Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinka

Výkonné 2-diskové úložiště s 2.5GbE portem

Vaše cena (s DPH):
4 690 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UAS1102T
Značka:
AsustorZcela nový hardware – stejně skvělé šasi

 • 2,5Gigabitový Ethernet – více než dvojnásobný výkon oproti gigabitovému Ethernetu
 • Čtyřjádrový procesor Realtek RTD1296 s frekvencí 1,4 GHz
 • Operační paměť DDR4 – o 40 % efektivnější
 • Užívejte si, stahujte, nahrávejte a streamujte obsah s překódováním 4K.
 • Podporuje funkce Wake on LAN a Wake on WAN
 • Nové růžovo zlaté logo
 • Instalace bez použití nástrojů

Zbrusu nové  ADM 4.0
ADM 4.0 je zde a přináší celou řadu intuitivních změn v designu ADM OS. Vylepšené uživatelské rozhraní, přináší nový esteticky příjemný tmavý režim, který pomáhá šetřit a zachovávat displeje OLED. ADM 4.0 přináší novou přihlašovací stránku, která obsahuje řadu přizpůsobitelných prvků, pohodlnější a snadněji použitelnou funkci rychlého vyhledávání a nová vlastní témata. Pod kapotou přináší ADM 4.0 vylepšení výkonu, kompatibility a zabezpečení, protože nová verze OpenSSL odstraňuje slabiny nalezené v předchozích verzích, čímž zvyšuje bezpečnost, zatímco zlepšení efektivity přináší vyšší výkon.

Růžové zlaté zbarvení
Zcela nové logo Rose Gold je elegantní a výrazné a umožňuje snadné rozlišení mezi modely ASUSTOR NAS.

Čtyřjádrový procesor Realtek a paměť DDR4 RAM
Drivestor 2 a Drivestor 4 jsou vybaveny čtyřjádrovým 64bitovým procesorem Realtek RTD1296 1,4 GHz. S řadou Drivestor můžete překódovávat, streamovat a přehrávat multimédia ve 4K, přenášet soubory a snadno vykonávat více úloh najednou. Drivestor zvládá multitasking s lehkostí díky využití 1 GB paměti DDR4, což zajišťuje, že prakticky jakákoli úloha na ASUSTOR NAS je prováděna hladce.

Efektivní a výkonný
Drivestor 2 a 4 jsou zařízení ASUSTOR s nejvyšší hodnotou vůbec. Snadno překódují 10bitová média 4K H.265 s hardwarovým dekódováním, které umožňuje neuvěřitelně plynulé přehrávání videa v aplikaci LooksGood.

Režim médií
Drivestor 2 a 4 jsou vybaveny 1 GB paměti. Režim Media Mode je nová funkce, která efektivně rezervuje 512 MB paměti RAM pro multimediální úlohy, protože řada úloh vyžaduje velké množství paměti RAM. Díky vyhrazené paměti RAM pro multimédia, zůstává přehrávání videa plynulé a není přerušováno jinými úlohami.

2,5 Gigabit Ethernet – dvojitá rychlost
Přestože je Drivestor 2 cenově velmi dostupný, obsahuje 2,5Gigabitový Ethernet a má více než dvojnásobný výkon oproti srovnatelným zařízením gigabitové třídy.

Instalace bez použití nástrojů
Posuvná konstrukce vnějšího krytu řady AS11 umožňuje jeho pohodlné sejmutí v případě potřeby. Vnitřní lišty pevného disku a vnější kryt používají ruční šrouby, což umožňuje jednoduchou instalaci pevných disků bez použití dalších nástrojů.

Velmi tichý provoz
Zařízení řady AS11 vydávají v pohotovostním režimu pouze 19 decibelů hluku, což odpovídá téměř neslyšitelnému zvuku spadlého špendlíku. Během provozu systému je vydáváno pouze 32 decibelů hluku, což odpovídá tichým tónům tiché knihovny, a zařízení řady AS11 se tak bez problémů a pohodlně začlení do jakéhokoli obytného prostředí.

