Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

TOP produkt

Výkonný 4K UHD síťový multimediální přehrávač s pozicí pro pevný disk. Procesor Sigma Designs 8758.

Vaše cena (s DPH):
6 990 Kč
Kód:
UMNP0029
Značka:
Popcorn HourSigma Design SMP8758 SOC a VXP video procesor

Výkonný procesor a 1GB paměť zaručují skvělé zážitky při prehrávání multimédií z lokálních nebo síťových zdrojů. Ten nejlepší možný obrazový zážitek zajišťuje vestavěný VXP video procesor

4K Ultra HD výstup

Vchutnejte si 4K rozlišení, díky kterému uvidíte skvělé detaily na obrazovce Vaší televize.

Podpora 3D titulků


A-500 podporuje 3D titulky jako jsou SRT, MicroDVD SUB, SSA/ASS, SUB/IDX, PGS, SMI, OpenSubtitles. Zážitek z 3D filmů tak bude ještě výraznější.


Analogový převodník ESS SABRE ES9023P

Nový Popcorn Hour A-500 využívá analogový audio DAC převodník ESS Sabre ES9023P od  ESS Technology, jehož DAC čipy jsou vysoce ceněné.

Gapless přehrávání

Nový A-500 nabízí také nově schopnosti přehrávat zvukové soubory bez vnucených mezer mezi skladbami

Home screen a media screen


A-500 nabízí možnost vybrat si základní obrazovku (launcher) buď pro média nebo pro Vaši hudbu.

Pozice pro vestavěný pevný disk

A-500 nabízí možnost osadit jej SATA pevným diskem a nahrát na něj Vaši sbírku filmů, hudby, obrázků. A-500 připojíte k PC přes USB 3.0 kabel nebo po doinstalování NAS funkcí můžete přistupvat k pevnému disku po sítí.


NMJ Media Jukebox

Díky unikátnímu multimediálnímu jukeboxu si vytvoříte svoji sbírku filmů, fotek a hudby včetně automaticky stažených informací o filmu včetně obalů.

NMJ Navigator pro iPad a Android 

Můžete si nainstalovat aplikaci navigátor na Váš tablet nebo mobilní telefon a procházet si Vaši sbírku v pohodlí.


Hliníkové šasi bez ventilátoruHliníkové šasi a speciální chlazení bez ventilátoru zaručí, že Vás nebude obtěžovat žádný hluk.

Chipset: Sigma Designs SMP8758 Dual Core 1,2GHz

DRAM:  1GB DDR3

NAND Flash: 512MB SLC

Síťové připojení: 
LAN 10Mbps/100Mbps/1Gbps
USB Wifi ac dongle WND-600 (volitelně)

Napájení: DC 12V/3A

Video výstup: 
HDMI 1.4
Komponentní
Kompositní

Audio výstupy:
Digitální SPDIF a koaxiální
192 kHz sampling rate

Analog Audio DAC:
ESS SABRE Audio DAC, ES9023P

Další vstupy/ výstupy:
2 x USB 2.0 Host
1 x USB 3.0 Slave
Infra přijímač
Slot pro SD kartu 
Port pro připojení externího infra přijímače
1 x pozice pro 2,5" nebo 3,5" SATA disk

NMT aplikace:
BT Downloader, Usenet Downloader, NAS funkce

Video podpora:
M1V, M2V, M4V, M2P, MPG, VOB TS, TP, TRP, M2T,
M2TS, MTS, AVI, ASF, WMV,MKV, 3DMKV, MKV MVC,
3D BD ISO, DVD ISO, MOV, MP4, RMP4, AVC, HEVC

Audio podpora:
M4A, MP1, MP2, MP3, MPA, WAV, AIFF, WMA, FLAC,
OGG, TTA, APE, AAC, DTS, *DSD (DSF & DFF),
SACD ISO, HD Audio Passthrough

Gapless přehrávání (schopnost přehrávat zvukové soubory bez vnucených mezer):
DSD (DSF & DFF), SACD ISO, MP3, WAV, FLAC

Foto formáty:
JPEG, BMP, PNG, GIF, TIF

Podpora 3D titulků:
SRT, MicroDVD SUB, SSA/ASS, SUB/IDX, PGS, SMI, OpenSubtitles

Rozměry:
182 x 158 x 56 mm

Obsah balení:
Popcorn Hour A-500
HDMI kabel
USB 3.0 kabel (pro připojení k PC)
Dálkový ovladač (včetně baterií)
Napájecí adaptér 12V/3A

Testované kompatibilní pevné disky:
Western Digital WD60EFRX, WD40EFRX, WD30EFRX,WD20EFRX
Seagate - ST1000DM003, ST2000DM002, ST3000DM001, ST4000DM000, ST8000AS0002 
Crucial MX200 500 GB

