Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Asustor AS3102T v2

Sleva: Použité zboží.

Výkonný 2-diskový NAS s HDMI, 2GB RAM a dvěma GBit porty. 

Vaše cena (s DPH):
4 299 Kč
Vaše sleva:
34%
Běžná cena
6 490 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UAS3102TVP
Značka:
AsustorProdukt je použitý ale funkční. Zboží můžete reklamovat do 12 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku.

 

Výkonný a úsporný NAS se Intel dual-core procesorem

Poháněný Intel Celeron procesorem a 2 GB pamětí
Design pro montáž disků bez použití nářadí
Stylový design šasi s diamantovým povrchem
Vybavený nástrojem pro hardwarové šifrování
Kompletní česká lokalizace
Mobilní aplikace pro přístup odkudkoliv
3-letá záruka

Nyní se dvěma gigabitovými porty, dvojnásobná rychlost.


Nyní se dvěma gigabitovými ethernetovými porty RJ-45. Nový AS3102T v2 nyní využívá technologii agregace sítě pro maximální rychlost sítě díky přenosové rychlosti sítě až 2 Gbps. 

Zvýšený výkon sítě poskytuje fotografům a multimediálním studií schopnost přenosu a zálohování velkých souborů rychleji než u předchozích modelů a kromě lepšímu zvládání několika souběžných připojení napomáhá k rychlejšímu a efektivnějšímu soukromému cloudovému úložišti.

Prvotřídní výkon

Vybaven Intel Celeron čtyřjádrovými procesory a 2 GB pamětí s dual-channel. Rychlost čtení / zápisu výšší než 113 MB/s a 110 MB/s v RAID 1 konfiguraci. Vestavěný Intel AES-NI šifrovacím hardwarový mechanizmus umožní rychlost čtení/ zápisu naž 113 MB/s a 65 MB/s, dávající skvělý výkon i bezpečnostní výhody. Vaše data jsou zcela chráněna od okamžiku, kdy je uložíte na disk NAS serveru.

Přidejte moderní styl na oblíbené místo

Řada AS31 nově definuje estetickou úroveň NAS serverů. Stylové šasi finalizované ve stylu diamantu z něj činí elegantní doplněk každého prostoru, bez ohledu na to, zda se jedná o obývací pokoj nebo kancelář.

Flexibilní kapacita

Série AS31 v2 obsahuje aktualizovaný návrh vnitřního slotu pevného disku, který je plně kompatibilní s 3,5 "pevným diskem. Podporuje také pevné disky s velkou kapacitou a zvyšuje flexibilitu pro ty, kteří chtějí vytvořit soukromý cloud.

Úspora energie šetří peníze

NAS servery ASUSTOR jsou navrženy a vyvinuty jako ekologicky šetrné produkty. Při používání naše zařízení spotřebují mnohem méně energie než průměrný počítače nebo server. Navíc naše funkce pokročilého řízení výkonu vám umožní efektivněji spravovat vaše NAS zařízení a pevné disky. To snižuje váš účet za elektřinu a prodlužuje životnost vašich pevných disků. Zatímco v režimu spánku disku AS3102T v2 spotřebuje pouze 7,47 W energie, za normálních provozních podmínek je to stále pouze 13,7 W spotřebované energie.

Instalace bez nástrojů

Servery řady AS31 mají posuvný kryt umožňující jeho sejmutí dle potřeby. Ližiny pro pevné disky a vnější kryt používají šrouby umožňující jednoduchou instalaci pevných disků bez dalších speciálních nástrojů.

Softwarová instalace bez PC

Mobilní instalace s AiMaster zabere pouze tři kroky! Vyhledání NAS, inicializace systému a instalace, správa napájení, aktualizace firmwaru ADM, informace o systému a další jsou všechny dostupné z pohodlí vašeho mobilního zařízení kdykoliv.

24/7 spolehlivost a trvanlivost

Všechny modely ASUSTOR NAS jsou navrženy pro použití 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Zařízení ASUSTOR NAS také prošly přísnými zkouškami, jako jsou zkoušky pádu a hoření, které testovaly životnost v extrémních podmínkách. Chladiče byly přidány k citlivým komponentům, aby se rozptylovalo teplo a pomohlo tak udržet dlouhověkost zařízení.

