Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Uzavřeno

Výkonný dvoudiskový NAS s 4K HDMI, Intel Braswell CPU a 4GB RAM s možností přímého připojení k PC.

Vaše cena (s DPH):
10 290 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UMNP00334
Značka:
QnapTS-251A poskytuje inovativní port USB 3.0 QuickAccess, který Vám umožní rychle provést prvotní instalaci NAS a poté získat přímý přístup k souborům a datům uloženým na NAS. Podporuje také další dva režimy přenosu: Režim Ethernet NAS a blokový režim iSCSI SAN.
TS-251A inovativně kombinuje USB QuickAccess, NAS a iSCSI-SAN do podoby jednohozařízenía představuje výkonné, avšak snadno použitelné úložné řešení ideální pro zálohování, synchronizaci, vzdálený přístup a zábavu. Výrazně napomáhá zvýšit produktivitu,splňuje nároky fotografů,audiovizuálních nadšenců pro přímý a rychlý přístup k souborům. TS-251A je napájen aktualizovatelným a vysoce výkonným dvoujádrovým procesorem Intel® Celeron® N3060, 14nm, 1,6 GHz, a podporuje přehrávání a překódování videí 4K.

- Vynikající systémový výkon, ideální pro centralizovanou správu, sdílení a zálohování souborů
- Port USB QuickAccess pro přístup k souborům bez potřeby síťového připojení
- Podporuje hardwarové dekódování 4K a překódování videí 4K H.264 za chodu nebo offline
- Užívejte si nejlepší audiovizuální prožitek s výstupem do HDMI, multikanálovým ambientním
zvukem a dálkovým ovládáním zdarma
- Vybudujte si svůj osobní karaoke systém s OceanKTV
- Linux Station podporuje Ubuntu®s přímým výstupem do HDMI
- Hybridní přístup k virtualizaci: Virtualization Station a Container Station
- Podporuje Virtual JBOD (VJBOD) pro maximalizaci úložného prostoru na větším počtu jednotek QNAP NAS

14nm Intel® Celeron® N3060 dual-core CPU a hardwarovou akcelerací 

TS-251A je založen na pokročilém dvoujádrovém procesoru Intel® Celeron® 14nm, 1,6 GHz, který se vyznačuje nízkým konstrukčním termálním výkonem (TDP, jen 6 wattů) a je schopen automatického navýšení frekvence ažna 2,48 GHz. V kombinaci s dvoukanálovou 2/4GB DDR3L-1600 RAM (navýšitelnou na 8GB) a duálními porty sítě Gigabit LAN a SATA 6Gb/s dokáže TS-251A podávat datovou propustnost až 211,88 MB/s pro optimalizaci aplikací nezbytných pro chod podniku, a přitom zůstává energeticky efektivní. TS-251A nabízí také hardwarově akcelerované šifrování Intel® AES-NI, které zajistí datovou propustnost až 209,13 MB/s díky šifrování AES-NI pro plný svazek NAS i pro sdílené složky, čímž zlepší výkon systému a zabezpečení, přitom zajistí bezpečí citlivých podnikových dat uložených na NAS.

Přímý přístup k souborům s USB portem 

TS-251A je vybaven inovativním portem USB 3.0 QuickAccess, který Vám umožní provést prvotní instalaci a konfiguraci Vašeho TS-251A, aniž byste museli být připojeni k síti. K souborům a datům uloženým na TS-251A lze získat přístup také přímo pomocí Qfinder Pro* a kabelu USB 3.0 (A-samec na Micro B-samice) nebo kabelu USB 2.0 Micro B**. Navíc můžete uživatelům přidělovat přístupová práva k různým složkám a zamezit tak neoprávněnému přístupu k důležitým souborům.

