Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

i-tec příslušenství

Vaše cena (s DPH):
329 Kč
Vaše sleva:
6%
Běžná cena
348 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
ITMBT003
Značka:
i-tecP/N: MW243-BLACK
i-tec BlueTouch 243 je bezdrátová optická myš s rozhraním Bluetooth 3.0 pro pohodlné a přesné ovládání Vašeho notebooku, tabletu nebo PC. Bluetooth adaptér je dnes již integrován do většiny mobilních zařízení, proto pro připojení myši není potřeba použití externího Bluetooth adaptéru, který by zabíral místo v USB portu. Myš stačí s Vaším zařízením spárovat a můžete ji začít ihned využívat. Operační dosah připojení je až 10 m.
Optický senzor umožňuje použití téměř na jakémkoli povrchu a zároveň poskytuje vyšší rychlost, přesnost a spolehlivost než tradiční myš. Díky tlačítku pro nastavení citlivosti senzoru 1000/1600 DPI si můžete přizpůsobit rychlost kurzoru tak, aby vyhovovala vašim osobním preferencím.
Myš je kompatibilní s operačními systémy Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X a Android. Pro pohodlné ovládání je k dispozici 6 tlačítek, jejichž funkce se v jednotlivých operačních systémech liší – podrobný popis je zobrazen níže.
Symetrický design umožňuje pohodlné použití pro praváky i leváky. Kompaktní velikost myši je ideální pro uživatele na cestách. Napájení dvěma bateriemi AAA, které jsou součástí balení.

● 6-tlačítková bezdrátová optická myš bez Bluetooth adaptéru
● Volitelné rozlišení (citlivost) senzoru 1000/1600 DPI
● Operační dosah až 10 m
● Technologie přenosu Bluetooth v3.0 (kompatibilní i se staršími verzemi Bluetooth)
● Napájení 2 ks AAA baterie
● Funkce indikující nízké napětí baterie
● OS Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X, Android
● Rozměry produktu 93 x 60 x 39 mm
● Hmotnost produktu 61 g
● Rozměry balení 233 x 165 x 85 mm
● Hmotnost balení 173 g

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Hardwarové požadavky: Jakékoliv zařízení s Bluetooth technologií
Operační systém: Windows ME, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 32/64bit, Windows 8 32/64bit, Windows 8.1 32/64bit, Windows 10 32/64bit, Mac OS, Android

OBSAH BALENÍ
● Bluetooth optická myš
● 2 ks AAA 1.5V baterií
● Uživatelská příručka

http://i-tec.cz/wp-content/uploads/man_dri/MW243-BLACK_QS.pdf

FAQ
Otázka: Po spárování myši s tabletem se kurzor seká (pohyb není plynulý).
Odpověď: Prosím restartujte tablet. Tímto by se měl tento problém vyřešit.

Otázka: Je možno programovat tlačítka v Mac OS?
Odpověď: Ano, je to možné například pomocí programu „Better Touch Tool“.

Otázka: Dochází k odpojování myši.
Odpověď: Testováním jsme zjistili, že se jedná o vliv úsporného režimu Bluetooth a Wi-Fi ve Windows 8/8.1. Než bude vydaná oprava ze strany Microsoftu, nabízíme možné řešení dané situace, a tou je vypnutí „power managementu“.
Klikněte pravým tlačítkem na „Tento počítač“ – „Spravovat“ – „Správce zařízení“ – rozklikněte „Bluetooth“. Pravým tlačítkem na „Bluetooth adaptor“ a zvolte „Vlastnosti“. Přejděte na záložku „Řízení spotřeby“. Zde odškrtněte „Povolit počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie“. Potvrďte „OK“.
Ve správci zařízení dále rozklikněte „Síťové Adaptéry“. Pravým tlačítkem na Váš Wi-Fi adaptér (např. Ralink RT3290 802.11bgn Wi-Fi Adapter) a zvolte „Vlastnosti“. Přejděte na záložku „Řízení spotřeby“. Zde odškrtněte „Povolit počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie“. Potvrďte „OK“. Poté prosím restartujte Váš počítač.

Otázka: Kurzor se zadrhává a myš přestává reagovat?
Odpověď: Baterie nebo AAA akumulátory budou zřejmě vybité. Baterie vyměňte za nové, popř. akumulátory dobijte.

Otázka: Myš vyžaduje PIN. Jaký mám zadat?
Odpověď: Zadejte “0000”.

Otázka: Dochází k odpojování myši.
Odpověď: Doporučujeme provést aktualizaci ovladačů pro Bluetooth.

Otázka: Vlastním iPad a myš nelze připojit.
Odpověď: Připojení Bluetooth myši není podporováno ze strany iPadu (Applu). Toto lze obejít pouze na vlastní riziko pomocí „jailbreaku“ a BTstack Mouse aplikace. Nejedná se o oficiální řešení Applu!

Funkce tlačítek v OS Android
Levé tlačítko: Má stejnou funkci jako ovládání prstem. Při stisknutí tlačítka po dobu cca 1 s jsou vyvolány speciální funkce (na domovské stránce).
Pravé tlačítko: Chová se jako tlačítko zpět.
Kolečko myši: Pomocí kolečka se lze přesouvat mezi plochami.
Kolečko myši (při stisknutí): Chová se jako tlačítko „HOME“.
Boční tlačítko vpřed: Nemá funkci.
Boční tlačítko zpět: Chová se jako tlačítko zpět.
Tlačítko DPI: Přepíná citlivost optického senzoru ve třech krocích 1000 / 1600 DPI.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.