Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Uzavřeno

Nákladově efektivní NAS s čtyřjádrovým AMD procesorem a portem 10GBASE-T

Vaše cena (s DPH):
20 490 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ226
Značka:
QnapTS-963X je dostupné zařízení NAS pro malé a střední podniky (SMB) s čtyřjádrovým procesorem AMD Embedded G-Series GX-420MC s taktovací frekvencí 2,0 GHz, 9 diskovými pozicemi a vestavěným pětirychlostním portem 10GBASE-T pro až 10Gb připojení. Čtyři 2,5" diskové pozice lze použít k instalaci SSD s cílem využít je jako cache nebo pro technologii Qtier. Jeden vestavěný pětirychlostní port 10GBASE-T (10G/5G/2,5G/1G/100M) také zvyšuje produktivitu podniků pomocí stávajících kabelů kategorie 5e/6, aniž by byly nutné další výdaje nebo další instalační postupy. V kombinaci s několika technologiemi QNAP, jako je VJBOD, Container Station a Virtualization Station, má model TS-963X potenciál obsluhovat širokou škálu podnikových aplikací a lze jej také snadno rozšířit tak, aby vyhovoval budoucím požadavkům na ukládání dat.

Vestavěný port 10GBASE-T pro akcelerované pracovní postupy
Model TS-963X podporuje okamžitou konektivitu 10 GbE díky vestavěnému portu 10GBASE-T, který podporuje pět rychlostí (10G / 5G / 2,5G / 1G / 100M). Port 10GBASE-T využívá Aquantia® AQtion™ AQC107, mnohagigabitový ethernetový řadič podnikové třídy, který vám umožňuje rychle provádět více aplikací, jako jsou databázové přenosy, úložiště virtuálních počítačů a zálohování velkých dat.

Posílení výkonu pomocí SSD a Qtier
Model TS-963X se dodává se čtyřmi vyhrazenými 2,5" diskovými pozicemi, které jsou ideální pro instalaci SSD. Díky SSD můžete používat technologii Qtier, která nabízí jak stupňované úložiště, tak mechanismy na bázi cache pro svazky i iSCSI LUN. Díky tomu lze model TS-963X dále akcelerovat tak, aby odpovídal výkonovým požadavkům náročných aplikací, jako je virtualizace.

Vysoce flexibilní virtualizace a virtuální přepínače
Model TS-963X podporuje univerzální virtualizační technologie, jako jsou kontejnery (LXC a Docker®) a virtuální počítače (VM), takže můžete snadno migrovat stávající aplikace do modelu TS-963X nebo v něm zavádět nová řešení. Virtuální přepínače podporují několik režimů pro připojení kontejnerů, VM, NAS a fyzických síťových rozhraní pro flexibilní zavádění podnikové IT infrastruktury při zajištění vysokého zabezpečení.

Zabezpečte svá data pomocí snímků a Hybrid Backup Sync
Kompletní plán na obnovení po havárii vyžaduje více vrstev ochrany a zálohování dat. Model TS-963X může využívat snímky k zaznamenávání stavu souborů a změn v nich na úrovni bloků, takže můžete rychle přejít zpět na předchozí verze, pokud dojde k nehodě (jako je odstranění nebo útok malware). Pro dodatečné zabezpečení dat může aplikace Hybrid Backup Sync pomoci při zálohování, obnově a synchronizaci soubor na/z lokálních externích zařízení, vzdálených zařízení NAS a veřejných cloudových služeb.

Pohodlná výměna souborů se sdílením souborů napříč platformami a Qsync
Model TS-963X podporuje protokoly SMB/CIFS, NFS a AFP k sdílení souborů na sítích s OS Windows, Mac a Linux/UNIX. Data lze centrálně ukládat a chránit pomocí přísných bezpečnostních opatření, které zajišťuje TS-963X. Služby Windows AD a LDAP umožňují systémovým administrátorům konfigurovat práva uživatelů pomocí stávajícího serveru Windows AD, serveru LDAP nebo vestavěné služby LDAP. Pokud chcete synchronizovat data napříč zařízeními, včetně mobilních telefonů a tabletů, jednoduše si nainstalujte aplikaci Qsync Central na zařízení NAS a klienty Qsync na další zařízení a užívejte si rychlou, soukromou a zabezpečenou službu synchronizace souborů v reálném čase.

