Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Uzavřeno

Sleva: použité. Cenově dostupný a úsporný 1-diskový NAS se skvělými funkcemi.

Vaše cena (s DPH):
999 Kč
Vaše sleva:
70%
Běžná cena
3 290 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UMNP00368
Značka:
QnapProdukt je použitý ale funkční. Zboží můžete reklamovat do 12 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku.

TS-128 představuje na prostředky nenáročné, snadno použitelné a funkčně dobře vybavené síťové úložné centrum pro synchronizaci, vzdálený přístup a domácí zábavu. Je energeticky úsporný a rozpočtově příznivý, ideální pro uživatele v domácnostech, kteří si chtějí založit osobní cloud a zůstávat ve spojení se svými soubory a plně je ovládat. Podívejte se, jak může TS-128 usnadnit a zjednodušit Váš digitální život a přinést Vám zvýšené pohodlí.
 

Dvoujádrový procesor pro vyšší výkon

TS-128 je založen na dvoujádrovém procesoru ARM® v7 1,1 GHz s 1GB DDR3 RAM a schopen podávat rychlost čtení až 111 MB/s a rychlost zápisu až 92 MB/s pro rychlý přenos dat, současný přístup většího počtu uživatelů a pro domácí aplikace. Vysoce výkonný a schopný TS-128 je ideální jako multimediální centrum, protože na něj můžete zálohovat nebo stahovat soubory, aniž by tím byl ovlivněn výkon TS-128.
 

Lehká, praktická koncepce bez potřeby nástrojů

TS-128 se vyznačuje konstrukcí ve tvaru malé věže, která zabírá méně místa na pracovním stole, takže je vhodný pro domácnosti a malé kanceláře. Ve srovnání s tradičním chladicím ventilátorem NAS je TS-128 vybaven kompaktním a tichým výfukem, který umožňuje odvádět teplo při značně snížené hlučnosti a prašnosti. Vzhledem k beznástrojové konstrukci* můžete z TS-128 snadno odstranit jeho boční stěnu a přidat do něj nebo z něj naopak odebrat pevné disky. TS-128 je lehký, praktický, a funkční NAS, který dokonale zapadne do Vašeho digitálního života.
 

Sdílení souborů napříč platformami, centralizované datové úložiště

TS-128 podporuje protokoly SMB/CIFS, NFS a AFP k sdílení souborů na sítích s OS Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Data, protokoly a obrazy ISO CD a DVD lze ukládat centrálně na TS-128 a chránit integrovaným antivirovým řešením.
 

Centralizujte zálohování, obnovení a synchronizaci pomocí Hybrid Backup Sync

Hybrid Backup Sync centralizuje zálohování, obnovení a synchronizace do podoby jediné aplikace QTS, pomocí které můžete snadno přenášet data na místní a vzdálené prostory v cloudovém prostředí v rámci rozsáhlého plánu na ukládání dat a jejich obnovení po havárii. Soubory můžete v reálném čase synchronizovat mezi TS-128 a úložištěm v prostředí cloud, jako například Amazon® Cloud Drive, Google Drive™, Dropbox®, Microsoft OneDrive®, Yandex® Disk, a Box® a zálohovat je na cloud služby jako Amazon® S3, Amazon® Glacier, Microsoft® Azure™, Google Cloud Storage™, OpenStack Swift a WebDAV. Hybrid Backup Sync umí detekovat řídké soubory, aby zamezil zálohování nepotřebných dat a podporuje zálohování s kompresí souborů za účelem ušetřit úložný prostor. Existují flexibilní nastavení pro současné zpracování souborů a vícevláknový přenos dat rozdělením větších souborů na menší části, což velmi zvyšuje přenosovou rychlost pro dosažení vyšší efektivity práce.
 

Synchronizace souborů napříč zařízeními a prostředím cloud

Qsync promění Váš TS-128 v zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů. Každý soubor nahraný na TS-128 bude zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, laptopům nebo mobilním zařízením. Qsync je obzvlášť těm, kdo často cestují, aby mohli spravovat své soubory a mít vždy po ruce nejaktuálnější soubory na různých zařízeních. Qsync poskytuje různé způsoby synchronizace a skupinového sdílení souborů, čímž výrazně zlepšuje flexibilitu týmových projektů a spolupráce. Podporuje také centralizovanou konfiguraci a umožňuje Vám dálkově vymazat složku Qsync na ztraceném zařízení a zamezit tak narušení integrity dat, nebo dokonce tato data znovu obnovit po opětovném získání zařízení.

