Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinka

SLEVA: poškozený obal. Výkonné 4-diskové úložiště s 2,5Gbe portem a 2GB RAM

Vaše cena (s DPH):
8 590 Kč
Vaše sleva:
12%
Běžná cena
9 790 Kč
Kód:
UAS3304TB
Značka:
AsustorZboží má poškozený obal, je funkční a nepoškozené. Zboží můžete reklamovat do 2 let od zakoupení.

Cenově dostupný osobní cloud přinášející vysoké rychlosti pro jednotlivce i rodiny.

 • 2,5Gigabitový Ethernet – více než dvojnásobný výkon oproti gigabitovému Ethernetu
 • Čtyřjádrový procesor Realtek RTD1296 s frekvencí 1,4 GHz
 • Operační paměť 2GB DDR4 – o 40 % efektivnější
 • Užívejte si, stahujte, nahrávejte a streamujte obsah s překódováním 4K.
 • Podporuje funkce Wake on LAN a Wake on WAN
 • Nové růžovo zlaté logo
 • Instalace bez použití nástrojů

Zbrusu nový ADM 4.0
ADM 4.0 je zde a přináší celou řadu intuitivních změn v designu ADM OS. Vylepšené uživatelské rozhraní, přináší nový esteticky příjemný tmavý režim, který pomáhá šetřit a zachovávat displeje OLED. ADM 4.0 přináší novou přihlašovací stránku, která obsahuje řadu přizpůsobitelných prvků, pohodlnější a snadněji použitelnou funkci rychlého vyhledávání a nová vlastní témata. Pod kapotou přináší ADM 4.0 vylepšení výkonu, kompatibility a zabezpečení, protože nová verze OpenSSL odstraňuje slabiny nalezené v předchozích verzích, čímž zvyšuje bezpečnost, zatímco zlepšení efektivity přináší vyšší výkon.

Růžové zlaté zbarvení
Zcela nové logo Rose Gold je elegantní a výrazné a umožňuje snadné rozlišení mezi modely ASUSTOR NAS.

Čtyřjádrový procesor Realtek a paměť DDR4 RAM
Drivestor 2 Pro a Drivestor 4 Pro jsou vybaveny čtyřjádrovým 64bitovým procesorem Realtek RTD1296 1,4 GHz. S řadou Drivestor Pro můžete překódovávat, streamovat a přehrávat multimédia ve 4K, přenášet soubory a snadno vykonávat více úloh. Drivestor Pro zvládá multitasking s lehkostí díky využití 2 GB paměti DDR4, což zajišťuje bezproblémové provedení prakticky jakékoli úlohy na ASUSTOR NAS.

Efektivní a výkonný
Drivestor 2 Pro a 4 Pro jsou zařízení ASUSTOR s nejvyšší hodnotou v historii. Snadno překódují 10bitová média 4K H.265 s hardwarovým dekódováním, které umožňuje neuvěřitelně plynulé přehrávání videa v aplikaci LooksGood.

Režim médií
Drivestor 2 Pro a 4 Pro jsou zařízeními ASUSTOR s nejvyšší hodnotou vůbec. Překódujte 10bitová média 4K H.265 s hardwarovým dekódováním, které umožňuje neuvěřitelně plynulé přehrávání videa v LooksGood

2.5-Gigabit Ethernet – Dvojnásobná rychlost
Drivestor 4 Pro, přestože je extrémně cenově dostupný, obsahuje 2.5-Gigabit Ethernet a více než zdvojnásobuje výkon srovnatelných zařízení ve třídě s Gigabit připojením.

Instalace bez použití nástrojů
ASUSTOR řada AS33 představuje novou bezšroubovou instalaci, která zjednodušuje instalaci pevných disků. Každý NAS je dodáván s držáky pro snadnou instalaci jednotky. U řady AS33 je podporována výměna pevných disků za provozu, což vám umožní snadno měnit pevné disky bez vypnutí NAS.

Mimořádně tichý chod
Zařízení řady AS33 produkují hluk pouze 19 decibelů v pohotovostním režimu, což odpovídá téměř neslyšitelnému zvuku padajícího špendlíku. Během provozu systému je úroveň hluku pouze 32 decibelů, což umožňuje zařízení řady AS33 hladce a pohodlně integrovat do jakéhokoli prostředí.

