Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Doprodej

Expanzní stanice pro 4 disky k rozšíření úložné kapacity přes USB 3.0

Vaše cena (s DPH):
8 390 Kč
Kód:
UAS6004U
Značka:
AsustorZákladní vlastnosti:

  • Plug and Play online rozšíření
  • Bezpečnostní držák pro zabezpečení připojení USB kabelu
  • Inteligentní napájení pomáhá šetřit energii
  • Chytrá regulace teploty pro stabilní provoz
  • Podporuje MyArchive technologii studené zálohy
  • Kompatibilní s vysokokapacitními pevnými disky až 10TB

Jednoduché připojení
AS6004U využívá USB 3.0 propojovací kabel. Jednoduše jej připojte k libovolnému ASUSTOR NAS pro dokončení hardwarového rozšíření! V závislosti na modelu*, k ASUSTOR NAS zařízení se mohou současně připojit až 3 jednotky AS6004U, které splňují požadavky ukládání dat pro podnikové uživatele.

  • NAS série podporuje rozšíření až 3 jednotek: AS31/32/50/51/61/62/70 (další řady je možné rozšířit maximálně na 2 jednotky)
  • Pro připojení k AS6004U použijte NAS USB 3.0 port
  • Použijte ASUSTOR USB 3.0 dodávaný kabel
  • Pokud modely řady 70 mají 12 zařízení připojených do USB 3.0 (1 pevný disk = 1 zařízení), ostatní USB porty nebudou moci být použity.

Bezpečnostní držák pro bezpečné připojení
Bezpečnostní držák, konstrukce montážního otvoru AS6004U a USB kabel musí být pevně připojen, aniž byste se museli starat o odpojení.

Design pro zabezpečení zámku disků
S cílem pomoci uživatelům zabránit nechtěnému stisknutí tlačítka rámečku disku jejich uvolnění za provozu, ASUSTOR přidal nový zamykací mechanismus pro své rámečky pevných disků. Konstrukce s plochou hlavou zámku zajišťuje, že uživatelé nebudou potřebovat žádné speciální nástroje pro uvolnění, postačí jednoduchý plochý šroubováku. Nové rámečky disků je možné použít se všemi zařízeními ASUSTOR NAS, které tímto poskytují další stupeň zabezpečení pro aplikace, které vyžadují časté vyjímání pevných disků (např Můj Archiv).

Inteligentní napájení
AS6004U má synchronizační mechanismus, který se synchronizuje s provozní činností NAS. Je-li NAS v režimu spánku nebo se vypne, AS6004U vstoupí do pohotovostního režimu. Pokud se aktivuje NAS, tak zároveň se připojí AS6004U. Tato funkce pomáhá uživatelům ušetřit značné množství energie.

Inteligentní regulace ventilátoru a teploty
Při velkém zatížení a provozu se vnitřní teplota systému zvýší. AS6004U využívá větráky v širokém rozsahu otáček, které podporují funkci řízení teploty v kombinaci s inteligentním mechanismem otáček. Pokud se zatížení systému a teplota zvyšuje, automaticky se zvýší rychlost otáček ventilátorů pro chlazení zařízení. Chlazení zajišťuje vhodné provozní teploty a poskytuje stabilní výkon a provoz.
*Teplota se bude měnit v závislosti na počtu nainstalovaných pevných disků a značky

Bezpečné úložiště
AS6004U nabízí 4 hot swappable diskové sloty, které jsou kompatibilní s největšími pevnými disky na trhu. Podpora RAID* a AES 256-bitové šifrování poskytují optimální mechanismy pro ochranu údajů.
*AS6004U podporuje jeden disk, JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10

Flexibilní rozšíření úložiště a zálohování
Kromě toho, že poskytuje velkokapacitní úložný prostor, AS6004U také podporuje ASUSTOR MyArchive technologii studené zálohy. MyArchive umožňuje uživatelům vytvářet vyměnitelné paměťové archivy a zálohovat důležitá data.

Rozšíření: USB 3.0 (USB3.1 Gen-1) Type B
HDD: HDD 2.5" / 3.5" SATA II/ III or SSD x4
Maximální interní hrubá kapacita: 40 TB  (10 TB HDD X 4, Kapacita se může lišit podle typu RAID)
Maximální velikost jednoho svazku: 16TB
Disky vyměnitelné za provozu
Ventilátor: 120mm x1
Jednotka/adaptér zdroje energie: 90W x1
Vstupní napětí: 100V to 240V AC
Certifikace: FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK
Teplota za provozu: 0°C~40°C
Vlhkost: 5% to 95% RH
Rozměry: 185.5 x 170 x 230 mm
Hmotnost: 2.7 kgZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?