Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

4 pozicová USB 3.0 RAID rozšiřovací jednotka

Vaše cena (s DPH):
5 690 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
5 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ312
Značka:
QnapRozšiřovací jednotka TR-004 USB 3.0 RAID umožňuje rozšíření kapacity úložiště QNAP NAS a počítače. Model TR-004 zahrnuje čtyři pozice na 3,5“ disky SATA s několik možnostmi konfigurace RAID a připojením přes USB 3.0 Type-C pro vysoce spolehlivé a bezpečné řešení rozšíření kapacity úložiště. Model TR-004 zahrnuje čtyři přihrádky na 3,5“ disky SATA s několik možnostmi konfigurace RAID a připojením přes USB 3.0 Type-C pro vysoce spolehlivé a bezpečné řešení rozšíření kapacity úložiště.

Účinné rozšíření úložiště s podporou RAID
Model TR-004 je ideální řešení rozšíření kapacity úložiště pro počítače, především pro notebooky, které nemají možnost instalace větších disků s velkou kapacitou. Se čtyřmi pozicemi pro 3,5“ disky SATA a podporou konfigurace RAID poskytuje TR-004 možnost uložení obrovského počtu souborů a ochrany před potenciálním selhání disku.

Podporuje nejrůznější úrovně RAID
Model TR-004 podporuje celou řadu konfigurací RAID. V závislosti na požadavcích můžete přepínat mezi hardwarově a softwarově řízenými režimy RAID. Přesuňte přepínač DIP do odpovídající polohy pro ideální režim RAID: Samostatný, JBOD, RAID 0, RAID 1/10 nebo RAID 5. Nastavení RAID můžete konfigurovat přímo z úložiště QNAP NAS nebo pomocí nástroje správy pro externí RAID na svém počítači.

Flexibilní konfigurace a správa úložiště
Ve srovnání s ostatními rozšiřujícími jednotkami RAID, model TR-004 poskytuje softwarově řízené konfigurace pro větší flexibilitu správy. Uživatelé mohou konfigurovat RAID a monitorovat stav disků pomocí správce úložiště a snímků na úložišti QNAP NAS nebo pomocí správce QNAP pro externí RAID na počítači.

Všestranné scénáře používání pro splnění požadavků na rozšíření úložiště
Model TR-004 splňuje celou řadu požadavků na rozšíření úložiště doma i v práci, včetně:
Scénář 1: Rozšíření kapacity NAS
Model TR-004 poskytuje alternativní způsob rozšíření kapacity úložiště NAS. Připojením TR-004 k úložišti NAS a pomocí správce úložiště a snímků mohou uživatelé snadno konfigurovat a spravovat možnosti rozšíření kapacity. Model TR-004 podporuje celou řadu funkcí správy úložiště a souborů QNAP NAS a umožňuje uživatelům sestavovat fondy úložiště, vyhledávat soubory pomocí Qsirch a organizovat soubory pomocí nástroje Qfiling.

Používejte TR-004 jako alternativu k běžným rozšiřovacím jednotkám NAS
Jako externí hardwarové zařízení RAID funguje TR-004 nezávisle a nevyžaduje dodatečné systémové prostředky NAS. Ve srovnání s rozšiřující jednotkou UX-500P používá model TR-004 méně systémových prostředků NAS.

Scénář 2: Externí úložiště pro NAS
Kromě používání TR-004 pro rozšíření kapacity QNAP NAS jej můžete využít jako doplňkovou úložnou jednotku pro zálohování nebo přesun dat. Umožňuje fyzickou migraci velkých datových sbírek, která by jinak vyžadovala velkou šířku pásma. Při připojení k úložišti NAS můžete monitorovat stav TR-004 používáním správce úložiště a snímků v úložišti NAS.

Scénář 3: Rozšiřte si kapacitu úložiště na počítači
Model TR-004 dokáže rychle doplnit kapacitu úložiště na vašem počítači. Pomocí přepínače DIP konfigurujete hardwarový režim RAID nebo jej spravujete pomocí správce QNAP pro externí RAID. Stav TR-004 lze monitorovat také pomocí nástroje QNAP pro správu externího RAID.

Scénář 4: Sdílení souborů napříč platformami
Od NAS až po počítače se systémy Windows, Mac a Linux: TR-004 je kompatibilní s celou řadou zařízení. Díky tomu je ideální pro rychlý přesun velkých souborů mezi různými zařízeními. Model TR-004 je dokonce kompatibilní se zařízeními, která využívají systém souborů exFAT*, čímž rozšiřuje možnosti pohodlného přístupu a sdílení souborů z celé řady zařízení.

Pozice pro diskové jednotky: 4 x 3,5“ SATA 3 Gb/s
Kompatibilita disků: Jednotky pevných disků 3,5“ SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s, Jednotky pevných disků 2,5“ SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s, Disky SSD 2,5“ SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s
Typ přihrádky na disk: Zámek klíče
Vyměnitelné za chodu: Ano
Port USB: 1 x USB 3.0 Type-C, POZNÁMKA: Tento port je pouze pro připojení rozšiřující RAID jednotky k úložišti NAS nebo počítači.
Tlačítka: Vysunout, Nastavit, One Touch Copy
Přepínače: Napájení, Režimy RAID: Softwarové řízení, samostatné, JBOD, RAID 0/1/5/10
Provedení: Stolní provedení
Rozměry (V x Š x H): 168,5 x 160,2 x 219 mm
Hmotnost: 1,85 kg
Jednotka napájecího zdroje: 65 W, 100–240 V AC, 50/60 Hz
Spotřeba energie (W): Pohotovostní stav HDD: 4,17 W, Provozní stav: 18,21 W, (se 4 x 1 TB HDD)
Úroveň zvuku: 18,1 db(A).
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0–40 °C (32 °F–104 °F), 5–95 % RV nekondenzující, teplota vlhkého teploměru: 27 °C (80,6 °F)
Ventilátor: Systém: 1 x 12 cm, chytrý ventilátor 12 V DC
Bezpečnostní slot: Bezpečnostní slot Kensington
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.