Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Doprodej

SLEVA: rozbalené zboží.  Výkonné 4-diskové úložiště s 2xGbit a 1x10GbE portem

Vaše cena (s DPH):
4 890 Kč
Vaše sleva:
51%
Běžná cena
9 999 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UAS4004T
Značka:
AsustorProdukt je rozbalený, zboží je funkční a nepoškozené. Zboží můžete reklamovat do 2 let od zakoupení.

Klikněte na banner a dozvíte se, proč si pořídit Asutor NAS.

 

Rychlé a výkonné řešení datového úložiště

- Kvalitní základní deska ASUS
- Marvell 1.6GHz CPU
- Rychlé a účinné 2GB DDR4 RAM paměti při 2400Mhz
- Duální gigabitový ethernet s přidáním 10gbE portu.
- Nový broušený design
- Magnetický kryt proti prachu
- Podporuje dva pevné disky s výměnou za provozu
- Bezšroubová instalace
- Hot-swappable
- 3 roky záruka, nejlepší ve třídě

Nový design. Zvýšená odolnost proti prachu, chlazení a stabilita

Nový broušený design řady AS40 má magnetický kryt pro snadný přístup k pevným diskům uvnitř. Šestihranný design na předním panelu vytváří lehký, přesto silný rám pro větší trvanlivost a ochranu. Řada AS4000 je také vybavena lepším systémem chlazení, který umožňuje lepší průtok vzduchu, zvyšuje životnost a snižuje míru poruch.

Instalace disků bez nástrojů

ASUSTOR řada AS40 představuje novou bezšroubovou instalaci, která zjednodušuje instalaci pevných disků. Každý NAS je dodáván s držáky pro snadnou instalaci jednotky. U řady AS40 je podporována výměna pevných disků za provozu, což vám umožní snadno měnit pevné disky bez vypnutí NAS.

Softwarová instalace bez PC

Mobilní instalace s AiMaster zabere pouze tři kroky! Vyhledání NAS, inicializace systému a instalace, správa napájení, aktualizace firmwaru ADM, informace o systému a další jsou všechny dostupné z pohodlí vašeho mobilního zařízení kdykoliv.

Dvoujádrové CPU 64bit a DDR4 RAM

 

Procesor Marvell 64bit, který se nachází uvnitř řady AS40, obsahuje dvě jádra s frekvencí 1,6Ghz založené mikroarchitekturou ARM Cortex A72. Ve srovnání s jádrem Cortex-A15 je Cortex-A72 tři a půl krát rychlejší a zároveň poskytuje snížení spotřeby o sedmdesát pět procent. 64bitová architektura podporuje až 16TB na jediném svazku. Řada AS40 také podporuje paměť DDR4 RAM připájenou na základní desce, čímž poskytuje ještě rychlejší šířku pásma a nižší spotřebu energie než DDR3.

10gbps rychlost, neomezený potenciál

NAS ASUSTOR AS40 je první řadou spotřebitelských NAS, kterou společnost ASUSTOR vyrábí tak, aby obsahovala 10 gbps šířky pásma přes Ethernet. Náš ethernetový port 10 gbps využívá RJ45, které se liší od SFP +, protože je přístupnější pro spotřebitele a je flexibilní s různými rychlostmi a standardy sítě Ethernet.

Šířka pásma až 3gbps agregovaného výkonu

Série NAS AS40 může poskytovat až 3gbps agregovaného výkonu. Dokonce i bez 10gpbs routeru nebo směrovače, můžete současně propojit všechny ethernetové porty (dva gigabitové a jeden 10 gb) řady AS40 současně a umožnit funkci Agregace odkazů a kombinovat 3 gigabitové síťové připojení do jednoho.

Známé uživatelské rozhraní podobné tabletu

 

ADM 3.0 poskytuje flexibilně nastavitelné rozvržení pracovní plochy, které může poskytnout optimální nastavení založené na rozlišení displeje. Kromě toho, uživatelé mají možnost seskupit funkce, nastavení je velmi podobné jako na tablet zařízeních.

Mimořádně tichý chod

Zařízení řady AS40 produkují hluk pouze 19 decibelů v pohotovostním režimu, což odpovídá téměř neslyšitelnému zvuku padajícího špendlíku. Během provozu systému je úroveň hluku pouze 32 decibelů, což umožňuje zařízení řady AS40 hladce a pohodlně integrovat do jakéhokoli prostředí.

24/7 spolehlivost a trvanlivost

Všechny modely ASUSTOR NAS jsou navrženy pro použití 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Zařízení ASUSTOR NAS také prošly přísnými zkouškami, jako jsou zkoušky pádu a hoření, které testovaly životnost v extrémních podmínkách. Chladiče byly přidány k citlivým komponentům, aby se rozptylovalo teplo a pomohlo tak udržet dlouhověkost zařízení.

