Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

na dOtaz

Výkonný 12-diskový NAS s HDMI, 4GB RAM, 12x M.2 NVME SSD sloty a 10 GbE připojením

Vaše cena (s DPH):
23 990 Kč
Kód:
UASF6712X
Značka:
AsustorMaximální rychlost v tenkém provedení

  • Čtyřjádrový 10nm procesor Intel Celeron N5105
  • 12x slot M.2 NVMe
  • Superrychlý 10Gigabitový ethernetový port
  • 4 GB rychlé a efektivní paměti DDR4-2933 RAM
  • Dva porty USB 3.2 Gen 2x1
  • HDMI 2.0b
  • S/PDIF výstup pro úžasnou kvalitu zvuku
  • Plynulé hardwarové překódování 4K
  • Podporuje funkce Wake on WAN a Wake on LAN

Efektivní a rychlý
Čtyřjádrový procesor Intel Celeron N5105 vyráběný technologií 10 nm přináší rychlost až 2,9 GHz. Výkon je až o 31 % vyšší než u předchozí generace, což zajišťuje maximální rychlost pro vaši práci v efektivním balení.

Vaše data – s vámi na cestách
1. Ani Delší ani širší než kus papíru formátu A4
2. SSD nejsou tak citlivé jako pevné disky
3. Extrémně rychlý v každé situaci


ASUSTOR přináší do Final Cut Pro prakticky neomezený potenciál
Archivace a nedokončený nezpracovaný obsah patří mezi nejčastější problémy s ukládáním, se kterými se tvůrci obsahu při práci na Macu setkávají. Knihovny Final Cut Pro se mohou rychle rozrůstat a vymykat se kontrole. Tvůrci obsahu se často obracejí na externí disky USB, na které ukládají materiál pro Final Cut Pro. Při používání Macu, zejména přenosných Maců, jako je MacBook Pro, se externí disky často připojují a odpojují, což může vést k opotřebení portu. Externí disky jsou také nepohodlné, protože soubory nelze pohodlně sdílet s kolegy nebo spolupracovníky a externí disky jsou náchylné k poškození tak, jak to u NAS není možné. Zařízení NAS zůstává nehybné a zároveň digitálně zpřístupňuje vaše soubory, zatímco externí disk je přenosný, což zvyšuje riziko pádu, polití nebo jiného typu poškození.

Ukládejte hry na jednotku iSCSI
Obrovská kapacita NAS pomáhá rozšířit úložiště pro PC. Podle moderních operačních systémů se jednotky iSCSI objevují jako místní jednotky a mohou být nainstalovány programy, které nelze nainstalovat na síťové sdílené položky. To umožňuje hrát určité hry z NAS, když je nelze spustit na síťové sdílené položce.

Udržování SSD v chladu
Tichý ventilátor a účinná konstrukce vzduchových kanálů dosahují rychlého odvodu tepla, aby zajistily SSD diskům potřebné chlazení.

Server Roon a S/PDIF
Řada Flashstor se dodává s rozhraním S/PDIF přes TOSLINK. Vychutnejte si vysoce kvalitní zvuk díky S/PDIF v kombinaci se systémem Roon nebo přehrávačem High-Res Player a získejte nepřekonatelný zvukový zážitek.

Efektivní a tichý
Flashstor udržuje vaše SSD a NAS v chladu, tichu a efektivní. Při volnoběhu vydává Flashstor pouze 18,7 decibelů zvuku. Zatímco nehlučně odvádí teplo, Flashstor usnadňuje zaměření na vytváření a konzumaci obsahu bez rušení hlukem.

Rychlost ještě nikdy nevypadala tak dobře
Estetické prvky Flashstoru nejsou určeny pouze pro vzhled, ale jsou navrženy tak, aby zajistily účinné chlazení a udržely komponenty v chodu na maximální rychlosti.

Úspora nákladů na energii díky Flashstoru
Efektivní konstrukce Flashstoru a podpora disků M.2 NVMe zajišťují nižší spotřebu energie. Flashstor NAS je dodáván s ADM a jeho výkonnými funkcemi pro úsporu energie, které zajišťují maximální efektivitu.

Efektivnější než kdy dříve
Snadno překódujte 10bitová média 4K H.265 s hardwarovým dekódováním a neuvěřitelně plynulým přehráváním videa v aplikaci LooksGood. Díky tomu si vychutnáte sledování 4K na maximum.

Ultimátní nástroj na živé streamování
ASUSTOR Live Vaše vlastní streamovací a záložní centrum pro YouTube a Twitch

Vytvořte si neomezené multimediální centrum
Podporován je Full HD (1080p) výstup, takže si můžete přehrávat filmy nebo i prohlížet fotky ve vysokém rozlišení. Přes App Central si taktéž můžete nainstalovat UPnP Media Server a OwnTone a streamovat z nich nejen na televizi ale také na mobilní zařízení jako jsou tablety nebo chytré telefony.

Photo Gallery 3 + AiFoto 3
Zcela nové aplikace Fotogalerie 3 a AiFoto 3 byly přepracovány a přinášejí řadu nových funkcí, které usnadňují organizaci fotografií. Mezi nové funkce aplikace Fotogalerie 3 patří mimo jiné vlastní výběr složek, časové osy, inteligentní alba, odstranění duplicit a nové režimy fotografií. Snadné zvětšení fotografií až na dvojnásobek jejich velikosti, přehrávání skladeb v prezentacích, vylepšení výkonu a přizpůsobené odkazy pro sdílení umožňují ještě lepší prohlížení a sdílení fotografií.

