Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

První zařízení NAS s procesorem Ryzen™ s až 6 jádry a 12 vlákny a podporou grafické karty znamenají zásadní proměnu virtualizace a zpracovávání ve 4K

Vaše cena (s DPH):
46 990 Kč
Kód:
UQ193
Značka:
QnapModel TS-677 s novým 14nm procesorem AMD Ryzen™ znamená novou definici špičkového stolního firemního zařízení NAS umožňující větší výkon při nativním zpracovávání videí a funkcí virtuálních počítačů s až 6 jádry/12 vlákny a Turbo Core až 3,6 GHz. Díky špičkovému hardwaru integrovanému se softwarem pro multitasking je model TS-677 vynikající volbou pro ty, kdo mají aplikace a úkoly náročné na zdroje

  • Dva sloty M.2 SATA 6Gb/s SSD pro cache nebo caching pool pro zvýšení systémového výkonu.
  • Díky možnosti rozšíření PCIe lze využít adaptéry 10GbE/40GbE, PCIe NVMe SSD, grafické karty, karty USB 3.1 10 Gb/s nebo karty pro bezdrátové sítě
  • Podporuje grafické karty AMD Radeon™ a NVIDIA® pro zpracovávání videí nebo přesměrování GPU do VM.
  • Technologie Qtier™ a SSD cache umožňují optimalizovanou účinnost úložiště 24 hodin denně.
  • Škálovatelné úložiště podporuje virtualizaci, kontejnerové aplikace, centralizované úložiště, zálohování, sdílení a obnovení po havárii.
  • Pro NAS s více než se 10 disky se doporučuje RAID 50/60 zajišťující vyváženost mezi kapacitou, ochranou a výkonem.

Absolutní výkon s procesorem AMD Ryzen™ a až 64GB RAM
Model TS-677 je vybaven výkonným procesorem AMD Ryzen™ 5 1600 s akcelerací šifrování AES-NI a až 64GB DDR4 RAM, který nabízí agresivní a přeci energeticky inteligentní výkon, uspokojující vaše potřeby v oblasti multitaskingu, jenž dokáže najednou podpořit až 3 virtuálních počítačů*. Pro podnikové aplikace náročné na zdroje, jako je VDI, R&D, soukromý cloud a virtualizace serverů, je TS-677 s výkonem, který se stává zlatým standardem, vaší ideální volbou.

Rozšíření funkčnosti NAS pomocí slotů PCIe
Model TS-677 má tři sloty PCIe (1 x PCIe 3.0 x8, 1 x PCIe 3.0 x4, 1 x PCIe 2.0 x4), které umožňují instalaci síťových karet 10GbE/40GbE, karet PCIe QM2 M.2 SSD/10GbE nebo kompatibilních karet pro bezdrátové sítě pro větší aplikační potenciál.

Instalace grafické karty pro výpočetní výkon s akcelerací GPU
Grafické karty jsou optimalizované pro grafické výpočty a transformace, ale vyžadují výrazně větší příkon ve srovnání s jiným hardwarem. Model TS-677 nabízí sloty PCIe na podporu grafických karet AMD Radeon™ nebo NVIDIA® a 250W napájecí zdroj pro zvýšení zpracovávání obrazů v QTS a výkonu virtuálních počítačů prostřednictvím GPU. Při sledování videí pomocí modelu TS-677 lze používat dálkový ovladač (RM-IR004, volitelný nákup), který podporuje QButton pro pohodlnější ovládání vašich multimediálních zážitků.

