Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Uzavřeno

Vysoce výkonný čtyřjádrový podnikový NAS s vestavěným portem 10GbE SFP+

Vaše cena (s DPH):
12 490 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ118
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 4
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU AnapurnaLabs Alpine
Architektura CPU ARM 32bit
Velikost RAM 2GB
Paměťový slot 1xDDR3
Slot M.2 Ne
SSD cache Ne
Síťové rozhraní GbE, 10GbE SFP+
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,JBOD,Single
Rozšiřující slot Ne
USB Porty USB 3.0
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne

Čtyřjádrový NAS TS-431X2 podporuje čtyři pevné disky a je dodáván s vestavěným portem 10GbE SFP+ pro pečlivé zpracovávání dat. Je to cenově úsporné úložné řešení pro náročné každodenní podnikové úkoly. Zařízení TS-431X2 je vybaveno operačním systémem QTS a poskytuje všestranné komplexní serverové funkce a jedinečné prvky, jako je Container Station, která usnadňuje rozvoj Internetu věcí (IoT), a VJBOD (Virtual JBOD), což je funkce, která umožňuje rozšířit kapacitu NAS využitím nevyužitého úložného prostoru jiného zařízení NAS. Zařízení TS-431X2 je ideální NAS do začátku pro podniky, které potřebují zálohování, obnovení, soukromý cloud, ukládání pro virtualizaci, a zajištění své IT infrastruktury do budoucna pro sítě 10GbE. Model TS-431X2 také podporuje snímky, díky čemuž můžete snadno obnovit TS-431X2 do předchozího stavu v případě nečekaného selhání NAS nebo útoku ransomware.

  • Připraven pro sítě 10GbE, SSD cache a šifrování celého NAS
  • Užívejte si kontejnerovou virtualizaci a vývoj aplikací pro IoT s Container Station
  • Vytvořte si soukromý cloud pro centrální ukládání, zálohování, sdílení a obnovování souborů
  • Aplikace na podporu produktivity, jako je QmailAgent pro centrální správu e-mailů, Notes Station pro kolaborativní psaní poznámek, Qfiling pro automatickou organizaci souborů, Qsirch pro fulltextové vyhledávání a mnohem více
  • Použijte zařízení TS-431X2 k rozšíření úložné kapacity jiného zařízení QNAP NAS pomocí VJBOD
  • Zabezpečený přístup se serverem VPN a klientem VPN

Vysoce výkonný čtyřjádrový procesor s modulem pro hardwarové šifrování
Zařízení TS-431X2 je vybaveno čtyřjádrovým procesorem Alpine AL-314 1,7 GHz od AnnapurnaLabs, jejíž vlastníkem je Amazon, a 2GB/8GB DDR3 RAM (navýšitelná až na 8 GB). S portem 10GbE SFP+ LAN a dvěma porty Gigabit LAN poskytuje zařízení TS-431X2 rychlosti až 1014 MB/s, díky čemuž zvládne úkony náročné na šířku pásma. Zařízení TS-431X2 podporuje 256-bitové šifrování AES celých svazků a poskytuje vynikající rychlosti až 357 MB/s a zároveň zajišťuje ochranu citlivých podnikových údajů uložených na NAS.

Připraven pro sítě 10GbE s integrovaným portem sítě 10GbE SFP+
Zařízení TS-431X2 poskytuje nejen dva integrované porty Gigabit Ethernet, ale také jeden port 10GbE SFP+ pro úplnou podporu vysokorychlostních sítí 10GbE. 10GbE nabízí vysokou datovou propustnost pro podniky vyžadující vyšší přenosovou šířku pro virtualizaci a rychlé zálohování a obnovení z důvodu stále rychleji narůstajících objemů dat.

Akcelerace SSD cache
TS-431X2 podporuje SSD cache a dokáže tak značně zlepšit výkon IOPS úložných svazků a zvýšit provozní efektivitu. Je to dokonalá funkce k vylepšení celkového pracovního toku u aplikací náročných na frekvenci vstupních a výstupních operací (IOPS) a kombinací disků SSD a HDD umožňuje co nejlépe optimalizovat náklady i výkon.

