Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

na dOtaz

1U rack NAS model s hybridní strukturou HDD + SSD, procesorem AMD Ryzen™ a až 6 jádry/12 vlákny

Vaše cena (s DPH):
65 290 Kč
Kód:
UQ327
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 4+5
Tvarový činitel 1U Rack
Typ CPU AMD Ryzen
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 4GB
Paměťový slot 4xDDR4
Slot M.2 Ne
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE, 10GbE SFP+
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,50,60
Rozšiřující slot 1xPCIe
USB Porty USB 3.0, USB 3.1 Gen2
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ano

TS-977XU-RP disponuje výkonným procesorem Ryzen™ od AMD a poskytuje vysoký systémový výkon díky 6 jádrům/12 vláknům a Turbo Core až 3,9 GHz. Model TS-977XU-RP má hybridní strukturu se čtyřmi 3,5" diskovými pozicemi HDD a pěti 2,5" diskovými pozicemi SSD a díky tomu je možné, aby se pomocí SSD cache a technologie automatického stupňování Qtier™ výrazně zvýšila IOPS s ohledem na výkonové požadavky náročných aplikací. Model TS-977XU-RP disponuje dvěma porty SFP+ 10GbE a dvěma porty Gigabit pro vysokorychlostní připojení. Jedná se tedy o ideální řešení pro podniky a organizace, které potřebují rychle zavést velkou přenosovou šířku a vysoce spolehlivé úložné prostředí. TS-977XU-RP podporuje také redundantní napájecí zdroj k zajištění maximální doby nepřerušovaného provozu systému.

Absolutní výkon s procesorem AMD Ryzen™ a až 64GB RAM
Model TS-977XU-RP je vybaven výkonným procesorem AMD Ryzen™ 3 1200 nebo procesorem Ryzen™ 5 2600 s akcelerací šifrování AES-NI a až 64GB DDR4 RAM, který nabízí agresivní a přeci energeticky inteligentní výkon, uspokojující vaše potřeby v oblasti multitaskingu. Pro podnikové aplikace náročné na zdroje, jako je VDI, R&D, soukromý cloud a virtualizace serverů, je ideální model TS-977XU-RP.

Rozšiřte si záruku na hardware až na 5 let
Na model TS-977XU-RP se vztahuje 3letá záruka bez dalších nákladů. V případě potřeby si můžete zakoupit rozšířenou záruku, která vás bude chránit až na 5 let.

Hybridní struktura pro využití SSD a stupňovaného úložiště
Model TS-977XU-RP má hybridní strukturu HDD + SSD (včetně pěti 2,5" a čtyř 3,5“ diskových pozic*), která těží z výhod jak pevných disků, tak SSD s cílem poskytovat vysoce úložnou kapacitu a vysoký výkon. Technologie Qtier™ poskytuje zařízení TS-977XU-RP možnost automatického stupňování, které pomáhá nepřetržitě optimalizovat využívání úložišť s použitím vysoce výkonných disků SSD a vysokokapacitních pevných disků. Nový Qtier™ 2.0 nabízí rozpoznání IO, které posiluje úložiště s vrstveným SSD s vyhrazeným prostorem připomínajícím paměť cache ke zpracování navýšení I/O v reálném čase, což značně maximalizuje výhody SSD.

Dvoukanálová paměť pro zajištění energeticky inteligentního výkonu
Model TS-977XU-RP podporuje dvoukanálovou paměť DDR4 a má čtyři dlouhé sloty DIMM. Při používání spárovaných paměťových modulů může model TS-977XU-RP využitím síly dvoukanálové architektury posílit výkon. Konfiguraci paměti (podporuje až 64GB RAM) modelu TS-977XU-RP můžete také přizpůsobit, takže jde o nejlepší a nejefektivnější úložné řešení pro prostředí, která se vyznačují dynamicky proměnlivou zátěží, jako například virtualizace.

Instalace grafické karty pro výpočetní výkon s akcelerací GPU
Grafické karty jsou optimalizované pro grafické výpočty a transformace, ale vyžadují výrazně větší příkon ve srovnání s jiným hardwarem. TS-977XU-RP nabízí 300W napájení a slot PCIe na podporu nízkoprofilových grafických karet, které nepotřebují napájecí kabely, jako jsou grafické karty AMD Radeon™ nebo NVIDIA® GeForce®. Instalace grafické karty může zvýšit výkon aplikací, jako je editace videa, překódování videa 4K, zpracování zobrazování v QTS a výkon virtuálních počítačů prostřednictvím propustnosti GPU.

Optimalizovaný výkon pro virtualizaci VMware s iSER
S integrovanými duálními porty 10GbE, které nativně disponují kartou Mellanox® ConnectX-4, model TS-977XU-RP podporuje protokol iSER (iSCSI Extensions for RDMA) pro zvýšení výkonu přenosu dat zařízení TS-977XU-RP jakožto úložiště VMware® ESXi a snižuje zatížení CPU serveru ESXi. iSER může významně zvýšit výkon a poskytuje nezbytný nástroj pro optimalizaci náročných virtualizačních aplikací.

