Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

na dOtaz

Výkonná desktopová úložná jednotka JBOD SATA 6 Gb/s

Vaše cena (s DPH):
9 490 Kč
Kód:
UQ385
Značka:
QnapÚložná jednotka JBOD TL-D400S vám umožňuje zálohovat a rozšířit vaše zařízení QNAP NAS, počítače se systémem Windows® a Ubuntu® a servery. Zařízení TL-D400S má čtyři 3,5" pozice pro diskové jednotky SATA 6Gb/s a dodává se s kartou QXP PCIe pro připojení jednotky pomocí kabelu SFF-8088 (nebo SFF-8644). Poskytuje spolehlivý výkon při čtení a zápisu pro plynulé ukládání a zálohování.

Uzamykatelné držáky na pevný disk zabraňují náhodnému vyjmutí disku.

Propojovací kabel SFF-8088 (nebo SFF-8644) podporuje čtyři kanály SATA 6Gb/s na kabel (celkem 24 Gb/s) a poskytuje rychlejší přenos dat než eSATA a USB.

Snadné použití. QNAP NAS i PC mohou používat obslužný software k monitorování, získávání a správě informací JBOD.

Výkonné zařízení TL SATA JBOD

TL SATA JBOD podporuje víceproudový přenos přes SATA 6Gb/s a každý proud SATA je přímo připojen k jednomu disku SATA, což zlepšuje výkon. Díky vysokorychlostnímu kanálu 1-1 poskytuje TL SATA JBOD vynikající přenosový výkon.

Flexibilní konfigurace a správa úložiště

Zařízení TL-D400S poskytuje softwarově řízené konfigurace úložiště pro větší flexibilitu řízení. Pomocí aplikace Úložiště a snímky při připojení k zařízení NAS se systémem QTS nebo QTS hero nebo pomocí nástroje QNAP JBOD Manager při připojení k počítači můžete nakonfigurovat RAID a monitorovat stav jednotky JBOD a disku.

Pomocí Správce úložiště a snímků v systému QTS nebo QTS hero můžete nakonfigurovat TL-D400S jako úložnou jednotku pro vaše zařízení QNAP NAS. Režim rozšíření úložiště NAS podporuje různé funkce NAS, včetně úložných zásobníků a snímků. Se zařízením TL-D400S můžete snadno rozšířit kapacitu úložiště.

QNAP JBOD Manager je desktopový nástroj pro monitorování TL-D400S v počítačích se systémy Windows® a Ubuntu®. Můžete rychle zkontrolovat stav disků, informace a stav JBOD, zobrazovat rychlost otáčení ventilátoru a kontrolovat aktualizace firmwaru.

Co potřebujete vědět

Zařízení TL-D400S můžete připojit k počítačům se systémem Windows® a Ubuntu® přes vysokorychlostní kabel SFF-8088 (nebo SFF-8644) a ke správě konfigurace RAID můžete použít vestavěný nástroj.

Inteligentně monitorujte stav rozšiřující jednotky JBOD na počítačích a serverech pomocí QNAP JBOD Manager

QNAP JBOD Manager je desktopový nástroj pro monitorování TL-D400S v počítačích se systémy Windows® a Ubuntu®. Můžete rychle získávat stav disků, informace a stav JBOD, zobrazovat rychlost otáčení ventilátoru a kontrolovat aktualizace firmwaru. Všechny události zařízení se zaznamenávají a pokud se vyskytne upozornění systému, budou zaslána oznámení na pracovní ploše

Flexibilní rozšíření konektivity pomocí karet QXP PCIe

Nainstalujte si do QNAP NAS nebo do počítače se systémem Windows® či Ubuntu® exkluzivní kartu QXP PCIe a připojte jednotku JBOD pomocí kabelu SFF-8088 (nebo SFF-8644) pro snadné a flexibilní rozšíření úložiště. (Balíček TL-D400S obsahuje jednu kartu QXP-400eS-A1164 (lze zakoupit dodatečně) a jeden 1m kabel SFF-8088 – SFF-8088)

Rozšíření záruky na hardware až na 5 let

Na zařízení TL-D400S se vztahuje dvouletá záruka bez dalších nákladů. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

.

Pozice pro diskové jednotky: 4 x 3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Kompatibilita diskových jednotek: 2,5/3,5“ SATA HDD/SSD

Audio Alert On/Off Switch: Ano

Tvarový činitel: Stolní

Hostitelské rozhraní: 1 x SFF-8088

Indikátory LED: HDD 1-4, stav, spojení, chyba ventilátoru

Tlačítka: Spínač napájení

Hmotnost (čistá): 3.66 kg

Max. počet disků HDD/SSD: 4

Typ pevného disku: 2,5/3,5“ SATA HDD/SSD

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: Adaptér 65W, 100–240 V

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 22,985 W (S plně zaplněným Seagate ST6000NM0024)

Fan Mode Switch: Auto (Auto, vysoký, středí, nízký)

Ventilátor: 1 x 120 mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 20,1 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Bezpečnostní slot Kensington: Ano

Více informací zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.