Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

na dOtaz

1U rack NAS model s hybridní strukturou HDD + SSD, procesorem AMD Ryzen™ a až 4 jádry/4 vlákny

Vaše cena (s DPH):
57 290 Kč
Kód:
UQ328
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 4+5
Tvarový činitel 1U Rack
Typ CPU AMD Ryzen
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 4GB
Paměťový slot 4xDDR4
Slot M.2 Ne
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE, 10GbE SFP+
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,50,60
Rozšiřující slot 1xPCIe
USB Porty USB 3.0, USB 3.1 Gen2
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne

TS-977XU disponuje výkonným procesorem Ryzen™ od AMD a poskytuje vysoký systémový výkon díky 4 jádrům/4 vláknům a Turbo Core až 3,4 GHz. Model TS-977XU má hybridní strukturu se čtyřmi 3,5" diskovými pozicemi HDD a pěti 2,5" diskovými pozicemi SSD a díky tomu je možné, aby se pomocí SSD cache a technologie automatického stupňování Qtier™ výrazně zvýšila IOPS s ohledem na výkonové požadavky náročných aplikací. Model TS-977XU disponuje dvěma porty SFP+ 10GbE a dvěma porty Gigabit pro vysokorychlostní připojení. Jedná se tedy o ideální řešení pro podniky a organizace, které potřebují rychle zavést velkou přenosovou šířku a vysoce spolehlivé úložné prostředí.

Absolutní výkon s procesorem AMD Ryzen™ a až 64GB RAM
Model TS-977XU je vybaven výkonným procesorem AMD Ryzen™ 3 1200 s akcelerací šifrování AES-NI a až 64GB DDR4 RAM, který nabízí agresivní a přeci energeticky inteligentní výkon, uspokojující vaše potřeby v oblasti multitaskingu. Pro podnikové aplikace náročné na zdroje, jako je VDI, R&D, soukromý cloud a virtualizace serverů, je ideální model TS-977XU.

Rozšiřte si záruku na hardware až na 5 let
Na model TS-977XU se vztahuje 3letá záruka bez dalších nákladů. V případě potřeby si můžete zakoupit rozšířenou záruku, která vás bude chránit až na 5 let.

Hybridní struktura pro využití SSD a stupňovaného úložiště
Model TS-977XU má hybridní strukturu HDD + SSD (včetně pěti 2,5" a čtyř 3,5“ diskových pozic*), která těží z výhod jak pevných disků, tak SSD s cílem poskytovat vysoce úložnou kapacitu a vysoký výkon. Technologie Qtier™ poskytuje zařízení TS-977XU možnost automatického stupňování, které pomáhá nepřetržitě optimalizovat využívání úložišť s použitím vysoce výkonných disků SSD a vysokokapacitních pevných disků. Nový Qtier™ 2.0 nabízí rozpoznání IO, které posiluje úložiště s vrstveným SSD s vyhrazeným prostorem připomínajícím paměť cache ke zpracování navýšení I/O v reálném čase, což značně maximalizuje výhody SSD.

Dvoukanálová paměť pro zajištění energeticky inteligentního výkonu
Model TS-977XU podporuje dvoukanálovou paměť DDR4 a má čtyři dlouhé sloty DIMM. Při používání spárovaných paměťových modulů může model TS-977XU využitím síly dvoukanálové architektury posílit výkon. Konfiguraci paměti (podporuje až 64GB RAM) modelu TS-977XU můžete také přizpůsobit, takže jde o nejlepší a nejefektivnější úložné řešení pro prostředí, která se vyznačují dynamicky proměnlivou zátěží, jako například virtualizace.

Rozšíření funkčnosti NAS pomocí karet PCIe
Model TS-977XU má slot PCIe, který umožňují instalaci síťové karty 10GbE/40GbE, karty PCIe QM2 M.2 SSD/10GbE nebo karty pro bezdrátové sítě pro větší aplikační potenciál.

Instalace grafické karty pro výpočetní výkon s akcelerací GPU
Grafické karty jsou optimalizované pro grafické výpočty a transformace, ale vyžadují výrazně větší příkon ve srovnání s jiným hardwarem. TS-977XU nabízí 300W napájení a slot PCIe na podporu nízkoprofilových grafických karet, které nepotřebují napájecí kabely, jako jsou grafické karty AMD Radeon™ nebo NVIDIA® GeForce®. Instalace grafické karty může zvýšit výkon aplikací, jako je editace videa, překódování videa 4K, zpracování zobrazování v QTS a výkon virtuálních počítačů prostřednictvím propustnosti GPU.