Spolehlivost a odolnost 24/7
Všechny ASUSTOR NAS jsou navrženy pro použití 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zařízení ASUSTOR NAS také prošla náročnými testy, jako jsou testy pádu a hoření, které testují odolnost v extrémních podmínkách. K citlivým komponentám byly přidány chladiče, které odvádějí teplo a pomáhají tak zachovat dlouhou životnost zařízení.

Chráněno zevnitř i zvenčí
Chraňte svá data před ztrátou, poškozením a útoky pomocí Drivestoru 2 a 4. Zařízení Drivestor je lépe chráněno pomocí systému ADM založeného na operačním systému Linux, který využívá vestavěnou bránu firewall, antivirový program ClamAV Antivirus a různé zálohovací nástroje ADM, které pomáhají ještě lépe chránit před ransomware.

Komplexní řešení zálohování
Komplexní zálohovací řešení společnosti ASUSTOR nabízí více než dvanáct možností zálohování, mimo jiné Amazon S3, Dropbox, Disk Google a OneDrive. ASUSTOR Backup Plan pro Windows i Time Machine pro macOS poskytuje snadné zálohování pro stolní počítače a notebooky.

Web Center
Snadné nastavení webových stránek pomocí služby Web Center. Nainstalujte Apache nebo Nginx nebo téměř jakýkoli jiný webový server a přidejte několik webových portálů pro snadné používání webového serveru.

Ochrana před ransomwarem
Drivestor je dodáván s nejnovější verzí ADM, která pomáhá chránit před útoky ransomwaru. Centrum snímků poskytuje možnost efektivně vytvářet snímky pro ochranu a snadnou obnovu ztracených dat. Dalšími bezpečnostními funkcemi, které lze v zařízení Drivestor nalézt, jsou možnost vytvořit jeden nebo více náhradních účtů správce, brána firewall ADM Defender, která obsahuje blacklisty a whitelisty, možnost změnit výchozí porty, zakázat SSH a Terminál, aby se zabránilo vzdáleným útokům.

Photo Gallery 3 + AiFoto 3.0
Zcela nové aplikace Fotogalerie 3 a AiFoto 3 byly přepracovány a přinášejí řadu nových funkcí, které usnadňují organizaci fotografií. Mezi nové funkce aplikace Fotogalerie 3 patří mimo jiné vlastní výběr složek, časové osy, chytrá alba a nové režimy fotografií. Snadné zvětšení fotografií až na dvojnásobek jejich velikosti, přehrávání skladeb v prezentacích, vylepšení výkonu a přizpůsobené odkazy pro sdílení umožňují ještě lepší prohlížení a sdílení fotografií.

ASUSTOR EZ Sync

 • Zcela nové uživatelské rozhraní. Jednodušší a snadnější ovládání. Rychlé zobrazení informací o NAS.
 • Úplnější nastavení – nabízí podrobné seznamy složek. Snadný výběr složek a souborů, které nejsou ve složce.
 • Upozornění na abnormální stav
 • Podpora dvoufázového ověření zvyšuje bezpečnost účtu.
 • Zlepšení stability systému připojování NAS a synchronizace souborů pro lepší uživatelský komfort.

Centrum cloudového zálohování
Cloud Backup Center podporuje různé podnikové cloudové služby, mimo jiné Amazon S3, Backblaze B2, Baidu Cloud, IBM Cloud, Rackspace Cloud Files, Microsoft Azure Blob Storage a Alibaba Cloud. Mějte svá data pod kontrolou díky okamžitému a plánovanému zálohování a také pomocí služby Cloud Backup Center vytvořte hybridní cloud, který udrží vaše data online i offline a zajistí jejich ochranu.

DataSync Center
DataSync Center spojuje více cloudových služeb do jediné aplikace. DataSync Center zahrnuje mimo jiné služby Disk Google, Dropbox a OneDrive a podporuje multitasking i více účtů. Mějte svá data pod kontrolou pomocí okamžitého a plánovaného zálohování a také pomocí aplikace Cloud Backup Center vytvořte hybridní cloud, který udržuje vaše data online i offline a zajišťuje jejich ochranu.