Blokový iSCSI LUN: Ideální volba pro virtualizační úložiště
Zařízení TS-977XU-RP podporuje blokový iSCSI LUN, který poskytuje spolehlivější a izolovanější prostřední než souborový LUN. Díky podpoře VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2016 poskytuje model TS-977XU-RP výkonné, spolehlivé a dostupné řešení pro virtualizační prostředí a podporuje rovněž VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšení výkonu odlehčením serverové zátěže pro servery ESXi a Hyper-V a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

Hostování většího počtu virtuálních systémů QTS na jednom zařízení NAS
Na základě aplikace Virtualization Station umožňuje vQTS vytvářet izolované virtuální systémy QTS a poskytovat tak výhody pro segregaci zdrojů, prostředí s více klienty a flexibilní zavádění aplikací. vQTS může také přispět k optimalizaci využívání energie, nákladů a fyzického prostoru. Model TS-977XU-RP umožňuje hostovat větší počet nezávislých systémů QTS, přičemž každý virtuální QTS mohou používat různá oddělení a týmy s vlastními nastaveními práv a prostředími aplikací, což vede k větší flexibilitě podniku v oblasti správy a aplikací.

Upgradujte své prostředí IT použitím rychlého a dostupného přepínače 10GbE od společnosti QNAP! Bezkonkurenční přepínače 10GbE/NBASE-T™ od společnosti QNAP vám umožňují okamžitě vylepšit síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Se sítí 10GbE můžete využívat velmi rychlé přenosové rychlosti, provádět úlohy náročné na šířku pásma, jako je virtualizace, a umožnit simultánní přístup v reálném čase k velkým souborů na NAS pomocí různých pracovních stanic (ideální pro úpravu videí a multimédia). Společnost QNAP také poskytuje rozšiřující síťovou kartu 10GbE PCIe pro počítače se systémem Windows®/Linux®, aby bylo možné využívat vysokorychlostní prostředí LAN.

Optimalizovaná spolupráce s bezproblémovým sdílením souborů a synchronizací
Zařízení TS-977XU-RP centrálně ukládá data, soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS ke sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TS-977XU-RP zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům nebo mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory je možné spravovat centrálně pomocí File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. File Station vám také umožní připojení vzdáleného NAS a převedení souborů mezi vaším NAS a veřejnými cloudovými službami pro větší pohodlí.

Dozorovací řešení QVR Pro
Dozorovací řešení QVR Pro od QNAP vám umožní zařídit vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na modelu TS-977XU-RP a využít výhod škálovatelnosti správy úložišť z QTS. Díky QVR Pro se značně zjednodušuje správa kamery, alokace úložného prostoru, živé zobrazování kamery a přehrávání. Můžete také používat mobilní aplikaci QVR Pro Client k monitorování svých kamer odkudkoli nebo používat USB webkameru jako síťovou kameru ONVIF s aplikací QUSBCam2.

Procesor: Čtyřjádrový/čtyřvláknový procesor AMD Ryzen™ 3 1200 3,1 GHz, Turbo Core 3,4 GHz
Architektura: 64 bitů
Grafika: volitelná (s rozšiřující kartou PCIe)
Šifrování: AES-NI
Systémová paměť: 4 GB DDR4 (1 x 4GB)
Maximální paměť: 64 GB (4 x 16 GB)
Paměťový slot: 4 x dlouhé sloty DIMM, (V případě konfigurace se dvěma nebo čtyřmi DIMM musíte použít pár identických modulů DDR4.)
Pozice pro diskové jednotky: 4 x 3,5" pozice SATA 6 Gb/s pro HDD, 5 x 2,5" pozice SATA 6 Gb/s pro SSD
Kompatibilita disků: 3,5" pozice: 3,5" jednotky pevných disků SATA, 2,5" jednotky pevných disků SATA• 2,5" SSD SATA, 2,5" pozice, 2,5" SSD SATA
Port pro 10 Gigabit Ethernet: 2 x porty 10GbE SFP+ SmartNIC
Port pro Gigabit Ethernet: 2 x RJ45
Port USB: 1 x 3.1 gen 2 (10 Gb/s) typu A, 4 x USB 3.0 typu A
Slot PCIe: Slot 1: Gen3 x16
Výstup HDMI: Volitelné: S rozšiřující kartou PCIe
Provedení: 1U s montáží do racku
Rozměry (V x Š x H): 43,3 x 482,6 x 505,54 mm
Hmotnost: Hmotnost netto: 8,62 kg
Jednotka napájecího zdroje: 300 W (x2), 100–240 V AC, 50/60 Hz
Spotřeba energie (W): 76,43 W
Ventilátor: 3 x 4,0 cm ventilátor (12 V DC)
Úroveň zvuku: 43,8 dB(A)
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0 – 40 ˚C, relativní vlhkost 5 – 95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.