchou správu úložiště a zjednodušuje proces rozšíření kapacity.

Sdílení souborů napříč platformami a centralizované ukládání dat
Podporuje protokolů SMB/CIFS, NFS, AFP pro sdílení souborů napříč Windows, Mac, Linux a UNIX. Centrálně můžete ukládat vaše data, logy, ISO obrazy CD a DVD a vše chránit integrovaným antivirem. Služba Windows AD a LDAP umožňuje administrátorům nastavit uživatelská práva pomocí stávajících serverů Windows AD a LDAP nebo přímo pomocí zabudovaného serveru LDAP. Také podporuje SAMBA v4 a je schopen fungovat jako Windows Domain Controller.

Řešení pro zálohu a zabezpečení dat
QNAP NetBak Replicator podporuje zálohování v reálném čase nebo podle nastaveného plánu, a to včetně archivace emailů v Outlooku. Podporována je i Apple Time Machine pro jednoduché zálohy uživatelů Mac OS X. Port USB 3.0 na předním panelu podporuje funkci kopírování jedním stiskem, pomocí které můžete okamžitě zálohovat data z externích disků nebo zálohovat data z NAS na externí disky. Podporována je také široká škála zálohovacího software, například Acronis True Image a Symantec Backup Exec.

 

Jednoduché obnovení se snímky svazků a LUN
QTS Storage Manager přidává jednoduše použitelný webový nástroj pro vytváření snímků pro zálohu a obnovu dat. Můžete vytvářet snímky svazků a LUN a efektivně replikovat snímky na vzdálené servery kopírováním pouze provedených změn. Také můžete systém nastavit tak, aby před zálohováním pomocí RTRR/rsync automaticky pořídil snímek svazku, a to, i když je soubor právě otevřen.

Řešení pro obnovení po havárii
NAS nabízí různé možnosti pro obnovu dat. Vzdálená replikace v reálném čase (Real-Time Remote Replication, RRTR) podporuje zálohování dat v reálném čase nebo podle plánu na vzdálený NAS nebo na FTP. Také podporuje protokol rsync k opakovanému zálohování na jiný vzdálený server. Data lze zálohovat a obnovovat také z cloudových úložišť, například Amazon S3, Amazon Glacier, Microsoft Azure, ElephantDrive, Dropbox, Google Drive, Google Cloud Storage a další.

Rozsáhlé možnosti zabezpečení
V otevřených sítích může dojít k útoku a ztrátě dat. NAS poskytuje různé možnosti zabezpečení, například šifrovaný přístup, blokování adres IP, a další. Administrátoři mohou take nastavit přístup uživatelů jen k určitým složkám. Podpora 256-bitové šifrování AES pro svazky a sdílené složky ochrání data i když dojde ke krádeži disků nebo celého systému.

Úložiště pro virtualizační aplikace
Podpor VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V a Windows Server 2012 je výhodou pro flexibilní nasazení při virtualizaci. Podpora VMware VAAI a Microsoft ODX zvyšuje výkon při použití ESXi a Hyper-V, také podporuje QNAP vSphere Client a QNAP SMI-S.

Synchronizace souborů napříč zařízeními
Aplikace Qsync vytváří z vašeho NAS vysokokapacitní a bezpečné datové centrum pro vase soubory. Soubory nahrané na NAS jsou dostupné z připojeným zařízení - počítačů, notebooků a mobilních zařízení. Centrální konfigurace umožňuje nastavení uživatelských práv a nastavení klientů Qsync. Pokud je server ukraden můžete vzdáleně smazat složku Qsync a take ji později obnovit. Qsync je obzvlášť užitečný pro ty, kteří často cestují a používají mnoho zařízení. Qsync poskytuje různé způsoby synchronizace a sdílení souborů mezi uživateli a tím zlepšuje skupinovou spolupráci.

Řešení pro zabezpečení 24 hodin denně
Surveillance Station je profesionální systém pro kamerové zabezpečení s jednoduchým rozhraním a podporou více než 3 000 modelů IP kamer a možností přidání licencí pro IP kamery. Podporuje monitorování v reálném čase, nahrávání a přehrávání videa a audia a mnoho dalších nastavení. Aplikaci Vmobile pro iOS a Android dovoluje spravovat vase kamery odkudkoliv. Aplikaci Vcam promění váš telefon v síťovou kameru pro okamžité nahrávání na server. NAS poskytuje bezplatně licence pro 4 kanály, které můžete rozšířit až na 40 kanálů dokoupením dalších licencí.

 

Mnoho dalších aplikací
Díky své architektuře x86 podporuje tento NAS vice aplikací, než NAS běžící na ARM. Zabudovaný App Center nabízí mnoho aplikací vyvinutých společností QNAP a vývojářů třetích stran, včetně nástrojů pro zálohování a synchronizaci, podnikání, správu dat, komunikaci, stahování, zábavu a mnoho dalšího. Jedná se také o centralizované místo pro správu a aktualizaci již nainstalovaných aplikací. 

Další funkce pro malé a střední podniky

 • FTP server - funkce FTP serveru pro sdílení velkých souborů s možností nastavení uživatelů a omezení rychlosti stahování, počtu připojení, a práv pro zápis a čtení.
 • Web server – funkce webového server pro spuštění až 32 webových stránek.
 • RADIUS server – funkce serveru RADIUS pro centralizovanou správu oprávnění.
 • VPN server – jednoduchý způsob vytváření soukromých sítí s možností bezpečného připojení mimo kancelář a s přístupem k podnikovým datům.
 • Print server – připojení až 3 USB tiskáren a možností tisku přes internet, IPP (Internet Printing Protocol), Samba a Bonjour.

Procesor: Quad-core 64-bit AMD 2.0GHz
Paměť (Flash): 512MB (DOM)
Paměť (RAM): 4GB DDR3L (4GB x 1)
Počet slotů pro paměť: 2 (max 16GB, SO-DIMM DDR3L)
Maximální počet HDD/SSD: 4x2,5" nebo 3,5" SATA 6Gb/s, 3Gb/s
Gigabit LAN Porty: 4
10GbE porty: 1x SFP+
Slot pro rozšíření: 1x PCI-E
USB 2.0: 3
USB 3.0: 2
LED indikátory: HDD 1-4, Status, USB, LAN
Tlačítka: napájení, reset, USB Auto Copy
Větrák: 2x 40mm, 12V DC
Rozměry: 44 x 439 x 499 mm
Hmotnost: 7,63 kg / 11,60 kg
Provozní teplota: 0 - 40 °C
Provozní vlhkost: 5 - 95% R.H
Napájení: 250W, 110-240 Vac~, 50-60Hz, 5A
Spotřeba: HDD spánek 44,90 (s 10GbE NIC), při provozu 65,62 (s 10GbE NIC)Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.