Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Cenově příznivý čtyřjádrový 1,7 GHz 10GbE SFP+ NAS pro malé a střední podniky 

Vaše cena (s DPH):
11 690 Kč
Kód:
UQ379
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 4
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU AnapurnaLabs Alpine
Architektura CPU ARM 32bit
Velikost RAM 2GB
Paměťový slot 1xDDR3
Slot M.2 Ne
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE, 10GbE SFP+
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,JBOD,Single
Rozšiřující slot Ne
USB Porty USB 3.2 Gen 1
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne

Čtyřjádrový model TS-431KX poskytuje čtyři diskové pozice pro velkokapacitní úložiště a rozšíření paměti až na 8 GB RAM. S vestavěným portem 10GbE SFP+ poskytuje model TS-431KX velkou šířku pásma pro intenzivní přenos dat. Ve spojení se switchem QNAP 10GbE můžete snadno vytvořit vysokorychlostní síťové prostředí 10GbE za rozumné peníze. TS-431KX poskytuje komplexní lokální, vzdálené a cloudové zálohování a podporuje technologii snímků, která umožňuje vytvořit spolehlivý plán zálohování a obnovy po havárii. V případě selhání systému nebo nechtěného odstranění souborů můžete systém rychle obnovit do normálního stavu. Model TS-431KX je dodáván s uzamykatelnými sloty na disky, čímž je zajištěno, že jednotky nebudou náhodně vyjmuty, což by způsobilo ztrátu dat.

Jednoportové připojení 10GbE zvyšuje přenosovou rychlost pro intenzivní přenos dat a zkracuje dobu zálohování.

HBS (Hybrid Backup Sync) může zálohovat a synchronizovat vaše data do jiných zařízení NAS, serverů a cloudových úložišť pro komplexní zálohování a obnovu po havárii.

Snímky plně zaznamenávají stav systému a dat, a umožňují vám chránit soubory a data před nechtěným odstraněním a útoky malware.

Podporuje LXC a Docker® kontejnery pro rychlé zavádění aplikačních služeb napříč platformami včetně cloudu, serverů a PC.

Aby se zajistil nepřetržitý provoz, je k dispozici možnost výměny pevných disků bez vypínání NAS.

Podporuje technologii VJBOD (Virtual JBOD) umožňující rozšířit úložný prostor jiného zařízení QNAP NAS.

Chrání vaše citlivá data šifrováním souborů

Když sdílíte citlivé nebo důvěrné soubory na svém zařízení TS-431KX, můžete vylepšit zabezpečení dat tím, že je pomocí aplikace File Station zašifrujete do souborů .qenc a nastavíte heslo. Příjemci souborů si do svého počítače musí stáhnout a nainstalovat QENC Decrypter a zadat heslo pro dešifrování, zobrazení a použití šifrovaných souborů .qenc.

Chraňte data před malwarem pomocí snímků

Snímky pomáhají chránit vaše data prostřednictvím úplného zaznamenávání stavu systému NAS a metadat. Pokud dojde k nechtěnému odstranění nebo úpravě souboru, můžete pomocí snímků z aplikace Úložiště a snímky nebo File Station takový soubor rychle obnovit do dříve zaznamenaného stavu. Snímky QNAP jsou blokové a zaznamenávají pouze upravená data. Nejenže se tak šetří úložný prostor, ale snižuje se také doba nutná k zálohování a obnovení dat. Model TS-431KX podporuje až 32 snímků na svazek nebo LUN a až 64 snímků celkem.

Získejte kompletní kontrolu, pokud jde o stav systému NAS a zabezpečení dat

Aplikace Centrum oznamování sdružuje všechny události a upozornění systému QTS do jedné aplikace a poskytuje vám komplexní řešení pro oznámení. Security Counselor může vyhodnotit a doporučit nastavení zabezpečení zařízení TS-431KX pro zlepšení zabezpečení NAS.

Vícebodové zálohování, přístup a synchronizace souborů

HBS (Hybrid Backup Sync) konsoliduje zálohování, obnovení a synchronizaci dat a ve spojení s vysokorychlostním připojením 10GbE zařízení TS-431KX můžete snadno zálohovat nebo synchronizovat data do jiného zařízení QNAP NAS, vzdáleného serveru nebo cloudového úložiště a vytvořit spolehlivé řešení obnovy po havárii. Nástroj Qsync promění zařízení TS-431KX v zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů. Jakýkoli soubor nahraný do zařízení TS-431KX bude dostupný všem připojeným zařízením, například počítačům, notebookům a mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky nebo vytvořit týmové složky, abyste vylepšili týmovou spolupráci.

Zvyšte produktivitu pomocí aplikací QNAP

QNAP File Station poskytuje centralizovanou správu souborů, která vám umožňuje prohlížet a spravovat soubory v zařízení TS-431KX a dalších úložištích nebo zařízeních (jako jsou úložiště USB nebo mobilní zařízení). Qfiling vám pomůže automatizovat organizaci souborů, zatímco Qsirch může akcelerovat jejich vyhledávání. Mobilní aplikaci Qfile můžete také použít k přístupu k souborům NAS z mobilního zařízení. OPerační systém QTS si můžete vyzkoušet zde.

Hostování kontejnerových aplikací

Container Station integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker®. Můžete si stáhnout aplikace z vestavěného Docker Hub®, snadno importovat nebo exportovat kontejnerové aplikace, spravovat řízení přístupu a rychle zavést aplikační služby na několika platformách včetně cloudu, serverů a počítačů.

Rozšíření záruky na hardware až na 5 let

Na zařízení TS-431KX se vztahuje dvouletá záruka bez dalších poplatků. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

CPU: AnnapurnaLabs, an Amazon company Alpine AL-214, 4-core, 1.7GHz

Architektura CPU: ARM 32 bitů

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano      

Šifrovací modul: Ano

Systémová paměť: 2 GB SODIMM DDR3L (1 x 2 GB)

Maximální paměť: 8 GB (1 x 8 GB)

Paměťový slot: 1 x SO-DIMM DDR3L

Paměť Flash: 512 MB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 4 x 3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Kompatibilita diskových jednotek:      3,5" SATA jednotky pevných disků

2,5" SATA jednotky pevných disků

2,5" SATA SSD

Vyměnitelné za provozu: Ano   

Podpora akcelerace SSD cache: Ano       

Gigabitový Ethernet port (RJ45): 2x

10 gigabitový Ethernet port: 1 x 10GbE SFP+

Rámec Jumbo: Ano

USB 3.2 Gen 1 port: 3x

Tvarový činitel: Stolní

Indikátory LED: Napájení, stav, LAN, USB, HDD1-4

Tlačítka: Napájení, reset, Automatické kopírování na USB

Rozměry (V x Š x H): 161 × 160 × 219 mm

Hmotnost (čistá): 2,03 kg

Hmotnost (celková): 3,46 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Relativní vlhkost: Relativní vlhkost 5 až -95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C (80,6 ˚F)

Napájecí jednotka: Adaptér 90W, 100–240 V

Spotřeba energie: Režim spánku HDD: 11,65 W

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 26,7 W (S plně obsazenými jednotkami)

Ventilátor: 1 x 120 mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 19,5 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Bezpečnostní slot: Kensington  

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 400

Více informací zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.