Spolehlivost a odolnost 24/7
Všechny ASUSTOR NAS jsou navrženy pro použití 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zařízení ASUSTOR NAS také prošla náročnými testy, jako jsou testy pádu a hoření, které testují odolnost v extrémních podmínkách. K citlivým komponentám byly přidány chladiče, které odvádějí teplo a pomáhají tak zachovat dlouhou životnost zařízení.

Vícevrstvá ochrana z vnějšku
ASUSTOR NAS zajišťuje bezpečnost dat vytvořením plánu pro ochranu údajů, který chrání vaše data z vnějšku. Využití vícevrstvé ochrany umožňuje dosažení aktivní síťové a systémové ochrany údajů.

360° Řešení pro zálohování
Komplexní zálohovací řešení společnosti ASUSTOR nabízí více než dvanáct možností zálohování, mimo jiné Amazon S3, Dropbox, Disk Google a OneDrive. ASUSTOR Backup Plan pro Windows i Time Machine pro macOS poskytuje snadné zálohování pro stolní počítače a notebooky.

Excluzivní technologie MyArchive Cold Backup neomezená kapacita
MyArchive technologie studeného zálohování umožňuje NAS pevným diskům se proměnit na odnímatelné archivní pevné disky. Uživatelům stačí pouze vložit MyArchive pevné disky do jejich ASUSTOR NAS a následně pevné disky budou působit jako interní. Tato možnost umožňuje uživatelům zálohovat důležitá data pomocí pravidelného zálohování. Zálohování může být tak jednoduché.

Web Center
Web Center má nová vylepšení, které usnadňují nastavení webových stránek na vašem NAS. Rychlou instalací implementací webového serveru, jako jsou Nginx a Apache, můžete vytvářet a rozvíjet své vlastní webové stránky hostované doma nebo v kanceláři a lze vytvořit několik webových portálů ve Web Center, které hostují různé webové stránky, což zvyšuje efektivitu.

Ochrana před Ransomwarem
Drivestor přichází s nejaktuálnější verzí ADM, která pomáhá chránit před útoky ransomware. Díky Snapshot Center poskytuje efektivní snímky pro snadné obnovení ztracených dat. Dalšími bezpečnostními funkcemi nalezenými v Drivestoru jsou schopnost vytvořit jeden nebo více náhradních administrátorských účtů, firewall od ADM Defender, který obsahuje černé a bílé seznamy a možnost změnit výchozí porty, deaktivovat SSH a terminál, aby se zabránilo vzdáleným útokům. Zabezpečení pevného disku MyArchive chladného úložiště lze také zvýšit implementací šifrování AES 256bit.

Photo Gallery 3 + AiFoto 3.0
Zcela nové aplikace Fotogalerie 3 a AiFoto 3 byly přepracovány a přinášejí řadu nových funkcí, které usnadňují organizaci fotografií. Mezi nové funkce aplikace Fotogalerie 3 patří mimo jiné vlastní výběr složek, časové osy, chytrá alba a nové režimy fotografií. Snadné zvětšení fotografií až na dvojnásobek jejich velikosti, přehrávání skladeb v prezentacích, vylepšení výkonu a přizpůsobené odkazy pro sdílení umožňují ještě lepší prohlížení a sdílení fotografií.

Zcela nová aktualizovaná EZ Sync

 1. Zcela nové uživatelské rozhraní. Jednodušší a snadnější ovládání. Rychlé zobrazení informací o NAS.
 2. Úplnější nastavení – nabízí podrobné seznamy složek. Snadný výběr složek a souborů, které nejsou ve složce.
 3. Upozornění na abnormální stav
 4. Podpora dvoufázového ověření zvyšuje bezpečnost účtu.
 5. Zlepšení stability systému připojování NAS a synchronizace souborů pro lepší uživatelský komfort.

Cloud Backup Center
Cloud Backup Center přináší podporu pro různé obchodní cloudové služby, včetně, ale nejen, Amazon S3, Backblaze B2, Microsoft Azure Blob Storage a Alibaba Cloud. Ovládejte svá data pomocí okamžitých a plánovaných záloh a pomocí Cloud Backup Center vytvořte hybridní cloud, který udržuje vaše data online a offline a chrání vaše data.

