Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

TOP produkt

Výkonný 4K UHD síťový multimediální přehrávač s pozicí pro pevný disk. Procesor Sigma Designs 8758.

Vaše cena (s DPH):
6 990 Kč
Kód:
UMNP0029
Značka:
Popcorn HourSigma Design SMP8758 SOC a VXP video procesor

Výkonný procesor a 1GB paměť zaručují skvělé zážitky při prehrávání multimédií z lokálních nebo síťových zdrojů. Ten nejlepší možný obrazový zážitek zajišťuje vestavěný VXP video procesor

4K Ultra HD výstup

Vchutnejte si 4K rozlišení, díky kterému uvidíte skvělé detaily na obrazovce Vaší televize.

Podpora 3D titulků


A-500 podporuje 3D titulky jako jsou SRT, MicroDVD SUB, SSA/ASS, SUB/IDX, PGS, SMI, OpenSubtitles. Zážitek z 3D filmů tak bude ještě výraznější.


Analogový převodník ESS SABRE ES9023P

Nový Popcorn Hour A-500 využívá analogový audio DAC převodník ESS Sabre ES9023P od  ESS Technology, jehož DAC čipy jsou vysoce ceněné.

Gapless přehrávání

Nový A-500 nabízí také nově schopnosti přehrávat zvukové soubory bez vnucených mezer mezi skladbami

Home screen a media screen


A-500 nabízí možnost vybrat si základní obrazovku (launcher) buď pro média nebo pro Vaši hudbu.

Pozice pro vestavěný pevný disk

A-500 nabízí možnost osadit jej SATA pevným diskem a nahrát na něj Vaši sbírku filmů, hudby, obrázků. A-500 připojíte k PC přes USB 3.0 kabel nebo po doinstalování NAS funkcí můžete přistupvat k pevnému disku po sítí.


NMJ Media Jukebox

Díky unikátnímu multimediálnímu jukeboxu si vytvoříte svoji sbírku filmů, fotek a hudby včetně automaticky stažených informací o filmu včetně obalů.

NMJ Navigator pro iPad a Android 

Můžete si nainstalovat aplikaci navigátor na Váš tablet nebo mobilní telefon a procházet si Vaši sbírku v pohodlí.


Hliníkové šasi bez ventilátoruHliníkové šasi a speciální chlazení bez ventilátoru zaručí, že Vás nebude obtěžovat žádný hluk.

Chipset: Sigma Designs SMP8758 Dual Core 1,2GHz

DRAM:  1GB DDR3

NAND Flash: 512MB SLC

Síťové připojení: 
LAN 10Mbps/100Mbps/1Gbps
USB Wifi ac dongle WND-600 (volitelně)

Napájení: DC 12V/3A

Video výstup: 
HDMI 1.4
Komponentní
Kompositní

Audio výstupy:
Digitální SPDIF a koaxiální
192 kHz sampling rate

Analog Audio DAC:
ESS SABRE Audio DAC, ES9023P

Další vstupy/ výstupy:
2 x USB 2.0 Host
1 x USB 3.0 Slave
Infra přijímač
Slot pro SD kartu 
Port pro připojení externího infra přijímače
1 x pozice pro 2,5" nebo 3,5" SATA disk

NMT aplikace:
BT Downloader, Usenet Downloader, NAS funkce

Video podpora:
M1V, M2V, M4V, M2P, MPG, VOB TS, TP, TRP, M2T,
M2TS, MTS, AVI, ASF, WMV,MKV, 3DMKV, MKV MVC,
3D BD ISO, DVD ISO, MOV, MP4, RMP4, AVC, HEVC

Audio podpora:
M4A, MP1, MP2, MP3, MPA, WAV, AIFF, WMA, FLAC,
OGG, TTA, APE, AAC, DTS, *DSD (DSF & DFF),
SACD ISO, HD Audio Passthrough

Gapless přehrávání (schopnost přehrávat zvukové soubory bez vnucených mezer):
DSD (DSF & DFF), SACD ISO, MP3, WAV, FLAC

Foto formáty:
JPEG, BMP, PNG, GIF, TIF

Podpora 3D titulků:
SRT, MicroDVD SUB, SSA/ASS, SUB/IDX, PGS, SMI, OpenSubtitles

Obsah balení:
Popcorn Hour A-500
HDMI kabel
USB 3.0 kabel (pro připojení k PC)
Dálkový ovladač (včetně baterií)
Napájecí adaptér 12V/3A

Testované kompatibilní pevné disky:
Western Digital WD60EFRX, WD40EFRX, WD30EFRX,WD20EFRX
Seagate - ST1000DM003, ST2000DM002, ST3000DM001, ST4000DM000, ST8000AS0002 
Crucial MX200 500 GB

Defaultní jméno a heslo pro přístup přes Sambu / FTP:
nmt / 1234 • Autor:
  Tony110
  Datum:
  7. 12. 2016

  Můžete mi prosím poradit, koupila jsem si tento player po dobrých zkušenostech s e-greatem. Mám ho zapojený pár dní, ale nepodařilo se mi rozchodit DTS ani DD. Receiver Yamaha ukazuje stále PCM. Propojení mám optickým kabelem, filmy tyto zvuky mají, starý player je hrál, ale tady teď už nevím, co mám nastavit. Děkuji.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  7. 12. 2016

