Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Čtyřjádrový 1,7GHz NAS pro MSP s vestavěnými porty 10GbE SFP+ a 2,5GbE RJ45 pro vysokorychlostní připojení

Vaše cena (s DPH):
13 490 Kč
Kód:
UQ416
Značka:
QnapČtyřjádrové zařízení TS-431X3 poskytuje čtyři diskové pozice pro velkokapacitní úložiště s rozšiřitelnou pamětí až 8 GB RAM pro uspokojení potřeb malých a středních podniků (MSP) v oblasti zálohování, obnovy a virtualizovaného úložiště. Vestavěný port 10GbE SFP+ poskytuje velkou šířku pásma pro intenzivní přenos dat. Ve spojení s přepínačem QNAP 10GbE můžete vytvořit vysokorychlostní síťové prostředí 10GbE. TS-431X3 má také port 2,5GbE RJ45 a port 1GbE RJ45 pro zlepšení sdílení souborů v týmu a efektivity spolupráce. TS-431X3 poskytuje komplexní místní, vzdálené a cloudové zálohování a zabezpečenou technologii Snapshot, která umožňuje vytvořit spolehlivý plán zálohování a obnovy po havárii. V případě selhání systému nebo nechtěného odstranění souboru můžete systém rychle obnovit do normálního stavu.

Jednoportové připojení 10GbE zvyšuje přenosovou rychlost pro intenzivní přenos dat a virtualizované aplikace, zatímco připojení 2,5GbE umožňuje sdílení souborů s nízkou latencí a týmovou spolupráci.

HBS (Hybrid Backup Sync) může zálohovat a synchronizovat vaše data do jiných zařízení NAS, serverů a cloudových úložišť pro komplexní zálohování a obnovu po havárii.

Snímky plně zaznamenávají stav systému a dat a umožňují vám chránit soubory a data před nechtěným odstraněním a útoky malware.

Podporuje LXC a Docker® kontejnery pro rychlé zavádění aplikačních služeb napříč platformami včetně cloudu, serverů a PC.

Qfiling automatizuje organizaci souborů, čímž značně zvyšuje efektivitu práce.

Podporuje technologii VJBOD (Virtual JBOD) umožňující rozšířit úložný prostor jiných QNAP NAS.

 

Snadné vytvoření vysokorychlostního síťového prostředí

10GbE vylepšuje celkový výkon sítě a každodenní úkony s desetinásobnou šířkou pásma 1GbE. Počínaje zařízeními 10GbE NAS, přes přepínače až po síťové adaptéry, společnost QNAP poskytuje kompletní sortiment všeho, co je zapotřebí pro přechod na prostředí 10GbE.

Vícebodové zálohování, přístup a synchronizace souborů

HBS (Hybrid Backup Sync) konsoliduje zálohování, obnovení a synchronizaci dat a ve spojení s vysokorychlostním připojením 10GbE a 2,5GbE zařízení TS-431X3 můžete snadno zálohovat nebo synchronizovat data do jiného zařízení QNAP NAS, vzdáleného serveru nebo cloudového úložiště a vytvořit spolehlivé řešení obnovy po havárii. Nástroj Qsync promění zařízení TS-431X3 v zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů. Jakýkoli soubor nahraný do zařízení TS-431X3 bude dostupný všem připojeným zařízením, například počítačům, notebookům a mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky nebo vytvořit týmové složky, abyste vylepšili týmovou spolupráci.

Zvyšte produktivitu pomocí aplikací QNAP

QNAP File Station poskytuje centralizovanou správu souborů, která vám umožňuje prohlížet a spravovat soubory v zařízení TS-431X3 a dalších úložných zdrojích nebo zařízeních. Qfiling pomáhá automatizovat organizaci souborů a Qsirch může urychlit vyhledávání souborů. Mobilní aplikaci Qfile můžete také použít k přístupu k souborům NAS z mobilního zařízení.

Qfiling automatizuje uspořádání souborů. Soubory se automaticky archivují do složek na základě vašeho nastavení.

Qsirch pomůže rychle vyhledávat obrázky, hudbu, videa, dokumenty, e-maily a další soubory pomocí klíčových slov, barev a různých filtrů.

Mobilní aplikace Qfile vám umožňuje přistupovat k souborům NAS z mobilního zařízení kdykoli a kdekoli, ukládat a zálohovat soubory z telefonu do NAS.

 

Chrání vaše citlivá data šifrováním souborů

Když sdílíte citlivé nebo důvěrné soubory na svém zařízení TS-431X3, můžete vylepšit zabezpečení dat tím, že je pomocí aplikace File Station zašifrujete do souborů .qenc a nastavíte heslo. Příjemci souborů si do svého počítače musí stáhnout a nainstalovat QENC Decrypter a zadat správné heslo pro dešifrování, zobrazení a použití šifrovaných souborů .qenc.

Chraňte data před malwarem pomocí snímků

Snímky pomáhají chránit vaše data prostřednictvím úplného zaznamenávání stavu systému NAS a metadat. Pokud dojde k nechtěnému odstranění nebo úpravě souboru, můžete pomocí snímků z aplikace Úložiště a snímky nebo File Station takový soubor rychle obnovit do dříve zaznamenaného stavu. Snímky QNAP jsou blokové a zaznamenávají pouze změněná data. Nejenže se tak šetří úložný prostor, ale snižuje se také doba nutná k zálohování a obnovení dat. Model TS-431X3 podporuje až 64 snímků na svazek/LUN a až 256 snímků celkem.

Rozšíření záruky na hardware až na 5 let

Na zařízení TS-431X3 se vztahuje dvouletá záruka bez dalších poplatků. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

 

CPU: AnnapurnaLabs, an Amazon company Alpine AL314, 4-core, 1.7GHz

Architektura CPU: ARM 32 bitů

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano

Šifrovací modul: Ano

Systémová paměť: 4 GB SODIMM DDR3 (1 x 4 GB)

Maximální paměť: 8 GB (1 x 8 GB)

Paměťový slot: 1 x SO-DIMM DDR3

Paměť Flash: 512 MB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 4 x 2,5/3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Vyměnitelné za provozu: Ano  

Podpora akcelerace SSD cache: Ano

Gigabitový Ethernet port (RJ45): 1x

2,5 gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M): 1

10 gigabitový Ethernet port: 1 x 10GbE SFP+

Rámec Jumbo: Ano

Port USB 3.2 Gen 1: 3x

Tvarový činitel: Stolní

Indikátory LED: Napájení, stav, LAN, USB, HDD1-4

Tlačítka: Napájení, reset, Automatické kopírování na USB

Rozměry (V x Š x H): 169 × 160 × 219 mm

Hmotnost (čistá): 2.01 kg

Hmotnost (celková): 3.47 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: Adaptér 90W, 100–240 V

Ventilátor: 1 x 120 mm, 12 V DC

Systémové varování: Bzučák

Bezpečnostní slot Kensington: Ano

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 400

Více informací naleznete zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.