Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Vysoce výkonný čtyřjádrový NAS pro spolehlivé domácí a osobní cloudové úložiště

Vaše cena (s DPH):
5 490 Kč
Kód:
UQ376
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 1
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU AnapurnaLabs Alpine
Architektura CPU ARM 32bit
Velikost RAM 1GB
Paměťový slot Ne
Slot M.2 Ne
SSD cache Ne
Síťové rozhraní GbE
Operační systém QTS
Rozšiřující slot Ne
USB Porty USB 3.2 Gen 1
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne

Model TS-131K, který je vybaven čtyřjádrovým procesorem 1,7 GHz, poskytuje úložný prostor v jedné diskové pozici pro bezpečné ukládání vašich důležitých souborů a dat, a umožňuje vám snadno sdílet soubory s rodinou a přáteli. Díky kompaktnímu čistě bílému minimalistickému designu se model TS-131K snadno začlení do dekoru jakéhokoli domova a zabírá velmi málo místa. Model TS-131K je dodáván s uzamykatelnými sloty na disky, čímž je zajištěno, že jednotky nebudou náhodně vyjmuty, což by způsobilo ztrátu dat. TS-131K poskytuje komplexní lokální, vzdálené a cloudové zálohování a zabezpečenou technologii Snímků (Snapshots), která umožňuje vytvořit spolehlivý plán zálohování a obnovy po havárii. V případě selhání systému nebo nechtěného odstranění souboru můžete data rychle obnovit do normálního stavu.

Čtyřjádrový CPU nabízí vyšší výkon
TS-131K má čtyřjádrový CPU 1,7 GHz, který obsahuje více jader CPU pro zvýšení výkonu systému. S 1 GB RAM, jedním portem Gigabit LAN a jednotkami SATA 6 Gb/s nabízí model TS-131K vysoký výkon a zároveň zachovává zabezpečení dat. TS-131K má také tři porty USB 3.2 Gen 1, které vám umožňují přenášet velké multimediální soubory mezi NAS a vašimi zařízeními. Port USB na předním panelu podporuje kopírování jedním dotykem, takže je snadné zálohovat data z externího zařízení do NAS nebo naopak pouhým kliknutím.

Snadné vytvoření vysokorychlostního síťového prostředí
S modelem TS-131K nebo počítačem můžete použít QNAP USB 3.2 Gen 1 na adaptérech 5GbE (QNA-UC5G1T). Připojením NAS a počítače přes adaptéry 5GbE můžete vytvořit síťové připojení 5GbE s přenosovou rychlostí téměř 300 MB/s.

Zvyšte produktivitu pomocí aplikací QNAP
Aplikace File Station od společnosti QNAP poskytuje centralizovanou správu souborů, která vám umožňuje prohlížet a spravovat soubory v zařízení TS-131K a dalších úložných zdrojích nebo zařízeních, což vám umožní snadno sdílet soubory s rodinou a přáteli prostřednictvím e-mailu, sociálních médií nebo sdílení odkazu. Mobilní aplikaci Qfile můžete také použít k přístupu k souborům NAS z mobilního zařízení.

File Station
Aplikace File Station umožňuje spravovat soubory uložené ve vašem zařízení QNAP NAS v cloudovém prostoru nebo ze čtečky karet USB a mobilních zařízení. Ke všem svým datům můžete snadno přistupovat z jediné aplikace.

Qfile
Mobilní aplikace Qfile vám umožňuje přistupovat k souborům NAS z mobilního zařízení kdykoli a kdekoli a zároveň nahrávat a zálohovat soubory v telefonu do NAS.

Chrání vaše citlivá data šifrováním souborů
Když sdílíte citlivé nebo důvěrné soubory na svém zařízení TS-131K, můžete vylepšit zabezpečení dat pomocí aplikace File Station tím, že je zašifrujete do souborů .qenc a nastavíte heslo. Příjemci souborů si do svého počítače musí stáhnout a nainstalovat QENC Decrypter a zadat správné heslo pro dešifrování, zobrazení a použití šifrovaných souborů .qenc.

Chraňte data před malwarem pomocí snímků
Snímky pomáhají chránit vaše data prostřednictvím úplného zaznamenávání stavu systému NAS a metadat. Pokud dojde k nechtěnému odstranění nebo úpravě souboru, můžete pomocí snímků z aplikace Úložiště a snímky nebo File Station takový soubor rychle obnovit do dříve zaznamenaného stavu. Snímky QNAP jsou blokové a zaznamenávají pouze změněná data. Nejenže se tak šetří úložný prostor, ale snižuje se také doba nutná k zálohování a obnovení dat. Model TS-131K podporuje až 16 snímků na svazek/LUN a až 32 snímků celkem.

