Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

na dOtaz

Vysoce výkonná rozšiřující jednotka 12 Gbps SAS RAID se dvěma řadiči

Vaše cena (s DPH):
110 990 Kč
Kód:
UQ148
Značka:
QnapSnadné a flexibilní rozšiřující úložiště pro Enterprise ZFS NAS
Rozšiřující jednotka na EJ1600 v2 je navržena pro expanzi úložného prostoru na QNAP Enterprise ZFS NAS připojením většího počtu rozšiřujících jednotek prostřednictvím vysokorychlostních kabelů mini SAS. EJ1600 v2 má na svém vnějším krytu rozhraní 12 Gbps SAS, takže může zajistit rychlou datovou propustnost z Enterprise ZFS NAS podporujícího sítě 12 Gbps SAS. To je užitečné obzvlášť pro virtualizační aplikace a rozsáhlé datové aplikace vyžadující připojení o vysokém výkonu, jako například video dozorování, archivaci velkých objemů dat a úložiště pro TV vysílání, aby podniky mohly optimalizovat efektivitu a dosáhnout maximální návratnosti prostředků. EJ1600 v2 se připojuje k Enterprise ZFS NAS prostřednictvím dvoucestné mini-SAS koncepce tak, aby vydržel nepřetržitý provoz i při odpojení externího kabelu JBOD.

  • Duální kanál (dvoucestný) pro toleranci selhání jediného uzlu pro nepřerušovaný provoz
  • Ochrana před chybějícím režimem
  • Vysoká hustota, vysoký výkon a vysoká škálovatelnost
  • Flexibilní správa pomocí Správce úložišť pro QES
  • Ideální zálohovací řešení pro Enterprise ZFS NAS s duálním řadičem

Dvoucestná konstrukce k zajištění nepřetržitého provozu
Všechny EJ1600 v2 a Enterprise ZFS NAS jsou vybaveny dvoucestnou (dvoukanálovou) konstrukcí pro toleranci selhání jediného uzlu. I kdyby byl externí kabel JBOD odpojen z důvodu vnějšího poškození kabelu mini-SAS, nadále může fungovat normálně. To je nezbytné pro ochranu dat napříč jednotlivými přístroji a škálovatelnost kapacity pro nepřerušovaný průběh úkolů nezbytných pro chod podniku. Jednoduše EJ1600 v2 připojte k podnikovému Enterprise ZFS NAS a zapněte jej. NAS detekuje pevné disky v EJ1600 v2 jako nově instalované místní disky. Kapacitu NAS můžete bez problému rozšiřovat pomocí výkonného Správce úložišť pro QES.

Jak je vyobrazeno na výše uvedeném obrázku, metoda kabelového připojení použitá k připojení rozšiřujících jednotek vytváří redundantní konfiguraci překřížené smyčky. To zajišťuje rozšiřující jednotky s redundantními cestami k základnímu Enterprise ZFS NAS. Kromě toho systémová ochrana failoverem zahrnuje ochranu při selhání připojení JBOD jako vrstvu ochrany navíc. Díky těmto dvěma metodám připojení jsou i při odpojení jedné nebo více cest na EJ1600 v2 ostatní expanzní porty stále schopny komunikovat se základním Enterprise ZFS NAS.

Ochrana před chybějícím režimem
Bude-li detekováno odpojení rozšiřující jednotky RAID, v rámci ochrany dat zablokuje Enterprise ZFS NAS přístup ke vstupu a výstupu. Systém lze obnovit z chybějícího režimu do jeho normálního stavu, přičemž data zůstanou zachována.

Vysoká hustota, vysoký výkon a vysoká škálovatelnost
EJ1600 v2 podporuje 16 pevných disků a hrubou kapacitu 160TB v prostoru regálu 3U. EJ1600 v2 má dva porty šířky SAS (porty IN a OUT) pro jednotlivé řadiče (s celkem 4 porty šířky SAS s duálními řadiči) pro konektivitu hostitelských počítačů a propojování do série. Každý širok opásmový port SAS kombinuje čtyři kanály SAS, z nichž každý podporuje rychlost plně duplexního přenosu 12 Gbps. Toto řešení podává bezprecedentní výkon až 48 Gbps na připojení jednoho hostitelského počítače.

Výkonný správce úložišť pro QES
Správce úložišť pro QES přehledně prezentuje nástroje a volby pro správu systémových úložišť pomocí intuitivního grafického uživatelského rozhraní, které zjednodušuje proces rozšiřování kapacity na NAS a správu dat na EJ1600 v2. Administrátoři IT mohou snadno monitorovat zdravotní stav EJ1600 v2 a disků v něm. Při kaskádním zapojení většího počtu rozšiřujících jednotek do regálu umožňují funkce Vyhledání disku a Vyhledání jednotky administrátorům IT rychlou údržbu.

Vynikající zálohovací řešení pro Enterprise ZFS NAS
Kromě toho, že mohou rozšířit stávající diskový svazek, mohou administrátoři IT využít EJ1600 v2 také jako nákladově efektivní externí úložné řešení k provádění rychlého a bezpečného zálohování pro Enterprise ZFS NAS. Služba QNAP RTRR (Real-Time Remote Replication, vzdálená replikace v reálném čase) nebo rsync umožňuje administrátorům IT zálohovat data z NAS na EJ1600 v2 v reálném čase nebo podle plánu.

Flexibilní typ diskové jednotky a kapacita
EJ1600 v2 nabízí vysokou flexibilitu volby pevného disku. Administrátor IT může volit diskové jednotky (HDD) SAS na podnikové úrovni s vysokým výkonem a vysokou spolehlivostí pro aplikace nezbytné pro chod podniku, nízkonákladové, nebo vysoce výkonné SSD pro operace náročné na vstup a výstup.

Host rozhraní: Tři SAS 12Gb/s 4x wide port (SFF-8644)
Interní disky: 16 x 3.5"/2.5" SAS 12Gbps/6Gbps hard drive, nebo 2.5" SAS SSD; lockable tray
LED indikátory: LED dioda napájení systému (modrá): zapnuto / vypnuto
Stav systému (zelená / červená): v provozu, chyby systému, nízká spotřeba energie, ztráta disku, selhání disku, převzetí systému, odpojení napájecího zdroje
LCD stav displeje (dvoumístné číslo): Stav připojení JBOD
Provedení: 3U rackmount
Rozměry: 618 x 446.2 x 132 mm
Hmotnost: NAS hmotnost 24.11 kg, hrubá hmotnost (s obalem a příslušenstvím) 33.76 kg
Provozní teplota: 0- 40˚C
Vlhkost vzduchu: 5~95%
Spotřeba energie: v provozu 344.19W
Hladina hluku: 53.5 dB
Napájení: Redundantní/Hot Swap ATX Napájecí zdroj, 450W, 90-240Vac~, 50-60Hz
Chlazení: Ventilátor s možností výměny za provozu(Hot-swappable) (60*60*38 mm; 16000RPM/12v/2,8Ax3)
Electro-Magnetic Compatibility (EMC): FCC třída A (pouze USA), CE Mark ( EN55022 třída A, EN55024)
Bezpečnostní standart: EN60950, BSMI, VCCI, CB, LVD
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.