Rychlé obnovení po havárii díky snímkům
Model TS-431X2 podporuje blokové snímky, které mohou kdykoli zaznamenávat a ukládat stav systému souborů a metadata soubodů mimo systém souborů. V případě nečekaného selhání NAS nebo útoku ransomware zůstanou snímky nedotčené, takže můžete systém rychle a snadno obnovit zpět do předchozího normálního stavu. Můžete zachovat a obnovit více verzí stejného souboru, složky nebo dokonce celého svazku. Model TS-431X2 podporuje až 64 snímků na svazek nebo LUN (až 256 celkem). Funkce replikace snímků usnadňuje dvojí ochranu, která replikuje snímky na vzdálený QNAP NAS nebo server.

Začněte s vývojem aplikací pro IoT s Container Station
Container Station exkluzivně integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker®, takže vám umožní provozovat na TS-431X2 větší počet izolovaných systémů Linux® a navíc stahovat aplikace z integrovaného registru Docker Hub® pro neomezený počet kontejnerových aplikací. A co je ještě lepší, Container Station podporuje platformu QIoT Containers, která umožňuje rychle strukturalizovat vaše prostředí IoT, a implementaci do vašeho soukromého IoT cloudu, což podporuje mikro služby a modernizaci starších aplikací pro zvýšení obchodních příležitostí.

Qfiling automatizuje vaše uspořádání souborů
Qfiling pomáhá automatizovat organizaci souborů při řazení souborů do více složek, aby se snížil čas potřebný pro nalezení důležitých souborů. Uživatelé mohou kategorizovat soubory a určit podmínky zařazování; a naplánovat úlohy zařazování, které se mají provádět periodicky. Funkce „Recept“ umožňuje uživatelům uložit často používané podmínky zařazování jako „exkluzivní recept“, a potom lze další úlohu Qfiling spustit pouze jediným kliknutím s použitím receptu.

Qsirch - inteligentnější a rychlejší způsob vyhledávání
TS-431X2 podporuje vyhledávací nástroj Qsirch pro rychlé vyhledávání souborů. Qsirch podporuje zobrazování náhledů miniatur a dokonce si pamatuje vaši historii vyhledávání, čímž vám umožní rychle navigovat na soubory, které jste vyhledávali dříve. Vylepšená aplikace Qsirch přidává „vyhledávací operátory“ a pokročilý filtr a štítky pro vyhledávání, díky čemuž můžete vyhledávat soubory rychleji s přesnějšími výsledky. Qsirch také obsahuje Helper pro Google Chrome a Mozilla Firefox, který umožňuje vyhledávat soubory na vašem NAS pomocí Google Search. Qsirch výrazně zvyšuje produktivitu, protože značně snižuje dobu strávenou vyhledáváním souborů na NAS a tím vám umožní soustředit se na jiné úkoly.

Centralizovaná správa e-mailů a kontaktů pro lepší komunikační pracovní postupy
Spravovat e-maily a kontaktní informace, které jsou roztroušené po různých počítačích, zařízeních a účtech může být velmi těžké – a to nemluvíme o tom, že důležité e-maily nebo kontaktní informace se ztratí nebo jsou nepřístupné kvůli zavření účtu nebo selhání/ztrátě zařízení. QmailAgent a Qcontactz společnosti QNAP vám pomáhají centrálně ukládat a spravovat e-maily a kontaktní informace, díky čemuž jsou kdykoli přístupné pro všechna vaše zařízení – a díky výkonnému vyhledávacímu nástroji Qsirch můžete snadno vyhledávat kontakty a e-mail, ať je potřebujete kdekoli.

Pořizujte, ukládejte a sdílejte poznámky a spolupracujte na nich pomocí Notes Station
Notes Station pomáhá organizovat poznámky pro váš osobní a pracovní život. Snadno můžete upravovat text, vkládat obrázky/soubory z NAS, vylepšovat obrázky pomocí nástroje pro editaci obrázků, vytvářet odkazy ke sdílení pro sdílení poznámek, zálohovat/obnovovat poznámky pomocí snímků a zajistit soukromí pomocí hesla a šifrování. Můžete také zvát lidi ke spolupráci na poznámkách a uspořádat skvělou týmovou spolupráci! Notes Station nabízí bezpečný a praktický způsob psaní poznámek, které jsou plně pod vaší kontrolou na vašem soukromém cloudu v zařízení TS-431X2.

