Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

i-tec USB 3.1 Type C SLIM HUB 3-Port Gigabit Eth.

i-tec USB příslušenství

Vaše cena (s DPH):
559 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
589 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
ITHAC010
Značka:
i-tecP/N: C31GL3SLIM
Kombinace pasivního HUBu s Gigabit Ethernet adaptérem, pro snadné a rychlé připojení vašich oblíbených USB zařízení k notebooku, tabletu, PC nebo smartphonu s novým USB-C nebo Thunderbolt 3 rozhraním, a pro vysokorychlostní přístup k síti a internetu přes Gigabit Ethernet port. HUB nabízí tři USB 3.0 porty s funkcí Plug & Play a standardním USB nabíjením – automaticky detekuje, jestli je připojeno zařízení pro USB nabíjení. Rozhraní USB 3.0 je důležité zejména pro datové přenosy z USB paměťových karet a flash disků, kde se nejvíce využije jeho vysoká přenosová rychlost.
Gigabit Ethernet port umožňuje snadný přístup do 10/100/1000 Mbps sítě. S klidem si tak můžete vychutnat vysokorychlostní internetové připojení bez jakéhokoli přerušení.
HUB je napájen z USB sběrnice a má vestavěnou přepěťovou ochranu vašeho počítače pro případ zkratu na periferních zařízeních. Podporuje širokou škálu operačních systémů od Windows a Mac OS až po Linux. Ethernet síťové připojení je možno používat také v systému Android. Podpora této funkce ale musí být zahrnuta výrobcem přímo v daném Android zařízení. Podporu si snadno ověříte v nastavení síťových připojení → další sítě, zde musí být položka Ethernet.
HUB je vhodný pro použití s Apple MacBook 2015, Chromebook Pixel 2015, Acer Switch Alpha 12, Dell XPS 13, HP EliteBook Folio G1 a dalšími zařízeními s USB-C konektorem. Tento konektor má řadu výhod. Je menší a symetrický, což umožňuje snadné zapojení, protože nemusíte dávat pozor na otočení konektoru.

● Kombinace pasivního HUBu s Gigabit Ethernet adaptérem, pro snadné a rychlé připojení vašich oblíbených USB zařízení k notebooku, tabletu, PC nebo smartphonu s novým USB-C nebo Thunderbolt 3 rozhraním, a pro vysokorychlostní přístup k síti a internetu přes Gigabit Ethernet port
● 3x USB 3.0 port pro připojení USB zařízení a vysokorychlostní přenos dat (5 Gbps)
● 1x Ethernet GLAN RJ-45 port, podporuje rychlosti 10 / 100 / 1000 Mbps (pokud používáte operační systém MacOS (zvláště 10.12 Sierra), stáhněte si prosím ovladače pro LAN port)
● Integrovaný USB-C 3.1 kabel pro připojení k notebooku, tabletu, PC nebo smartphonu
● LED indikace pro Ethernet připojení
● Podpora funkcí Wake-on-LAN a Plug & Play
● VIA VL813 chipset splňující USB 3.0 specifikaci, revize 1.0
● ASIX AS88179 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter chipset – podporuje standard IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab a IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet)
● Napájení ze sběrnice USB-C, není potřeba externí napájecí adaptér
● OS Windows 7/8/8.1/10 32/64 bit, Mac OS X, Linux, Android
● Rozměry produktu: 125 x 29 x 15 mm
● Hmotnost produktu: 50 g
● Rozměry balení: 220 x 153 x 32 mm
● Hmotnost balení: 105 g

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Hardwarové požadavky: notebook, tablet, smartphone, PC s volným USB-C nebo Thunderbolt 3 portem
Operační systém: Windows 7/8/8.1/10 32/64 bit, Mac OS X, Linux, Android

OBSAH BALENÍ
● i-tec USB-C Slim HUB 3 Port + Gigabit Ethernet Adapter s integrovaným kabelem (16 cm)
● Quick StartZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.