Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Cenově výhodný NAS typu RAID 5, který přináší větší úložný prostor a ochranu dat

Vaše cena (s DPH):
7 990 Kč
Kód:
UQ207
Značka:
Qnap30% uživatelů QNAP volí pro NAS vytváření polí typu RAID 5, a sice z důvodu zvýšení ochrany dat, zlepšení výkonu systému a rozšíření úložného prostoru. TS-328 je prvním modelem NAS od společnosti QNAP se 3 pozicemi, který umožňuje vytváření polí RAID 5 na NAS s nejmenším počtem disků. Díky čtyřjádrovému procesoru RTD1296 od společnosti Realtek se může model TS-328 pochlubit minimalistickým designem, který se snadno stane součástí vašeho domova nebo obchodního prostoru. Díky celé řadě multimediálních aplikací, možností překódování, zálohování a synchronizaci souborů napříč zařízeními přináší model TS-328 vysoce efektivní řešení úložiště, zálohování, správy souborů a sdílení.

Centrální správa multimediálních souborů
Můžete mít spoustu fotografií nebo videí napříč zařízeními, jejíchž správa a zálohování může být náročná. S TS-328 můžete provádět centrální zálohování a správu všech souborů a snadno je sdílet s ostatními. S novou verzí File Station (QTS 4.3.4) získáte přímý přístup k fotografiím a videím na vašem mobilním zařízení připojením k modelu TS-328 přes rozhraní USB. Pomocí mobilní aplikace Qphoto můžete dokonce pořizovat fotografie nebo zaznamenávat videa a nahrávat je přímo do TS-328 pro dosažení lepší ochrany a úspory místa úložiště na mobilním zařízení.

Ochrana dat pomocí snímků
Snímky pomáhají chránit data na základě úplného záznamu stavu a metadat systému NAS. Pokud dojde k chybě, můžete pomocí snímků rychle obnovit systém do běžného stavu. Snímky QNAP na základě bloků zaznamenávají pouze změněná data. Dochází nejen k úspoře prostoru úložiště, ale také zkrácení doby vyžadované pro zálohování a obnovení dat.

Překódování videí v reálném čase
Model TS-328 podporuje hardwarovou akceleraci pro překódování 4K H.264/H.265 v reálném čase a umožňuje převádět videa do univerzálních formátů souborů, které lze plynule přehrávat na mobilních zařízeních*. Můžete proto snadno sdílet filmy nebo videa z cest uložená na NAS se svou rodinou a přáteli prostřednictvím sdílených odkazů a oni mohou sledovat videa plynule kdykoli a kdekoli.

Automatizujte každodenní úlohy s nástrojem IFTTT Agent
Nástroj IFTTT Agent od QNAP propojuje oblíbenou webovou službu automatizace IFTTT (If This Then That) a umožňuje vytváření téměř neomezeného počtu zautomatizovaných pracovních postupů. Stačí pouze propojit účet IFTTT s modelem TS-328 a nastavit spouštěče a akce. Pokud například nastavíte spouštěč na možnost „Jakákoli nová fotografie na telefonu“ a akci „Stáhnout fotografii do QNAP NAS“, budou všechny fotografie pořízené telefonem automaticky nahrány do TS-328.

Znásobte svoji produktivitu
Operační systém QTS založený na aplikacích poskytuje řešení pro zjednodušení zálohování souborů, správu, hledání a mnohem více. Pomocí File Station můžete zobrazovat soubory na NAS a přistupovat k souborům z úložných zařízení USB, OCR Converter umožňuje extrahování textu z obrázků, Qfiling pomáhá automatizovat organizaci souborů a Qsirch pomáhá rychle vyhledávat soubory.

Podporuje 360stupňové panoramatické fotografie a videa
QNAP NAS nyní podporuje oblíbený formát záznamu 360stupňového panoramatu! Kliknutím na tlačítko zobrazení 360stupňového panoramatu se tyto fotografie a videa zobrazí jako mediální soubory s 360stupňovým panoramatem. Mobilní aplikace Qfile, Qphoto a Qvideo od společnosti QNAP rovněž podporují sledování v 360stupňovém formátu.

Elegantní vzhled
TS-328 se vyznačuje stylovým elegantním vzhledem s industriálním designem a nabízí lepší chlazení NAS. Beznástrojová instalace 3,5palcové diskové jednotky umožňuje snadnější nastavení a údržbu systému, zatímco LED kontrolky předního panelu pomáhají při sledování stavu systému.

Vícebodové zálohování a přístup
S integrovanou zálohou, obnovením a synchronizací dat vám Hybrid Backup Sync pomůže snadno zálohovat a synchronizovat data na TS-328 s jiným QNAP NAS, úložištěm USB (kopírováním jediným klepnutím) nebo cloudovým úložištěm. S nástrojem Qsync můžete přistupovat k souborům NAS z počítačů, notebooků nebo mobilních zařízení propojených s TS-328 v jakoukoli dobu.

Hostované kontejnerové aplikace
Container Station propojuje nenároční virtualizační technologie LXC a Docker®. Můžete stahovat aplikace z vestavěného Docker Hub®, snadno importovat / exportovat kontejnerové aplikace, spravovat řízení přístupu a využívat výhod snadné instalace, přenositelnosti a vysoké efektivity.

CPU: Čtyřjádrový Realtek ARM CortexA53 (64bitový), RTD 1296, 1,4 GHz
Akcelerace šifrování: Ano
Systémová paměť: 2 GB DDR4 RAM (nelze rozšířit)
Paměť Flash: 4 GB eMMC
Pozice pro diskové jednotky: Disky 3 x 3,5"/2,5" SATA 6 Gb/s HDD/SSD vyměnitelné za provozu (v sadě jedna 2,5" přihrádka pro instalaci 2,5" disku HDD/SSD; doplňky lze zakoupit na e-shopu společnosti QNAP)
Gigabitový Ethernet port: 2x port RJ45 Gigabit LAN
Port USB: 2x USB 3.0 (1x vpředu); 1x USB 2.0 (vzadu)
Zvuk: reproduktor, 3,5mm výstupní konektor
LED Indikátory: Stav/Napájení, LAN, USB, HDD
Tlačítka: Napájení, USB kopírování, resetování
Jiná rozhraní: Bezpečnostní slot Kensington
Systémové varování: Alarm
Rozměry (V x Š x H): 142 x 150 x 260,1 mm
Hmotnost: Čistá hmotnost: 1,64 kg, Hrubá hmotnost: 2,69 kg
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0-40 ˚C, 5-95 % RV nekondenzující, mokrý teploměr: 27 ˚C
Příkon (W): Pohotovostní režim HDD: 7.24W, Při provozu: 18.35W
Napájecí jednotka: Externí adaptér 65 W, 100-240 V
Ventilátor: 1 x 9 cm inteligentní ventilátor (12 V DC)
Zvuková hladina: 16.5 dBA
Obsah balení: NAS, QIG, 1 x RJ45 kabely sítě Ethernet, AC adaptér
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.