Optimalizovaný výkon pro virtualizaci VMware s iSER
S integrovanými duálními porty 10GbE, které nativně disponují kartou Mellanox® ConnectX-4, model TS-977XU podporuje protokol iSER (iSCSI Extensions for RDMA) pro zvýšení výkonu přenosu dat zařízení TS-977XU jakožto úložiště VMware® ESXi a snižuje zatížení CPU serveru ESXi. iSER může významně zvýšit výkon a poskytuje nezbytný nástroj pro optimalizaci náročných virtualizačních aplikací.

Blokový iSCSI LUN: Ideální volba pro virtualizační úložiště
Zařízení TS-977XU podporuje blokový iSCSI LUN, který poskytuje spolehlivější a izolovanější prostřední než souborový LUN. Díky podpoře VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2016 poskytuje model TS-977XU výkonné, spolehlivé a dostupné řešení pro virtualizační prostředí a podporuje rovněž VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšení výkonu odlehčením serverové zátěže pro servery ESXi a Hyper-V a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

Upgradujte své prostředí IT použitím rychlého a dostupného přepínače 10GbE od společnosti QNAP!
Bezkonkurenční přepínače 10GbE/NBASE-T™ od společnosti QNAP vám umožňují okamžitě vylepšit síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Se sítí 10GbE můžete využívat velmi rychlé přenosové rychlosti, provádět úlohy náročné na šířku pásma, jako je virtualizace, a umožnit simultánní přístup v reálném čase k velkým souborů na NAS pomocí různých pracovních stanic (ideální pro úpravu videí a multimédia). Společnost QNAP také poskytuje rozšiřující síťovou kartu 10GbE PCIe pro počítače se systémem Windows®/Linux®, aby bylo možné využívat vysokorychlostní prostředí LAN.

Optimalizovaná spolupráce s bezproblémovým sdílením souborů a synchronizací
Zařízení TS-977XU centrálně ukládá data, soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS ke sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TS-977XU zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům nebo mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory je možné spravovat centrálně pomocí File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. File Station vám také umožní připojení vzdáleného NAS a převedení souborů mezi vaším NAS a veřejnými cloudovými službami pro větší pohodlí.

Dozorovací řešení QVR Pro
Dozorovací řešení QVR Pro od QNAP vám umožní zařídit vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na modelu TS-977XU a využít výhod škálovatelnosti správy úložišť z QTS. Díky QVR Pro se značně zjednodušuje správa kamery, alokace úložného prostoru, živé zobrazování kamery a přehrávání. Můžete také používat mobilní aplikaci QVR Pro Client k monitorování svých kamer odkudkoli nebo používat USB webkameru jako síťovou kameru ONVIF s aplikací QUSBCam2.

CPU: Čtyřjádrový/čtyřvláknový procesor AMD Ryzen™ 3 1200 3,1 GHz, Turbo Core 3,4 GHz
Architektura CPU: x86 64 bitů
Šifrovací modul: Ano, (AES-NI)
Systémová paměť: 4 GB UDIMM DDR4 (1 x 4 GB)
Maximální paměť: 64 GB (4 x 16 GB)
Paměťový slot: 4 x DDR4 Dlouhá DIMM
Paměť Flash: 4 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)
Pozice pro diskové jednotky: 4 x 3,5" + 5 x 2,5"
Kompatibilita diskových jednotek: 3,5" SATA jednotky pevných disků, 2,5" SATA jednotky pevných disků, 2,5" SATA SSD
Vyměnitelné za provozu: Ano
Gigabitový Ethernet port (RJ45): 2
10 gigabitový Ethernet port: 2 x port 10GbE SFP+ SmartNIC
Slot PCIe: 1 x Slot 1: Gen3 x16
Port USB 3.0: 4
Port USB 3.1 gen. 2 (10 Gb/s): 1 x USB 3.1 typu A Gen2 5V/1A 10Gb/s
Tvarový činitel: 1U s montáží do racku
Indikátory LED: HDD 1-9, stav, LAN, stav portu pro rozšíření úložiště
Tlačítka: Napájení, reset
Rozměry (V x Š x H): 43,3 × 482,6 × 484,15 mm
Hmotnost (čistá): 7,44 kg
Hmotnost (celková): 10,12 kg
Provozní teplota: 0 – 40 °C
Relativní vlhkost: Relativní vlhkost 5 až -95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C
Napájecí jednotka: 250 W, 100–240 V
Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 64,22 W
Ventilátor: Systém: 3 x 40mm ventilátor (12 V DC)
Zvuková hladina: 39,2 db(A)
Systémové varování: Bzučák
Bezpečnostní slot Kensington: Ano
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.