Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP TS-1635-8G

Uzavřeno

Výkonný NAS pro dvanáct HDD a čtyři SSD s 10GbE

Vaše cena (s DPH):
39 490 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UMNP00319
Značka:
QnapVýkonný vysokokapacitní NAS server pro firmy s podporou až dvanácti 3,5" pevných disků a čtyř SSD 2,5" disků. Dva vysokorychlostní porty 10GbE SFP+, síťové řešení QNAP VJBODContainer Station a mnoho dalších aplikací z něj dělá ideální řešení pro rostoucí podniky požadující zálohování, obnovení dat, vlastní cloud, dostatek místa pro virtualizaci a nejvyšší rychlost připojení k sítím 10GbE.

Připravené pro sítě 10GbE, SSD cache, hardwarové šifrování

 • VJBOD pro rozšíření kapacity jiného QNAP NAS
 • Jednoduchá virtualizace a vývoj aplikací pro IoT s Container Station
 • Vysokokapacitní soukromý cloud, mimo jiné i k centrálnímu ukládání, organizování a správě záznamů z bezpečnostních kamer
 • Rychlé vyhledání souborů na NAS pomocí aplikace Qsirch
 • Centrální správa emailových účtů pomocí programu QmailAgent
 • Snadná správa kontaktů na svém NAS pomocí Qcontactz
 • Integrovaný reproduktor pro hlasová oznámení a přehrávání zvuku
 • Rozšíření až na 32 disků rozšiřující jednotkou QNAP UX-800P

Pokročilý hardware pro nejlepší výkon

 1. Dvanáct portů SATA 6Gb/s pro HDD a SSD - rozsáhlý úložný potenciál s HDD a SSD
 2. Čtyři porty SATA 6Gb/s pro SSD - Rychlé disky SATA 6 Gb/s pro SSD caching
 3. Jednoduchá instalace - Pevný disky 2,5" a 3,5" se jednoduše instalují bez nutnosti použití jakýkoliv nástrojů
 4. Zálohování na USB jedním stiskem - jednoduchá záloha dat na USB nebo z USB disku stiskem jednoho tlačítka
 5. Indikátory LED - rychlým pohledem zjistíte aktuální stav vašeho NAS
 6. Čtyř jádrový procesor AnnapurnaLabs - vysoký výkon a zabezpečení dat díky čtyř jádrovému procesoru AnnapurnaLabs Alpine AL-514 1,7 GHz ARM Cortex-A15 s hardwarově akcelerovaným šifrováním
 7. Kvalitní chlazení - Výkonný chladič procesoru i při maximálním vytížení
 8. Dva paměťové moduly DDR3 SODIMM RAM s možností rozšíření až na 16GB
 9. Rozšiřující slot PCIe Gen 2 s možností nainstalování síťové karty 10GbE a 1GbE
 10. Dva porty 10GbE SFP+ a dva porty Gigabit LAN pro  plnou podporu vysokorychlostních sítí a přenosu přes iSCSI/NFS/CIFS
 11. Efektivní chladicí systém se třemi ventilátory se samostatnou detekcí teploty a dynamického řízení otáček ventilátoru
 12. Audio konektor pro připojení reproduktorů
 13. Integrovaný reproduktor pro verbální systémová varování


 

Akcelerace SSD cache
Čtyři pozice pro 2,5" SSD disky, které lze používat pro ukládání dat a jako SSD caching. Slouží pro zrychlení aplikací, které zpracovávají velké množství dat a kombinací SSD a HDD nejlépe optimalizujete vaše náklady a výkon.


VJBOD - Rozšíření úložiště pomocí více QNAP NAS
Další možností rozšíření kapacity kromě využití rozšiřujících jednotek je VJBOD (Virtual JBOD), který Vám umožní rozšířit úložiště Vašeho QNAP NAS o další jednotky QNAP NAS. Pomocí VJBOD vytvoříte virtuálních úložiště a svazky na připojených QNAP NAS.

Spolehlivé řešení pro kamery
Ideální řešení pro ukládání záznamů z IP kamer s vysokým rozlišením a s plnou podporou AXIS Camera Station. Získáte stejnou úložnou kapacitu, jako jiný rackový NAS, ale při mnohem tišším provozu - ideální pro provoz ve firmách.


Rychlé nasazení aplikací IoT s Container Station
QNAP Container Station integruje virtualizační technologie LXC a Docker a umožňuje najednou provozovat několik izolovaných systémů Linux a stahovat aplikace z Docker Hub Registry. Podpora importu a exportu kontejnerů a nastavení práv. Informativním ovládacím panelem a flexibilním uživatelským rozhraním můžete jednoduše spravovat několik kontejnerů. Platformu QIoT Containers nabízí vývojářům praktické aplikace pro snadný a rychlý vývoj a implementaci IoT aplikací. 