Defaultní jméno a heslo pro přístup přes Sambu / FTP:
nmt / 1234 • Autor:
  gabri
  Datum:
  16. 6. 2017

  ok, objednal som ho. nenasiel som zasadny rozdiel s verziou pro a tak som objednal toto. mam otazku, akym softom don dostanem spravu torentov<>? samozrejme z pc. comunity installer a dat tam transmittion gui a tieto veci? ci na tomto to uz takto nefunguje?
 • Autor:
  hupkydupky
  Datum:
  4. 1. 2017

  Poznatek č.4: Jak jsem psal ve svých dřívějších komentářích, toto multimediální centrum je povedené. Mě u něj zlobila stabilita a rychlost připojení s PC přes síť. Teď musím udělat ten krok a přiznat, že po úplném resetování mé domácí sítě (což jsem udělal, jelikož jsem si už nevěděl rady), se vše otočilo k lepšímu. Router , Win 10 a Popcorn se zřejmě nějak potají dohodly, rychlost přenosu dat přes kabel je sice stejná jako dříve a mnohem nižší než 1G, ale síť drží už cca 10 dní bez výpadku. Zase začínám milovat tuhle hliníkovou krabičku! Ještě kdyby další aktualizace zahrnula podporu VP9, byl bych navýsost šťasten.
 • Autor:
  Tony110
  Datum:
  28. 12. 2016

  Pokoušela jsem se přejmenovat film, neboť ho player nechtěl načíst, ale nezdařilo se mi to. Nahlásil chybu 401, což nevím, co je. A ani jsem to nenašla v manuálech, neboť jsou většinou příliš stručné a chybami se nezabývají. Může mi někdo poradit, prosím?
 • Autor:
  hupkydupky
  Datum:
  4. 1. 2017

  Zřejmě nepodporovaný kodek/formát/kontejner. Buď převést na podporovaný, nebo pořídit film s jiným kodekem/formátem/kontejnerem.
 • Autor:
  Tony110
  Datum:
  7. 12. 2016

  Můžete mi prosím poradit, koupila jsem si tento player po dobrých zkušenostech s e-greatem. Mám ho zapojený pár dní, ale nepodařilo se mi rozchodit DTS ani DD. Receiver Yamaha ukazuje stále PCM. Propojení mám optickým kabelem, filmy tyto zvuky mají, starý player je hrál, ale tady teď už nevím, co mám nastavit. Děkuji.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  7. 12. 2016

  Asi nemate spravne nastavene Audio vystupy. Jdete do nastaveni / Audio a nastavte si Passthrough pro DTS, Dolby Digital a dalsi kodeky.
 • Autor:
  hupkydupky
  Datum:
  9. 12. 2016

  Mohlo by to možná být i tím, jak uvádí admin, nastavením Passtrought - Downmix v nastavení audia, ale asi spíše volbou zvukové stopy, která je nastavena jako "výchozí - default" v přehrávaném souboru. Příklad: Koncert Franty Jetela z Ohia: video - AVC, 1920x1080, 23,976fps, 15mbps bitrate, AUDIOSTOPY: PCM 2.0, 24bit, 4986kbps a DTS 5.1, 1560kbps - jestliže je v muxu (třeba *mkv) nastavena jako výchozí stopa právě PCM, přehrává jí to jako výchozí. Zkuste na DO - poslední řada tlačítek, druhé zleva - AUDIO - zvolit jinou audiostopu. Jelikož jste neuvedla u čeho vám to tropí potíže (předpokládám nějaký koncert, jelikož u filmů se PCM zvuk téměř nepoužívá) asi víc neporadím. Z vlastní zkušenosti s encodem třeba Bluray disků vím, že tyto stopy (audio, titulky) lze nastavit různě a ty se pak i tak chovají. Ale musím uznat, že ženská, která řeší DTS, PCM, DD a nastavení 4K playeru je diamantem na prašné cestě. Až mám touhu pozvat vás na kafe :-) Tak ať se ten zvuk povede...
 • Autor:
  hupkydupky
  Datum:
  29. 11. 2016