Trojí řešení USB QuickAccess/NAS/ iSCSI-SAN

TS-251A inovativně mění spektrum funkcí, které NAS poskytuje, zavedením trojího řešení USB 3.0 QuickAccess/NAS/iSCSI SAN. Zbavuje se omezení konvenčních DAS, které umožňují připojení jen jediného zařízení a prolamuje cenovou bariéru pro řešení založená na vysokorychlostních sítích Ethernet. Tři režimy datových přenosů na TS-251A jsou nejen schopny pracovat nezávisle, ale mohou být spuštěny současně, aniž by si navzájem konkurovaly o přenosovou šířku, takže umožňují zpracování více úloh při co nejlepší produktivitě.

Režim USB QuickAccess

K datům a souborům uloženým na TS-251A máte okamžitý přístup připojením PC/Mac k jejich portu USB 3.0 QuickAccess a použitím aplikace Qfinder Pro. Pro lepší rovnováhu mezi potřebou zabezpečení a pohodlí tato metoda poskytuje tři režimy autentizace přístupu. Tato nastavení lze snadno nakonfigurovat v sekci síťový a virtuální přepínač v rozhraní správy systému QTS:

Režim USB na TS-251A je užitečný pro uživatele, kteří každodenně zpracovávají velká množství mediálních souborů. Poskytuje extrémně pohodlné a rychlé řešení, pomocí kterého mohou uživatelé ukládat a zálohovat svá data na své počítače nebo získávat přístup k datům na svých NAS. Díky režimu USB lze TS-251A prostě zapnout a použít bez sebemenšího omezení pohodlí či zabezpečení.

Režim Ethernet NAS

TS-251A nabízí síť Ethernet pro flexibilní a simultánní sdílení souborů napříč větším počtem zařízení pomocí protokolů SMB/CIFS, NFS a AFP ke sdílení v prostředí sítí s operačními systémy Windows, Mac a Linux/UNIX. Pomocí programu Qfinder Pro zjistěte adresu IP zařízení TS-251A v síti Ethernet, abyste se k němu mohli připojit.

Blokový režim sítě iSCSI SAN

TS-251A podporuje iSCSI SAN. Po vytvoření iSCSIcíle (targetu) na TS-251A máte přístup k iSCSI ze svého počítače* pomocí IP adresy NAS.
 

Dokonalé překódování videí 4K

TS-251A, vybavený pokročilou HD grafikou Intel® osmé generace, podporuje hardwarové dekódování videí 4K H.264 a podává prvotřídní překódování videí 4K a 1080p v reálném čase pro konverzi videí do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na PC, na mobilních zařízeních a na Smart TV*. S offline překódováním můžete prožívat nepřerušované přehrávání videí na File Station, Video Station a v mobilní aplikaci Qfile i tehdy, když se můžete připojit k Internetu jen přes pomalé připojení, vyberete-li předem renderované video s nižším rozlišením. TS-251A Vám také umožní nastavit vyhrazenou složku pro automatické překódování videí.
 

Využívejte nejlepší audiovizuální prožitek s výstupem do HDMI a bezplatné dálkové ovládání

HD Station (HybridDesk Station) je výkonný mediální přehrávač a webový prohlížeč. Díky konektivitě rozhraní HDMI můžete TS-251A připojit k HDTV nebo k A/V přijímači a využívat svůj rozmanitý multimediální obsah a videa v rozlišení 4K (H.264) při nejlepší kvalitě audiovizuálního prožitku. Propustnost pro více zvukových kanálů* na TS-251A a jeho schopnost výkonného překódování v reálném čase umožňují hladké a dokonalé přehrávání videí v rozlišení 4K**. S HD Station můžete dokonce sledovat online multimediální obsah pomocí mediálního prohlížeče od třetí strany, prohlížet web a spravovat TS-251A. HD Station podporuje multi-tasking a autentizaci uživatelů, aby k uloženým datům měli přístup jen oprávnění uživatelé.
 