Qsirch - inteligentnější a rychlejší způsob vyhledávání
NAS podporuje nástroj Qsirch pro rychlé vyhledávání souborů. Kromě zobrazení náhledů souborů a nápovědy ke klíčovým slovům Vám Qsirch umožňuje také prohledávání souborů typu .eml a použití kritérií jako datum, velikost, odesílatel, příjemce pro přesnější hledání. Qsirch si také pamatuje historii hledání a rychle můžete zobrazit soubory, které jste již hledali dříve. Doplněk pro Google Chrome Qsirch Helper umožní vyhledávání souborů na NAS pomocí Google Search.

QmailAgent - poštovní centrum
QmailAgent webový emailový klient pro správu několika účtů najednou s jednoduchým přepínání mezi účty. Poskytuje všechny funkce pro vytváření, čtení a organizaci emailů, přidávání souborů přímo z NAS. Také existuje aplikace QmailClient pro iOS a Android. V kombinaci s Qsirch bude vyhledávání ve velkém množství emailů jednoduché.

Qcontactz - snadná správa kontaktů
Qcontactz slouží k centrálnímu ukládání a správě kontaktů spolupracovníků, obchodních partnerů, rodiny, a dalších. Kontakty lze roztřídit do skupin a zašifrovat citlivé nebo důvěrné kontaktní informace. Qcontactz podporuje manuální přidávání a import z účtů Google, souborů CSV a vCARD 3.0. Kontakty lze také exportovat jako soubory CSV nebo vCARD 3.0. Můžete nastavit zálohování podle snímků, a poté se vrátit dle potřeby na předchozí verzi vašeho kontaktního seznamu. Dostupná je i aplikace pro iOS a Android pro přenos kontaktů z telefonu na NAS a pro vzdálený přístup.

Notes Station 3 - praktický soukromý cloudový poznámkový blok
Notes Station slouží pro spolupráci na vytváření dokumentů a sledování změn a historie. Také obsahuje užitečné nástroje pro editace obrázků, vytváření odkazů pro sdílení dokumentů, šifrování dokumentů, a zálohování pomocí snímků. Díky funkce importu a exportu můžete jednoduše zálohovat veškeré dokumenty na vzdálený QNAP NAS.

QTS - jednoduchý a efektivní
Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS bude ovládání NAS hračkou. Na pracovní ploše můžete rychle vyhledávat požadované funkce, vytvářet zástupce, monitorovat důležité systémové informace a otevírat více oken pro spuštění několika aplikací najednou.

 

Sdílení souborů napříč platformami, centralizované datové úložiště
Podpora protokolů SMB/CIFS, NFS, a AFP pro sdílení souborů napříč Windows, Mac, Linux/UNIX. Data lze centrálně skladovat a chránit je integrovaným antivirovým řešením. Služby Windows AD a LDAP umožňují konfigurovat práva uživatelů pomocí stávajícího serveru Windows AD, serveru LDAP nebo integrované služby LDAP.


Centralizované zálohování a synchronizace s Hybrid Backup Sync
Hybrid Backup Sync je jediná aplikace, kterou potřebujete pro zálohování, obnovení a synchronizaci prostřednictvím protokolů RTRR, rysnc, FTP a CIFS/SMB. Poskytuje rozsáhlá řešení pro zálohování dat a obnovení po havárii snadným přenosem dat na místní i vzdálený QNAP NAS, vzdálené servery a cloudem. Soubory můžete synchronizovat mezi NAS a cloudem v reálném čase (včetně Amazon Glacier, Azure Storage, Google Cloud Storage, Google Drive, Microsoft OneDrive, Dropbox, Amazon Drive, Yandex Disk, Box, Amazon S3, OpenStack Swift a WebDAV. Hybrid Backup Sync podporuje zálohování více verzí, flexibilní plánování úloh, kompresi souborů a mnoho dalšího.

Rozsáhlé možnosti zabezpečení
NAS poskytuje četné možnosti zabezpečení, například antivirus, šifrování přístupu, blokování IP adres, dvoustupňové ověření, a další. Můžete nastavit přístupová práva jednotlivých uživatelů k různým složkám a bránit neoprávněnému přístupu k důležitým souborům. Podporuje 256-bitové šifrování AES chránící před neoprávněným přístupem k citlivým osobním údajům v případě krádeže pevných disků nebo celého systému.

Bezpečný přístup s VPN
NAS lze používat jako VPN server s podporou L2TP/IPsec, OpenVPN a PPTP pro zabezpečený přístup k datům sdíleným v rámci privátních místních sítí. Také lze používat jako VPN klient pro připojení k jiným VPN serverům nebo k virtuálním privátním sítím přes PPTP a OpenVPN pro zabezpečený přenos dat. 

