Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Výprodej

SLEVA: použité zboží.

Výkonné, tiché a úsporné Mini PC s Intel Atom Z8300 Cherry Trail a Windows 10. 

Vaše cena (s DPH):
1 999 Kč
Vaše sleva:
53%
Běžná cena
4 289 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UMNP00020P
Značka:
MeLEProdukt je použitý ale funkční. Zboží můžete reklamovat do 12 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku.


Tiché, výkonné a úsporné


Tiché a úsporné Mini PC, které může pracovat jako domácí počítač nebo výkonné multimediální centrum u HD televize. Je osazen všemi důležitými porty pro připojení monitoru a televize, externích USB zařízeních (včetně USB 3.0)  i pro práci v počítačové síti. Duální VGA a HDMI výstup umožní připojit Mele PCG03 Plus ke dvěma monitorům současně.

Nový Intel Atom Z8300 - Cherry TrailJako multimediální zařízení zvládne veškeré formáty videa a také prostorový zvuk DTS a Dolby Digital. Má dostatečný výkon díky procesoru Intel Cherry Trail (Z8300) a nabízí operační paměť 2GB DDR3. Je ideálním přehrávačem ve spojení s aplikací XBMC/ Kodi pro multimediální zážitky s HD TV.

Unikátní design pro použití 24 x 7 hodin v týdnuMele PCG03 má patentovaný design chlazení  pro tichý bezvětrákový chod , díky němuž můžete používat Mini PC 24 x 7 hodin v týdnu. Úsporné komponenty zaručí velmi nízkou spotřebu energie max. 12W oproti běžným počítačům a notebookům se spotřebou 60-200W.

Předinstalované originální Windows 10 s licencíSystém Windows 10 nabízí známé prostředí a snadno se používá. Ve spoustě věcí, včetně nabídky Start, se podobá Windows 7. Rychle se spouští i probouzí ze spánku, má víc integrovaných funkcí zabezpečení, které vás budou chránit, a je navržený tak, aby fungoval se softwarem a hardwarem, který už máte.
Ve Windows 10 jsou předinstalované skvělé aplikace, například Mapy, Fotky, Pošta a kalendář, Hudba a Filmy a TV pořady. Tyto aplikace používají OneDrive k zálohování vašich informací a jejich bezproblémové synchronizaci se zařízeními s Windows 10. Všechno, co potřebujete, máte vždycky po ruce.

Operační systém:
Windows 10 Home Edice

Procesor:  
Quad Core Intel Atom x5 Z8300 Cherry Trail
1,44GHz (max. 1,83GHz)

Grafika:
Intel HD Graphics (8.GEN)

Operační paměť:
2 GB DDR3L 

FLASH:
32 GB eMMC

Video výstup:
HDMI 1.4b 
VGA
podpora duálního výstupu

Konektivita:
WiFi 802.11n (externí anténa)
Bluetooth 4.0
LAN 10/100
Audio analogový výstup

USB porty:
2 x USB 2.0
1 x USB 3.0

Čtečka karet:
Ano, SD slot

Velikost:
15 cm x 12 cm x 4 cm

Hmotnost:
300 g

Obsah balení:
Mele PCG03 Plus
Napájecí adaptérZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?