Svobodně využívejte média s multizonálním řízením multimédií

Používejte TS-251A jako multizonální multimediální systém, kterým zaplníte všechny kouty svého domu médii dle vlastní volby. Fotografie, hudbu a videa uložená na TS-251A můžete centrálně spravovat a vysílat do HDMI, DLNA®, Apple TV®, Chromecast™*, Roku®, Amazon® Fire TV nebo do zařízení uložených na TS-251A (pouze hudební vysílání) přes Bluetooth® nebo přes USB. Se serverem Plex Media se TS-251A stává výkonným nástrojem k vysílání obsahu.
 

Užívejte si exkluzivní karaoke prožitek s OceanKTV

OceanKTV je první karaoke aplikace na bázi NAS a umožňuje vám vytvořit si doma nebo v kanceláři kvalitní karaoke zážitek. TS-251A nabízí vysokokapacitní úložiště, které pojme až tisíce karaoke skladeb v rozlišení 1080p. TS-251A je dodáván s mikrofonem s konektorem o průměru 3,5 mm a umí přenášet zvuk do vašeho zesilovače pomocí HDMI nebo výstupního portu 3,5 mm Line Out. Jednodušepřipojte displej HDMI k TS-251A a začněte zpívat s OceanKTV. Tento prožitek lze řídit prostřednictvím aplikace OceanKTV v systému QTS nebo pomocí mobilní aplikace OceanKTV na Vašem telefonu nebo tabletu. TS-251A je více než jen NAS: je to karaoke stroj pro pěveckou zábavu. Využívejte sami nebo s přáteli!
 

QTS – jednoduchý a výkonný

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS bude Váš prožitek s NAS inteligentnější, plynulejší a okázalejší. Jeho moderní flatdesignoptimalizuje dobu načítání a jeho inteligentní pracovní plocha Vám umožní rychle vyhledat požadované funkce, vytvářet zástupce na pracovní ploše nebo skupinové zástupce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace a otevírat více oken aplikací pro provoz většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu provozu. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinášel optimalizovaný prožitek s cloudovýmprostředím, a zahrnuje i pokročilejší funkce, jako například snímky svazků/LUN, dálkové připojení ke službám poskytovatelů veřejného cloudovéhoprostředí ve File Station, multizonální multimediální systém a další funkce.
 

Obnovujte soubory se snímky pro svazky a LUN

QTS Storage Manager nabízí snadno použitelný webový snímkovací nástroj, kterým můžete jednodušezálohovat data na TS-251A a v případě ztráty dat je obnovit zpět do jakéhokoli bodu v čase. Můžete pořizovat snímky svazků i LUN (až 64 snímků na jeden svazek nebo LUN a maximálně 256 snímků na jeden NAS), účinně replikovat snímky svazků/LUN na vzdálené servery funkcí Snapshot Replica, přičemž budou zkopírovány pouze provedené změny, a díky tomu rychle naklonovat snímek svazku/LUN jako místní svazek bez přerušení operací právě probíhajících na systému. Dokonce můžete systém nakonfigurovat tak, aby před zálohováním prostřednictvím služeb RTRR/rsync automaticky pořídil snímek svazku, a to i tehdy, jsou-li soubory právě otevřeny.
 

Qsirch - inteligentnější a rychlejší způsob vyhledávání

TS-251A podporuje komerčně vyvinutou vyhledávací platformu Qsirch k rychlému vyhledávání souborů. Kromě zobrazení miniatur a nápovědy ke klíčovým slovům Vám Qsirch umožňuje také prohledávání souborů .eml uložených na TS-251A a využití přizpůsobených kritérií vyhledávání* jako například data,velikosti, odesílatele a příjemce. Qsirch si dokonce pamatuje Vaši historii vyhledávání, čímž Vám umožní rychle navigovat ksouborům, které jste vyhledávali dříve. Dále můžete používat doplněk Google Chrome™ Qsirch Helper k vyhledávání souborů na svém NAS pomocí Google Search™. Qsirch výrazně zvyšuje produktivitu a značně tak snižuje dobu strávenou vyhledáváním souborů na NAS, přičemž Vám umožní soustředit se na ostatní úkoly.
 