Synchronizace souborů 
Nástroj Qsync promění Váš NAS v bezpečné a vysokokapacitní centrum pro synchronizaci souborů. Každý soubor nahraný na NAS je přístupný všem připojeným zařízením. Qsync hlavně využijí ti, kdo často cestují, aby mohli spravovat své soubory a mít vždy po ruce nejaktuálnější verzi na všech zařízeních. Qsync poskytuje více způsobů synchronizace a sdílení ve skupině pro zvýšení flexibility týmových projektů a spolupráce. Podporuje centralizované nastavení a umožňuje dálkové smazání složky Qsync na ztracených zařízeních.

Řešení pro zabezpečení 24 hodin denně
Surveillance Station slouží pro správu bezpečnostních kamer s více než 3 000 kompatibilními modely IP kamer a možností přikoupení licencí pro kanály IP kamer. Podpora sledování v reálném čase, nahrávání, přehrávání videa a zvuku. S aplikací Vmobile na iOS a Android můžete spravovat kanály kdykoli a odkudkoli. Aplikaci Vcam přeměníte své mobilní zařízení na síťovou kameru pro okamžité nahrávání na NAS.

Aplikace pro rozšíření funkcí NAS
Centrum aplikací obsahuje mnoho aplikací od QNAP a dalších vývojářů, včetně nástrojů pro zálohování a synchronizace, podnikání, správu obsahu, komunikaci, stahování, zábavu a mnoho dalšího. Jedná se také o centralizované místo pro správu a aktualizaci nainstalovaných aplikací. 

Systémová varování a zvukový výstup
Integrovaný reproduktor podporuje hlasová systémová varování a informuje o systémových událostech. Také můžete přehrávat audio soubory bez dalšího potřebného vybavení.

Snadné rozšíření úložné kapacity
Další rozšíření kapacity můžete provést připojením rozšiřujících jednotek QNAP. Je to obzvlášť ideální u aplikací náročných na ukládání dat, například bezpečnostní video záznamy z kamer, archivace dat, ukládání televizního vysílání, a další. Prostor můžete postupně rozšiřovat podle potřeby pomocí QTS Storage Manager. S podporou QJBOD Express také můžete připojit rozšiřující jednotku QNAP o velké kapacitě a poté data přesunout na jiný NAS i bez připojení k síti.

Energeticky efektivní
Využití energeticky efektivního čtyř jádrového procesoru ARM s nízkým napětím a nízkou spotřebou při konzistentně vysokém výkonu systémových operací jej dělá ideálním pro firemní cloud, který je nepřetržitě online, aniž byste se báli o účet za elektřinu. K dalším úsporným funkcím patří vypínání pevného disku, plánované zapnutí a vypnutí, a Wake on LAN.

Další funkce pro malé a střední podniky
FTP server - funkce FTP serveru pro sdílení velkých souborů s možností nastavení uživatelů a omezení rychlosti stahování, počtu připojení, a práv pro zápis a čtení.
Web server – funkce webového server pro spuštění až 32 webových stránek.
RADIUS server – funkce serveru RADIUS pro centralizovanou správu oprávnění.
VPN server – jednoduchý způsob vytváření soukromých sítí s možností bezpečného připojení mimo kancelář a s přístupem k podnikovým datům.
Print server – připojení až 3 USB tiskáren a možností tisku přes internet, IPP (Internet Printing Protocol), Samba a Bonjour.

Procesor: AnnapurnaLabs Alpine AL-514 quad-core 1.7 GHz ARM® Cortex-A15 s hardwarovým šifrováním
Paměť: 8GB DDR3 (1 x 8GB)
Maximum paměti: 16GB
Paměťový slot: 2 x SODIMM DDR3
Flash paměť: 512 MB
Pozice pro pevné disky: 12 x 3.5"/2.5" + 4 x 2.5" SATA 6Gb/s HDD/SSD
10GbE LAN: 2 x 10 Gigabit SFP+ LAN
GbE LAN: 2 x Gigabit RJ45 LAN
USB: 3 x USB 3.0
PCIe: 1 x PCIe Gen2 (x2)
LED indikátory: Status/Power, LAN, disky 1-16
Tlačítka: Power / Reset
Audio výstup: 1 x zabudovaný repráček, 1 x audio výstup
Ostatní: Kensington bezpečnostní slot
Rozměry: 303.84 x 369.89 x 319.8 mm
Hmotnost: 12.22 kg
Spotřeba: HDD Standby: 38.37W, V provozu: 78.45W (Měřeno s 12 x 1TB HDD a 4x 120GB SSD)
Napájení: 100-240V~, 3-1.5A, 60-50Hz, 250W PSU
Větráček: 3 x 9.2cm (12V DC)Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.