File Station přináší integraci se službami prostředí cloud

Webová verze File Station Vám umožní snadno nahrávat, stahovat, a spravovat soubory na Vašem TS-128 odkudkoli, kde je připojení k internetu. File Station, která podporuje extrakci souborů, vytváření složek a inteligentní vyhledávání souborů a složek, Vám umožní také snadné sdílení souborů s kolegy a přáteli pomocí unikátních URL, e-mailem a na sdíleném úložišti. A ještě lepší je, že pomocí File Station můžete přímo prohlížet soubory a přenášet je mezi TS-128 a veřejnými úložišti cloud, jako například Google Drive™, Dropbox®, Microsoft® OneDrive, Box®, Yandex® Disk ad Amazon® Cloud Drive a zobrazovat soubory na Office Online a na Google Docs™ nebo je přímo otevírat pomocí kancelářského doplňku aplikace Google Chrome™.

QTS - snadný a efektivní

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS bude Váš prožitek s NAS inteligentnější, plynulejší a okázalejší. Jeho moderní plochý design optimalizuje dobu načítání a jeho inteligentní pracovní plocha Vám umožní rychle vyhledávat požadované funkce, vytvářet zástupce na pracovní ploše nebo skupinové zástupce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace a otevírat více oken aplikací za účelem současného spuštění většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu provozu. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinášel optimalizovaný prožitek v prostředí cloud.
 

Snadno vybudujte svůj osobní cloud a získávejte k němu přístup odkudkoli

Oproti omezenému množství úložného prostoru a potenciálu bezpečnostních hrozeb, kterými se vyznačují veřejné služby prostředí cloud, lze TS-128 s výhodou použít k založení zabezpečeného a vysokokapacitního osobního prostředí cloud. Služba myQNAPcloud umožňuje vzdálený přístup k souborům uloženým naTS-128 a podporuje automatické přesměrování portů pro routery UPnP, službu My DDNS a CloudLink, čímž Vám umožní snadný přístup k souborům, sdílení multimédií, a kontrolu stavu Vašeho systému odkudkoli.
 

Archivujte své fotografické vzpomínky. Sdílejte svůj život.

TS-128 funguje jako váš fotografický trezor, do kterého můžete zálohovat své oblíbené fotografie. Photo Station usnadňuje sdílení fotografií a Vy máte možnost určit si své vlastní ovládací prvky přístupových práv. Prostě své fotografie nahrajte na TS-128. Tak si budete moci vytvořit a uspořádat svá fotoalba pomocí webového prohlížeče a sdílet je s rodinou a přáteli prostřednictvím sociálních sítí jako Facebook®, Google+™, Twitter® a Pinterest®. S mobilními aplikacemi Qfile a Qphoto (pro iOS® a Android™) můžete také okamžitě nahrávat nové fotografie ze svého mobilního zařízení na TS-128.
 

Vybudujte si svou domácí hudební knihovnu a využívejte hudbu odkudkoli

Music Station Vám umožní kategorizovat Vaši hudební sbírku a zobrazit obálky alb, abyste si mohli snadno uspořádat své osobní seznamy skladeb. Prostřednictvím webového prohlížeče si můžete svou hudbu užívat kdykoli, kdekoli a odkudkoli pouhými několika kliknutími. Do Music Station jsou integrovány také tisíce programů místních i globálních internetových online rádií, kterých tudíž můžete využívat.
 

Vysílání médií prostřednictvím DLNA

K využívání videí v HD kvalitě uložených na TS-128 můžete používat zařízení kompatibilní s DLNA, jako například Smart TV, Sony® PS4™, Microsoft® Xbox 360® a mediální přehrávače. Navíc můžete používat aplikaci Qfile na zařízení iOS® k prohlížení videí/fotografií a k jejich přehrávání na TV. Využívejte svou domácí zábavu co nejsnadněji.
 

