Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP TVS-863-4G

Doprodej

Výkonný NAS server ve zlaté barvě s čtyřjádrovým AMD procesorem a podporou 10GbE

Vaše cena (s DPH):
25 990 Kč
Kód:
UMNP004063
Značka:
QnapNová řada QNAP NAS serverů TVS-x63 v prémiové zlaté barvě nabízí výkonné, spolehlivé a bezpečné řešení pro kritické a intenzivní firemní aplikace a zabezpečuje požadavky pro neustále rostoucí potřebu ukládání dat. Tato řada podporuje až 10Gb Ethernet a poskytuje dostatečně vysoký výkon pro kompletní podporu vlastního soukromého cloudu.

Hlavní funkce řady TVS-x63 jsou:

  • Podpora 10GbE – perfektní řešení pro úpravy a sdílení videa
  • Zabezpečení dat s hardwarovým šifrovacím enginem s podporou AES 256-bit šifrování celého oddílu NAS a s podporou antiviru
  • Použití místo počítače s podporou QvPC a 4K výstupem
  • Spuštění několika virtuálních instalací Windows, Linux, Android
  • Správa, sdílení a záloha firemních dat s Real-time Remote Replication (RTRR)
  • NAS a iSCSI-SAN pro serverovou virtualizaci
  • Podpora VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V a další pokročilé virtualizační funkce
  • Kódování Full HD videí offline a v reálném čase
  • Rozšíření kapacity až na 160TB s UX-800P modulem

Vysoký výkon

Servery řady TVS-x63 běží na procesoru AMD® 64-bit quad-core 2.4 GHz a mají paměť 4/8 GB DDR3L-1600 RAM (rozšiřitelnou až na 16GB), a podporují SATA 6Gb/s a 2 Gigabit LAN porty. Nová generace grafiky AMD Radeon HD podporuje hardwarové kódování videa a obsahuje dva HDMI výstupy pro přehrávání souborů s vysokým rozlišením v dokonalé kvalitě.

Operační systém QTS – jednoduchý a výkonný

Intuitivní uživatelské rozhraní operačního systému QTS nabízí rychlý a přehledný přístup ke všem funkcím vašeho serveru. Na ploše si můžete vytvořit ikonky pro rychlý přístup k oblíbeným funkcím, sledovat důležité funkce systému a pracovat v několika aplikacích najednou.

Podpora 10GbE

Řada TVS-x63 přichází s dvěma Gigabit Ethernet porty a podporuje až 10 Gigabit Ethernet při použití volitelné 10GbE síťové karty. S podporou 10GbE a velkou kapacitou dat jsou tyto NAS servery ideální pro malé datová centra pro domácnosti a firmy.

Použití místo počítače s QvPC

Technologie QvPC od QNAP kombinuje několik důležitých technologií mezi které patří Virtual Machine, kódování multimédií, HDMI výstup, integrace cloudu, NAS připojení a umožňuje uživatelům používat NAS jako běžný počítač – stačí připojit klávesnici, myš a monitor. Můžete přímo přistupovat k uloženým datům, spouštet aplikace ve Windows, Linux, UNIX, Android Virtual Machine, surfovat web v Google Chrome nebo Mozilla Firefox, přehrávat Full HD videa s podporou 7.1 kanálového zvuku v XBMC a mnoho dalšího.

Podpora 4K UHD přes HDMI

Spolu s technologií QvPC můžete připojit 4K UHD monitor přes HDMI a využít všech detailů, které 4K nabízí. Můžete prohlížet fotografie v plném rozlišení a využít větší plochy při práci v aplikacích.

Virtualizace

Podpora AMD-V virtualizační technologie promění váš NAS ve virtualizační platformu s podporou několika různých operačních systémů, rychlého vytváření virtuálních strojů (VM), a také import a export VM. S jednoduchým uživatelským rozhraním můžete z jednoho místa spravovat všechny vaše vytvořené virtuální stroje. Také si můžete z Internetu stáhnout připravené VM a jednoduše je naimportovat.

Přehrávání multimédií s HD Station a duálním HDMI výstupem

HD Station od QNAP kombinuje výkonný přehrávač XBMC a webový prohlížeč. Systém podporuje passthrough 7.1 kanálové audio pro perfektní zážitek z domácího kina, podporuje duální HDMI výstup s možností připojení dvou monitorů a přehrávání na dvou 1080p monitorech. Také můžete přehrávat YouTube videa, surfovat web, a spravovat váš NAS server přes Google Chrome a Mozilla Firefox. HD Station podporuje multi-tasking a uživatelské účty a jen přihlášení uživatelé mají přístup k uloženým datům.

Kódování videa v reálném čase

Výkonný hardwarový engine pro kódování videí umožňuje kódování Full HD videí v reálném čase do různých formátů pro plynulé přehrávání na počítači, telefonech a tabletech, a chytrých televizí. S TVS-x63 můžete okamžitě přehrávat videa na mnoha zařízeních – i na těch, která nejsou dost výkonná nebo nepodporují mnoho video formátů. A to bez nutnosti komplikovaného a složitého kódování.

Centralizované datové úložiště

Řada TVS-x63 podporuje SMB/CIFS, NFS a AFP protokoly pro sdílení dat v systémech Windows, Mac, Linux, UNIX. Data a ISO obrazy disků CD a DVD mohou být centrálně uloženy na serveru a zabezpečeny integrovanou antivirovou ochranou. Služba Windows AD a LDAP poskytuje administrátorům možnost nastavit přístup uživatelům přes Windows AD server, LDAP server nebo zabudovanou službou LDAP. Tato řada také podporuje SAMBA v4 a může sloužit jako Windows Domain Controller pro správu uživatelů.

Bezpečná záloha dat

Aplikace QNAP NetBak Replicator podporuje plánovanou zálohu dat a zálohu dat v reálném čase spolu se zálohou emailů ve Windows Outlook. Uživatelé Max OS X ocení podporu Apple Time Machine pro automatickou zálohu dat. Port USB 3.0 na předním panelu slouží k rychlé záloze dat z externích disků, a to zmáčknutím jediného tlačítka. Také je podporována spousta dalších aplikací mezi které patří například Acronis® True Image a Symantec® Backup Exec.

Vzdálená obnova dat

Tyto NAS servery mají několik možností pro obnovu dat. Podpora RTRR (Real-Time Remote Replication) umožňuje zálohu dat na jiný NAS nebo FTP server a synchronizaci  vybraných složek. Data mohou být také zálohována na jeden z mnoha cloudových úložišť mezi které patří Amazon® S3, Amazon Glacier, Microsoft® Azure, ElephantDrive®, Dropbox® a Google® Drive.

Procesor:
AMD® 2.4GHz quad-core x86 s grafikou Radeon™

Paměť DRAM:    
4GB DDR3L-1600

(Paměť je možné rozšířit na 16 GB - 8GB x2)

Flash paměť:
512MB DOM

Pevné disky:
8 x 3,5” nebo 2.5” SATA 6Gb/s, SATA 3Gb/s nebo SSD

LAN:    
2 x Gigabit RJ-45 Ethernet port

PCIe:    
1 (PCIe Gen2 x 4)

USB:
5 x USB 3.0

HDMI:
2 x 1.4a

Rozměry:    
185 x 298 x 235 mm

Hmotnost:
7,83 kg

Spotřeba:
2,35W (S3 spánek), 46.21W (HDD standby), 70.45W (za chodu s 8 x 2TB HDD)

Napájení:
ATX 250W, 110-240V AC, 50-60Hz, 5A

Instalační průvodce v CZ:
https://start.qnap.com/cz/index.phpZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.