Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

1U zařízení NAS s malou hloubkou a montáží do racku vhodné pro malé až středně velké kanceláře 

Vaše cena (s DPH):
18 891 Kč
Kód:
UQ380
Značka:
QnapKompaktní a funkčně velmi dobře vybavené zařízení TS-451DeU kombinuje dvoujádrový procesor Intel® Celeron® 2,0 GHz a konektivitu 2,5GbE v jednom šasi, čímž podniky mohou získat moderní NAS s 2,5GbE pro řešení každodenních úkolů, jako je zálohování/obnovení souborů a posílení týmové spolupráce s vyšší produktivitou. Prostorově efektivní konstrukce s malou hloubkou umožňuje snadnou instalaci do malých multimediálních skříní nebo míst s rozsáhlou kabeláží. Podpora rozsáhlých podnikových a multimediálních aplikací (včetně sdílení souborů a synchronizace, ochrany pomocí snímků, virtuálních počítačů, cloudových úložných bran, streamování videí a překódování v reálném čase) spolu s rozšiřitelnou kapacitou úložiště a instalací rozličných aplikací – TS-451DeU je ideální základní zařízení NAS s montáží do racku.

Přenosovou rychlost až 5 Gb/s lze dosáhnout nastavením slučování portů s využitím dvou vestavěných portů 2,5 GbE.

Duální sloty M.2 2280 SATA 6Gb/s SSD umožňují instalaci SSD modulů bez nástrojů a podporují SSD cache pro zvýšení výkonu IOPS.

HBS zajišťuje komplexní zálohování a obnovu dat; QuDedup deduplikuje data u zdroje pro snížení využitého úložného prostoru, využité šířky pásma a času zálohování.

Podporuje multimediální server Plex® s hardwarovým překódováním pro optimální multimediální zážitky.

Hostuje větší počet virtuálních počítačů a kontejnerů pro běh široké škály aplikací v jednom zařízení NAS.

Připojením rozšiřovacích jednotek QNAP můžete rozšířit kapacitu úložiště tak, aby vyhovovala rostoucím datovým potřebám.

Malé rozměry, velké příležitosti

Kompaktní TS-451DeU má ve srovnání s tradičním čtyřpozicovým NAS s montáží do racku hloubku pouhých 295 mm. Díky tomu je TS-451DeU vynikající volbou pro menší racky a nevyužitý prostor lze vyhradit pro kabeláž nebo větrání. Zařízení TS-451DeU je prostorově úsporný pro flexibilní zavádění a je zvláště vhodný pro různá umístění a aplikace, včetně kanceláří, audiovizuálních místností a záznamy z bezpečnostního dozorování.

Dvoujádrový 2,0 GHz (s navýšením až na 2,9 GHz) s akcelerací šifrování AES-NI

Zařízení TS-451DeU podporuje disky SATA 6 Gb/s a je vybaven energeticky účinným dvoujádrovým procesorem Intel® Celeron® J4025 2,0 GHz (s navýšením až na 2,9 GHz). Standardně jsou k dispozici dva paměťové sloty DDR4 SODIMM s 2GB pamětí DDR4, ale lze provést upgrade až na 8 GB. S šifrovacím modulem Intel® AES-NI poskytuje model TS-451DeU také bezkonkurenční šifrovací výkon díky akceleraci 256-bitového šifrování AES. Výsledkem je zvýšení výkonu systému a zároveň zajištění zabezpečení citlivých obchodních dat uložených na NAS.

Sledujte trendy Wi-Fi 6 a upgradujte na 2,5GbE NAS

Trend s Wi-Fi 6 (802.11ax) nové generace vedl k vyšším nárokům na šířku pásma pro kabelová a bezdrátová připojení k síti. TS-451DeU je dodáván se dvěma porty 2,5GbE RJ45 LAN, které vám umožní použít stávající kabely CAT5e pro zvýšení rychlosti sítě z 1 Gigabit na 2,5 Gigabit. Duální 2,5GbE porty také podporují slučování portů pro přenosové rychlosti až 5 Gb/s!

SSD cache a automatické stupňování dat pro optimalizaci aplikačního výkonu

Kromě použití 2,5" SSD pro cache, disponuje zařízení TS-451DeU dvěma sloty M.2 SSD, které vám umožňují nainstalovat SATA 6Gb/s M.2 SSD moduly s fyzickým formátem 2280 (prodávají se samostatně). Ve spojení s funkcemi kompatibilními s SSD, které společnost QNAP nabízí, maximalizuje zařízení TS-451DeU výkon s vysokou efektivitou nákladů.

