Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

na dOtaz

Výkonný 4-bay NAS s procesorem Intel Apollo Lake, Thunderbolt 3 a 10GbE

Vaše cena (s DPH):
29 790 Kč
Kód:
UQ190
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 4
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU Intel Celeron
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 8GB
Paměťový slot 2xDDR3
Slot M.2 2x
SSD cache Ano
Síťové rozhraní Thunderbolt 3, GbE, 10GBase-T
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,JBOD,Single
Rozšiřující slot 1xPCIe
USB Porty USB 3.0
HDMI konektor Ano
Redundantní napájení Ne

Díky dvěma Thunderbolt™ 3 portům spolu s M.2 SSD cache pamětí a konektivitou 10GBASE-T poskytuje TS-453BT3 ideální prostředí pro profesionální společnou úpravu médií a vysokorychlostní sdílení souborů. TS-453BT3 má elegantní nový vzhled díky OLED panelu a dvěma kapacitním dotykovým tlačítkům. Díky výkonným hardwarovým schopnostem a nástrojům s množstvím funkcí je TS-453BT3 nejlepším řešením NAS pro mediální studia nebo malé kreativní pracovní skupiny, které si chtějí značně zjednodušit pracovní postupy.

Je rychlejší díky Thunderbolt™ 3 a 10GbE připojení.
Díky čtyřjádrovému 1,5GHz procesoru Intel® Celeron® J3455 (navýšení až na 2,3 GHz), až 8 GB DDR3L RAM, duálním gigabitovým LAN portům a 6Gb/s SATA diskům přináší TS-453BT3 rychlost čtení/zápisu až 683 MB/s a až 683 MB/s s AES-NI šifrováním, což znamená vysoký výkon i při zachování zabezpečení Vašich dat. Port Thunderbolt 3 podporuje rychlosti až 514 MB/s, a tak umožňuje rychlý přístup k souborům. Pomocí portů Thunderbolt 3 můžete také připojit zařízení USB Type-C pro přenos velkých mediálních souborů napříč zařízeními, což přináší efektivnější pracovní postupy.

Collaboration station pro Mac a Windows
TS-453BT3 je dokonalou volbou pro uživatele počítačů Mac s Thunderbolt 3 a může být použit i s počítačem Mac s Thunderbolt 2 pomocí vhodného adaptéru. Zvýšená přenosová šířka u Thunderbolt 3 umožňuje plynulou editaci videa a rychlejší sdílení souborů pro fotografy, filmaře a grafické návrháře. Až 2 zařízení Thunderbolt mohou být připojena k TS-453BT3 na úpravu fotografií a zvuku v reálném čase, aniž by došlo ke snížení výkonu. Protože Final Cut Pro® X 10.3 podporuje sdílení souborů prostřednictvím SMB, mohou se uživatelé Windows a jiných zařízení využívajících Thunderbolt™ 3, 10GbE nebo GbE připojení efektivněji zapojit do pracovních postupů pro střih videa.

Přímý přístup k 10GbE síti z vašeho počítače Mac
Inovativní konvertor Thunderbolt – Ethernet (T2E) umožní Vašim zařízením Mac® přístup do 10GbE sítí prostřednictvím TS-453BT3, což přináší flexibilní, pohodlný a účinný přenos dat, aniž by bylo nutné kupovat další adaptéry nebo redukce.

Vyšší účinnost s SSD cahingem a 10GbE připojením
Předinstalovaná rozšiřující karta* M.2 SATA SSD/10GBASE-T se dvěma porty umožňuje caching nebo automatické stupňování Qtier a zvyšuje tak výkon NAS, aniž by obsazovala diskové pozice. 10GBASE-T port zajišťuje, že TS-453BT3 splňuje požadavky 10GbE infrastruktury a může efektivně řídit přenosy dat vyžadující velkou přenosovou šířku.

Jednoduchý, elegantní a moderní vzhled
TS-453BT3 je vybaven posuvným krytem umožňujícím instalaci 3,5" pevných disků bez použití nástrojů, což zjednodušuje nastavení a údržbu. Přední OLED panel zobrazuje informace o systému (jako je teplota CPU, rychlost větráků a kapacita pevných disků, svazků a LUN) a tak umožňuje rychle zobrazit celkový stav systému. Prachuvzdorná kapacitní dotyková tlačítka Vám umožní jednoduše probudit obrazovku, změnit síťová nastavení IP a heslo hostitele nebo dokonce restartovat a vypnout systém.

Kompletní zálohovací řešení pro klid mysli
QNAP poskytuje spolehlivé a flexibilní řešení pro zálohování a obnovu po haváriích, a tak pomáhají podnikům a organizacím efektivně provádět denní zálohování pro počítače, VM a další zařízení.

QTS – Inteligentní a intuitivní operační systém pro NAS
Díky mnoha aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu správy, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Uživatelsky přívětivý systém QTS je vybaven inteligentní pracovní plochou, která vám umožní rychle vyhledávat požadované funkce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace, otevírat více oken aplikací pro spuštění většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu práce, a poskytuje vestavěné Centrum aplikací s aplikacemi instalovanými dle potřeby pro rozšíření funkci NAS. QTS posílený o inteligentní služby, které zjednodušují systémové operace a správu, prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností a poskytuje Vám optimalizovaný prožitek v cloudu.

Sdílení souborů a synchronizace
TS-453BT3 podporuje SMB, NFS a AFP, a umožňuje vám tak rychle sdílet soubory do zařízení se systémem Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Díky nástroji Qsync společnosti QNAP se TS-453BT3 stává bezpečným datovým centrem pro synchronizaci souborů s obrovským úložným potenciálem. Jakýkoli soubor nahraný na TS-453BT3 lze synchronizovat do všech připojených zařízení, jako jsou počítače, notebooky a mobilní zařízení. Synchronizovat lze také sdílené složky pro zvýšení flexibility spolupráce a sdílení souborů.