Úspora energie šetří peníze

NAS servery ASUSTOR jsou navrženy a vyvinuty jako ekologicky šetrné produkty. Při používání naše zařízení spotřebují mnohem méně energie než průměrný počítače nebo server. Navíc naše funkce pokročilého řízení výkonu vám umožní efektivněji spravovat vaše NAS zařízení a pevné disky. To snižuje váš účet za elektřinu a prodlužuje životnost vašich pevných disků. Zatímco v režimu spánku disku AS4002T spotřebuje pouze 11,5 W energie, za normálních provozních podmínek je to stále pouze 24,4 W spotřebované energie.
 

Přístup pro více uživatelů pro více platforem

ASUSTOR NAS zajišťuje bezproblémový přístup více uživatelů přes platformy, což vám umožní snadno připojit k NAS z Windows, Mac OS X nebo unixových operačních systémů bez ohledu na to,zda používáte PC, notebook, tablet nebo chytrý telefon.
 

Komplexní řešení zálohování

Zařízení řady AS40 poskytují celou řadu možností zálohování a jsou připojeny k různým službám veřejného cloudového ukládání včetně Amazon S3, Dropbox, Google Drive, onedrive, Box.net, HIDRIVE, Ralus, WonderBox, xCloud a CrashPlan. 

Můžete také použít FTP Explorer, USB externí pevné disky a místní zálohování k zajištění bezpečného zálohovvání vašich dat. Nezáleží na tom, zda používáte Windows, Mac nebo Linux, ASUSTOR poskytuje správné nástroje pro vaše zálohovací potřeby.

Mobilní aplikace

Exkluzivní technologie ASUSTOR Cloud Connect umožňuje připojit k NAS odkudkoliv s mobilním zařízením pro přístup a sdílení souborů. ASUSTOR mobilní aplikace poskytujé zamykací kód s cílem chránit soukromí a dat. Můžete také využít připojení HTTPS pro ještě větší bezpečnost.

Excluzivní technologie MyArchive Cold Backup neomezená kapacita

MyArchive cold backup technology turns NAS hard disks into removable storage archives. Directly insert a MyArchive hard disk into the NAS to easily access, backup and share terabytes of content.

Centrum aplikací

Využijte neomezený potenciál ASUSTOR NAS. Aplikace, které jsou předinstalovány v každé zařízení ASUSTOR NAS, jsou jen začátek. Pohodlně můžete procházet a stahovat všechny aplikace, které vyhovují vašemu zájmu z centra aplikací. Ať už vaše zájmy leží v oblasti obchodu, webových stránek o stavebnictví nebo dokonce digitální domácí zábavy, App Central má pro vás řešení. S více než 200 unikátními aplikacemi vám centrum aplikací nabízí nekonečnou škálu aplikací, které budete potřebovat k uspokojení svých potřeb digitálního životního stylu. Prozkoumejte neomezený potenciál zařízení ASUSTOR NAS při vytváření personalizovaných zařízení NAS.

Prvotřídní záruka

Všechny výrobky ASUSTOR NAS přicházejí s 3-letou zárukou. Pro ASUSTOR je zákaznická podpora a servis prioritou s cílem poskytnout nejvyšší standard poprodejního servisu a technickou podporu.

 

CPU: Marvell ARMADA-7020 1.6GHz (Dual-Core) Processor
Paměť: 2GB DDR4 (bez možnosti rozšíření)​
HDD: 4 x SATA3 6Gb/s; 3.5"/2.5" HDD/SSD
Maximální interní hrubá kapacita: 48 TB  
Pozn:Kapacita se může lišit podle typu RAID)
Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou: 12
Maximální hrubá kapacita s rozšiřovacími jednotkami : 144 TB 
Rozšíření: 2 x USB 3.1 Gen-1 
Síť: 2 x Gigabit Ethernet ; 1 x 10Gigabit Ethernet 
Ventilátor:1 x  70mm 
Zdrj: 90W 
Vstupní napětí: 100V to 240V AC
Certifikace: FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK

Auto-Standby pro interní a externí disky
Řízení větráku
LED noční mód
Plán napájení: ZAP, VYP, Restart a Sleep..

Spotřeba energie: 131,5W (V provozu)
17,1W (disk Hibernace)
Hluková úroveň: 18.6dB (HDD nečinný)
Teplota za provozu: 5°C~35°C
Vlhkost: 5% to 95% RH

Rozměry: 170(H) x 174(W) x 230(D) mm
Hmotnost: 2.2 kg 

Obsah balení:
1 x AS4004T
1 x Instalační CD
1 x Napájecí kabel
1 x AC napájecí adaptér
1 x RJ-45 LAN kabel (Cat 5e)
1 x 10GBE LAN kabel (Cat 6a)
16 x Šroubek (for 2.5" HDD)
1 x Instalační příručka

Bližší informace o produktu na stránkách výrobce :  AS4004T 

Více informací o produktu včetně podpory: AS4004TZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?