Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

TOP produkt

Rozpočtově vstřícný 10GbE NAS: 3-pozicový NAS se třemi sloty M.2 SSD s podporou pro RAID 5 pro vyvážení kapacity, výkonu a ochrany

Vaše cena (s DPH):
9 741 Kč
Vaše sleva:
11%
Běžná cena
10 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ275
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 3
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU AnapurnaLabs Alpine
Architektura CPU ARM 64bit
Velikost RAM 2GB
Paměťový slot 1xDDR4
Slot M.2 3x
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE, 10GbE SFP+
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,JBOD,Single
Rozšiřující slot Ne
USB Porty USB 3.0
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne

30 % uživatelů QNAP NAS volí vytváření polí typu RAID 5, a sice z důvodu zvýšení ochrany dat, zlepšení výkonu systému a optimalizovaného úložného prostoru. Model TS-332X se 3 sloty na disky umožňuje vytvořit pole RAID 5 na úložišti NAS s menším počtem disků, ale zahrnuje také port 10GbE SFP+ a tři sloty M.2 SATA 6 Gb/s SSD pro vyšší výkon a operace náročné na výkonnost. Cenově výhodný TS-332X s podporou 10GbE se vyznačuje minimalistickým designem, který je vhodný pro váš komerční prostor.

Čtyřjádrový procesor a 10GbE SFP+ port
Model TS-332X je vybavený 64bitovým čtyřjádrovým procesorem Alpine AL-324 1,7 GHz Cortex-A57 s 2 GB/4GB DDR4 RAM (lze upgradovat až na 16 GB) od společnosti AnnapurnaLabs, člena koncernu Amazon, a nabízí tři SATA 6 Gb/s sloty. Při zpracování plného AES 256bitového šifrování svazku nabízí model TS-332X bezkonkurenční výkonnost šifrování a zajišťuje bezpečnost citlivých obchodních dat uložených v úložišti NAS. Kromě páru portů Gigabit LAN nabízí model TS-332X port 10GbE SFP+ s plnou podporou vysokorychlostních sítí 10GbE a přináší vysokou rychlost pro aplikace s velkým množstvím dat, rychlé datové přenosy, zálohování a obnovení a kontejnerizované aplikace.

Disky M.2 SSD pro zrychlení cache nebo účinné vrstvené úložiště
TS-332X zahrnuje možnost ukládání do SSD cache a rovněž podporuje až tři disky SATA 6 Gb/s M.2 SSD s faktory 2280 (prodávají se samostatně). Můžete nastavit vysokokapacitní SSD cache pro zrychlení aplikací náročných na vstupně-výstupních operace nebo vytvořit vrstvené úložiště RAID 5 s vyváženým výkonem a ochranou redundance. Technologie Qtier™ přináší pro model TS-332X automatické vrstvení, které pomáhá průběžně optimalizovat efektivitu úložiště napříč disky M.2 SSD, 2,5“ disky SSD a vysokokapacitními pevnými disky s nepřetržitou akcelerací. Nový systém Qtier™ 2.0 zahrnuje podporu vstupů a výstupů, která vrstvenému SSD úložišti poskytuje rezervní prostor podobný mezipaměti pro zpracování vstupů a výstupů v reálném čase, čímž maximalizuje využívání výhod SSD.

Využívejte možností optimalizovaného výkonu SSD s extra nadměrným využíváním
Vzhledem k tomu, že ceny SSD jsou stále a stále dostupnější pro domácí uživatele a uživatele z malých podniků, nebyla nikdy vhodnější doba pro to začít používat SSD v NAS s cílem dosáhnout vyššího výkonu, rychlejšího zálohování souborů, hladších multimediálních zážitků a optimalizovaných virtualizačních aplikací. Nejnovější QTS 4.3.5 dostává functionalitu SSD ještě dále díky podpoře softwarově definovaného extra nadměrného využívání SSD RAID, které vám umožňuje alokovat další prostor pro nadměrné využívání od 1 do 60 %, což je prospěšné pro optimální rychlosti náhodného zapisování SSD a vyšší životnost a odolnost. Nyní můžete používat dostupné spotřebitelské SSD pro TS-332X, nastavit nadměrné využívání SSD a potenciálně dosáhnout úrovní výkonu a odolnosti, jaké mají korporátní SSD.

