Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

na dOtaz

Vysoce výkonná racková JBOD SATA 6GB/s úložná jednotka s redundantním napájením

Vaše cena (s DPH):
30 991 Kč
Kód:
UQ381
Značka:
QnapÚložná jednotka JBOD TL-R1200S-RP s montáží do racku vám umožňuje zálohovat a rozšířit vaše zařízení QNAP NAS, počítače se systémem Windows® a Ubuntu® a servery. Zařízení TL-R1200S-RP má dvanáct 3,5" diskových pozic SATA 6Gb/s. Zařízení TL-R1200S-RP se dodává s kartou PCIe QXP pro připojení jednotky pomocí kabelu SFF-8088 (nebo SFF-8644). Poskytuje spolehlivý výkon při čtení a zápisu pro plynulé ukládání a zálohování.

Vysokokapacitní TL SATA JBOD může nejen rozšířit úložiště NAS, ale také počítače a servery Windows® a Ubuntu®

Propojovací kabel SFF-8088 (nebo SFF-8644) podporuje čtyři kanály SATA 6Gb/s na kabel (celkem 24 Gb/s) a poskytuje rychlejší přenos dat než eSATA a USB.

250W redundantní napájecí zdroj k zajištění maximální doby funkce systému.

 

Výkonné zařízení TL SATA JBOD

TL SATA JBOD podporuje víceproudový přenos přes SATA 6Gb/s a každý proud SATA je přímo připojen k jednomu disku SATA, což zlepšuje výkon. Díky vysokorychlostnímu kanálu 1-1 poskytuje TL SATA JBOD vynikající přenosový výkon.

Flexibilní konfigurace a správa úložiště

Zařízení TL-R1200S-RP poskytuje softwarově řízené konfigurace úložiště pro větší flexibilitu řízení. Pomocí aplikace Úložiště a snímky při připojení k zařízení NAS se systémem QTS nebo QTS hero nebo pomocí nástroje QNAP JBOD Manager při připojení k počítači můžete nakonfigurovat RAID a monitorovat stav jednotky JBOD a disku.

Pomocí Správce úložiště a snímků v systému QTS nebo QTS hero můžete nakonfigurovat TL-R1200S-RP jako úložnou jednotku pro vaše zařízení QNAP NAS. Režim rozšíření úložiště NAS podporuje různé funkce NAS, včetně úložných zásobníků a snímků. Se zařízením TL-R1200S-RP můžete snadno rozšířit kapacitu úložiště.

QNAP JBOD Manager je desktopový nástroj pro monitorování TL-R1200S-RP v počítačích se systémy Windows® a Ubuntu®. Můžete rychle zkontrolovat stav disků, informace a stav JBOD, zobrazovat rychlost otáčení ventilátoru a kontrolovat aktualizace firmwaru.

Co potřebujete vědět

Zařízení TL-R1200S-RP můžete připojit k počítačům se systémem Windows® a Ubuntu® a serverům přes vysokorychlostní kabel SFF-8088 (nebo SFF-8644) a ke správě konfigurace RAID můžete použít vestavěný nástroj.

Inteligentně monitorujte stav rozšiřující jednotky JBOD na počítačích a serverech pomocí QNAP JBOD Manager

QNAP JBOD Manager je desktopový nástroj pro monitorování TL-R1200S-RP v počítačích se systémy Windows® a Ubuntu®. Můžete rychle získávat stav disků, informace a stav JBOD, zobrazovat rychlost otáčení ventilátoru a kontrolovat aktualizace firmwaru. Všechny události zařízení se zaznamenávají a pokud se vyskytne upozornění systému, budou zaslána oznámení na pracovní ploše.

 

Flexibilní rozšíření konektivity pomocí karet QXP PCIe

Nainstalujte si do QNAP NAS nebo do počítače se systémem Windows® či Ubuntu® a serverů exkluzivní kartu QXP PCIe a připojte jednotku JBOD pomocí kabelu SFF-8088 (nebo SFF-8644) pro snadné a flexibilní rozšíření úložiště. Balíček TL-R1200S-RP obsahuje jednu kartu QXP-1600eS (lze zakoupit dodatečně) a čtyři 1m kabely SFF-8088 – SFF-8644.

Rozšíření záruky na hardware až na 5 let

Na zařízení TL-R1200S-RP se vztahuje dvouletá záruka bez dalších nákladů. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

 

Pozice pro diskové jednotky: 12 x 3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Kompatibilita diskových jednotek: 2,5/3,5“ SATA HDD/SSD

Audio Alert On/Off Switch: Ano

Tvarový činitel: 2U s montáží do racku

Hostitelské rozhraní: 3 x SFF-8088

Indikátory LED: HDD 1-12, stav, spojení, chyba ventilátoru

Tlačítka: Spínač napájení

Max. počet disků HDD/SSD: 12

Typ pevného disku: 2,5/3,5“ SATA HDD/SSD

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: 250W PSU, 100–240V

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 73,7 W (S plně zaplněným Seagate ST6000NM0024)

Fan Mode Switch:  (Auto, vysoký, středí, nízký)

Ventilátor: 2 x 70mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 33,7 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Bezpečnostní slot Kensington: Ano        

Více informací zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.