Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

na dOtaz

Proměňte svůj NAS na NAS s Thunderbolt™ 3

Vaše cena (s DPH):
3 790 Kč
Kód:
UQ064
Značka:
QnapRozšiřující karta Thunderbolt ™ 3 umožňuje vysokorychlostní přenos dat k urychlení každodenních úkolů a aplikací. Prospěšná může být zejména pro studia zabývající se úpravami videí v tom, že mohou bez obtíží přenášet, zobrazovat a upravovat videa v rozlišení 4K v reálném čase. Zařízení Thunderbolt™ 4 lze také použít na NAS s rozšiřujícími kartami Thunderbolt™ 3, pokud jsou připojena pomocí standardních certifikovaných kabelů Thunderbolt™ 4 nebo pasivních kabelů Thunderbolt™ 3 kratších než 0,8 metru.

Efektivnější spolupráce při úpravách videí

Díky rozšiřujícím kartám Thunderbolt™ 3 je týmová práce mezi uživateli Final Cut Pro® a Adobe Premiere Pro® ještě rychlejší a jednodušší. Podporou protokolu SMB umožňuje program Final Cut Pro® uživatelům vytvořit na svazku na NAS knihovnu a využívat ji, jako by šlo o místní úložné zařízení. Každý člen týmu může centrálně ukládat video zdroje do stejné sdílené složky NAS, což výrazně zvyšuje produktivitu projektů s vysokou mírou spoluprace v prostředích více pracovních stanic.

 

Scénáře využití rozšiřujících karet Thunderbolt™ 3

Sériové spojení až 6 zařízení QNAP Thunderbolt™

NAS s rozšiřující kartou Thunderbolt™ 3 lze sériově propojit až s 6 zařízeními QNAP Thunderbolt™, včetně dalších QNAP Thunderbolt ™ NAS a adaptéru Thunderbolt 3 na– 10GbE (řada QNA).

Připojení starších zařízení

Při použití s adaptérem Apple Thunderbolt™ 3 (USB-C) na– Thunderbolt™ 2* (prodává Apple) lze k vašemu NAS Thunderbolt™ 3 připojit starší MacBook Thunderbolt™ 2 pro sdílení souborů a přístup k centralizovaným datům.

*Upozorňujeme, že rychlost připojení Thunderbolt 2 bude moci dosáhnout maximálně pouze 20 Gb/s.

Rozšiřující karta Thunderbolt™ 3

Porty: 2 x Thunderbolt™ 3 (USB typu C)

PCIe a kanály: PCIe Gen3 x 4

Držák: Nízkoprofilový, předinstalovaný; plná výška

Tvarový činitel: Nízkoprofilový

Podporované operační systémy: QuTS hero 4.5.0 nebo novější; QTS 4.4.0 nebo novější

Obsah balení: 1 x QXP-T32P; nízkoprofilový, předinstalovaný držák; držák v plné výšce

Podporované modely:

TVS-h1288X

TVS-h1688X

 

Více informací zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.