QTS 4.3 – Nejinteligentnější a nejintuitivnější operační systém pro NAS
Díky modulárním aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Dále byly přidány nové inteligentní agentské služby pro zjednodušení systémových operací a správy. Systém QTS je vybaven inteligentní pracovní plochou, která vám umožní rychle vyhledávat požadované funkce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace, otevírat více oken aplikací pro provoz většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu práce, a poskytuje vestavěnou aplikaci App Center s aplikacemi instalovanými dle potřeby pro rozšíření funkci NAS. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby vám přinesl optimalizovaný prožitek v prostředí cloud, a je vybaven pokročilými funkcemi.

Zabezpečený přístup s využitím VPN a proxy serveru
Nový nástroj QVPN spojuje funkci serveru VPN a klienta VPN. Prostřednictvím QVPN lze používat TS-431X2 jako server VPN s podporou L2TP/IPsec, OpenVPN a PPTP, takže vám umožní zabezpečený přístup k datům sdíleným v rámci privátní místní sítě. TS-431X2 také lze používat jako klienta VPN pro připojení k jiným serverům VPN nebo k virtuální privátní síti přes PPTP a OpenVPN pro zabezpečený přenos dat. Klient VPN také umožňuje připojit NAS k více serverům najednou. Ke svému NAS a k serveru VPN doma můžete připojovat zařízení pro přístup k datům na LAN, můžete se připojit přes klienta VPN na svém NAS k serverům VPN v zahraničí, abyste získali přístup ke službám, jejichž provoz je regionálně omezen, například Netflix a Hulu v HD Station. TS-431X2 poskytuje různé možnosti VPN a umožňuje zajistit datový přenos.

Sdílení a synchronizace souborů v různých zařízeních
TS-431X2 podporuje SMB, NFS a AFP a umožňuje vám rychle sdílet soubory do zařízení se systémem Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Díky nástroji Qsync společnosti QNAP se TS-431X2 stává bezpečným datovým centrem pro synchronizaci souborů s obrovským úložným potenciálem. Jakýkoli soubor nahraný na TS-431X2 lze synchronizovat do všech připojených zařízení, jako jsou počítače, notebooky a mobilní zařízení. Synchronizovat lze také sdílené složky pro zvýšení flexibility spolupráce a sdílení souborů.

Ucelená řešení pro zálohování a obnovení po havárii
TS-431X2 nabízí flexibilní zálohovací řešení pro uživatele počítačů Windows® a Mac®, snímky svazků/LUN (až 256 snímků na svazek nebo LUN a maximálně 1 024 snímků na NAS), Replika snímku a Klon*. Podporuje také aplikaci Hybrid Backup Sync, která konsoliduje funkce zálohování, obnovení a synchronizace (pomocí RTRR, rsync, FTP, CIFS/SMB) pro snadný přenos dat na místní, vzdálená i cloudová úložiště v rámci rozsáhlého plánu na ukládání dat a obnovení po havárii. K podporovaným službám prostředí cloud patří například Amazon® Glacier, Azure™ Storage, Google Cloud Storage™, Google Drive™, Microsoft® OneDrive® for Business, Dropbox®, Amazon® Drive, Yandex® Disk, Box®, hubiC® a služby kompatibilní s Amazon® S3/OpenStack Swift/WebDAV.

Komplexní zabezpečení na ochranu vašich dat
V prostředí otevřených sítí se podniková data mohou stát terčem potenciálního útoku. TS-431X2 poskytuje četné možnosti zabezpečení, jako například antivirus, šifrování přístupu, blokování adres IP, ověřování dvěma kroky, a další. IT administrátoři mohou také řídit přístupová práva jednotlivých uživatelů k různým složkám a bránit tak neoprávněnému přístupu k důležitým souborům. TS-431X2 podporuje 256-bitové šifrování AES, čímž brání neoprávněnému přístupu k citlivým podnikovým údajům a jejich narušení i v případě krádeže pevných disků nebo i celého systému. Podporovány jsou také server Windows AD, server LDAP a vestavěná služba LDAP.

