Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

i-tec Bluetooth Ergonomic Opt. Mouse BlueTouch 245

i-tec příslušenství

Vaše cena (s DPH):
419 Kč
Běžná cena
439 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
ITMBT005
Značka:
i-tecP/N: MWBT245
i-tec Ergonomic BlueTouch 245 je ergonomická bezdrátová optická myš s rozhraním Bluetooth 3.0 pro pohodlné a přesné ovládání Vašeho notebooku, tabletu nebo PC. Bluetooth adaptér je dnes již integrován do většiny mobilních zařízení, proto pro připojení myši není potřeba použití externího Bluetooth adaptéru, který by zabíral místo v USB portu.

Tato ergonomická myš je navržena tak, aby vaše zápěstí pracovalo v přirozené vertikální poloze, při které není zatěžován loket, rameno, ani spodní záda. Použitím ergonomické myši rovněž výrazně omezíte riziko vzniku syndromu karpálního tunelu! Ergonomická myš BlueTouch 245 se skvěle drží, a ani při dlouhodobé práci nedochází k únavě ruky.

Myš je napájena pouze 1x AA baterií, která je součástí balení. Myš stačí s Vaším zařízením spárovat a můžete ji začít ihned využívat. Operační dosah připojení je až 10 m.

Optický senzor umožňuje použití téměř na jakémkoli povrchu a zároveň poskytuje vyšší rychlost, přesnost a spolehlivost než tradiční myš. Díky tlačítku pro nastavení citlivosti senzoru 1000/1600 DPI si můžete přizpůsobit rychlost kurzoru tak, aby vyhovovala vašim osobním preferencím.

Myš je kompatibilní s operačními systémy Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X a Android. Pro pohodlné ovládání je k dispozici 6 tlačítek, jejichž funkce se v jednotlivých operačních systémech liší.

● Ergonomická 6tlačítková bezdrátová optická myš bez Bluetooth adaptéru
● Volitelné rozlišení (citlivost) senzoru 1000/1600 DPI
● Operační dosah až 10 m
● Technologie přenosu Bluetooth v3.0 (kompatibilní i se staršími verzemi Bluetooth)
● Tlačítko ON/OFF
● Napájení 1x AA baterie
● Funkce indikující nízké napětí baterie
● OS Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X, Android
● Rozměry produktu 110 x 76 x 70 mm
● Hmotnost produktu 110 g
● Rozměry balení 130 x 56 x 185 mm
● Hmotnost balení 180 g

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Hardwarové požadavky: jakékoliv zařízení s Bluetooth technologií
Operační systém: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X, Android

OBSAH BALENÍ
● Bluetooth optická myš
● 1ks AA 1.5V baterie
● Uživatelská příručkaZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.