Elegantní vzhled, účinné proudění vzduchu
TS-332X se vyznačuje stylovým a elegantním vzhledem s koncepcí industriálního designu a zajišťuje lepší proudění vzduchu, lepší chlazení a plynulý výkon dokonce i při nejintenzivnějším zatížení. Beznástrojová instalace 3,5“ diskové jednotky umožňuje snadnější nastavení a údržbu systému, zatímco LED kontrolky předního panelu pomáhají při sledování stavu systému.

Snímky chrání vaše data před ransomwarem
Snímky, které jsou nezbytné pro ochranu dat serveru NAS, chrání data na základě úplného záznamu stavu systému NAS a metadat. Pomocí Správce úložiště a snímků a File Station můžete snadno spravovat snímky a rychle obnovit systém do běžného stavu, dojde-li k chybě. Snímky QNAP fungují na základě bloků a zaznamenávají pouze změněná data. Dochází nejen k úspoře prostoru úložiště, ale také zkrácení doby vyžadované pro zálohování a obnovení dat. TS-332X se 4 GB RAM dokáže podporovat až 256 snímků na úložiště NAS a 64 snímků na svazek/jednotku LUN

Upgradujte svoje IT prostředí s rychlým a výhodným přepínačem 10GbE od společnosti QNAP!
Neřízené přepínače QNAP 10GbE/NBASE-T™ umožňují okamžité upgradování vašeho síťového prostředí za výhodnou cenu. Se sítí 10GbE si můžete vychutnávat bleskové přenosové rychlosti, provádět úlohy náročné na šířku pásma, jako je virtualizace, a umožnit současný přístup k velkým souborům na NAS v reálném čase s větším počtem pracovních stanic (ideální pro úpravy videí a multimédií). Společnost QNAP nabízí síťovou rozšiřovací kartu 10GbE PCIe pro počítače Windows®/Linux®, díky čemuž můžete využívat výhod vysokorychlostního prostředí LAN.

Hostované kontejnerové aplikace
S aplikací Container Station můžete vychutnávat plynulé virtualizační technologie LXC a Docker®. Můžete spouštět kontejnery Ubuntu®, Debian® a Fedora®, stahovat aplikace z vestavěného Docker Hub®, snadno importovat/exportovat aplikace kontejneru, spravovat řízení přístupu a rychle nasazovat služby aplikaci napříč několika platformami včetně cloudu, serverů a počítačů.

Optimalizovaná spolupráce při sdílení a synchronizaci souborů napříč platformami
TS-332X centrálně ukládá data a soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS pro sdílení souborů napříč sítěmi Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Spolu s aplikací Qsync (nástrojem, který z úložiště NAS od společnosti QNAP vytvoří bezpečné, vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný do TS-332X zpřístupněný všem propojeným zařízením, jako jsou počítače, notebooky nebo mobilní zařízení. Můžete synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, a tak zvýšit flexibilitu týmových projektů a spolupráce. Soubory lze spravovat centrálně pomocí File Station, včetně souborů z mobilních zařízení a optických diskových jednotek. File Station umožňuje také připojení vzdáleného serveru NAS a přenos souborů mezi serverem NAS a službami veřejného cloudu pro větší pohodlí.

Komplexní zálohování
Hybrid Backup Sync nabízí spolehlivé řešení zálohování a zotavení po havárii, které společnostem pomůže dosáhnout cenové výhodnosti a vysoké produktivity při běžném zálohování. Centralizuje zálohování, obnovení a synchronizaci pro snadný přenos dat z TS-332X do jiného úložiště NAS QNAP, vzdálený server, úložiště USB (kopírování jedním dotykem) nebo cloudové úložiště. Zálohování dat Windows® nebo Mac® na TS-332X je rovněž snadné, a to díky nástroji NetBak Replicator od společnosti QNAP nebo Time Machine® od společnosti Apple.

