Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Uzavřeno

Vysoce výkonný čtyřjádrový NAS poskytuje funkčně bohaté domácí i kancelářské aplikace

Vaše cena (s DPH):
11 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ101
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 4
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU AnapurnaLabs Alpine
Architektura CPU ARM 32bit
Velikost RAM 4GB
Paměťový slot 1xDDR3
Slot M.2 Ne
SSD cache Ne
Síťové rozhraní GbE
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,JBOD,Single
Rozšiřující slot Ne
USB Porty USB 3.0
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne

TS-431P2 disponuje třemi porty USB 3.0 a dvěma porty sítě Gigabit LAN, a díky tomu zajišťuje vynikající výkon při zpracovávání více úloh pro vaše potřeby v oblasti zálohování, synchronizace a vzdáleného přístupu na zabezpečený soukromý cloud. Čtyřjádrový TS-431P2 nabízí výkonné hardwarové možnosti a umožňuje využívat Qfiling (automatickou organizaci souborů) a Qsirch (fulltextové vyhledávání) pro inteligentnější každodenní využívání NAS. K dispozici je mnoho bohatě funkčně vybavených aplikací pro zvýšení vaší produktivity a digitálního života, jako například Notes Station (vytváření digitálních poznámek na zabezpečeném soukromém cloudu a jejich sdílení se spolupracovníky a přáteli), QmailAgent (centralizace správy e-mailových účtů a záloh e-mailů), a Qcontactz (centrální ukládání a správa informací kontaktů). Model TS-431P2 také podporuje snímky, díky čemuž můžete snadno obnovit TS-431P2 do předchozího stavu v případě nečekaného selhání NAS nebo útoku ransomware.

  • Čtyřjádrový 1,7GHz procesor s pamětí až 8 GB
  • Podporuje automatickou organizaci souborů Qfiling a nástroj pro fulltextové vyhledávání Qsirch
  • Kompletní šifrování NAS s využitím technologie na bázi svazků a hardwarové akcelerace
  • Container Station pro rychlé nasazení a vývoj aplikací pro IoT
  • Podporuje program QmailAgent jako poštovní centrum a program Qcontactz k centralizaci informací kontaktů
  • Vysílejte svou multimediální knihovnu prostřednictvím DLNA®, AirPlay® a Chromecast™
  • Vybudujte si dozorovací centrum k zabezpečení své domácnosti a kanceláře

Čtyřjádrový procesor podává vysoký výkon
Model TS-431P2 je vybaven čtyřjádrovým procesorem Alpine AL-314 1,7 GHz Cortex-A15 od AnnapurnaLabs, an Amazon company, 1GB/4GB DDR3 RAM (rozšířitelné až na 8 GB) a jedná se o vysoce výkonný NAS pro domácnosti, pracovní skupiny a uživatele malých kanceláří, pro něž poskytuje vynikající výkon s propustností až 221 MB/s pro čtení a 195 MB/s pro zápis. Díky 256-bitovému šifrování AES celého NAS nabízí TS-431P2 přenosové rychlosti přes 220 MB/s pro posílení výkonu a zabezpečení systému a zajištění důvěrnosti citlivých osobních údajů uložených v NAS. Při používání s kompatibilním USB adaptérem sítě Wi-Fi 802.11ac nebo dvoupásmové sítě Wi-Fi 802.11n 2,4GHz / 5GHz se může TS-431P2 stát ideálním mediálním centrem nabízejícím pozoruhodně vysoké rychlosti pro přenos velkých objemů souborů a vysílání multimédií náročných na přenosovou rychlost.

Akcelerace SSD cache
TS-431P2 podporuje SSD cache a dokáže tak značně zlepšit výkon IOPS úložných svazků a zvýšit provozní efektivitu. Je to dokonalá funkce k vylepšení celkového pracovního toku u aplikací náročných na frekvenci vstupních a výstupních operací (IOPS) a kombinací disků SSD a HDD umožňuje co nejlépe optimalizovat náklady i výkon.

Vysoce efektivní s podporou duální LAN
TS-431P2 podporuje více režimů slučování portů, čímž IT administrátorům umožňuje nakonfigurovat agregaci odkazů pro zvýšení potenciálu celkové datové propustnosti. Podporován je i failover a duální adresy IP, aby byl zajištěn nepřetržitý provoz systému. K podporovaným režimům slučování portů patří následující: Balance-rr (Round-Robin), Active Backup, Balance XOR, Broadcast, IEEE 802.3ad, Balance-tlb (adaptivní vyvažování přenosové zátěže) a Balance-alb (adaptivní vyvažování zátěže).

