Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

1U zařízení NAS s malou hloubkou a montáží do racku vhodné pro malé až středně velké kanceláře 

Vaše cena (s DPH):
19 191 Kč
Kód:
UQ380
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 4
Tvarový činitel 1U Rack
Typ CPU Intel Celeron
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 2GB
Paměťový slot 2xDDR4
Slot M.2 2x
SSD cache Ano
Síťové rozhraní 2,5GbE
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,JBOD,Single
Rozšiřující slot Ne
USB Porty USB 2.0, USB 3.2 Gen1
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne

Kompaktní a funkčně velmi dobře vybavené zařízení TS-451DeU kombinuje dvoujádrový procesor Intel® Celeron® 2,0 GHz a konektivitu 2,5GbE v jednom šasi, čímž podniky mohou získat moderní NAS s 2,5GbE pro řešení každodenních úkolů, jako je zálohování/obnovení souborů a posílení týmové spolupráce s vyšší produktivitou. Prostorově efektivní konstrukce s malou hloubkou umožňuje snadnou instalaci do malých multimediálních skříní nebo míst s rozsáhlou kabeláží. Podpora rozsáhlých podnikových a multimediálních aplikací (včetně sdílení souborů a synchronizace, ochrany pomocí snímků, virtuálních počítačů, cloudových úložných bran, streamování videí a překódování v reálném čase) spolu s rozšiřitelnou kapacitou úložiště a instalací rozličných aplikací – TS-451DeU je ideální základní zařízení NAS s montáží do racku.

Přenosovou rychlost až 5 Gb/s lze dosáhnout nastavením slučování portů s využitím dvou vestavěných portů 2,5 GbE.

Duální sloty M.2 2280 SATA 6Gb/s SSD umožňují instalaci SSD modulů bez nástrojů a podporují SSD cache pro zvýšení výkonu IOPS.

HBS zajišťuje komplexní zálohování a obnovu dat; QuDedup deduplikuje data u zdroje pro snížení využitého úložného prostoru, využité šířky pásma a času zálohování.

Podporuje multimediální server Plex® s hardwarovým překódováním pro optimální multimediální zážitky.

Hostuje větší počet virtuálních počítačů a kontejnerů pro běh široké škály aplikací v jednom zařízení NAS.

Připojením rozšiřovacích jednotek QNAP můžete rozšířit kapacitu úložiště tak, aby vyhovovala rostoucím datovým potřebám.

Malé rozměry, velké příležitosti

Kompaktní TS-451DeU má ve srovnání s tradičním čtyřpozicovým NAS s montáží do racku hloubku pouhých 295 mm. Díky tomu je TS-451DeU vynikající volbou pro menší racky a nevyužitý prostor lze vyhradit pro kabeláž nebo větrání. Zařízení TS-451DeU je prostorově úsporný pro flexibilní zavádění a je zvláště vhodný pro různá umístění a aplikace, včetně kanceláří, audiovizuálních místností a záznamy z bezpečnostního dozorování.

Dvoujádrový 2,0 GHz (s navýšením až na 2,9 GHz) s akcelerací šifrování AES-NI

Zařízení TS-451DeU podporuje disky SATA 6 Gb/s a je vybaven energeticky účinným dvoujádrovým procesorem Intel® Celeron® J4025 2,0 GHz (s navýšením až na 2,9 GHz). Standardně jsou k dispozici dva paměťové sloty DDR4 SODIMM s 2GB pamětí DDR4, ale lze provést upgrade až na 8 GB. S šifrovacím modulem Intel® AES-NI poskytuje model TS-451DeU také bezkonkurenční šifrovací výkon díky akceleraci 256-bitového šifrování AES. Výsledkem je zvýšení výkonu systému a zároveň zajištění zabezpečení citlivých obchodních dat uložených na NAS.

Sledujte trendy Wi-Fi 6 a upgradujte na 2,5GbE NAS

Trend s Wi-Fi 6 (802.11ax) nové generace vedl k vyšším nárokům na šířku pásma pro kabelová a bezdrátová připojení k síti. TS-451DeU je dodáván se dvěma porty 2,5GbE RJ45 LAN, které vám umožní použít stávající kabely CAT5e pro zvýšení rychlosti sítě z 1 Gigabit na 2,5 Gigabit. Duální 2,5GbE porty také podporují slučování portů pro přenosové rychlosti až 5 Gb/s!

