Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Doprodej

Výkonný multimediální 4K TV Box s 32GB flash pamětí, Gbit LAN, duální Wifi a kvalitní air mouse s klávesnicí v balení.

Vaše cena (s DPH):
3 999 Kč
Vaše sleva:
13%
Běžná cena
4 590 Kč
Kód:
UMNP00051R
Značka:
XtreamerProdukt je rozbalený, zboží je funkční a nepoškozené. Zboží můžete reklamovat do 2 let od zakoupení.

 

Xtreamer Wonder PRO s GBit LAN, 32GB flash a duální Wifi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Xtreamer Wonde PRO je další generace multimediálního zařízení na bázi Android Lollipop, který přináší do vašemu televizoru nepřeberné množství zábavy, online přehrávání filmů, fotek i hudby. Je vybaven 8 jádrovým grafickým procesorem, což vám umožní vychutnat si nativní H.265 HEVC hardwarové dekódování audia a videa. A navíc můžete ukázat cokoliv, co je na vašem tabletu, Mac nebo iOS zařízení na HD TV s pomocí technologií AirPlay, MiraCast nebo DLNA. Díky obchodu Google Play také  možnost instalovat oblíbené aplikace. 

4K multimediální centrum

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Xtreamer Wonder nabízí nekompromisní 4K multimediální zážitek, který umožňuje přehrávat obsah z libovolného úložiště počítače / sítě ve vaší lokální síti (SMB a UPnP) nebo z externího paměťového zařízení USB v kombinaci s automatickým vyvoláním informací o filmu včetně plakátu a pozadí obsahu ze sítě i z lokálního úložiště. Nabízí také integrovaný downloader titulků a síťové indexování při procházení jiné složky nebo navigaci na bázi knihovny. Budete také moci používat jej s přeinstalovaným XBMC prostředím. Přehrávat a zobrazovat většinu videí, hudbu, podcasty a další digitální mediální soubory z lokálních a síťových úložných médií a internetu se stovkami předem instalovaných pluginů. 

Streamování na TV

Xtreamer Wonder PRO je navržen jako průlomové řešení pro bezproblémové zobrazování videa mezi zařízeními, bez kabelů nebo síťového připojení. Uživatelé mohou dělat věci jako prohlížení fotek ze smartphonu na velké obrazovce televize, sdílet obrazovku notebooku na  projektoru v reálném čase a sledovat živé programy z kabelové televize na tabletu.

Mini PC

Mnozí z nás používají počítač pouze na jednoduché věci, jako je zpracování textu, e-mail, prohlížení webových stránek a zasílaní zpráv. Stačí k Xtreamer Wonder PRO připojit klávesnici, myš a monitor počítače a můžete se těšit na plně vybavený předinstalovaný počítač,  který jsme pro práci s ním připravili s mnoha  vhodnými Android aplikacemi.

Obchod Google Play

Váš Xtreamer Wonder PRO přichází s nejnovější verzi obchodu Google Play, který umožňuje snadno stáhnout i zakoupit aplikace, které si okamžitě užijete na vaší HD TV a které až doposud byly omezeny pouze na smartphony nebo tablety a to vše bez potíží se synchronizací.

Live TV streamer

Nový Wonder PRO přichází s mnoha aplikací, které vám umožní sledovat zdarma živé televizní vysílání ve standardním rozlišení tak dlouho, dokud je k dispozici internet. Můžete sledovat místní kanály nebo vybrat z obrovského množství kanálů z USA, Evropy, Latinské Ameriky a Asie. Sledujte sport, novinky, filmy a mnohem více.

Filmy a seriály na přání

Xtreamer Wonder PRO je nabitý desítkami aplikací, které umožňují přímý přístup k více než miliardě hodin televizních pořadů a filmů, včetně původního seriálu z Netflix, HBO GO a Hulu. V případě, že půjdete na stupeň premium, budete mít možnost získat nízkou měsíční cenu a užijete si vše bez reklam a jiných povinností.

Telefonování / video hovory

Xtreamer Wonder PRO dává možnost sdílet zážitky v reálném čase z pohodlí svého obývacího pokoje mazající vzdálenost mezi rodinou a přáteli. Zařízení je kouzelně jednoduché k použití pro všechny věkové kategorie s reálnými zážitky obrazu a zvuku. A navíc si můžete neomezeně volat komukoliv a kdekoliv. To je další skvělá věc v tomto zařízení. Přístroj je dodáván se Skype, Tango, Viber a Google Hangouts. Stačí připojit Xtreamer Wonder PRO s Logitech USB kamerou, připojit Xtreamer do svého HD TV pomocí HDMI kabelu (USB kamera je prodávána samostatně).


Hudební stanice

Xtreamer Wonder je dodáván s nejlepšími službami streamování hudby, které vám umožní přístup k milionům skladeb pomocí Spotify, Pandora, Songaza, RDIO, last FM a mnoho dalšími. Jednoduše zadejte oblíbeného interpreta, skladbu, komika nebo žánr a přehrávejte jejich skladby a navíc v top kvalitě na vašem domácím systému.

Procesor:
Quad Core Amlogic S812-H ( s Dolby+DTS) Cortex-A9 až 2GHz

GPU:
8 Core GPU: Mail-450

Paměť:
FLASH: 32GB eMMC ver 5.0
SDRAM: 2GB DDR3

OS a GUI:
OS: Android™ Lollipop 5.1
Uživatelské rozhraní: Xtreamer verze 2.0

Rozměry: 
13.8 x 16.6 x 2.8cm

Hmotnost:

300 gramů

Wireless konektivita:
802.11 a/b/g/n Wi-Fi duální s externí anténou
AirPlay, Miracast and DLNA support
Bluetooth 4.0

Video výstup:
HDMI™ 1.4b

Audio výstup:
HDMI™ 1.4b
SPDIF optical

Napájení:
DC 5V, 2A adaptér

Podporované video formáty:
AVI/RM/RMVB/MKV/WMV/MOV/MP4/WEBM/DAT(VCD format)
VOB(DVD format)/MPEG/MPG/FLV/ASF/TS/TP/3GP…atd

Podporované audio formáty:
MP3/WMA/WMV/APE/OGG/FLAC/AAC…atd

Rozhraní:
RJ-45 Ethernet (10/100/1000Mbps)
Micro SD card reader
3 x 
USB 2.0 Host port

Optimalizace:
Airplay a DLNA přes Airpin
XBMC Plugins a Repo
Setup Wizard

Air Mouse s klávesnicí:
V balení Xtreamer Air mouse PRO s klávesnicí

Obsah balení:
Xtreamer Wonder PRO (včetně WiFi antény)
HDMI 1.4 kabel
5V 2A napájecí adaptér
Air Mouse PRO s klávesnicí

https://mega.nz/#F!4clACJDA!BIQ6CsZ1Zm2xZNDvIE3zDQ

AndroidTV_WonderPro_Lolipop_7.0.1

Nové ovladače pro Wonder ProZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.