Rychlé obnovení po havárii díky snímkům
Model TS-431P2 podporuje blokové snímky, které mohou kdykoli zaznamenávat a ukládat stav systému souborů a metadata soubodů mimo systém souborů. V případě nečekaného selhání NAS nebo útoku ransomware zůstanou snímky nedotčené, takže můžete systém rychle a snadno obnovit zpět do předchozího normálního stavu. Můžete zachovat a obnovit více verzí stejného souboru, složky nebo dokonce celého svazku. Model TS-431P2 podporuje až 64 snímků na svazek nebo LUN (až 256 celkem). Funkce replikace snímků usnadňuje dvojí ochranu, která replikuje snímky na vzdálený QNAP NAS nebo server.

QTS 4.3 – Nejinteligentnější a nejintuitivnější operační systém pro NAS
Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS bude Váš prožitek s NAS inteligentnější, plynulejší a okázalý. Jeho moderní plochá koncepce optimalizuje dobu načítání a jeho inteligentní pracovní plocha Vám umožní rychle vyhledat požadované funkce, vytvářet zástupce na pracovní ploše nebo skupinové zástupce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace a otevírat více oken aplikací pro provoz většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu provozu.

Qfiling automatizuje uspořádání vašich souborů
Qfiling pomáhá automatizovat organizaci souborů při řazení souborů do více složek, aby se snížil čas potřebný pro nalezení důležitých souborů. Uživatelé mohou kategorizovat soubory a určit podmínky zařazování; a naplánovat úlohy zařazování, které se mají provádět periodicky. Funkce „Recept“ umožňuje uživatelům uložit často používané podmínky zařazování jako „exkluzivní recept“, potom lze další úlohu Qfiling spustit pouze jediným kliknutím s použitím receptu.

Qsirch - inteligentnější a rychlejší způsob vyhledávání
TS-431P2 podporuje vyhledávací nástroj Qsirch pro rychlé vyhledávání souborů. Qsirch podporuje zobrazování náhledů miniatur a dokonce si pamatuje vaši historii vyhledávání, čímž vám umožní rychle navigovat na soubory, které jste vyhledávali dříve. Vylepšená aplikace Qsirch přidává „vyhledávací operátory“ a pokročilý filtr a štítky pro vyhledávání, díky čemuž mlžete vyhledávat soubory rychleji s přesnějšími výsledky. Qsirch také obsahuje Helper pro Google Chrome a Mozilla Firefox, který umožňuje vyhledávat soubory na vašem NAS pomocí Google Search. Qsirch výrazně zvyšuje produktivitu, protože značně snižuje dobu strávenou vyhledáváním souborů na NAS a tím vám umožní soustředit se na jiné úkoly.

Začněte s vývojem aplikací pro IoT s Container Station
Container Station exkluzivně integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker®, takže vám umožní provozovat na TS-431P2 větší počet izolovaných systémů Linux® a navíc stahovat aplikace z integrovaného registru Docker Hub® pro neomezený počet kontejnerových aplikací. A co je ještě lepší, Container Station podporuje platformu QIoT Containers, která umožňuje rychle strukturalizovat vaše prostředí IoT, a implementaci do vašeho soukromého IoT cloudu, což podporuje mikro služby a modernizaci starších aplikací pro zvýšení obchodních příležitostí.

Centralizovaná správa e-mailů a kontaktů pro lepší komunikační pracovní postupy
Spravovat e-maily a kontaktní informace, které jsou roztroušené po různých počítačích, zařízeních a účtech může být velmi těžké – a to nemluvíme o tom, že důležité e-maily nebo kontaktní informace se ztratí nebo jsou nepřístupné kvůli zavření účtu nebo selhání/ztrátě zařízení. QmailAgent a Qcontactz společnosti QNAP vám pomáhají centrálně ukládat a spravovat e-maily a kontaktní informace, díky čemuž jsou kdykoli přístupné pro všechna vaše zařízení – a díky výkonnému vyhledávacímu nástroji Qsirch můžete snadno vyhledávat kontakty a e-mail, ať je potřebujete kdekoli.

Pořizujte, ukládejte a sdílejte poznámky a spolupracujte na nich pomocí Notes Station
Notes Station pomáhá organizovat poznámky pro váš osobní a pracovní život. Snadno můžete upravovat text, vkládat obrázky/soubory z NAS, vylepšovat obrázky pomocí nástroje pro editaci obrázků, vytvářet odkazy ke sdílení pro sdílení poznámek, zálohovat/obnovovat poznámky pomocí snímků a zajistit soukromí pomocí hesla a šifrování. Můžete také zvát lidi ke spolupráci na poznámkách a uspořádat skvělou týmovou spolupráci! Notes Station nabízí bezpečný a praktický způsob psaní poznámek, které jsou plně pod vaší kontrolou na vašem soukromém cloudu v zařízení TS-431P2.