Rozsáhlé dohledové řešení poskytující zabezpečení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Surveillance Station je profesionální Systém správy videa (Video Management System, VMS) pro síťový dohled, který nabízí uživatelsky příznivé správní rozhraní, více než 3 000 kompatibilních modelů IP kamer a rozšiřovatelné licence ke kanálům IP kamer. Podporuje monitorování v reálném čase, nahrávání a přehrávání videa a zvuku pomocí široké škály upravitelných nastavení. Můžete použít aplikaci Vmobile pro iOS® nebo Android™ a spravovat monitorované kanály kdykoli a odkudkoli pro zabezpečení prostředí své kanceláře, nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a přeměnit tak své zařízení na síťovou kameru pro okamžité nahrávání na váš TS-431X2. TS-431X2 nabízí 2 bezplatné kanály IP kamer, které můžete rozšířit až na 30 kanálů dokoupením doplňujících licencí.

Použijte NAS k rozšíření kapacity jiného NAS pomocí JBOD
Kromě užití fyzických rozšiřujících úložných jednotek je tu ještě další možnost rozšíření úložné kapacity na NAS. QNAP VJBOD (Virtual JBOD) je síťový svazek JBOD, který vám umožní rozšířit úložiště QNAP NAS o nevyužitý úložný prostor dalších jednotek QNAP NAS. Zařízení TS-431X2 podporuje VJBOD pro ekonomické rozšíření úložné kapacity dalších zařízení QNAP NAS o jeho nevyužitý úložný prostor. Vytvářet můžete také virtuální seznamy úložišť a svazky na virtuálních discích k provozování služeb na NAS.

Snadno rozšiřujte kapacitu úložišť
TS-431X2 podporuje online rozšiřování kapacity připojením dvou rozšiřujících jednotek QNAP k ukládání rychle narůstajícího množství dat, což je ideální u aplikací náročných na ukládání dat, jako je například video dohled, archivace dat, ukládání televizního vysílání a další. Úložný prostor na TS-431X2 můžete postupně rozšiřovat podle potřeby, přičemž ke snadnému rozšiřování kapacity NAS a správě rozšiřujících úložných jednotek můžete používat QTS Storage Manager. Vzhledem k podpoře QJBOD Express (roaming jednotek JBOD)* můžete prostě připojit k TS-431X2 velkokapacitní rozšiřující jednotku QNAP a migrovat data na jiný NAS prostřednictvím jednotky JBOD i bez síťové konektivity.

Procesor: Annapurna Labs AL-314, Quad-core,1.7GHz
Operační paměť: 2GB DDR3 RAM (1 x 2GB)
Sloty pro rozšíření: 1 x SODIMM (Max. 8GB)
Flash paměť: 512MB
Interní disky: 4 x SATA 6Gb/s, 3Gb/s HDD or SSD; Hot-swappable
10GbE LAN: 1 x 10 Gigabit SFP+ LAN port
GbE LAN: 2 x Gigabit RJ45 LAN porty
USB: 3 x USB 3.0 port (1x přední; 2x zadní)
LED indikátory: Stav/Napájení, LAN,USB, HDD 1-4
Tlačítka: Napájení, Reset, USB One-touch-copy
Ostatní: Kensigton security slot
Systém varování: Bzučák
Rozměry: 169 x 160 x 219 mm
Hmotnost: 3 / 4.3 kg
Provozní teplota: 0-40˚C
Vlhkost vzduchu: 5 až 95 % bez kondenzace
Hladina hluku: 19.5 dB
Spotřeba energie: Pohotovostní režim 11.32W, v provozu 26.19W
Napájení: Externí adaptér 90W,12V
Chlazení: 1 x 12 cm chladící ventilátor (12V DC)
Stránky výrobce: QNAP

Instalační průvodce v CZ:
https://start.qnap.com/cz/index.phpZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.