Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Uzavřeno

Flexibilní škálovatelnost úložiště pro zařízení Turbo NAS. Rychlé a jednoduché

Vaše cena (s DPH):
35 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UMNP00321
Značka:
QnapNasazení několika serverů pro rozšíření úložné kapacity může být složité a finančně náročné. Rozšiřující kryt QNAP UX-1200U-RP je cenově výhodná alternativa, navržena pro jednoduché nastavení a rozšíření úložné kapacity vašeho zařízení Turbo NAS. Kryt UX-1200U-RP nabízí bezstarostné rozšíření kapacity pro obchodní účely. Každý rozšiřující kryt UX-1200U-RP nabízí 12 dodatečných pevných disků pro zařízení Turbo NAS a umožňuje tak rozšířit nezpracovanou kapacitu až o 96 TB*. Toto je obzvlášť užitečné pro zálohování dat, multimediální sbírku a bezpečnostní sledování.

Klíčové vlastnosti:

  • Jednoduché přidání dodatečné kapacity pro zařízení Turbo NAS
  • Režim ochrany proti chybějícímu krytu
  • Flexibilní nastavení pole RAID pomocí QTS Storage Manager
  • Rychlé a jednoduché řešení zálohy pro zařízení Turbo NAS
  • Skvělý hardwarový design navržen pro dlouhodobé používání

Jednoduché přidání dodatečné kapacity pro zařízení Turbo NAS

Jednoduše připojte kryt UX-1200U-RP k zařízení Turbo NAS* a zapněte jej. Zařízení Turbo NAS automaticky zjistí pevné disky v krytu UX-1200U-RP a použije je jako nově instalované místní jednotky. Kapacita zařízení Turbo NAS může být poté jednoduše a výhodně rozšířená na jeden velký svazek pomocí nástroje QTS Storage Manager. Zařízení Turbo NAS vyžaduje systém QTS 4.0.5 nebo novější.

Režim ochrany proti chybějícímu krytu

Pokud se rozšiřující kryt UX-1200U-RP odpojí, zařízení Turbo NAS vstoupí do režimu chybějícího krytu a zablokuje přístup I/O, aby ochránilo data. Systém se poté dokáže obnovit z režimu chybějícího krytu do normálního režimu bez poškození dat.

Výkonný QTS Storage Manager

Nástroj QTS Storage Manager úhledně představuje nástroje a možnosti pro správu systémového úložiště pomocí moderního a intuitivního grafického rozhraní, které usnadňuje proces rozšíření kapacity zařízení NAS a správu UX-1200U-RP. Můžete snadno sledovat zdravotní stav krytu UX-1200U-RP a jeho disků. Funkce Vyhledat disk a Vyhledat kryt vám urychlují správu rozšiřujícího krytu UX-1200U-RP.

Flexibilní nastavení RAID

Rozšiřující kryt UX-1200U-RP obsahuje 12 za chodu vyměnitelných zásuvek pro pevný disk pro snadnou instalaci a odebrání. Funkce automatické detekce vložení/odstranění a obnovy usnadňuje správu. Rozšiřující kryt UX-1200U-RP obsahuje RAID 0, 1, 5, 6 a 10, podporované a spravované výkonným nástrojem QTS Storage Manager, a nabízí tak maximální výkon a ochranu dat.

Skvělé řešení zálohy pro zařízení Turbo NAS

Rozšiřující kryt UX-1200U-RP může být použitý jako cenově úsporné externí úložiště pro rychlé a bezpečné zálohy zařízení Turbo NAS. Administrátoři mohou zálohovat zařízení Turbo NAS do krytu UX-1200U-RP v reálném čase nebo plánovaně.

Skvělý hardwarový design

Rozšiřující kryt UX-1200U-RP obsahuje dodatečný vnitřní 300W zdroj napájení a poskytuje tak nepřetržitý provoz a dostatečný výkon i při plné zátěži. Poškozený zdroj napájení můžete vyměnit bez potřeby vypínat server. Dobře větraná skříňka a inteligentní větrák napomáhají efektivnímu chlazení pro lepší stabilitu a spolehlivost. Větrák umožňuje efektivní odvod tepla i v případě, kdy je všech 12 pevných disků v plné zátěži současně.

Pevné disky:
12 x 3.5” nebo 2.5” SATA 6Gb/s, SATA 3Gb/s HDD,zařízení se dodává bez HDD

Schránka na pevný disk:
12 x uzamykatelná výměnná schránka

RAID managament:
Ano, pomocí QNAP QTS Storage Manager

USB:
1x USB 3.0 zadní port

LED indikátory:
Napájení, připojení k síti, zapojení

LCD Panel:
Monochromatický LCD displej s podsvícením

Zabezpečení:
Kensigton bezpečnostní slot proti krádeži

Chlazení:
Tichý větrák (7 cm, 12V DC) x 2

Napájení:
100-240V AC, 50/60Hz Output: 300W

Rozměry:
89x482x534mm

Hmotnost:
16.14kg/18.98kg

Forma zapojení:
Rackmount

Hladina hluku:
46.1 dB(A)

Teplota:
5°C ~ 35°C

Vlhkost vzduchu:
5 až 95 % bez kondenzace

Obsah balení:
UX 1200U
Instalační příručka
2x Napájecí kabel
USB 3.0 kabel
Doplňkové příslušenstvíZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.