IFTTT Agent automatizuje vaše pracovní postupy
IFTTT (If This Then That) patří v současné době mezi nejoblíbenější webové automatizační služby. Díky nástroji IFTTT Agent společnosti QNAP můžete na webu IFTTT vytvářet prakticky neomezený počet appletů pro NAS pro větší automatizaci a zvýšení vaší produktivity. Pokud například nastavíte spouštěč jako „Jakákoli nová fotografie (pomocí služby Fotky Android)“ a akci jako „Stáhnout URL do QNAP NAS (pomocí služby QNAP)“, pak všechny fotografie pořízené pomocí vašeho zařízení se systémem Android budou automaticky stahovány do zařízení TS-431P2. Díky nástroji IFTTT Agent může být TS-431P2 chytřejší než kdykoli.

Zálohování, obnova a synchronizace dat
Hybrid Backup Sync poskytuje komplexní řešení pro zálohování dat, synchronizaci souborů a obnovu po havárii. Díky nástroji Hybrid Backup Sync můžete snadno a bezpečně zálohovat data z NAS do několika místních, vzdálených a cloudových úložišť. V případě havárie systému nebo selhání kritického hardwaru můžete data rychle z těchto úložišť obnovit, a tak minimalizovat prostoje a snížit celkovou ztrátu. Hybrid Backup Sync také využívá cloudové úložiště k jednocestné synchronizaci dat do cloudového úložiště prostřednictvím protokolu RTRR, Rsync, FTP, SMB nebo k dvoucestné synchronizaci NAS se vzdáleným NAS/cloudovými službami.

Sdílení a synchronizace souborů v různých zařízeních
TS-431P2 podporuje SMB, NFS a AFP a umožňuje vám rychle sdílet soubory do zařízení se systémem Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Díky nástroji Qsync společnosti QNAP se TS-431P2 stává bezpečným datovým centrem pro synchronizaci souborů s obrovským úložným potenciálem. Jakýkoli soubor nahraný na TS-431P2 lze synchronizovat do všech připojených zařízení, jako jsou počítače, notebooky a mobilní zařízení. Synchronizovat lze také sdílené složky pro zvýšení flexibility spolupráce a sdílení souborů.

Komplexní zabezpečení na ochranu vašich dat
V prostředí otevřených sítí se podniková data mohou stát terčem potenciálního útoku. TS-431P2 poskytuje četné možnosti zabezpečení, jako například antivirus, šifrování přístupu, blokování adres IP, ověřování dvěma kroky, a další. IT administrátoři mohou také řídit přístupová práva jednotlivých uživatelů k různým složkám a bránit tak neoprávněnému přístupu k důležitým souborům. TS-431P2 podporuje 256-bitové šifrování AES, čímž brání neoprávněnému přístupu k citlivým podnikovým údajům a jejich narušení i v případě krádeže pevných disků nebo i celého systému. Podporovány jsou také servery Windows AD, server LDAP a vestavěná služba LDAP.

Rozsáhlé dohledové řešení poskytující zabezpečení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Surveillance Station je profesionální Systém správy videa (Video Management System, VMS) pro síťový dohled, který nabízí uživatelsky příznivé správní rozhraní, více než 3 000 kompatibilních modelů IP kamer a rozšiřovatelné licence ke kanálům IP kamer. Podporuje monitorování v reálném čase, nahrávání a přehrávání videa a zvuku pomocí široké škály upravitelných nastavení. Také si můžete nainstalovat aplikaci Vmobile na své zařízení iOS® nebo Android™ a provádět správu monitorovaných kanálů kdykoli a odkudkoli, nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a změnit své zařízení na síťovou kameru k okamžitému nahrávání na Váš TS-431P2. TS-431P2 nabízí 2 bezplatné kanály IP kamer, které můžete rozšířit až na 25 kanálů dokoupením doplňujících licencí. S nově vyvinutou aplikací QUSBCam2 můžete používat USB kameru jako síťovou kameru ONVIF. Stačí pouze připojit ji k modelu TS-431P2 a můžete sledovat záznamy v reálném čase bez instalace jakéhokoli softwaru. Prostřednictvím programu Surveillance Station můžete dokonce ukládat záznamy pro přehrávání, a vytvořit si tak dozorovací systém s minimálními náklady.