Vícevrstvá ochrana z vnějšku
Chraňte svá data před ztrátou, poškozením a útoky s Asustor NAS. Asustor NAS je lépe chráněn spuštěním ADM založeného na Linuxu, který využívá vestavěný firewall, ClamAV, MyArchive a různé zálohovací nástroje ADM pomáhají chránit data před ransomware lépe než kdy předtím.

Komplexní kamerový systém
ASUSTOR umožňuje podnikům vytvářet vysoce spolehlivý dohledový systém. ASUSTOR NAS poskytuje uživatelsky příjemné rozhraní pro ovládání, 4 kamerové licence zdarma a je kompatibilní s více než 700 různými modely kamer od renomovaných světových značek a nabízí podporu Onvif profilu S a RTSP pro zvýšení flexibility při provozu. ASUSTOR dohledové centrum skutečně poskytuje řešení all-in-one pro profesionální dohled ideální pro moderní podnik.

Nový Snapshot Center
Snapshot Center je nová funkce pro zařízení ASUSTOR NAS, která využívá Btrfs a iSCSI svazků k fotografování informací uvnitř NAS. Snapshot Center podporuje až 256 snímků svazku a lze je provádět každých pět minut a vytvořit zálohu, kterou lze snadno obnovit v případě poškození nebo ztráty dat. MyArchive nyní podporuje Btrfs a snímky. Btrfs pro MyArchive podporuje snímky a historii verzí, které pomáhají chránit před náhodným vymazáním nebo úpravami.

DataSync Center
Datasync Center kombinuje více cloudových služeb do jedné aplikace. Centrum Datasync zahrnuje, ale není omezeno pouze na Disk Google, Dropbox, Onedrive a Yandex, a podporuje víceúčelové i více účtů. Ovládejte svá data pomocí okamžitých a plánovaných záloh a pomocí Cloud Backup Center vytvořte hybridní cloud, který udržuje vaše data online a offline a chrání vaše data.

Cloud Backup Center
Cloud Backup Center přináší podporu pro různé obchodní cloudové služby, včetně, ale nejen, Amazon S3, Backblaze B2, Microsoft Azure Blob Storage, Alibaba Cloud, Google Cloud Storage, Box, hicloud S3, Lyve Cloud, SFTP a WebDAV. Ovládejte svá data pomocí okamžitých a plánovaných záloh a pomocí Cloud Backup Center vytvořte hybridní cloud, který udržuje vaše data online a offline a chrání vaše data.

Portainer – Snadné rozmístění obrázků
Ještě více možností pro ADM s Portainer pro umístění obrázků. S tisíci obrázky můžete stáhnout Portainer a nasadit více typů programů než kdykoliv předtím. Portainer je neuvěřitelně uživatelsky přívětivý a využívá grafické rozhraní, které usnadňuje rozmístění obrázků než kdy jindy.

Dr. ASUSTOR
ASUSTOR poskytuje komplexní řešení ochrany dat před různými hrozbami pomocí Dr. ASUSTOR. Dr. ASUSTOR pomáhá chránit vaše data před různými hrozbami, mimo jiné před útoky ransomwaru.

Mobilní aplikace
Exkluzivní technologie ASUSTOR Cloud Connect umožňuje připojit k NAS odkudkoliv s mobilním zařízením pro přístup a sdílení souborů. ASUSTOR mobilní aplikace poskytujé zamykací kód s cílem chránit soukromí a dat. Můžete také využít připojení HTTPS pro ještě větší bezpečnost.

Z App Central
Využijte neomezený potenciál ASUSTOR NAS. Aplikace, které jsou předinstalovány v každé zařízení ASUSTOR NAS, jsou jen začátek. Pohodlně můžete procházet a stahovat všechny aplikace, které vyhovují vašemu zájmu z centra aplikací. Ať už vaše zájmy leží v oblasti obchodu, webových stránek o stavebnictví nebo dokonce digitální domácí zábavy, App Central má pro vás řešení. S více než 200 unikátními aplikacemi vám centrum aplikací nabízí nekonečnou škálu aplikací, které budete potřebovat k uspokojení svých potřeb digitálního životního stylu. Prozkoumejte neomezený potenciál zařízení ASUSTOR NAS při vytváření personalizovaných zařízení NAS.

Prvotřídní záruka
Všechny výrobky ASUSTOR NAS přicházejí s 3-letou zárukou. Pro ASUSTOR je zákaznická podpora a servis prioritou s cílem poskytnout nejvyšší standard poprodejního servisu a technickou podporu.

CPU Model: Intel Celeron N5105
CPU architektura: x64 64-bit
Frekvence CPU: Čtyři jádra 2.0GHz
Paměť: 4GB SO-DIMM DDR4
Předinstalovaný paměťový modul: 4GB (1x 4GB)
Celkový počet paměťových slotů: 2
Paměť rozšiřitelná až na: 16GB (2x 8GB)
Flash paměti: 8GB eMMC
Sloty disku M.2: 12
Kompatibilní typ disku: M.2 2280 NVMe
Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou: 20
Rozšíření: 2x USB 3.2 Gen 2x1; 2 x USB 2.0
Síť: 1 x 10 Gigabit Ethernet (10G/5G/2.5G/1G/100M/10M)
Multimediální výstup: 1x HDMI 2.0b, 1x S/PDIF
Ventilátor: 1 x 80mm
Jednotka/adaptér zdroje energie: 90W x1
Vstupní napětí: 100V to 240V AC
Certifikace: FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, KCC, BIS, CCC, UKCA
Záruka (v letech): 3 Roky
Spotřeba energie: 26 W (V provozu)
Hluková úroveň: 18.7dB
Teplota za provozu: 0°C~40°C
Vlhkost: 5% to 95% RH
Rozměry: 48.3 (H) x 308.26 (W) x 193 (D) mm
Hmotnost: 1.37kg
Odkaz na výrobce: ASUSTORZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?