Více aplikací, nekonečné možnosti
Model TS-963X využívá QTS, inteligentní aplikační operační systém, který poskytuje klíčové funkce, jako je Qtier, podpora RAID 50/60, Qboost, OCR Converter a mnohem více. QTS App Center také poskytuje širokou škálu aplikací společnosti QNAP a důvěryhodných třetích stran, které zvyšují funkčnost a možnosti modelu TS-963X včetně QVR Pro, Mattermost, Acronis True Image, Domotz a další.

Spolehlivé, vysoce výkonné úložiště pro virtualizaci
Zařízení TS-963X podporuje blokový iSCSI LUN, který poskytuje spolehlivější a izolovanější prostřední než souborový LUN. Model TS-963X podporuje VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2016 a nabízí výkonné, spolehlivé a dostupné úložné řešení pro virtualizační prostředí. Podporovány jsou také VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšený výkon odlehčením serverové zátěže pro server ESXi a Hyper-V, a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

Vytvoření profesionálního dozorovacího systému
Model TS-963X zajišťuje inteligentní systém správy dozorování, který umožňuje spravovat monitorování, nahrávání obrazu a zvuku a přehrávání v reálném čase pro ochranu vašeho pracovního prostředí. Můžete dokonce používat webové kamery USB jako dostupné IP kamery pomocí bezplatné aplikace QUSBCam2. Model TS-963X také podporuje QVR Pro, systém QNAP NVR příští generace, který vám umožňuje zařídit vyhrazený nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na NAS a využít výhody škálovatelnosti a správy úložišť z QTS.

Ochrana dat pomocí šifrování a dalších bezpečnostních funkcí
Procesor AMD Embedded G-Series GX-420MC v modelu TS-963X je vybaven hardwarově akcelerovaným šifrováním a je schopný šifrovat svazky, sdílené složky a/nebo LUN pomocí šifrování AES-256 bez negativního dopadu na výkon. K dalším bezpečnostním funkcím patří dvoukrokové ověřování, filtrování IP adres, skenery proti virům a malwaru a mnohé další. Také můžete nastavit povolení pro uživatele a složky za účelem blokování přístupu před neoprávněnými uživateli a aplikacemi.

Snadné rozšiřování pro budoucí úložné potřeby
S růstem podniku porostou i úložné požadavky. Úložnou kapacitu modelu TS-963X lze rozšířit pomocí technologie QNAP VJBOD, která umožňuje modelu TS-963X rozšířit pomocí nevyužitého úložného prostoru jiného zařízení QNAP NAS nebo využitím až 1 rozšiřujících jednotek UX-800P a/nebo UX-500P.

CPU: Čtyřjádrový procesor AMD G-Series GX-420MC 2,0 GHz
Akcelerace šifrování: AES-NI
Systémová paměť: 2 GB DDR3L (1 x 2 GB)
Maximální paměť: 16 GB (2 x 8 GB, 2 sloty SODIMM)
Pozice pro diskové jednotky: 5 x 3,5"/2,5" SATA 6 Gb/s + 4 x 2,5" SATA 6 Gb/s
Gigabitový Ethernet port: 1 x RJ45
10 gigabitový Ethernet port: 1 x RJ45 10GBASE-T, podpora rychlostí 10G / 5G / 2,5G / 1G / 100M Poznámka: Používejte kabely LAN kategorie 6a nebo 7 pro dosažení rychlosti 10GbE na delší vzdálenost (není součástí balení).
Port USB: 2 x USB 3.0 (přední: 1, zadní: 1) + 2 x USB 2.0 (zadní)
Zvuk: 3,5 mm výstupní zvukový konektor, reproduktor a bzučák alarmu
Tlačítka: Napájení, kopírování jedním dotykem, reset
Bezpečnostní slot: Bezpečnostní slot Kensington
Tvarový činitel: Stolní
Rozměry (V x Š x H): 182 x 225 x 224 mm
Příkon (W): Pohotovostní režim HDD: 35.64W, Při provozu:53.06W (s nainstalovanými 5 x HDD a 4 x SSD)
Zvuková hladina: 17.3 dB(A) (s nainstalovanými 5 x HDD a 4 x SSD)
Hmotnost netto: 3,53 kg             
Provozní teplota a relativní vlhkost: 
0 – 40 ˚C (32 – 104 ˚F) relativní vlhkost 5 – 95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C (80,6 ˚F)
Napájecí jednotka: Napájecí adaptér 120 W 100–240 V AC
Ventilátor: 1 x 14 cm inteligentní ventilátor (12 V DC)
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.