Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

na dOtaz

Velkokapacitní úložná jednotka JBOD s USB 3.2 Gen 2 typu C s montáží do racku 

Vaše cena (s DPH):
24 990 Kč
Kód:
UQ386
Značka:
QnapÚložná jednotka JBOD TL-R1200C-RP s montáží do racku vám umožňuje zálohovat a rozšířit vaše zařízení QNAP NAS, počítače (podporuje systémy Windows a Mac) a servery. Zařízení TL-R1200C-RP má dvanáct 3,5" diskových pozic SATA 6Gb/s s konektivitou USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) typu C pro zajištění řešení, které umožňuje rychlé a snadné rozšíření.

Konektivita USB 3.2 Gen 2 typu C* poskytuje rychlost přenosu dat až 10 Gb/s. Port může podporovat připojení USB typu A k typu C nebo připojení Thunderbolt 3 typu C pomocí různých kabelů.

Poskytuje vysokou kapacitu a cenovou dostupnost, což z něj činí vynikající zálohovací řešení pro QNAP NAS.

250W redundantní napájecí zdroj k zajištění maximální doby funkce systému.

 

Flexibilní konfigurace a správa úložiště

Zařízení TL-R1200C-RP poskytuje softwarově řízené konfigurace pro větší flexibilitu řízení. Uživatelé mohou konfigurovat RAID a monitorovat stav disku pomocí aplikace Správce úložiště a snímků v systému QTS / QTS hero v zařízení QNAP NAS nebo pomocí nástroje QNAP JBOD Manager ve svém počítači.

Pomocí Správce úložiště a snímků v systému QTS nebo QTS hero můžete nakonfigurovat TL-R1200C-RP jako úložnou jednotku pro vaše zařízení QNAP NAS. Režim rozšíření úložiště NAS podporuje různé funkce NAS, včetně úložných zásobníků a snímků. Se zařízením TL-R1200C-RP můžete snadno rozšířit kapacitu úložiště.

QNAP JBOD Manager je desktopový nástroj pro monitorování TL-R1200C-RP v počítačích se systémy Windows® a Ubuntu®. Můžete rychle zkontrolovat stav disků, informace a stav JBOD, zobrazovat rychlost otáčení ventilátoru a kontrolovat aktualizace firmwaru.

Co potřebujete vědět

Zařízení TL-R1200C-RP můžete připojit k počítačům se systémem Windows®, Mac® a Ubuntu® přes rozhraní USB a ke správě konfigurace RAID můžete použít vestavěný nástroj.

Inteligentně monitorujte stav rozšiřující jednotky JBOD na počítačích a serverech pomocí QNAP JBOD Manager

QNAP JBOD Manager je desktopový nástroj pro monitorování TL-R1200C-RP v počítačích se systémy Windows® a Mac®. Můžete rychle získávat stav disků, informace a stav JBOD, zobrazovat rychlost otáčení ventilátoru a kontrolovat aktualizace firmwaru. Všechny události zařízení se zaznamenávají a pokud se vyskytne upozornění systému, budou zaslána oznámení na pracovní ploše.

Migrace JBOD urychluje vzdálené přenosy souborů

Migrace velkého počtu malých souborů nebo jednoho velkého datového souboru v síťovém prostředí může být časově náročná a spotřebovává značnou šířku pásma sítě, což způsobuje sníženou efektivitu práce. Zařízení TL-R1200C-RP podporuje vzdálený přenos souborů. Stačí provést konfiguraci RAID a můžete ukládat velké množství souborů. Poté můžete přesunout zařízení TL-R1200C-RP na jiné místo a propojit je s počítačem nebo NAS. Pak můžete začít využívat jednoduchou funkci zařízení Plug and Play a rychlou migraci dat.

Když nastavíte režim jednoho disku, můžete zařízení TL-R1200C-RP používat jako čtečku disků s vysokou kapacitou

Každý disk v zařízení TL-R1200C-RP můžete považovat za samostatný úložný prostor a také jej používat jako vyměnitelnou jednotku. Může fungovat jako čtečka disků s vysokou kapacitou. Když jeden z disků dosáhne omezení datového úložiště, můžete jej vyjmout a vložit do samostatného boxu. Poté do prázdného slotu zařízení TL-R1200C-RP zasuňte jiný disk. Poté můžete nainstalovat disk, který dosáhl plné datové kapacity, do zařízení TL-R1200C-RP a připojit jej k počítači nebo NAS pro přímý přístup k souborům.

Rozšíření záruky na hardware až na 5 let

Na zařízení TL-R1200C-RP se vztahuje dvouletá záruka bez dalších nákladů. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

Pozice pro diskové jednotky: 12 x 3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Kompatibilita diskových jednotek: 2,5/3,5“ SATA HDD/SSD

Audio Alert On/Off Switch: Ano

Tvarový činitel: 2U s montáží do racku

Hostitelské rozhraní: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C

Indikátory LED: HDD 1-12, stav, spojení, chyba ventilátoru

Tlačítka: Spínač napájení

Rozměry (V x Š x H): 88,6 × 482 × 562,5 mm

Hmotnost (čistá): 11.03 kg

Hmotnost (celková): 14.29 kg

Max. počet disků HDD/SSD: 12

Typ pevného disku: 2,5/3,5“ SATA HDD/SSD

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: 250W PSU, 100–240V

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 82,26 W

Fan Mode Switch: Ano  (Auto, vysoký, středí, nízký)

Ventilátor: 2 x 70mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 33,4 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Více informací zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.