SSD cache a automatické stupňování dat pro optimalizaci aplikačního výkonu

Kromě použití 2,5" SSD pro cache, disponuje zařízení TS-451DeU dvěma sloty M.2 SSD, které vám umožňují nainstalovat SATA 6Gb/s M.2 SSD moduly s fyzickým formátem 2280 (prodávají se samostatně). Ve spojení s funkcemi kompatibilními s SSD, které společnost QNAP nabízí, maximalizuje zařízení TS-451DeU výkon s vysokou efektivitou nákladů.

Zabezpečené centrum souborů podporující pravidelné zálohy a ochranu snímků

Model TS-451DeU poskytuje spolehlivé, flexibilní řešení pro zálohování a obnovení po havárii s cílem zjednodušit rutinní úlohy zálohování nákladově efektivně a s vysokou produktivitou.

Záloha Windows® a Mac®

K zálohování a obnovení souborů z počítačů Windows® použijte bezplatný nástroj QNAP NetBak Replicator. Pro zálohování počítačů Mac® je podporován nástroj Time Machine® společnosti Apple.

Snímky pro svazky a LUN

Snímky na úrovni bloků jsou spolehlivé metody ochrany dat, zejména s ohledem na rostoucí šifrované virové hrozby. Model TS-451DeU podporuje až 32 snímků na svazek/LUN a až 64 snímků na NAS. (Navýšením paměti v zařízení TS-451DeU na více než 4 GB RAM umožní podporu dalších verzí snímků).

Zálohování virtuálních počítačů (VM)

Zařízení TS-451DeU je ideální pro zálohování virtuálních počítačů díky vysokému výkonu, obrovským úložným kapacitám, integrovaným virtualizačním řešením a podpoře snímků, které kdykoli zaznamenávají stav systému.

Zvýšená účinnost zálohování HBS díky konektivitě 2,5GbE a deduplikaci

Aplikace Hybrid Backup Sync (HBS) konsoliduje funkce zálohování, obnovení a synchronizace (pomocí RTRR, Rsync, FTP, CIFS/SMB) pro snadný přenos dat v zařízení TS-451DeU na lokální, vzdálená i cloudová úložiště (jako je Microsoft One Drive®, Google Drive™, Dropbox® a další) v rámci rozsáhlého plánu na ukládání dat a obnovení po havárii. Díky podpoře technologie QuDedup, která eliminuje duplicitní data u zdroje, snižuje HBS velikost zálohovaných dat a urychluje budoucí úkoly zálohování. To je také výhodné pro urychlení zálohování více verzí pro větší ochranu před ztrátou dat.

Multimediální server pro streamování videí a překódování

Zařízení TS-451DeU s malou hloubkou lze snadno umístit do multimediální skříně. Po instalaci aplikace Plex® Media Server z QTS App Center můžete streamovat multimediální soubory uložené v zařízení TS-451DeU do mobilních zařízení a zařízení pro streamování médií (včetně DLNA®, Roku®, Amazon Fire TV® a Google Chromecast™). Zařízení TS-451DeU také disponuje pokročilou grafikou Intel® UHD Graphics 600, která podporuje hardwarové dekódování a překódování videí v reálném čase a umožňuje převádět videa do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na různých zařízeních. Pro zajištění většího potěšení z multimédií, poskytuje aplikace Cinema28 vašemu zařízení TS-451DeU multiozónovou správu multimédií pro streamování multimediálních souborů do každého připojeného zařízení v různých místnostech.

Optimalizovaná spolupráce s bezproblémovým sdílením souborů a synchronizací

Zařízení TS-451DeU centrálně ukládá data, soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS ke sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s nástrojem Qsync bude jakýkoli soubor nahraný do zařízení TS-451DeU dostupný pro všechna připojená zařízení, například počítače, notebooky a mobilní zařízení. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Díky službě myQNAPcloud se můžete snadno a bezpečně připojit k zařízení TS-451DeU přes internet pro přístup, správu a sdílení souborů na NAS. Služby Windows AD a LDAP umožňují systémovým administrátorům konfigurovat práva uživatelů pomocí stávajícího serveru Windows AD, serveru LDAP nebo služby LDAP integrované v TS-451DeU.

Univerzální server pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů

Ať už jsou vaše potřeby virtualizace jakékoli, můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, pokud jde o komplexní podporu virtualizace. Aplikaci Síťový a virtuální přepínač můžete použít k přidělení odpovídajících fyzických síťových prostředků virtuálním počítačům, kontejnerům a zařízení NAS, aby se zjednodušilo nasazení v síti.