Archivujte své fotografické vzpomínky. Sdílejte svůj život.
Photo Station zjednodušuje sdílení fotografií, a vy můžete určit své vlastní ovládací prvky přístupových práv. Prostě nahrajte své fotografie na TS-431P2, vytvořte a uspořádejte svá fotoalba pomocí webového prohlížeče, a sdílejte je se svou rodinou a přáteli na sociálních sítích, jako například Facebook®, Google+™, Twitter® a Pinterest®. S mobilními aplikacemi Qfile a Qphoto (pro iOS® a Android™) můžete také okamžitě nahrávat nové fotografie ze svých mobilních zařízení na TS-431P2.

Vybudujte si svou domácí hudební knihovnu a využívejte hudbu odkudkoli
Music Station vám umožní kategorizovat hudební sbírku a zobrazuje obálky alb, abyste mohli snadno uspořádat své osobní seznamy skladeb. Prostřednictvím webového prohlížeče Music Station můžete svou hudbu využívat kdykoli a odkudkoli pouhými několika kliknutími. Do Music Station jsou integrovány také tisíce programů místních i globálních internetových online rádií, kterých tudíž můžete využívat.

Svobodně užívejte média s multizonálním řízením multimédií
Používejte svůj TS-431P2 jako multizonální multimediální systém, kterým naplníte všechny kouty svého domu médii dle vlastní volby. Máte možnost centrálně spravovat a vysílat fotografie, hudbu a videa z TS-431P2 z jediného zařízení do jiných místností pomocí zařízení s funkcemi Bluetooth® a USB připojených k TS-431P2 (pouze pro vysílání hudby), DLNA®, Apple TV® a Chromecast™*. Všichni členové rodiny v různých zónách mohou využívat pohodlí a jednoduchost přehrávání médií a ukládání multimédií. TS-431P2 je také výkonným vysílacím strojem s podporou DLNA®, Roku®, Amazon® Fire TV, a Google TV™ a s podporou Plex Media Server.

Centrum stahování 24/7
TS-431P2 je dokonalé centrum stahování pro vysokorychlostní stahování BT, Magnet, PT (Private Trackers), FTP/FTPS, a HTTP/HTTPS a podporuje načítání kanálů RSS. Poté, co dokončíte konfiguraci svých úloh stahování, můžete vypnout svůj počítač a TS-431P2 jejich stahování tiše dokončí. Instalací aplikace Qget do svého mobilního zařízení můžete snadno vyhledávat zdroje ke stažení, stahovat obsah na NAS a spravovat úlohy zálohování na mobilních zařízeních odkudkoli.

Snadno rozšiřujte kapacitu úložišť
TS-431P2 podporuje online rozšiřování kapacity připojením dvou rozšiřujících jednotek QNAP k ukládání rychle narůstajícího množství dat, což je ideální u aplikací náročných na ukládání dat, jako je například video dohled, archivace dat, ukládání televizního vysílání a další. Úložný prostor na TS-431P2 můžete postupně rozšiřovat podle potřeby, přičemž ke snadnému rozšiřování kapacity NAS a správě rozšiřujících úložných jednotek můžete používat QTS Storage Manager. Vzhledem k podpoře QJBOD Express (roaming jednotek JBOD)* můžete prostě připojit k TS-431P2 velkokapacitní rozšiřující jednotku QNAP a migrovat data na jiný NAS prostřednictvím jednotky JBOD i bez síťové konektivity.

Procesor: Annapurna Labs AL-314, 4-core,1.7GHz
Operační paměť: 4GB DDR3 RAM
RAM slot: 1 x SODIMM (Max. 8GB)
Flash Paměť: 512MB NAND flash
Počet pozic pro disk: 4
Interní disky: SATA 3.5"/2.5" 6Gb/s, 3Gb/s HDD/SSD ; Hot-swappable
USB: 3 x USB 3.0 Zadní 1x, Přední 2x
LAN Port: 2 x GbE RJ45
LED indikátory: Stav systému, HDD, USB, LAN
Tlačítka: Napájení, Reset, USB One-Touch-Copy
Systémové upozornění: Bzučák
Provedení: Tower
Rozměry: 169 x 160 x 219 mm
Hmotnost: 3 kg
Spotřeba energie: režim spánku HDD 10.62W, v provozu 23.72W
Hladina hluku: 19.5 dB
Provozní teplota: 0-40˚C
Vlhkost vzduchu: 5 až 95 %
Napájení: AC adaptér, 90W, 100 - 240V
Zabezpečení: Kensington security slot
Ventilátor: 1x 12cm chytrý ventilátor, 12V DC
Stránky výrobce: QNAP

Instalační průvodce v CZ:
https://start.qnap.com/cz/index.phpZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.