Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

i-tec USB-C Travel Adapter PD/Data

i-tec USB příslušenství

Vaše cena (s DPH):
499 Kč
Běžná cena
519 Kč
Kód:
ITHBC004
Značka:
i-tecP/N: C31DTPDHUB3
Přizpůsobte si své pracoviště tak, aby co nejvíce vyhovovalo vašim potřebám. Připojte ke svému notebooku, tabletu, PC nebo smartphonu s novým USB-C nebo Thunderbolt 3 rozhraním své oblíbené příslušenství.
Adaptér nabízí 3x USB 3.0 port pro připojení vašich standardních USB 3.1/3.0/2.0 zařízení a vysokorychlostní přenos dat (5 Gbps), a NOVÝ 1x USB-C Power Delivery / Datový port pro nabíjení notebooku, tabletu nebo smartphonu s podporou technologie Power Delivery. Do tohoto portu můžete zapojit originální nebo univerzální síťový napájecí adaptér s USB-C konektorem, čímž je během vaší práce s notebookem, tabletem nebo smartphonem zajištěno jeho neustálé dobíjení. Tento port rovněž podporuje přenos dat a můžete zde tedy připojit svá moderní datová zařízení s USB-C konektorem (např. Ethernet adaptér, USB  Flash Disk…). Přes tento port však nelze přenášet video.
Adaptér je vhodný pro použití s MacBook Pro 2016, MacBook 2015, Chromebook Pixel 2015, Acer Switch Alpha 12, Dell XPS 13, HP EliteBook Folio G1, ASUS UX390UAK a dalšími zařízeními s USB-C konektorem. Tento konektor má řadu výhod. Je menší a symetrický, což umožňuje snadné zapojení, protože nemusíte dávat pozor na otočení konektoru.
Kompaktní rozměry a nízkou hmotnost adaptéru oceníte hlavně během cest. Ovladače se instalují automaticky ze systému při prvním připojení.

● Rozšiřte váš notebook, tablet, PC nebo smartphone s novým USB-C nebo Thunderbolt 3 rozhraním o 3 standardní USB-A porty a USB-C Power Delivery / Datový port
● 1x USB-C 3.1 konektor, pro připojení k notebooku, tabletu, PC nebo smartphonu
● 3x USB 3.0 port pro připojení USB zařízení a vysokorychlostní přenos dat (5 Gbps)
● NOVÝ: 1x USB-C Power Delivery / Datový port – Power Delivery s profilem 4 pro nabíjení notebooku, tabletu nebo smartphonu s podporou technologie Power Delivery. Do tohoto portu můžete zapojit originální nebo univerzální síťový napájecí adaptér s USB-C konektorem, čímž je během vaši práce s notebookem, tabletem nebo smartphonem zajištěno jeho neustálé dobíjení. Tento port rovněž podporuje přenos dat a můžete zde tedy připojit svá moderní datová zařízení s USB-C konektorem (např. Ethernet adaptér, USB  Flash Disk…). Přes tento port však nelze přenášet video.
● Napájení ze sběrnice USB (není potřeba externí napájecí adaptér) nebo přes USB-C Power Delivery / Datový port
● Chipset: RTS5403 & RTS5404 & RTS5411
● OS Windows 10 32/64bit, Mac OS X, Chrome OS (Google), Android 6
● Rozměry produktu: 90 x 58 x 14 mm
● Hmotnost produktu: 59 g
● Rozměry balení: 145 x 130 x 25 mm
● Hmotnost balení: 104 g

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Hardwarové požadavky: notebook, tablet, PC nebo smartphone s OS Windows, Mac nebo Google s volným USB-C portem s podporou „Power Delivery“ nebo Thunderbolt 3 portem
Operační systém: Windows 10, Mac OS X, Google (Chrome OS a Android 6)

OBSAH BALENÍ
● i-tec USB-C adaptér s kabelem (13 cm)
● Quick StartZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.