Aplikace na zvýšení produktivity

Navýšením paměti v zařízení TS-451DeU na 4 GB RAM, získáte možnost používat QVR Pro – profesionální a dostupný systém pro dozorování pomocí videa.

Konsoliduje všechny systémové události, výstrahy a oznámení QTS pro hladkou a snadnou správu NAS a neustále vás informuje o stavu NAS.

Bezpečnostní portál pro kontrolu slabých stránek a poskytování doporučení pro zvýšení bezpečnosti NAS. Zahrnuje také antivirový a antimalwarový skenovací software.

Zálohuje nebo synchronizuje soubory, e-maily, kalendáře a kontakty z Google™ G Suite a Microsoft® Office 365® do zařízení NAS, za účelem ochrany podnikových cloudových dat.

Výkonný vyhledávací nástroj společnosti QNAP, podobný nástroji Google, pro rychlé vyhledání obrázků, hudby, videí, dokumentů a e-mailů podle klíčových slov, barev a dalších podmínek vyhledávání.

Používejte vysokokapacitní zařízení TS-451DeU jako proxy server pro efektivní přístup k online zdrojům, úsporu šířky pásma a zvýšení zabezpečení sítě.

Flexibilní a ekonomické rozšíření úložiště

QNAP poskytuje snadná řešení rozšíření kapacity úložiště. Zde je několik způsobů rozšíření vašeho úložiště TS-451DeU potřebného pro ukládání dat a růst podniku.

Rozšíření RAID kapacity

Nízkokapacitní jednotky rychle vyměňte za ty velkokapacitní, abyste rozšířili kapacitu zařízení NAS tak, aby mohlo růst společně s vaším podnikem.

Připojení rozšiřujících jednotek

Připojte dvě 4-pozicové rozšiřující jednotky TR-004 nebo jeden 8-pozicový TL-D800C/12-pozicový TL-R1200S-RP USB 3.2 Gen 2 JBOD a pomocí QTS aplikace Správce úložiště a snímků snadno zvládnete rozšíření kapacity NAS.

Migrace na nový NAS

Nainstalujte své pevné disky NAS do většího QNAP NAS a zachovejte všechna vaše data a konfigurace.

Rozšíření záruky na hardware až o 5 let

Na zařízení TS-451DeU se vztahuje tříletá záruka bez dalších nákladů. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

CPU: Intel® Celeron® J4025 dual-core 2.0 GHz processor (burst up to 2.9 GHz)

Architektura CPU: x86 64 bitů

Grafické procesory: Intel® HD Graphics 600

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano      

Šifrovací modul: Ano (AES-NI)

Hardwarově akcelerované překódování: Ano

Systémová paměť: 2 GB SO-DIMM DDR4 (1 x 2 GB)

Maximální paměť: 8 GB (2 x 4GB)

Paměťový slot: 2 x SO-DIMM DDR4

                               V případě konfigurace se dvěma DIMM musíte použít pár identických modulů DDR4.

Paměť Flash: 4GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky:     4 x 3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

               Systém se dodává bez HDD.

   Seznam kompatibilních disků HDD najdete na stránce 

    https://www.qnap.com/compatibility/

Kompatibilita diskových jednotek:          3,5" SATA jednotky pevných disků

                         2,5" SATA jednotky pevných disků

                         2,5" SATA SSD

Vyměnitelné za provozu: Ano   

Slot pro M.2 SSD: 2 x M.2 2280 SATA 6Gb/s slots

Podpora akcelerace SSD cache: Ano

2.5 Gigabit Ethernet Port: 2x

Rámec Jumbo: Ano

Port USB 2.0: 2x

USB 3.2 Gen 1 port: 2x

Tvarový činitel: 1U s montáží do racku

Indikátory LED: Power/Status, LAN, USB, HDD1-2, M.2 SSD 1-2

Tlačítka: Napájení, reset

Rozměry (V x Š x H): 43,3 × 430 × 294,9 mm

Hmotnost (čistá): 4,15 kg

Hmotnost (celková): 5.79 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Relativní vlhkost: Relativní vlhkost 5 až -95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C (80,6 ˚F)

Napájecí jednotka: 100W PSU, 100-240V

Spotřeba energie: Režim spánku HDD: 13.18 W

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 28.02 W

Ventilátor: 3 x 40mm

Zvuková hladina: 21,6 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Bezpečnostní slot Kensington: Ano  

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 800

Více informací zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.