Vytvoření dokonalého domácího multimediálního centra
Vychutnejte si strhující digitální zábavu na vyžádání s ASUSTOR NAS. Prostřednictvím ASUSTOR App Central můžete nainstalovat další aplikace pro multimediální servery, jako je UPnP Media Server a OwnTone, které vašemu NAS poskytnou možnost streamovat multimediální obsah do počítačů, televizorů a mobilních zařízení.

Mobilní aplikace
Exkluzivní technologie EZ Connect společnosti ASUSTOR vám umožňuje připojit se k NAS odkudkoli pomocí mobilního zařízení a získat přístup k souborům a sdílet je. Mobilní aplikace ASUSTOR poskytují funkce uzamčení přístupovým kódem za účelem ochrany vašeho soukromí a dat. Můžete také využít připojení HTTPS pro ještě větší bezpečnost.

Komplexní systém dohledu
ASUSTOR NAS poskytuje optimální spolehlivost pro domácí uživatele a malé firmy, kteří si chtějí zřídit dohledový systém. Nabízí čtyři bezplatné kamerové kanály, což z něj činí mimořádně cenově výhodné dohledové řešení pro ty, kteří chtějí chránit svůj domov nebo malou firmu. ASUSTOR poskytuje každému NAS možnost rozšíření o další kamery pro ty, kteří mají větší nároky. Prostřednictvím licencí na kamery lze zakoupit až 12 kamerových kanálů. Po instalaci Surveillance Center a jeho odpovídající mobilní aplikace AiSecure můžete streamovat živé dohledové kanály prakticky do jakéhokoli chytrého telefonu se systémem Android nebo iOS připojeného k internetu a sledovat tak svůj nejcennější majetek odkudkoli, zevnitř i zvenčí.

App Central
Uvolněte neomezený potenciál ASUSTOR NAS. Aplikace, které jsou předinstalovány v každém zařízení ASUSTOR NAS, jsou jen začátkem. Z App Central můžete pohodlně procházet a stahovat aplikace, které vás zaujmou. Ať už se zajímáte o podnikání, tvorbu webových stránek nebo dokonce o digitální domácí zábavu, App Central vám nabízí vše, co potřebujete. S více než 200 unikátními aplikacemi vám App Central nabízí nepřeberné množství aplikací, které potřebujete k uspokojení svých potřeb v oblasti digitálního životního stylu. Prozkoumejte neomezený potenciál zařízení ASUSTOR NAS a zároveň si vytvořte vlastní zařízení NAS.

Prvotřídní záruka na výrobek
Na všechny produkty ASUSTOR NAS se vztahuje tříletá záruka. Společnost ASUSTOR si i nadále klade za prioritu zákaznický servis a poskytuje nejvyšší standard poprodejního servisu a technické podpory.

Specifikace hardwaru
Model procesoru: Realtek RTD1296
Architektura procesoru: ARM64 64-bitová
Frekvence procesoru: Čtyřjádrový procesor: 1,4 GHz
Paměť: 1GB DDR4
Rozšiřitelná paměť: nelze rozšířit
Paměť flash: 8GB eMMC
HDD: 2 x SATA3 6Gb/s, 3.5" HDD
Maximální interní kapacita: 36 TB (18 TB HDD X 2, kapacita se může lišit podle typů RAID)
Maximální počet pozic pro disky s rozšiřující jednotkou: 10
Maximální nezpracovaná kapacita s rozšiřujícími jednotkami: 180 TB (18 TB HDD X 10, kapacita se může lišit podle typů RAID)
Rozšíření: USB 3.2 Gen 1 x2
Síť: 2.5 Gigabit Ethernet (2,5G/1G/100M) x 1
Systémový ventilátor: 70 mm x 1
Napájecí zdroj/adaptér: 65W x1
Vstupní napětí: 100V až 240V AC
Certifikace: FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, KCC, BIS, CCC
Spotřeba energie: 11,6 W (provoz) 5,97 W (hibernace disku);
Hladina hluku: 18,6 dB (HDD v nečinnosti)
Provozní teplota: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Vlhkost: 5 % až 95 % relativní vlhkosti
Rozměry: 165(V) x 102(Š) x 218(H) mm
Hmotnost: 1,14 kg
Odkaz na výrobce: AsustorZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?