DataSync Center
Cloud Backup Center přináší podporu pro různé obchodní cloudové služby, včetně, ale nejen, Backblaze B2, Microsoft Azure Blob Storage a Alibaba Cloud. Ovládejte svá data pomocí okamžitých a plánovaných záloh a pomocí Cloud Backup Center vytvořte hybridní cloud, který udržuje vaše data online a offline a chrání vaše data.

Vytvoření dokonalého domácího multimediálního centra
Podporován je Full HD (1080p) výstup, takže si můžete přehrávat filmy nebo i prohlížet fotky ve vysokém rozlišení. Přes App Central si taktéž můžete nainstalovat UPnP Media Server a OwnTone a streamovat z nich nejen na televizi ale také na mobilní zařízení jako jsou tablety nebo chytré telefony.

Mobilní aplikace
Exkluzivní technologie ASUSTOR Cloud Connect umožňuje připojit k NAS odkudkoliv s mobilním zařízením pro přístup a sdílení souborů. ASUSTOR mobilní aplikace poskytujé zamykací kód s cílem chránit soukromí a dat. Můžete také využít připojení HTTPS pro ještě větší bezpečnost.

Komplexní kamerový systém
ASUSTOR umožňuje podnikům vytvářet vysoce spolehlivý dohledový systém. ASUSTOR NAS poskytuje uživatelsky příjemné rozhraní pro ovládání, 4 kamerové licence zdarma a je kompatibilní s více než 700 různými modely kamer od renomovaných světových značek a nabízí podporu Onvif profilu S a RTSP pro zvýšení flexibility při provozu. ASUSTOR dohledové centrum skutečně poskytuje řešení all-in-one pro profesionální dohled ideální pro moderní podnik.

App Central
Využijte neomezený potenciál ASUSTOR NAS. Aplikace, které jsou předinstalovány v každé zařízení ASUSTOR NAS, jsou jen začátek. Pohodlně můžete procházet a stahovat všechny aplikace, které vyhovují vašemu zájmu z centra aplikací. Ať už vaše zájmy leží v oblasti obchodu, webových stránek o stavebnictví nebo dokonce digitální domácí zábavy, App Central má pro vás řešení. S více než 200 unikátními aplikacemi vám centrum aplikací nabízí nekonečnou škálu aplikací, které budete potřebovat k uspokojení svých potřeb digitálního životního stylu. Prozkoumejte neomezený potenciál zařízení ASUSTOR NAS při vytváření personalizovaných zařízení NAS.

Prvotřídní záruka
Všechny výrobky ASUSTOR NAS přicházejí s 3-letou zárukou. Pro ASUSTOR je zákaznická podpora a servis prioritou s cílem poskytnout nejvyšší standard poprodejního servisu a technickou podporu.

Specifikace hardwaru
Model procesoru: Realtek RTD1296
Architektura procesoru: ARM64 64-bitová
Frekvence procesoru: Čtyřjádrový procesor: 1,4 GHz
Paměť: 2GB DDR4
Rozšiřitelná paměť: nelze rozšířit
Paměť flash: 8GB eMMC
HDD: 4 x SATA3 6Gb/s, 3.5" HDD
Maximální interní kapacita: 72 TB (18 TB HDD X 2, kapacita se může lišit podle typů RAID)
Maximální počet pozic pro disky s rozšiřující jednotkou: 16
Maximální nezpracovaná kapacita s rozšiřujícími jednotkami: 288 TB (18 TB HDD X 16, kapacita se může lišit podle typů RAID)
Rozšíření: USB 3.2 Gen 1 x3
Síť: 2.5 Gigabit Ethernet (2,5G/1G/100M) x 1
Výstup HDMI: NE
Systémový ventilátor: 120 mm x 1
Napájecí zdroj/adaptér: 90W x1
Vstupní napětí: 100V až 240V AC
Certifikace: FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, KCC, BIS, CCC
Spotřeba energie: 23.1 W (provoz) 10.1W (hibernace disku)
Hladina hluku: 19.7 dB (HDD v nečinnosti)
Provozní teplota: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Vlhkost: 5 % až 95 % relativní vlhkosti
Rozměry: 170(V) x 174(Š) x 230(H) mm
Hmotnost: 2.2 kg
Odkaz na výrobce: AsustorZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?