Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP TS-832X-8G

Doprodej

Cenově výhodný 8-diskový NAS server s 8GB RAM, 10GbE a PCIe rozšířením

Vaše cena (s DPH):
24 990 Kč
Kód:
UQ236
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 8
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU AnapurnaLabs Alpine
Architektura CPU ARM 64bit
Velikost RAM 8GB
Paměťový slot 1xDDR4
Slot M.2 Ne
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE, 10GbE SFP+
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,JBOD,Single
Rozšiřující slot 1xPCIe
USB Porty USB 3.0
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne

Čtyřjádrový procesor a duální 10GbE SFP+ porty

Model TS-832X je vybavený čtyřjádrovým procesorem Alpine AL-324 1,7 GHz Cortex-A57 od společnosti AnnapurnaLabs, člena koncernu Amazonu, 2 GB/8 GB DDR4 RAM (lze upgradovat až na 16 GB) a podporuje SATA 6 Gb/s. Při zpracování plného AES 256bitového šifrování svazků serveru NAS nabízí model TS-832X bezkonkurenční šifrování a zajišťuje bezpečnost citlivých obchodních dat uložených na serveru NAS. Model TS-832X je vybaven dvěma 10GbE SFP+ porty s plnou podporou vysokorychlostních 10GbE sítí, čímž dosahuje výrazného zvýšení rychlosti pro úlohy virtualizace, rychlé zálohování a obnovení a aplikace s velkými daty.

Rozšiřte si funkce serveru NAS se dvěma sloty PCIe

Model TS-832X zahrnuje dva PCIe sloty (1 x PCIe Gen2 x1, 1 x PCIe Gen2 x2), jenž umožňují instalaci nejrůznějších rozšiřovacích karet pro větší potenciál aplikací.

10GbE adaptéry

Podpora velmi rychlé propustnosti pro úlohy náročné na šířku pásma, jako je rychlé zálohování/obnovení zvyšujícího se množství dat a virtualizace.

Karty QM2 M.2 SSD/10GbE PCIe

Přidejte možnost ukládání do M.2 SSD cache nebo 10GbE připojení (10GBASE-T) k serveru NAS a užívejte si optimálního výkonu.

SSD cache a automatické vrstvení umožňuje optimalizovanou efektivitu úložiště


Model TS-832X podporuje ukládání do SSD cache pro zlepšení aplikací s náhodným počtem vstupně-výstupních operací za sekundu. Technologie Qtier™ umožňuje modelu TS-832X automatické vrstvení, které průběžně optimalizuje využití úložiště napříč výkonnými SSD disky a vysokokapacitními SATA disky. Nový systém Qtier™ 2.0 zahrnuje podporu vstupů a výstupů, která vrstvenému SSD úložišti poskytuje rezervní prostor podobný mezipaměti pro zpracování vstupů a výstupů v reálném čase, čímž maximalizuje využívání výhod SSD.


Snímky – moderní způsob ochrany dat


 

Snímky, které jsou nezbytné pro ochranu dat serveru NAS, chrání data na základě úplného záznamu stavu a metadat systému NAS. Pomocí Správce úložiště a snímků nebo aplikace File Station můžete snadno spravovat snímky a rychle obnovit systém do běžného stavu, dojde-li k chybě. Snímky QNAP na základě bloků zaznamenávají pouze změněná data. Dochází nejen k úspoře prostoru úložiště, ale také zkrácení doby vyžadované pro zálohování a obnovení dat.

Upgradujte své IT prostředí s využitím rychlého a dostupného 10GbE switche od společnosti QNAP!

Bezkonkurenční switche 10GbE/NBASE-T™ od společnosti QNAP vám umožňují okamžitě vylepšit síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Se sítí 10GbE můžete využívat velmi rychlé přenosové rychlosti, provádět úlohy náročné na šířku pásma, jako je virtualizace, a umožnit simultánní přístup v reálném čase k velkým souborů na NAS pomocí různých pracovních stanic (ideální pro úpravu videí a multimédia). Společnost QNAP také poskytuje rozšiřující 10GbE PCIe síťovou kartu pro počítače se systémem Windows®/Linux®, aby bylo možné využívat vysokorychlostní 10GbE prostředí LAN.

Hostované kontejnerové aplikace

Container Station propojuje nenáročné technologie virtualizace LXC a Docker®. Můžete stahovat aplikace z vestavěného Docker Hub®, snadno importovat/exportovat kontejnerové aplikace, spravovat řízení přístupu a využívat výhod snadné instalace, přenositelnosti a vysoké efektivity. Rovněž zajišťuje rychlé nasazení služeb aplikací napříč několika platformami včetně cloudu, serverů a počítačů.

