Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Třípásmový Wi-Fi SD-WAN Mesh router příští generace

Vaše cena (s DPH):
1 790 Kč
Vaše sleva:
40%
Běžná cena
2 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ446
Značka:
QnapPokud podniky chtějí akceptovat novou normu práce na dálku, musí zavést jak vzdálenou síť VPN, která je rychle přístupná uživatelům na více místech, tak vysokorychlostní lokální řešení pokrývající kabelové a bezdrátové připojení. Zařízení QMiro-201W podporuje třípásmovou síť mesh Wi-Fi 5 a podnikové řešení SD-WAN VPN umožňující nasazení VPN pro více pracovišť prostřednictvím nástroje QuWAN Orchestrator. V kombinaci s příznivou cenou je zařízení QMiro-201W solidním základem pro budování sítí nové generace.

Třípásmová Wi-Fi zaručuje plynulé a stabilní připojení Wi-Fi přes 2,4 GHz, 5 GHz a vyhrazené frekvence mesh 5 GHz.

Podporuje funkce Mesh Wi-Fi Handover pro zajištění širokopásmového připojení.

 

Snadno a bezpečně se připojte k podnikovým sítím a VPN na více lokacích pomocí QuWAN - integrovaného řešení QNAP SD-WAN.

 

Propojte domácnost pomocí třípásmové sítě mesh Wi-Fi s vysokým pokrytím

Slabým signálům Wi-Fi ve vaší domácnosti už odzvonilo díky nastavením struktury sítě mesh Wi-Fi. Zařízení QMiro-201W využívá technologii Wi-Fi Handover, která umožňuje automatické připojení více uživatelů ke směrovači (routeru) s nejsilnějším signálem Wi-Fi pomocí jednoho SSID. S dvoupásmovými možnostmi 2,4 GHz/5 GHz poskytuje zařízení QMiro-201W vyhrazenou frekvenci 5 GHz sítě mesh pro širokopásmové připojení mezi směrovači sítě mesh Wi-Fi, což zaručuje hladké a stabilní připojení Wi-Fi

Vyhrazená třípásmová síť mesh Wi-Fi pro plynulé připojení

Zařízení QMiro-201W podporuje třípásmovou síť Wi-Fi využívající 2,4 GHz a 5 GHz a vyhrazené pásmo Mesh Wi-Fi 5 GHz pro připojení s velkou šířkou pásma mezi směrovači mesh Wi-Fi. Na rozdíl od konvenčních dvoupásmových směrovačů, jejichž pásmo 5 GHz musí být sdíleno mezi klienty Wi-Fi a směrovači Mesh Wi-Fi, zaručuje zařízení QMiro-201W plynulé a stabilní připojení Wi-Fi.

uRouter OS: Uživatelsky přívětivá správa směrovače

Díky webovému grafickému uživatelskému rozhraní a přehlednému ovládacímu panelu poskytuje QuRouter OS uživatelsky přívětivé rozhraní pro každodenní správu sítě. Zařízení QMiro-201W také podporuje konfiguraci bezdrátového směrovače nebo režimu AP přes QuRouter OS, což umožňuje odeslání IP adresy jako hlavního směrovače nebo příjem IP adresy z jiného hlavního směrovače. S QuRouter OS mohou uživatelé nejen efektivně spravovat všechna připojená kabelová a bezdrátová zařízení v reálném čase, ale mohou také konfigurovat pokročilé funkce NAT, VPN, zabezpečení a QuWAN.

Pohodlné připojení pro vzdálené pracovníky

Práce z domova změnila život a každodenní postupy pracovníků i podniků, nyní je však výzvou zajistit, abychom byli k podnikovému IT vždy připojeni bezpečně. QNAP QuWAN je řešení SD-WAN, které umožňuje automatickou topologii sítě mesh VPN od korporátních sítí po osobní domácí směrovače. Jakmile nastavíte své domácí zařízení QMiro-201W, umožní nástroj QuWAN Cloud Orchestrator připojení zařízení QMiro-201W k síti mesh VPN, ať už v režimu směrovače, nebo AP. Potom bude váš QMiro-201W bránou do firemního cloudu.

Vytvoření internetového prostředí vhodného pro rodiny

Zahrnuje rodičovskou kontrolu, která umožňuje blokovat nevhodné weby, nastavit čas strávený u zařízení a filtrovat klíčová slova ve vyhledávačích, aby bylo zajištěno, že každý ve vaší rodině může internet používat bezpečně.

Chraňte se před porušením a vniknutím

Společnost QNAP dodržuje model zabezpečení Zero Trust (tedy nulová důvěra, „nikdy nedůvěřuj, vždy prověřuj“), který vás chrání před malwarem a vniknutím. Připojení, zařízení a IP adresy lze také blokovat pomocí NAT.

Ovládání Wi-Fi pomocí praktické mobilní aplikace

Mobilní aplikace QuRouter vám umožňuje sledovat vaši domácí síť mesh, včetně stavu připojení, využití sítě a počtu připojených uživatelů.

Nastavení chytré Wi-Fi v domácnosti

Vytvořte si flexibilní domácí prostředí Wi-Fi a užívejte si bezproblémový bezdrátový provoz díky směrovači QMiro Mesh Wi-Fi!

Jeden směrovač QMiro-201W

Více směrovačů QMiro-201W

Až 195 metrů čtverečních

S každým novým připojením 195 metrů čtverečních

Pro byty s jedním až dvěma pokoji/malé obchody

Pro velké byty se třemi až pěti pokoji/velké obchody/dům

 

Poznámka 1: Až 4 směrovače QMiro Mesh Wi-Fi (1 směrovač + 3 satelity) na jednom místě.

Poznámka 2: Pokrytí se může lišit v závislosti na počtu a umístění jednotek.

Počet ethernet portů: 2x

CPU: Qualcomm IPQ4019, Quad core ARM Cortex A7@716.8MHz

1GbE (RJ45): 2x

Operační paměť: 512MB DDR3

Flash: 4MB SPI NOR Flash, 4GB eMMC

Antény: 8x Interní anténa

USB 3.2 Gen 1 port: 1x

Bluetooth: 5x

Tlačítka: Reset, WPS

Napájení: 12V DC

Spotřeba: 24W

Rozměry: 68x100x175.5 mm

Hmotnost (čistá): 0.44Kg

Hmotnost (hrubá): 1.11Kg

Operační teploty: 0°C ~ +40°C

Certifikace: JATE / CE / FCC / BSMI / NCC / IC / SRRC / VCCI / RCM / OFCA

Bezdrátové standarty: 802.11a/b/g/n/ac

Wireless Speed 2.4 GHz: 2.4G (400Mbps): 2x2 (40MHz)

Wireless Speed 5 GHz: 5G (1734Mbps): 2x2 (80MHz)

Typ antény: 2.4G: 2x Interní 3.0dBi antény, 5G: 2x Interní 4.6dBi antény

Zisk antény 2.4 GHz: 3.0dBi

Zisk antény 5 GHz: 4.6dBi

Wi-Fi 5 (802.11ac): Ano

Wi-Fi Mesh: Ano (with Tri-Band)

QNAP SD-WAN solution, QuWAN: Ano

Více informací naleznete zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?