  Připojuji poznatek č.3 pro všechny, kteří měli/mají problém s připojením interního HDD a problémy se sdílením po síti: Pokud vkládáte do A-500 interní HDD, tento disk (jestliže je nový, inicializujte a naformátujte v PC). Jestliže ho po vložení do A-500 přístroj nedetekuje, i když jste provedli v menu "Nastavení - Údržba - Průvodce nastavením NMT - Čistá instalace" požadované kroky a přístroj hlásí, že probíhá formátování a přesto ho po skončení operace nevidí, máte stejný problém jako jsem měl já. V rámci reklamačního řízení mého přístroje jsme s panem Radkem Rohrem (kterému tímto děkuji za trpělivost a snahu, se kterou jsme se to snažili vyřešit), připojte disk zpět k PC a zvolte : "Tento PC - pravá myš - Spravovat - Správa disků - Odstranit svazek". Po zpětném připojení k A-500 už to funguje jak má. (zjištěno po desítkách hodin zkoušení a nervů a s omezenou podporou prodejce.) (naformátováno pod Win10 x 64) Co se týče síťových služeb: Někde v diskuzi na netu jsem se dočetl, že Popcorn je všeobecně navržen a vyroben k přehrávání médií a přenosu dat se nevěnuje. Ano, to je i můj názor. Přehraje všechno, ale ta síť nestojí za nic, když vám to na 5GHz AC(s doplňkovým a doporučeným WiFi adaptérem za 700Kč) předává data rychlostí 400kb/sec a po kabelu 14mb/sec... Pokud ho ale chcete kvůli přehrávání jakéhokoli audia, či videa, tak vás rozhodně nezklame.
 • Autor:
  Radek
  Datum:
  6. 12. 2016

  Díky za rady a zkušenosti. Já jen dodám svou zkušenost s formátováním nového HDD - k tomuto účelu jsem si pořídil obyč. USB-SATA adaptér (poměrně levná záležitost), pomocí něhož lze interní HDD jednoduše připojit k PC přes USB. Takto vlastně uděláte z interního HDD dočasně externí - za málo peněz hodně muziky (použít pro jakékoliv další manipulace s disky). Jinak co se týče síťových možností Popcornu, už před nákupem Popcorn jsem se v recenzích dočetl, že jiné levnější produkty jsou na tom lépe. Já ale síť neřeším, chtěl jsem hlavně spolehlivý AV přehrávač a v tomto ohledu jsem zatím nadmíru spokojen. Data na HDD občas doláduji přes USB nebo připojením noťasu k Popcornu kabelem - nedělám tak často, takže neobtěžuje.
 • Autor:
  hupkydupky
  Datum:
  9. 12. 2016

  Radku, určitě má Váš příspěvek něco do sebe. Pokud neřešíte síť a data občas doládujete přes USB, je vše v pořádku. Ale ta síť tam k dispozici je a bohužel nechodí dle parametrů udávaných výrobcem. Ta síť, nejen že je pomalá, což by ani jako kompromis nevadilo, ale ona stále padá. Jak přes kabel, tak přes wifi dongle. Pak už doopravdy zbývá jen připojení přes USB. Ohledně interního disku bych poznamenal, že se dá pochopit, že zařízení, které běží pod Linuxem může v něčem nespolupracovat s Windowsy... Tak, a teď budeme dál předstírat, že nejste tím, kým jste a já se vás optám: Proč kluci z Umaxu, kteří jsou určitě inteligentní a rozumí své práci, všichni určitě umí perfektně angličtinu, ale neumí jednoduše přeložit manuál k tomuto produktu? V EN verzi má manuál 122 stránek, v CZ plných 10!!! Co myslíte, neměli by kluci z Umaxu víc zabojovat? Pak by se možná i Češi dozvěděli více informací a pochopili...
 • Autor:
  Radek
  Datum:
  12. 12. 2016

  Dobrý den. Netuším, co Vás přimělo k tomu mě považovat za někoho, kým nejsem :) Vězte, že ve vztahu k tomuto produktu jsem běžný zákazník, nejsem ani od Umaxu ani nijak vázaný na produkt či dodavatele, ani jejich kamarád či jinak zaujatý. Tento Popcorn jsem si běžně koupil v e-shopu, protože mi vyhovuje svou konstrukcí - jako nástupce mých starších BD/DVD/CD přehrávačů. Nejsem příliš IT-zběhlý, takže domácí síť neřeším. Pokud bych ji používal, asi by mi Vámi popisované jevy taky vadily. Jako samostatný přehrávač s občasným doládováním dat mi ale vyhovuje (plus občas si přes Popcorn pustím něco z Youtube, protože má TV je kvalitou obrazu bezva, ale není dost smart...). Jinak co se týče manuálu, máte samozřejmě pravdu, "kluci z Umaxu" by se mohli více snažit :) Na druhou stranu je to asi bohužel běžný standard - kvalita CZ překladů, ze zkušenosti s jinými produkty. V dnešní uspěchané době s kvanty různých produktů a honbou za co nejnižší cenou jde kvalita lokální podpory dolů... Ale to samozřejmě není omluva pro "kluky z Umaxu", existují i poctivější dodavatelé, co si dají práci s překladem. Tož tak, toť můj názor.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  12. 12. 2016

  Zdravím. Ohledne manualu, dali jsme si praci s prekladem manualu na VTEN, ktery je z 95% stejny jako A-500....aspon SW cast. Tak pokud potrebujete, stahnete si jej http://www.umax.cz/soubory/18651/VTEN_manual_CZ.pdf