  Asi nemate spravne nastavene Audio vystupy. Jdete do nastaveni / Audio a nastavte si Passthrough pro DTS, Dolby Digital a dalsi kodeky.
 • Autor:
  hupkydupky
  Datum:
  29. 11. 2016

  Připojuji poznatek č.3 pro všechny, kteří měli/mají problém s připojením interního HDD a problémy se sdílením po síti: Pokud vkládáte do A-500 interní HDD, tento disk (jestliže je nový, inicializujte a naformátujte v PC). Jestliže ho po vložení do A-500 přístroj nedetekuje, i když jste provedli v menu "Nastavení - Údržba - Průvodce nastavením NMT - Čistá instalace" požadované kroky a přístroj hlásí, že probíhá formátování a přesto ho po skončení operace nevidí, máte stejný problém jako jsem měl já. V rámci reklamačního řízení mého přístroje jsme s panem Radkem Rohrem (kterému tímto děkuji za trpělivost a snahu, se kterou jsme se to snažili vyřešit), připojte disk zpět k PC a zvolte : "Tento PC - pravá myš - Spravovat - Správa disků - Odstranit svazek". Po zpětném připojení k A-500 už to funguje jak má. (zjištěno po desítkách hodin zkoušení a nervů a s omezenou podporou prodejce.) (naformátováno pod Win10 x 64) Co se týče síťových služeb: Někde v diskuzi na netu jsem se dočetl, že Popcorn je všeobecně navržen a vyroben k přehrávání médií a přenosu dat se nevěnuje. Ano, to je i můj názor. Přehraje všechno, ale ta síť nestojí za nic, když vám to na 5GHz AC(s doplňkovým a doporučeným WiFi adaptérem za 700Kč) předává data rychlostí 400kb/sec a po kabelu 14mb/sec... Pokud ho ale chcete kvůli přehrávání jakéhokoli audia, či videa, tak vás rozhodně nezklame.
 • Autor:
  Radek
  Datum:
  6. 12. 2016

  Díky za rady a zkušenosti. Já jen dodám svou zkušenost s formátováním nového HDD - k tomuto účelu jsem si pořídil obyč. USB-SATA adaptér (poměrně levná záležitost), pomocí něhož lze interní HDD jednoduše připojit k PC přes USB. Takto vlastně uděláte z interního HDD dočasně externí - za málo peněz hodně muziky (použít pro jakékoliv další manipulace s disky). Jinak co se týče síťových možností Popcornu, už před nákupem Popcorn jsem se v recenzích dočetl, že jiné levnější produkty jsou na tom lépe. Já ale síť neřeším, chtěl jsem hlavně spolehlivý AV přehrávač a v tomto ohledu jsem zatím nadmíru spokojen. Data na HDD občas doláduji přes USB nebo připojením noťasu k Popcornu kabelem - nedělám tak často, takže neobtěžuje.
 • Autor:
  Tony110
  Datum:
  25. 11. 2016

  Dobrý den, ráda bych věděla, jak probíhá aktualizace softwaru. Děkuji. Holečková
 • Autor:
  admin
  Datum:
  25. 11. 2016

  SW se aktualizuje pres OTA updaty . Beta verze lze stahnout ze stranek, posledni je zde: http://www.networkedmediatank.com/showthread.php?tid=73941
 • Autor:
  hupkydupky
  Datum:
  2. 12. 2016

  Ale to je update pro A-500 PRO. To se vážně dá kombinovat? To asi ne, to si z nás pane admin děláte prču!? Zatím poslední aktualizace pro tu levnější verzi je někdy z května 2016.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  5. 12. 2016

  Posledni FW je z 2.12.2016 http://www.networkedmediatank.com/showthread.php?tid=74004 hezky den
 • Autor:
  Jaroslav
  Datum:
  19. 11. 2016

  Dobrý deň, zariadenie pracovalo v poriadku, t.j. osadený HD a prehrávanie filmov z neho. Zrejme po nejakom nešťastnom stisnutí tlačítiek v nastaveení došlo k poruche, že nejde zvuk na žiadnom filme. Nie je to však v tlačítku MUTE. Ďakujem
 • Autor:
  admin
  Datum:
  21. 11. 2016

  Dobrý den, máte přehrávač připojený napřímo s TV? Zvuk jinak funguje? Zkuste přehrávač vyresetovat do továrního nastavení. Když to nepomůže, tak zboží reklamujte.
 • Autor:
  Matěj
  Datum:
  11. 11. 2016

  Dobrý den, Prosím o radu jak se připojit k disku v Popcornu přes PC. Po připojení k PC (Windows) nevidí disk a nelze nahrát filmy do Popcornu. Děkuji
 • Autor:
  Radek
  Datum:
  29. 11. 2016

  Dobrý den. Pokud jde o nový disk, je zinicializovaný a naformátovaný? Omlouvám se za hloupou otázku, reaguji na vlastní zkušenost, kdy jsem koupil nový disk a divil se, že ho PC nevidí. Jinak, pokud je disk naformátovaný a dobře připojen v Popcorn (trochu jsem měl obavy, zda ten šuplík navede disk přesně na konektor, ale podařilo se bez problémů) a přesto neviditelný, je možná problém v kompatibilitě s tímto diskem (?). Já raději pořídil menší SSD a ten v Popcornu funguje ok.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  29. 11. 2016

  Nový disk by se měl v nastavení naformátovat popř. nainstalovat NMT servis (pak je vidět v síti)