Zabezpečené centrum souborů podporující pravidelné zálohy a ochranu snímků

Model TS-451DeU poskytuje spolehlivé, flexibilní řešení pro zálohování a obnovení po havárii s cílem zjednodušit rutinní úlohy zálohování nákladově efektivně a s vysokou produktivitou.

Záloha Windows® a Mac®

K zálohování a obnovení souborů z počítačů Windows® použijte bezplatný nástroj QNAP NetBak Replicator. Pro zálohování počítačů Mac® je podporován nástroj Time Machine® společnosti Apple.

Snímky pro svazky a LUN

Snímky na úrovni bloků jsou spolehlivé metody ochrany dat, zejména s ohledem na rostoucí šifrované virové hrozby. Model TS-451DeU podporuje až 32 snímků na svazek/LUN a až 64 snímků na NAS. (Navýšením paměti v zařízení TS-451DeU na více než 4 GB RAM umožní podporu dalších verzí snímků).

Zálohování virtuálních počítačů (VM)

Zařízení TS-451DeU je ideální pro zálohování virtuálních počítačů díky vysokému výkonu, obrovským úložným kapacitám, integrovaným virtualizačním řešením a podpoře snímků, které kdykoli zaznamenávají stav systému.

Zvýšená účinnost zálohování HBS díky konektivitě 2,5GbE a deduplikaci

Aplikace Hybrid Backup Sync (HBS) konsoliduje funkce zálohování, obnovení a synchronizace (pomocí RTRR, Rsync, FTP, CIFS/SMB) pro snadný přenos dat v zařízení TS-451DeU na lokální, vzdálená i cloudová úložiště (jako je Microsoft One Drive®, Google Drive™, Dropbox® a další) v rámci rozsáhlého plánu na ukládání dat a obnovení po havárii. Díky podpoře technologie QuDedup, která eliminuje duplicitní data u zdroje, snižuje HBS velikost zálohovaných dat a urychluje budoucí úkoly zálohování. To je také výhodné pro urychlení zálohování více verzí pro větší ochranu před ztrátou dat.

Multimediální server pro streamování videí a překódování

Zařízení TS-451DeU s malou hloubkou lze snadno umístit do multimediální skříně. Po instalaci aplikace Plex® Media Server z QTS App Center můžete streamovat multimediální soubory uložené v zařízení TS-451DeU do mobilních zařízení a zařízení pro streamování médií (včetně DLNA®, Roku®, Amazon Fire TV® a Google Chromecast™). Zařízení TS-451DeU také disponuje pokročilou grafikou Intel® UHD Graphics 600, která podporuje hardwarové dekódování a překódování videí v reálném čase a umožňuje převádět videa do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na různých zařízeních. Pro zajištění většího potěšení z multimédií, poskytuje aplikace Cinema28 vašemu zařízení TS-451DeU multiozónovou správu multimédií pro streamování multimediálních souborů do každého připojeného zařízení v různých místnostech.

Optimalizovaná spolupráce s bezproblémovým sdílením souborů a synchronizací

Zařízení TS-451DeU centrálně ukládá data, soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS ke sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s nástrojem Qsync bude jakýkoli soubor nahraný do zařízení TS-451DeU dostupný pro všechna připojená zařízení, například počítače, notebooky a mobilní zařízení. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Díky službě myQNAPcloud se můžete snadno a bezpečně připojit k zařízení TS-451DeU přes internet pro přístup, správu a sdílení souborů na NAS. Služby Windows AD a LDAP umožňují systémovým administrátorům konfigurovat práva uživatelů pomocí stávajícího serveru Windows AD, serveru LDAP nebo služby LDAP integrované v TS-451DeU.

Univerzální server pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů

Ať už jsou vaše potřeby virtualizace jakékoli, můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, pokud jde o komplexní podporu virtualizace. Aplikaci Síťový a virtuální přepínač můžete použít k přidělení odpovídajících fyzických síťových prostředků virtuálním počítačům, kontejnerům a zařízení NAS, aby se zjednodušilo nasazení v síti.

