Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

i-tec USB Type C HUB 3-Port Power Delivery Charg.

i-tec USB příslušenství

Vaše cena (s DPH):
849 Kč
Běžná cena
889 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
ITHBC001
Značka:
i-tecP/N: C31HUB3PD
Tento HUB rozšíří váš notebook, tablet, PC nebo smartphone, který je vybaven novým USB Type-C konektorem o 3 standardní USB porty. Nabízí 3x USB 3.0 port pro připojení vašich současných USB 3.1/3.0/2.0 zařízení a vysokorychlostní přenos dat (5 Gbps) a 1x USB Type-C Power Delivery port pro nabíjení notebooku, tabletu nebo smartphonu s podporou technologie Power Delivery. Do tohoto portu můžete zapojit originální nebo univerzální síťový napájecí adaptér s USB Type-C konektorem, čímž je během vaši práce s notebookem, tabletem nebo smartphonem zajištěno jeho neustálé dobíjení.
HUB je vhodný pro použití s Apple MacBookem 2015, Chromebookem Pixel 2015 a dalšími zařízeními s USB Type-C konektorem. Nový USB Type-C konektor má řadu výhod, je menší a symetrický, což umožňuje snadné zapojení, protože nemusíte dávat pozor na otočení konektoru. Kompaktní rozměry a nízkou hmotnost HUBu oceníte hlavně během cest.

● Rozšiřte váš notebook, tablet, PC nebo smartphone s novým USB Type-C konektorem o 3 standardní USB Type-A porty
● Rozhraní USB 3.1 Type-C a USB 3.0 Type-A, zpětně kompatibilní s USB 2.0
● 3x USB 3.0 port Type-A pro připojení vašich současných USB 3.1/3.0/2.0 zařízení a vysokorychlostní přenos dat (5 Gbps)
● 1x USB Type-C Power Delivery port s profilem 4 (max. 60W) pro nabíjení notebooku, tabletu nebo smartphonu s podporou technologie Power Delivery. Do tohoto portu můžete zapojit originální nebo univerzální síťový napájecí adaptér s USB Type-C konektorem, čímž je během vaši práce s notebookem, tabletem nebo smartphonem zajištěno jeho neustálé dobíjení.
● Napájení ze sběrnice USB, není potřeba externí napájecí adaptér
● Chipset: VL100 & VL813
● OS Windows 10 32/64bit, Mac OS X, Chrome OS (Google), Android 6
● Rozměry produktu: 78 x 39 x 8 mm
● Hmotnost produktu: 38 g
● Rozměry balení: 146 x 90 x 29 mm
● Hmotnost balení: 71 g

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Hardwarové požadavky: notebook, tablet, PC, smartphone s OS Windows, Mac nebo Google s volným portem USB Type-C
Operační systém: Windows 10, Mac OS X, Google (Chrome OS a Android 6)

OBSAH BALENÍ
● i-tec USB Type-C HUB s integrovaným kabelem (20 cm)
● Quick StartZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.