Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

i-tec USB 3.0 HUB 3-Port With Card Reader OTG

Doprodej

i-tec USB příslušenství

Vaše cena (s DPH):
469 Kč
Běžná cena
489 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
ITHAU003
Značka:
i-tecP/N: U3CR3HUB
Kombinace pasivního 3-portového HUBu a čtečky paměťových karet. Ideální příslušenství pro každého, kdo má ve svém notebooku, tabletu nebo PC nedostatek USB portů a je nucen neustále připojovat a odpojovat svá oblíbená USB zařízení. Čtečku paměťových karet ocení zejména uživatelé digitálních fotoaparátů a HD kamer, využívající paměťové karty jako médium pro častý přenos dat.
Tento HUB nabízí tři USB 3.0 porty pro připojení USB zařízení a vysokorychlostní přenos dat (5 Gbps). Podpora funkcí Plug & Play a standardního USB nabíjení – automatická detekce připojených mobilních zařízení. Dva sloty pro paměťové karty podporují formáty SD, SDHC, SDXC, micro SD, micro SDHC a micro SDXC.
Rozhraní USB 3.0 je důležité zejména pro datové přenosy z USB 3.0 paměťových karet a flash disků, kde se nejvíce využije jeho vysoká přenosová rychlost. HUB nevyžaduje instalaci ovladačů, pouze jej pomocí USB kabelu připojíte ke svému počítači a můžete jej ihned začít využívat. HUB má vestavěnou přepěťovou ochranu vašeho počítače pro případ zkratu na periferních zařízeních. Samozřejmostí je zpětná kompatibilita s USB 2.0. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti je ideální pro použití během cest. Součástí balení je OTG redukce na micro USB pro připojení HUBu k tabletu nebo smartphonu.

● Kombinace pasivního 3-portového HUBu a čtečky paměťových karet, pro snadné a rychlé připojení vašich oblíbených USB zařízení k notebooku, tabletu, smartphonu nebo PC jediným USB kabelem, a pro přenos dat z paměťových karet
● 3x USB 3.0 port pro připojení USB zařízení a vysokorychlostní přenos dat (5 Gbps)
● 1x slot pro SD / SDHC / SDXC paměťové karty
● 1x slot pro micro SD / micro SDHC / micro SDXC paměťové karty
● Integrovaný USB 3.0 kabel s OTG redukcí pro připojení HUBu k USB portu vašeho notebooku, tabletu, smartphonu nebo PC
● Mechanismus detekce USB nabíjení pro mobilní zařízení
● Plug & Play funkce
● Přepěťová a proudová ochrana
● LED dioda
● Rozhraní USB 3.0, zpětně kompatibilní s USB 2.0
● Napájení ze sběrnice USB, není potřeba externí napájecí adaptér
● OS Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 32/64 bit, Mac OS X 10.x nebo vyšší, zařízení s OS Android s podporou OTG
● Rozměry produktu: 123 x 29 x 19 mm
● Hmotnost produktu: 46 g
● Rozměry balení: 220 x 153 x 32 mm
● Hmotnost balení: 101 g

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Hardwarové požadavky: notebook / tablet / smartphone / PC s volným USB 3.0 / 2.0 portem. Pokud máte USB 2.0, bude rychlost přenosů omezena.
Operační systém: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 32/64bit, Windows 8 32/64bit, Windows 8.1 32/64bit, Windows 10 32/64bit, Mac OS X 10.x nebo vyšší, zařízení s OS Android s podporou OTG

OBSAH BALENÍ
● i-tec USB 3.0 Slim HUB 3 Port + Card Reader s integrovaným USB kabelem (17 cm)
● OTG redukce
● Quick StartZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.