Vícebodové zálohování, přístup a synchronizace souborů
HBS (Hybrid Backup Sync) konsoliduje zálohování, obnovení a synchronizaci dat, takže můžete snadno zálohovat nebo synchronizovat data do jiného zařízení QNAP NAS a vzdáleného serveru nebo cloudového úložiště (např. Dropbox® či Google® Drive) a vytvořit spolehlivé řešení obnovy po havárii. Nástroj Qsync promění zařízení TS-131K v zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů. Jakýkoli soubor nahraný do zařízení TS-131K bude dostupný všem připojeným zařízením, například počítačům, notebookům a mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky nebo vytvořit týmové složky, abyste vylepšili týmovou spolupráci.

Zálohování souborů v počítačích se systémem Windows/Mac
QNAP NAS poskytuje jednoduché řešení pro zálohování/obnovu notebooků a stolních počítačů. QNAP NetBak Replicator můžete používat k zálohování souborů v počítačích Windows® včetně e-mailového archivu Outlook®. NAS také podporuje Time Machine® v zařízeních Mac®, což umožňuje snadné, rychlé a pohodlné zálohování dat.

Větší multimediální zážitky
Model TS-131K je dodáván s celou řadou multimediálních aplikací, jako je Photo Station, Video Station a Music Station, což vám umožní snadno spravovat a prohlížet vaše multimediální soubory. Můžete si také stáhnout Plex Media Server a využívat své zařízení TS-131K jako multimediální server.

Rozšíření záruky na hardware až na 5 let
Na zařízení TS-131K se vztahuje dvouletá záruka bez dalších poplatků. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

Rozsáhlé dozorovací řešení pro zabezpečení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Surveillance Station má uživatelsky přívětivé rozhraní, podporuje více než 3 000 kompatibilních IP kamer a nabízí rozšiřitelné licence na kanály pro IP kamery. Můžete tak vybudovat komplexní monitorovací systém pro monitorování, zaznamenávání a přehrávání videa a zvuku v reálném čase. Pomocí aplikace Vmobile v mobilních zařízeních můžete kdykoli a kdekoli spravovat sledované kanály. Díky aplikaci QUSBCam2 můžete také přidávat kamery USB do Surveillance Station pro prohlížení obrázků v reálném čase a ukládání záznamů pro přehrávání, což vám umožní vybudovat monitorovací systém s minimálním rozpočtem.

CPU: AnnapurnaLabs, an Amazon company Alpine AL-214, 4-čtyřjádrový procesor, 1.7GHz
Architektura CPU: ARM 32 bitů
Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano
Šifrovací modul: Ano
Systémová paměť: 1GB DDR3
Maximální paměť: 1GB DDR3
Paměť Flash: 512 MB (dvojitá ochrana OS při spouštění)
Pozice pro diskové jednotky: 1 x 3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s
Kompatibilita diskových jednotek: 3,5" pozice: 3,5" SATA jednotky pevných disků, 2,5" SATA jednotky pevných disků, 2,5" SATA SSD
Vyměnitelné za provozu: Ano
Podpora akcelerace SSD cache: Ano
Gigabitový Ethernet port (RJ45): 1
Rámec Jumbo: Ano
USB 3.2 Gen 1 port: 3
Tvarový činitel: Stolní
Indikátory LED: Napájení, stav, LAN, USB, HDD1
Tlačítka: Napájení, reset, Automatické kopírování na USB
Rozměry (V x Š x H): 161 × 73 × 219 mm
Hmotnost (čistá): 1,16 kg
Hmotnost (celková): 1,99 kg
Provozní teplota: 0 - 40 °C
Relativní vlhkost: Relativní vlhkost 5 až -95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C
Napájecí jednotka: Adaptér 36 W, 100–240 V
Spotřeba energie: Režim spánku HDD: 7,29 W
Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 11,62 W (S plně obsazenými jednotkami)
Ventilátor: 1 x 50mm, 12 V DC
Zvuková hladina: 15,8 db(A)
Systémové varování: Bzučák
Bezpečnostní slot Kensington: Ano
Max. počet souběžných připojení (CIFS): 400
 

Více informací zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.