Duální systémy QTS-Linux pro aplikace IoT

Duální systémy QTS-Linux na TS-251A jsou založeny na pokročilých virtualizačních technologiích od QNAP. Revoluční architektura TS-251A uživatelům umožňuje nejen využívat výjimečný operační systém QTS a stahovat množství aplikací z QTS App Center, ale také vyvíjet nebo využívat balíčky pro IoT pro Linux®. TS-251A podporuje také Ubuntu a umožňuje uživatelům dle potřeby vyvíjet a instalovat různé balíčky pro IoT a centrálně ukládat data na TS-251A, čímž získávají zabezpečené privátní úložiště a vývojové řešení pro IoT. Prostě k TS-251A jen připojíte klávesnici, myš a monitor sHDMI a využíváte Linux Station stejně, jako byste používali PC*. V Linux Station můžete také provozovat Ubuntu jako dálkovou pracovní plochu pro okamžitou správu prostřednictvím webového prohlížeče**.
 

Rozsáhlé dozorovací řešení poskytuje zabezpečení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Surveillance Station je profesionální Systém správy videa (Video Management System, VMS) pro síťový dozor, který nabízí uživatelsky příznivé správní rozhraní, více než 3 000 kompatibilních modelů IP kamer a rozšiřovatelné licence ke kanálům IP kamer. Podporuje monitorování v reálném čase, nahrávání a přehrávání videa a zvuku pomocí široké škály upravitelných nastavení. Také si můžete nainstalovat aplikaci Vmobile na svá zařízení s operačními systémy iOS® nebo Android™ a kdykoli a odkudkoli spravovat monitorované kanály pro zabezpečení Vašeho kancelářského prostředí nebo nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a přeměnit tak své zařízení na síťovou kameru k okamžitému nahrávání na Váš TS-251A. TS-251A zahrnuje 2 bezplatné kanály IP kamer a dokoupením dodatečných licencí je můžete rozšířit až na 32 kanálů.

Procesor:
14nm Intel® Celeron® N3060 dual-core 1.6GHz (max. 2.48GHz)

Paměť DRAM:
4GB SO-DIMM DDR3L (2 x 2GB, max. 8GB)

Flash paměť:
4GB 

Pozice pro pevné disky:
2 x 2,5" / 3,5" SSD nebo SATA HDD; hot-swappable
Seznam kompatibilních disků

Podporovaný typ RAID:
Single Disk, RAID 0, RAID 1, JBOD

Souborový systém (interní pevný disk):
EXT4

Souborový systém (externí pevný disk):
EXT3, EXT4, NTFS, FAT32, HFS+

LED indikace:
Status, LAN. USB, HDD1, HDD 2

LAN Port:
2 x Gigabit RJ-45 Ethernet port

USB:
3 x USB 3.0 (1 x vpředu, 2 x vzadu)

USB pro připojení k PC:
USB 3.0 micro-B vpředu (kabel není součástí dodávky)

SD card slot:
Ano

Audio vstup:
3.5mm jack pro mikrofon

Audio výstup:
3.5mm jack

HDMI výstup:
1 x HDMI (max. 3840 x 2160 / 30Hz)

Infra čidlo:
Ano

Dálkový ovladač: 
Ano v balení IR002

Tlačítka:
Power, Reset, USB Auto copy

Rozměry:
168.5 x 102 x 225 mm

Hmotnost:
1,2 kg / 2,6 kg

Spotřeba: 
Při činnosti 16 W
Režim spánku pevných disků: 8 W
Režim spánku S3: 0,7 W

Provozní teploty:
0 - 40 °C

Provozní vlhkost:
5 - 95% R.H.

Napájení:
Vstup 100-240 V AC, 50/60Hz
Výstup 65W 

Instalační průvodce v CZ:
https://start.qnap.com/cz/index.phpZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.