Aplikace na zvýšení produktivity

Navýšením paměti v zařízení TS-451DeU na 4 GB RAM, získáte možnost používat QVR Pro – profesionální a dostupný systém pro dozorování pomocí videa.

Konsoliduje všechny systémové události, výstrahy a oznámení QTS pro hladkou a snadnou správu NAS a neustále vás informuje o stavu NAS.

Bezpečnostní portál pro kontrolu slabých stránek a poskytování doporučení pro zvýšení bezpečnosti NAS. Zahrnuje také antivirový a antimalwarový skenovací software.

Zálohuje nebo synchronizuje soubory, e-maily, kalendáře a kontakty z Google™ G Suite a Microsoft® Office 365® do zařízení NAS, za účelem ochrany podnikových cloudových dat.

Výkonný vyhledávací nástroj společnosti QNAP, podobný nástroji Google, pro rychlé vyhledání obrázků, hudby, videí, dokumentů a e-mailů podle klíčových slov, barev a dalších podmínek vyhledávání.

Používejte vysokokapacitní zařízení TS-451DeU jako proxy server pro efektivní přístup k online zdrojům, úsporu šířky pásma a zvýšení zabezpečení sítě.

Flexibilní a ekonomické rozšíření úložiště

QNAP poskytuje snadná řešení rozšíření kapacity úložiště. Zde je několik způsobů rozšíření vašeho úložiště TS-451DeU potřebného pro ukládání dat a růst podniku.

Rozšíření RAID kapacity

Nízkokapacitní jednotky rychle vyměňte za ty velkokapacitní, abyste rozšířili kapacitu zařízení NAS tak, aby mohlo růst společně s vaším podnikem.

Připojení rozšiřujících jednotek

Připojte dvě 4-pozicové rozšiřující jednotky TR-004 nebo jeden 8-pozicový TL-D800C/12-pozicový TL-R1200S-RP USB 3.2 Gen 2 JBOD a pomocí QTS aplikace Správce úložiště a snímků snadno zvládnete rozšíření kapacity NAS.

Migrace na nový NAS

Nainstalujte své pevné disky NAS do většího QNAP NAS a zachovejte všechna vaše data a konfigurace.

Rozšíření záruky na hardware až o 5 let

Na zařízení TS-451DeU se vztahuje tříletá záruka bez dalších nákladů. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

CPU: Intel® Celeron® J4025 dual-core 2.0 GHz processor (burst up to 2.9 GHz)

Architektura CPU: x86 64 bitů

Grafické procesory: Intel® HD Graphics 600

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano      

Šifrovací modul: Ano (AES-NI)

Hardwarově akcelerované překódování: Ano

Systémová paměť: 2 GB SO-DIMM DDR4 (1 x 2 GB)

Maximální paměť: 8 GB (2 x 4GB)

Paměťový slot: 2 x SO-DIMM DDR4

                               V případě konfigurace se dvěma DIMM musíte použít pár identických modulů DDR4.

Paměť Flash: 4GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky:     4 x 3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

               Systém se dodává bez HDD.

   Seznam kompatibilních disků HDD najdete na stránce 

    https://www.qnap.com/compatibility/

Kompatibilita diskových jednotek:          3,5" SATA jednotky pevných disků

                         2,5" SATA jednotky pevných disků

                         2,5" SATA SSD

Vyměnitelné za provozu: Ano   

Slot pro M.2 SSD: 2 x M.2 2280 SATA 6Gb/s slots

Podpora akcelerace SSD cache: Ano

2.5 Gigabit Ethernet Port: 2x

Rámec Jumbo: Ano

Port USB 2.0: 2x

USB 3.2 Gen 1 port: 2x

Tvarový činitel: 1U s montáží do racku

Indikátory LED: Power/Status, LAN, USB, HDD1-2, M.2 SSD 1-2

Tlačítka: Napájení, reset

Rozměry (V x Š x H): 43,3 × 430 × 294,9 mm

Hmotnost (čistá): 4,15 kg

Hmotnost (celková): 5.79 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Relativní vlhkost: Relativní vlhkost 5 až -95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C (80,6 ˚F)

Napájecí jednotka: 100W PSU, 100-240V

Spotřeba energie: Režim spánku HDD: 13.18 W

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 28.02 W

Ventilátor: 3 x 40mm

Zvuková hladina: 21,6 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Bezpečnostní slot Kensington: Ano  

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 800

Více informací zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.