Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Intuos Pro S (PTH-460)

na dOtaz

Wacom po dvou letech od uvedení řady Intuos Pro sjednotil celou řadu novým modelem Intuos Pro S (PTH-460), který má stejné parametry jako již osvědčené modely kromě počtu tlačítek ExpressKeys.

Vaše cena (s DPH):
5 990 Kč
Vaše sleva:
8%
Běžná cena
6 490 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
TAP0460
Značka:
WacomNový profesionální standard v kreativních grafických tabletech
Vyrobený z kvalitních materálů a navržený tak, abyste dokázali vytěžit maximum z nového pera Wacom Pro Pen 2. Nový Wacom Intuos Pro je nejlepší grafický tablet, který jsme kdy vyrobili. Má nový elegantní design, zabudovanou Bluetooth konektivitu, jednoduše se nastavuje a vypadá skvěle na každém pracovním stole. Můžete se rovnou pustit do svých nových výjimečných projektů.

Pro ty z vás, kteří tvoříte digitálně - je nejlepší v historii
Připojte Intuos Pro k Macu nebo Windows PC pomocí USB kabelu nebo přes Bluetooth, nainstalujte ovladače, a jste připraveni začít rovnou tvořit v softwaru, na který jste zvyklí 
Ultra cittlivé pero Wacom Pro Pen 2 vás propojí z vaší kreativitou lépe než kdykoliv předtím. 
Kvalitní materiály a kompaktní design vám poskytnou perfektní prostor pro kreslení. 

Nový Wacom Pro Pen 2
Naše nové pero Wacom Pro Pen 2 se okamžitě stane vaším oblíbeným tvůrčím nástrojem. Je mnohem citlivější, mnohem přesnější a mnohem rychlejší než jakékoliv jiné pero, které jsme kdy vyrobili.

Wacom Pro Pen 2

● výjimečné úrovně přítlaku: 8.192 úrovní
● podpora rozpoznání náklonu pera
● prakticky žádné zpoždění
● bez baterií, takže odpadá nutnost nabíjení

Tenký a hladký design
Wacom Intuos Pro přichází se dvěma formáty: střední velikost (M) a větší formát (L). Oba z nich mají menší a kompaktnější rozměry než předchozí verze a jsou tenčí. Jsou vyrobeny z exkluzivních materiálů (hliníku a skleněného vlákna) a právě díky tomu může být nový tablet dostatečně odolný a přitom jenom 8 mm tenký. 

Záleží na Vašem způsobu práce
Umělci, výtvarníci, kreativní lidé mají svůj jedinečný způsob práce. Někteří umělci pracují pouze digitálně, zatímco jiní rádi začínají přípravou na papír. Nový Intuos Pro nabízí své služby pro oba dva způsoby. Pokud je váš způsob práce zcela digitální vyberte si standartní verzi Intuos Pro. Pokud preferujete prvotní načrtnutí na papír a potom pokračujete ve vašem počítači, nabízíme revoluční nový Intuos Pro Paper Edition, který je pro navržený právě pro tento způsob práce. 

Osvědčené funkce zůstávají
Není důvod měnit něco, co funguje skvěle, a proto i na novém Intuos Pro najdete oblíbené funkce z předchozích verzí: Touch Ring, Radial Menu, tlačítka pera a konfigurovatelná tlačítka ExpressKeys nabízí rychlý a pohodlný přístup ke klávesovým zkratkám, a ovládání dotykem vám zase umožní zoomovat, posouvat a navigovat. 

Můžete si vybrat i později
Pokud až po čase zjistíte, že by se vám přece jen hodilo skicování na papír, můžete si komponenty (které jsou v balení Paper Edition) dokoupit i později a začít je používat s vaším Intuos Pro.

Typ produktu pen tablet
Rozměry tabletu 269 x 170 x 8 mm
Hmotnost 450 g
Aktivní plocha 160 x 100 mm
Barva černá
Ovládání dotykem ano
Pero Wacom Pro Pen 2
Úrovně přítlaku 8.192 (hrot pera i guma)
Náklon pera ±60 úrovní
Tlačítka 2 tlačítka na peru, tlačítko Vypnuto/Zapnuto na tabletu
Typ pera tlakově citlivé, bezdrátové, bez baterie
Náhradní hroty 10 hrotů Pro Pen 2 (6 standardních, 4 plstěné, umístěné ve stojánku pera
Stojánek pera ano
Část pro držení pera bezlatexová silikonová guma (Pro Pen 2)
Technologie patentovaná metoda elektromagnetické rezonance
Rozlišení 5.080 lpi
Tlačítka Expresskeys™ 6 nastavitelných pro každou aplikaci jinak
Touch Ring ano, 4 nastavitelné funkce
Express View Display ano
Radial Menu ano
Precision Mode ano
Display Toggle ano
Dedikované funkce ano (posun, scroll, zoom a velikost štětce)
Kabel USB kabel (bez PVC) - 2 metry
PC a MAC připojení USB nebo Bluetooth Classic pro bezdrátové připojení
Bezdrátové připojení ano - Bluetooth Classic pro připojení k PC nebo Macu; Bluetooth LE (dostupný v únoru 2017) pro připojení k mobilním zařízením (volitelný pro Paper Edition)
Systémové požadavky USB port, internetové připojení pro stažení ovladačů a softwaru, Windows®7 nebo vyšší
MacOS 10.10 nebo vyšší (Intel® procesor)
Obsah balení Intuos Pro Pen Tablet, Wacom Pro Pen 2, stojánek pera (6 standardních hrotů, 4 plstěné), 4 kroužky pro odlišení tabletu, karta se vzorky textury papíru, USB kabel (2m), rychlý průvodce instalací
Doplňkové příslušenství (prodávané samostatně) standardní hroty (5ks v balení), plstěné hroty (3ks v balení), pera z předchozí generace tabletů (Pro, Classic, Art, Airbrush, Grip), náhradní Wacom Pro Pen 2 (v pouzdře)


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?