SSD cache a automatické stupňování umožňují optimalizovanou účinnost úložiště 24 hodin denně
Model TS-677 disponuje 2 2,5" sloty SSD vyhrazenými pro caching s cílem zvýšit výkon IOPS a podporuje volitelné SSD M.2 SATA 6Gb/s. Užití SSD cache zvyšuje celkový výkon systému a je dokonalou volbou k zvýšení celkového pracovního výkonu aplikací náročných na vstupní a výstupní operace (IOPS) například virtualizace. Technologie Qtier™ poskytuje zařízení TS-677 možnost automatického stupňování, která dále pomáhá nepřetržitě optimalizovat efektivitu ukládání pro disky M.2 SSD, SSD, vysokokapacitní disky SATA a volitelné PCIe NVMe SSD s akcelerací po celý den. Nová technologie Qtier™ 2.0 umožňuje sledovat vstupy a výstupy a úložiště se stupňováním SSD tak může využívat vyhrazený prostor na bázi cache pro zvládání náhlých požadavků na vstupy a výstupy v reálném čase, čímž se výrazně maximalizují výhody SSD.

Blokový iSCSI LUN: Ideální volba pro virtualizační úložiště
Zařízení TS-677 podporuje blokový iSCSI LUN, který poskytuje spolehlivější a izolovanější prostřední než souborový LUN. Díky podpoře VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2012 R2 poskytuje model TS-677 výkonné, spolehlivé a dostupné řešení pro virtualizační prostředí a podporuje rovněž VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšení výkonu odlehčením serverové zátěže pro servery ESXi a Hyper-V a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

Univerzální server pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů
Virtualization Station a Container Station společně představují hybridní přístup k virtualizaci. Ať už jsou vaše potřeby virtualizace jakékoli, můžete se spolehnout, že společnost QNAP vám dodá kompletní podporu pro virtualizaci.

QTS – inteligentní, intuitivní a kreativní operační systém pro NAS
Díky mnoha modulárním aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího, takže můžete NAS používat snadněji, účinněji a flexibilněji! Nový prvek Qboost poskytuje nástroj pro optimalizaci NAS, který umožňuje akcelerovat aplikace, uvolnit systémové zdroje a plánovat aplikace. Vestavěné App Center se stovkami aplikacemi instalovanými dle potřeby umožňuje dále rozšiřovat funkce NAS. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinesl optimalizovaný prožitek v cloudových prostředích a je vybaven pokročilými funkcemi.

Optimalizovaná spolupráce s hladkým sdílením souborů a synchronizací
Zařízení TS-677 centrálně ukládá data, soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS k sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TS-677 zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům nebo mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory lze centrálně spravovat pomocí aplikace File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. Aplikace File Station vám také pro větší pohodlí umožňuje připojit vzdálené zařízení NAS a přenášet soubory mezi vaším zařízením NAS a veřejnými cloudovými službami.

Kompletní plánování zálohování
Model TS-677 poskytuje spolehlivé, flexibilní řešení pro zálohování a obnovení po havárii a pomáhá organizacím s rutinními úlohami zálohování se zajištěním nákladové efektivity a vysoké produktivity.

Živé vysílání ve 4K na soukromém cloudu
Živé vysílání umožňuje interakci diváků v reálném čase a vyšší zapojení, a proto má velký potenciál pro nejrůznější obchodní a lifestylové aplikace. Zařízení TS-677 podporuje DJ2 Live, exkluzivní platformu pro živé vysílání založenou na soukromém cloudu s podporou živého vysílání v kvalitě až 4K. Jedná se tudíž o kompletní řešení pro integraci živého vysílání, ukládání a sdílení. Živá videa lze pořizovat z počítačů, mobilních zařízení nebo webových kamer a vysílat do DJ2 Live pomocí vysokorychlostního intranetového přenosu a ukládat všechna videa do soukromého, zabezpečeného, vysoce kapacitního zařízení TS-677. Řešení podporuje také vysílání do video služeb, jako je YouTube™ a Facebook®, pro zajištění univerzálního živého vysílání.

Rozsáhlé dohledové řešení poskytující monitorování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Model TS-677 zajišťuje inteligentní systém správy video dohledu, který vám pomůže řídit monitorování, nahrávání a přehrávání v reálném čase pomocí široké škály přizpůsobitelných nastavení chránících vaše fyzické prostředí. Můžete použít mobilní aplikaci Vmobile a spravovat monitorované kanály kdykoli a odkudkoli nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a přeměnit tak své zařízení na síťovou kameru pro okamžité nahrávání na váš NAS. Zařízení TS-677 také podporuje aplikaci QVR Pro (Beta), která integruje profesionální systém QVR od QNAP do operačního systému QTS. Můžete zařídit vyhrazený nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na NAS a také využít výhody škálovatelnosti a správy úložišť z QTS.