Úložiště NAS je rovněž řešením pro dozor
Nové řešení dozoru QVR Pro od společnosti QNAP umožňuje vytvořit vyhrazený, nezávislý prostor úložiště pro data dozoru na TS-332X a využívat výhod správy úložiště ze systému QTS. S aplikací QVR Pro je správa kamer, přiřazování prostoru úložiště, sledování živých záznamů kamer a přehrávání mnohem snadnější. Pomocí mobilní aplikace QVR Pro Client můžete sledovat kamery odkudkoli, nebo s aplikací QUSBCam2 používat webové kamery USB jako síťové kamery ONVIF.

Rozšiřte kapacitu úložiště pomocí jiného serveru NAS od QNAP s podporou Virtual JBOD
QNAP VJBOD (Virtual JBOD) je síťový JBOD, který vám umožní rozšířit kapacitu úložiště serveru NAS od QNAP pomocí nevyužité kapacity úložiště z jiného serveru NAS od QNAP. Nevyužitou kapacitu TS-332X lze použít jako místní diskové jednotky v dalším serveru NAS a vytvářet virtuální fondy úložiště a svazky pro používání služeb NAS za účelem maximalizace využití úložiště.

CPU: Čtyřjádrový procesor Alpine AL-324 1,7 GHz ARM® Cortex-A57, 64bitový, od AnnapurnaLabs, koncernu společnosti Amazon
Akcelerace šifrování: Ano
Systémová paměť: 2 GB DDR4 2400 (1 x 2 GB)
Maximální paměť: 16 GB (1 x 16 GB)
Paměťový slot: 1 x slot SODIMM
Paměť Flash: 512 MB NAND Flash
Pozice pro diskové jednotky: 3 x 3,5"/2,5" pevné disky/disky SSD SATA 6 Gb/s (2,5” základnu pro pozice pro instalaci 2,5” HDD/SSD lze zakoupit v online obchodě QNAP)
Slot pro M.2 SSD: 3 x M.2 2280 SATA 6 Gb/s SSD
Poznámka: 1. Disk M.2 SSD není součástí balení. 2. Operace disku M.2 SSD mohou snadno vytvářet nadměrné teplo. Doporučujeme na disku M.2 SSD nainstalovat chladič (od společnosti QNAP nebo poskytovatele třetí strany).
10 gigabitový Ethernet port: 1 x 10GbE SFP+
Gigabitový Ethernet port: 2 x Gigabit RJ45
Port USB: USB 3.0 (Vpředu: 1; Vzadu: 2)
Zvuk: 1 x vestavěný reproduktor, 1 x 3,5mm konektor Line Out. Poznámka: Nelze používat reproduktory a zvukový výstupní konektor Line Out současně.
Indikátory LED: Stav/Napájení, LAN, USB, HDD 1-3, M.2 SSD 1-3
Tlačítka: Napájení, Reset, Kopírováním jedním dotykem USB
Systémové varování: Bzučák nebo hlasové upozornění Smart Voice
Tvarový činitel: Stolní provedení
Rozměry (V x Š x H): 142 x 150 x 260,1 mm
Příkon (W): Pohotovostní stav pevného disku: 18.56 W, V provozu: 26.22 W (s 3 x HDD a 3 x M.2 SSD)
Zvuková hladina: (LpAm): 20.4 dB(A)
Hmotnost: Čistá hmotnost: 1,64 kg, Hrubá hmotnost: 2,69 kg
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0–40 °C, 5–95 % RV nekondenzující, teplota vlhkého teploměru: 27 °C
Bezpečnostní slot: Bezpečnostní slot Kensington
Ventilátor: 1 x 14cm inteligentní ventilátor (12 V DC)
Napájecí jednotka: Adaptér 90 W AC, 100-240 V
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?