Zobrazujte multimédia přímo
Připojením TS-453BT3 k HDTV nebo AV přijímači prostřednictvím HDMI výstupu můžete přímo zobrazovat multimediální obsah uložený na TS-453BT3 na větší obrazovce. Můžete si také stáhnout a nainstalovat rozmanité multimediální aplikace z Ubuntu Software Center přes QNAP Linux Station. HD Station společnosti QNAP uživatelům také umožňuje přímo si vychutnávat multimédia pomocí přehrávače HD Player nebo přehrávačů třetích stran, jako je Plex Home Theater.

Qsirch najde, co potřebujete
Qsirch je fulltextový vyhledávač od společnosti QNAP, který dokáže rychle najít požadované soubory na vašem NAS. Qsirch může vyhledávat přes 6 000 formátů souborů a může používat více než 30 podmínek vyhledávání. Doporučené nebo podobné soubory se také zobrazují na stránce náhledu vyhledávání podle zadaných klíčových slov a podmínek. Profesionální fotografové mohou vyhledávat soubory i podle typu objektivu, což významně zkrátí čas vyhledávání a mohou tak věnovat více času úpravě.

Překódování v reálném čase pro vynikající mediální zážitek napříč zařízeními
TS-453BT3 vybavený pokročilou grafikou Intel® HD Graphics 9. generace podporuje dvoukanálové hardwarové dekódování 4K H.264/H.265 a překódování videí v reálném čase a umožňuje převádět videa do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na různých zařízeních.

Zvládejte věci stisknutím jediného tlačítka
TS-453BT3 nabízí bezplatné dálkové ovládání (RM-IR004). Na Vašem dálkovém ovládání QNAP můžete pomocí QButton upravit akce jednotlivých tlačítek, jako například prohlížení přednastaveného dozorovacího kanálu na Surveillance Station, a to Vám poskytne pohodlné ovládání pro Vaše multimediální zážitky.

NAS jako platforma pro více operačních systémů
Virtualization Station a Container Station přinášejí rozsáhlé řešení pro nasazení ve virtualizačním prostředí. Spolehněte se na virtualizační aplikace QNAP, se kterými snadno najdete vhodné řešení přizpůsobené Vaším specifickým požadavkům.

Snadné rozšiřování úložiště
Potřebujete jednoduché řešení, jak zvýšit úložnou kapacitu při nedostatku místa? QNAP nabízí několik způsobů, jak rozšířit úložiště NAS podle potřeby, aby vyhovovalo růstu firmy nebo množství dat.

CPU: Procesor: Čtyřjádrový procesor Intel® Celeron® J3455 1,5 GHz, navýšení až na 2,3 GHz
Architektura: 64 bitů
Grafika: Intel® HD Graphics 500
Šifrování: AES-NI
Systémová paměť: 8 GB RAM (2 x 4 GB DDR3L)
Maximální paměť: 8 GB (2 x 4 GB)
Paměťový slot: 2 x SODIMM DDR3L
Pozice pro diskové jednotky: 4 x SATA 6 Gbps
Kompatibilita diskových jednotek: 3,5/2,5palcové SATA jednotky pevných disků, 2,5palcové SATA SSD
Slot pro M.2 SSD: 2 x M.2 2280 SATA 6 Gbp/s SSD. Poznámka:1. M.2 SSD je volitelný. 2. Operace na M.2 SSD mohou snadno vytvářet nadměrné množství tepla, a proto doporučujeme nainstalovat si na M.2 SSD chladič (od QNAP nebo od externího poskytovatele).
Podpora akcelerace SSD cache: Pozice na disky 1 až 4, M.2 sloty 1 až 2, Volitelné: SSD využívající rozšiřující slot PCIe
Vyměnitelné za provozu: Ano, Následující položky nepodporují hot swap: M.2 SSD jednotky, SSD cache disky, SSD jednotky využívající rozšiřující sloty PCIe.
10 gigabitový Ethernet port: 1 x 10GBASE-T RJ-45
Gigabitový Ethernet port: 2 x RJ45
Slot PCIe: 1 x PCIe 2.0 x2, Poznámka: S předem nainstalovanou rozšiřující kartou QM2, která zahrnuje 10GbE 10GBASE-T port a dva M.2 SSD sloty.
Port Thunderbolt: 2 x Thunderbolt 3
Port USB: 5 x USB 3.0 (Přední strana: 1 x Kopírování jedním dotykem; Zadní strana: 4)
HDMI výstup: 2 x HDMI 1.4b (rozlišení až 3840 x 2160 při 30 Hz)
Zvuk: 2 x 3,5 mm konektory pro dynamické mikrofony, 1 x 3,5 mm výstupní zvukový konektor, 1 x reproduktor Poznámka: Reproduktory a výstupní zvukový konektor nelze používat současně.
Panel displeje: Monochromatický OLED displej s tlačítkem Zadat a Výběr s kapacitním snímáním
Kopírování na USB jedním dotykem: Přední strana: USB 3.0 Type-A
Snímač IR: Dálkové ovládání QNAP RM-IR004 (kompatibilní s MCE)
Rozměry (V x Š x H):  168 x 170 x 226 mm
Hmotnost netto: 2,51 kg
Napájecí jednotka: 120 W, 100–240 V AC, 50/60 Hz
Ventilátor: Systém: 1 x 12 mm
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0 až 40˚C (32 až 104˚F), 5 až 95% bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru 27˚C (80,6˚F)
Bezpečnostní slot: Bezpečnostní slot Kensington
Stránky výrobce: QNAP

Instalační průvodce v CZ:
https://start.qnap.com/cz/index.phpZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.