CPU: Procesor: Šestijádrový / dvanáctivláknový procesor AMD Ryzen™ 5 1600 3,2 GHz, Turbo Core 3,6 GHz
Architektura: 64 bitů
Grafika: volitelná (s rozšiřující kartou PCIe)
Šifrování: AES-NI
Systémová paměť: 8 GB RAM (2 x 4 GB)
Maximální paměť: 64 GB (4 x 16 GB)
Paměťový slot: 4 x UDIMM DDR4 (V případě konfigurace se dvěma nebo čtyřmi DIMM musíte použít pár identických modulů DDR4.)
Paměť Flash: 512MB DOM
Pozice pro diskové jednotky: 4 x 3,5" pozice SATA 6 Gb/s, 5 x 2,5" pozice SATA 6 Gb/s
Kompatibilita diskových jednotek: 3,5" pozice - 3,5" pevné disky SATA, 2,5" pevné disky SATA, 2,5" disky SSD SATA, 2,5" pozice - 2,5" disky SSD
Slot pro M.2 SSD: 2 x disky SSD M.2 2240/2260/2280/22110 SATA 6Gb/s
Poznámka:
1. Disk SSD M.2 není standardně dodáván.
2. Při provozu SSD M.2 může snadno vznikat nadměrné teplo. Doporučujeme Vám nainstalovat si na SSD M.2 tepelné chlazení (od QNAP nebo od externího poskytovatele).
Podpora akcelerace SSD cache: 3,5" diskové pozice 1 až 4, 2,5" diskové pozice 1 až 2, Sloty M.2 1 až 2, Volitelné: SSD využívající rozšiřující slot PCIe
Vyměnitelné za provozu: Ano, Následující položky nejsou typu hot-swap: M.2 SSD jednotky, SSD cache disky, SSD jednotky využívající rozšiřující sloty PCIe.
10 gigabitový Ethernet port: Volitelné: S rozšiřující kartou PCIe
Gigabitový Ethernet port: 4 x RJ45
Slot PCIe: 1 x PCIe 3.0 x8, 1 x PCIe 3.0 x4, 1 x PCIe 2.0 x4
Port USB: 2 x USB 3.1 10 Gb/s
Zadní strana: 1 x USB 3.1 10 Gb/s typu C
Zadní strana: 1 x USB 3.1 10 Gb/s typu A
6 x USB 3.0
Přední strana: 1 x USB 3.0 typu A (Poznámka: dodává se s tlačítkem pro kopírování jedním dotykem)
Zadní strana: 5 x USB 3.0 typu A
HDMI výstup: Volitelné: S rozšiřující kartou PCIe
Zvuk: 2 x 3,5 mm konektory pro dynamické mikrofony, 1 x 3,5 mm výstupní zvukový konektor, 2 x reproduktory. Poznámka: Reproduktory a výstupní zvukový konektor nelze používat současně.
Panel displeje: Monochromatický podsvícený LCD displej s tlačítkem Enter a tlačítky výběru
Kopírování na USB jedním dotykem: Přední strana: USB 3.0 Type-A
Tvarový činitel: Stolní
Rozměry (V x Š x H): 231,9 x 224,9 x 319,8 mm
Hmotnost netto: 7,7 kg
Napájecí jednotka: 250 W, 100–240 V AC, 50/60 Hz
Ventilátor: Systém: 1 x 80 mm, CPU: 2 x 90 mm
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0 – 40˚C (32˚F – 104˚F), relativní vlhkost 5 – 95 % bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27˚C (80,6˚F)
Bezpečnostní slot: Bezpečnostní slot Kensington
Stránky výrobce:QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.