Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinky
Nová řada serverú QNAP TS-X51
Nová řada serverú QNAP TS-X51.  Výkonné dvoujádrové NAS servery s kódováním videa v reálném čase! Řada QNAP TS-x51 je výborné řešení pro uživatele požadující vysoký výkon a velkou kapacitu. S pokročilým systémem QTS jsou funkce NAS hračkou - záloha dat, synchronizace dat, vzdálený přístupu, přehrávání videí a hudby a mnoho dalšího. Jednoduše vytvoříte vlastní cloud a vaše data budou přístupná odkudkoliv.

Nový Xtreamer Multi-Console míří na český trh
Rozšiřujeme  nabídku multimediálních  zařízení z dílny populárního Xtreameru.   Xtreamer Multi-Console   je  kompletní  systém  domácí zábavy, který přináší do Vaší televize zábavu, hry, filmy a mnoho dalších funkcí v HD rozlišení až 1080P. Stačí jej zapojit do zásuvky a na jednom místě budete mít celý svět Androida, emulátor  a retro hry, vaše oblíbené filmy, hudbu, sport a živé televizní vysílání. A navíc díky technologiím AirPlay a MiraCast můžete ukázat cokoliv, co je na vašem tabletu nebo mobilu, přímo na televizní obrazovce.

Nový čtyřjádrový Android TV Box MeLE M8
Rozšiřujeme nabídku Android zařízení a uvádíme na trh čtyřjádrový Android TV box  MeLE M8 . Design, výkon a unikátní rozhraní potěší zájemce o tzv. smart TV řešení, schopné přehrávat HD video s vysokým datovým tokem. Stačí připojit přes HDMI k televizoru a takřka neomezeně rozšířit jeho možnosti. Ať už se jedná o sledování filmů, poslech hudby, surfování po internetu, trávení času na sociálních sítí nebo hraní her.

Dva nové čtyřjádrové Android tablety
Nově rozšiřujeme nabídku Android tabletů populární značky NextBook o dvojici čtyřjádrových modelů Premium 8 a 10 s IPS displejem.  Na obou běží operační systém Android 4.2 Jelly Bean. Interní paměť disponuje kapacitou 8 GB, kterou lze pro data rozšířit paměťovou kartou microSDHC. O připojení k internetu se standardně postará WiFi a k propojení s jinými zařízeními využijete Bluetooth ve verzi 4.0.

Tři nové digitální vizualizéry Lumens DC125, DC170 a DC192
Do nabídky přibyly tři nové modely digitálních vizualizérů DC125, DC170 a DC192. Všechny disponují vysoce ohebným „husím“ krkem, LED lampou a podporují Full HD výstup. Rozdíly spočívají zejména ve vstupech, výstupech a zoomech. Jinak se ale všechny výborně hodí pro skvělé prezentace knih, učebnic, dokumentů nebo i 3D předmětů.

Android TV Stick i Android TV Box od eGreatu
eGreat nově přichystal na český trh hned dvě novinky -  Android TV box eGreat U1 a Android TV Stick eGreat H6.  Obě zařízení postavené jak již názvy napovídají na Androidu,  je možné jednoduše připojit přes HDMI k televizoru a takřka neomezeně rozšířit jeho možnosti.

Dva nové multimediální servery ASUSTOR AS-302T a  AS-304T
V nabídce UMAX.cz nyní naleznete dva nově uvedené NAS servery ASUSTOR.  Jak dvoudiskový AS-302T, tak čtyřdiskový AS-304T jsou postaveny na dvoujádrovém procesoru Intel Atom a disponují HDMI výstupem, které ve spojení s XBMC dělá ze serveru zároveň multimediální centrum.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?