Komplexní řešení zálohování

Zařízení řady AS31 poskytují celou řadu možností zálohování a jsou připojeny k různým službám veřejného cloudového ukládání včetně Amazon S3, ASUS WebStorage, Dropbox, Google Drive, onedrive, Box.net, HIDRIVE, Ralus, WonderBox, xCloud a CrashPlan. 
Můžete také použít FTP Explorer, USB externí pevné disky a místní zálohování k zajištění bezpečného zálohovvání vašich dat. Nezáleží na tom, zda používáte Windows, Mac nebo Linux, ASUSTOR poskytuje správné nástroje pro vaše zálohovací potřeby.

Mobilní aplikace

Exkluzivní technologie ASUSTOR Cloud Connect umožňuje připojit k NAS odkudkoliv s mobilním zařízením pro přístup a sdílení souborů. ASUSTOR mobilní aplikace poskytujé zamykací kód s cílem chránit soukromí a dat. Můžete také využít připojení HTTPS pro ještě větší bezpečnost.

Z App Central

Využijte neomezený potenciál ASUSTOR NAS. Aplikace, které jsou předinstalovány v každé zařízení ASUSTOR NAS, jsou jen začátek. Pohodlně můžete procházet a stahovat všechny aplikace, které vyhovují vašemu zájmu z centra aplikací. Ať už vaše zájmy leží v oblasti obchodu, webových stránek o stavebnictví nebo dokonce digitální domácí zábavy, App Central má pro vás řešení. S více než 200 unikátními aplikacemi vám centrum aplikací nabízí nekonečnou škálu aplikací, které budete potřebovat k uspokojení svých potřeb digitálního životního stylu. Prozkoumejte neomezený potenciál zařízení ASUSTOR NAS při vytváření personalizovaných zařízení NAS.

Vytvořte si neomezené multimediální centrum

Užívejte si multimédií s ASUSTOR NAS. HDMI port umožňuje připojit televizor nebo monitor. 
Podporován je Full HD (1080p) výstup, takže si můžete přehrávat filmy nebo i prohlížet fotky ve vysokém rozlišení. Přes App Central si taktéž můžete nainstalovat UPnP Media Server a iTunes Server a streamovat z nich nejen na televizi ale také na mobilní zařízení jako jsou tablety nebo chytré telefony. 

Kromě toho můžete také dále připojit zesilovač prostorového zvuku k vytvoření nebývalého zážitku vícekanálového zvuku. Představte si, že sledujete svůj oblíbený závodního film a jste ponořeni do řevu motorů. Zažijte napětí a pocit rychlosti při poslechu zvuků svištící aut. Připravte se na bezkonkurenční zážitek zábavy, která vás posadí na okraj sedadla.

Prvotřídní záruka

Všechny výrobky ASUSTOR NAS přicházejí s 3-letou zárukou. Pro ASUSTOR je zákaznická podpora a servis prioritou s cílem poskytnout nejvyšší standard poprodejního servisu a technickou podporu.

Hardwarová specifikace

CPU: Intel Celeron 1.6GHz Dual-Core (burst up to 2.48GHz)
Integrovaný mechanizmus hardwarového šifrování AES-NI
Podporovaný formát: H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG-4 Part 2, MPEG-2, VC-1
Paměť: 2GB DDR3L
HDD: 2 x SATA3 6Gb/s; 3.5" HDD
Maximální interní hrubá kapacita: 24 TB
(12 TB HDD X 2, Kapacita se může lišit podle typu RAID)
Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou: 14
Maximální hrubá kapacita s rozšiřovacími jednotkami : 168 TB  
(12 TB HDD X 14, Kapacita se může lišit podle typu RAID)
Rozšíření: USB 3.0 x 3
Síť: Gigabit Ethernet x 2
Výstup: HDMI 1.4b x 1
Ventilátor: 70mm x 1
Infračervený přijímač
Napájecí adaptér: 65W x1
Vstupní napětí: 100V to 240V AC
Certifikace: FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK

Spotřeba energie: 14.6W (V provozu)
8.1W (disk Hibernace)
0.89W (Režim spánku)
Hluková úroveň: 18.6dB (HDD nečinný)
Teplota za provozu: 0°C~40°C
Vlhkost: 5% to 95% RH

Rozměry: 165(H) x 102(W) x 218(D) mm
Hmotnost: 1.17 kg 

více ZDEZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?