Centrum stahování 24/7

TS-128 je dokonalým centrem stahování pro vysokorychlostní stahování prostřednictvím protokolů BT, Magnet, PT (Private Trackers), eMule, FTP, a HTTP. Po dokončení nastavení připravenosti úloh stahování můžete vypnout počítač a TS-128 stáhne tolik videí v rozlišení HD, kolik budete chtít. Po nainstalování aplikace Qget na své mobilní zařízení můžete snadno a odkudkoli vyhledávat zdrojové soubory ke stažení, stahovat obsah na TS-128 a spravovat úlohy stahování na svých mobilních zařízeních.
 

Užívejte si přístupu ze svých tabletů a inteligentních telefonů

TS-128 je Vaším privátním úložištěm cloud, které virtuálně zvyšuje kapacitu Vašich mobilních zařízení. Qfile Vám umožňuje využívat přístup ke sdíleným souborům, nahrávat je, stahovat, spravovat a sdílet stejně snadno, jako byste všechny tyto své soubory nosili v kapse. Je-li Qfile nainstalován na zařízení s operačním systémem iOS®, mohou uživatelé prohlížet také videa a fotografie uložené na TS-128 a přehrávat je přes Apple TV®. Qmanager Vám umožňuje dálkově a účinně monitorovat a spravovat TS-128, aniž byste zapnuli své PC. Pomocí Qnotes můžete pořizovat a sdílet digitální poznámky a využívat sdílenou hudbu, fotografie a videa na TS-128 pomocí aplikací Qmusic, Qphoto a Qvideo odkudkoli a kdykoli.
 

Surveillance Station - chraňte si svůj domov a své cennosti

Surveillance Station Vám pomůže vybudovat profesionální dozorovací centrum k zabezpečení Vašeho majetku a cenností. Nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní a podporuje monitorování v reálném čase, nahrávání a přehrávání video a audio nahrávek s širokou škálou nastavitelných voleb, více než 3 000 kompatibilních modelů kamer IP a s rozšiřovatelnými licencemi ke kanálům IP kamer. Dále si můžete na svá zařízení se systémy iOS® nebo Android™ nainstalovat aplikaci Vmobile a řídit monitorovaní kamer kdykoli a odkudkoli pro zabezpečení prostředí své domácnosti, nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a přeměnit tak své mobilní zařízení na síťovou kameru pro okamžité nahrávání na Váš TS-128. TS-128 nabízí 2 bezplatné kanály IP kamer, které můžete rozšířit až na 8 kanálů dokoupením doplňujících licencí.

Aplikace instalovatelné dle potřeby pro rozšíření funkcí NAS

TS-128 má integrované centrum aplikací App Center, které poskytuje různé aplikace instalovatelné dle potřeby vyvíjené u QNAP i u vývojářů z řad třetích stran, jako jsou například nástroje k zálohování/synchronizaci, obchodování, správě obsahu, komunikaci, stahování, zábavě a k mnohému dalšímu. Je také centralizovaným umístěním pro správu a aktualizaci nainstalovaných aplikací, které dodává TS-128 potenciálně neomezené příležitosti.
 

Energeticky úsporná konstrukce

TS-128 je vybaven energeticky úsporným dvoujádrovým procesorem ARM® který udržuje vysoký výkon systémových operací a je vhodný pro osobní cloud zapojený nepřetržitě online a bez velkých nákladů na elektřinu.

CPU : ARM® 1.1 GHz dual-core procesor
Paměť: 1GB DDR3
Flash paměť: 4GB
Pevný disk:  1 x 3.5" SATA 3Gb/s
Kompatibilita disků:  https://www.qnap.com/compatibility
RAID Management:  Single disk
LAN Port:  1 x Gigabit RJ-45 Ethernet port
LED Indicatory:  HDD 1, LAN, Status, USB
USB:  1 x USB 3.0 (přední strana), 1 x USB 2.0 (zadní strana)
HDMI výstup: Ne
Tlačítka: Power/Status, Reset, USB One-Touch-Backup
Provedení: Mini-tower

Rozměry:  187.7 x 60 x 125 mm
Hmotnost: : 0.56 Kg/ 1.74 Kg (hrubá)
Spotřeba :  
HDD Standby 5 W
Za chodu 9 W
Napájení :  Externí adaptér, 36W, 100-240V
Ventilátor: Ano

Instalační průvodce v CZ:
https://start.qnap.com/cz/index.phpZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?