QTS – Inteligentní, intuitivní a kreativní operační systém NAS

Díky několika modularizovaným aplikacím a funkcím zvyšuje systém QTS efektivitu správy, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Díky tomu je práce se serverem NAS jednodušší, efektivnější a flexibilnější! Integrované Centrum aplikací se stovkami aplikací k instalaci na vyžádání otevírá obrovský potenciál pro celou řadu funkcí serveru NAS. Nový Qboost je nástroj pro optimalizaci serveru NAS, který pomáhá zrychlovat aplikace, uvolňovat systémové prostředky a plánovat aplikace. Systém QTS překračuje hranice zařízení, platforem a zeměpisných oblastí a přináší pokročilé funkce a optimalizovaný cloud.

Optimalizovaná spolupráce při sdílení a synchronizaci souborů napříč platformami

Model TS-832X centrálně ukládá data a soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS pro sdílení souborů napříč sítěmi Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Spolu s Qsync (nástrojem, který ze serveru NAS od QNAP vytvoří bezpečné, vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný do TS-832X zpřístupněný všem propojeným zařízením, jako jsou počítače, notebooky nebo mobilní zařízení. Můžete synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, a tak zvýšit flexibilitu týmových projektů a spolupráce. Soubory lze spravovat centrálně pomocí File Station, včetně souborů z mobilních zařízení a optických diskových jednotek. File Station umožňuje také připojení vzdáleného serveru NAS a přenos souborů mezi serverem NAS a službami veřejného cloudu pro větší pohodlí.

Zcela nové řešení dozoru QVR Pro

Nové řešení dozoru QVR Pro od společnosti QNAP umožňuje vytvořit vyhrazený, nezávislý prostor úložiště pro data dozoru na TS-832X a využívat výhod správy úložiště ze systému QTS. S aplikací QVR Pro je správa kamer, přiřazování prostoru úložiště, sledování živých záznamů kamer a přehrávání mnohem snadnější. Pomocí mobilní aplikace QVR Pro Client můžete sledovat kamery odkudkoli, nebo s aplikací QUSBCam2 používat webovou kameru USB jako síťovou ONVIF kameru.

Rozšiřte kapacitu úložiště pomocí jiného serveru NAS od QNAP s podporou Virtual JBOD

QNAP VJBOD (Virtual JBOD) je síťový JBOD, který vám umožní rozšířit kapacitu úložiště serveru NAS od QNAP pomocí nevyužité kapacity úložiště z jiného serveru NAS od QNAP. Nevyužitou kapacitu TS-832X lze použít jako místní disky v dalším serveru NAS a vytvářet virtuální fondy úložiště a svazky pro používání služeb NAS za účelem maximalizace využití úložiště.
 

CPU: Čtyřjádrový procesor Alpine AL-324 1,7 GHz ARM® Cortex-A57, 64bitový
Systémová paměť:  8GB DDR4 2400 (1 x 8 GB)
Maximální paměť: 16 GB (1 x 16 GB)
Paměťový slot: 1 x slot SODIMM
Paměť Flash:  512 MB NAND Flash
Pozice pro diskové jednotky: 8 x 3,5"/2,5" SATA 6 Gb/s HDD nebo SSD vyměnitelné za chodu
10 gigabitový Ethernet port:  2 x 10GbE SFP+
Gigabitový Ethernet port: 2 x Gigabit RJ45
Porty USB:  3 x USB 3.0 (Vpředu: 1; Vzadu: 2)
Slot PCIe:
Slot 1: Gen2 x1 (pro Wi-fi AIC)
Slot 2: Gen2 x2
Zvuk:  1 x vestavěný reproduktor, 1 x 3,5mm výstupní konektor
Poznámka:  Nelze používat reproduktory a výstupní konektor současně.
Indikátory LED:  Stav/napájení, LAN, USB, HDD 1-8
Tlačítka: Napájení, reset, Kopírováním jedním dotykem USB
Systémové varování: Bzučák
Provedení: Stolní
Rozměry  (V x Š x H): 188,2 x 329,3 x 279,6 mm
Hmotnost: 6,52 kg 
Příkon (W) :
Pohotovostní režim HDD: 24.53 W
Při provozu: 49.43 W
(s nainstalovanými 8 x 2TB disky)

Více informací na stránkách výrobce: ZDE


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.