Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Cenově dostupné domácí zařízení NAS pro ukládání souborů a streamování multimédií s ochranou pomocí snímků

Vaše cena (s DPH):
3 566 Kč
Vaše sleva:
8%
Běžná cena
3 890 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ441
Značka:
QnapLehké, tiché a všestranné zařízení TS-130 je dokonalým domácím NAS pro začátek. Zařízení TS-130, jenž je zdobeno elegantním odstínem modré Baby Blue, se pohodlně vejde do vašeho domácího prostředí a vytvoří chytřejší domov pro ukládání souborů a zábavu. Centrálním ukládáním a zálohováním souborů do zařízení TS-130 zajistíte, abyste k nim mohli snadno přistupovat, synchronizovat je a sdílet se svými zařízeními a chránit je před viry a ransomwarem pomocí snímků. Čeká vás také kompletní portál pro domácí zábavu, který vám umožní streamovat a sdílet fotografie, hudbu a videa s rodinou a přáteli. Díky zařízení TS-130 si nyní můžete vytvořit chytrý digitální dům!

Domácí NAS pro začátek s ochranou pomocí snímků vám umožňuje chránit soubory a data před nechtěným odstraněním a útoky malware

Centrálně ukládejte fotografie, hudbu a videa; snadno procházejte, organizujte a sdílejte multimediální soubory a užívejte si streamování videa pro větší zábavu.

Použijte HBS k zálohování nebo synchronizaci souborů v NAS do vzdáleného nebo cloudového úložného prostoru pro spolehlivé zálohování a obnovu dat.

Vzdálený přístup, správa a sdílení souborů v NAS přes internet pomocí služby myQNAPcloud.

Slouží jako váš zabezpečený privátní cloud a podporuje ochranu uživatelských účtů, blokování IP, dvoufázové ověření, šifrování přístupu a další.

Díky připojení rozšiřujících jednotek USB (TR-004 nebo TL-D800C) můžete flexibilně škálovat svoji celkovou úložnou kapacitu.

Elegantní a stylový design

Minimalistické a tenké zařízení TS-130 zdobené svěží modrou Baby Blue se ve vaší domácnosti vejde kamkoli. Díky jednoduché konstrukci k instalaci zařízení TS-130 nepotřebujete ani šroubovák. Dovolte, aby vám zařízení TS-130 pomohlo vytvořit chytřejší domov pro vyšší produktivitu a neomezenou zábavu.

Efektivní chladicí ventilátor pro tepelný tok

Zařízení TS-130 je malé co do velikosti (výška 187,5 mm, šířka 66,1 mm a hloubka 157,6 mm) a vyžaduje pouze 7,3 W, takže poskytuje výkonné funkce bez dopadu na váš účet za energii. 5cm chladicí ventilátor pomáhá udržovat vysoký výkon systému s minimálně rušivým zvukem.

Kompaktní zařízení NAS s bohatými funkcemi pro domácí i každodenní použití

Zařízení TS-130, poháněné čtyřjádrovým procesorem Realtek RTD1295 1,4 GHz, vestavěnou 1GB pamětí DDR4 RAM, jedním gigabitovým portem LAN a podporou pevných disků SATA 6 Gb/s, poskytuje spolehlivý výkon při čtení/zápisu pro běh různých osobních a domácích aplikací NAS. Zařízení TS-130 obsahuje hardwarově akcelerované šifrování AES-NI 256 pro plné svazky NAS i sdílené složky, čímž se zvyšuje výkon systému a zajišťují citlivá data uložená v zařízení TS-130.

Tipy pro produktivnější pracovní den

Zařízení TS-130 nabízí chytré řešení NAS pro profesionální správu souborů, protože obsahuje rozmanité aplikace pro ukládání, synchronizaci, vyhledávání a archivaci souborů. Snadno můžete využívat přístup k souborům v různých zařízeních (včetně úložiště USB a mobilních telefonů), okamžitě synchronizovat soubory se zařízeními přátel nebo kolegů, rychle vyhledávat specifické soubory a automaticky organizovat vaše dokumenty a multimediální soubory. Zařízení TS-130 vám pomůže ušetřit čas a být efektivnější a produktivnější.

 

Vždy pamatujte na zálohování dat

Zařízení TS-130 poskytuje flexibilní řešení pro zálohování a obnovu po havárii a to včetně snímků, které zaznamenávají stav systému a dat. Data lze snadno kdykoli podle potřeby obnovit zpět na libovolný časový okamžik pomocí snímků nebo souborů záloh.

Záloha Windows® a Mac®

Zálohujte/obnovujte soubory z počítačů se systémem Windows® pomocí bezlicenčního nástroje QNAP NetBak Replicator. Pro zálohování počítačů Mac® je plně podporován Time Machine®.

Používá HBS pro cloudové zálohování

HBS konsoliduje zálohování, obnovení a synchronizaci pro snadný přenos dat ze zařízení TS-130 do jiného zařízení QNAP NAS nebo cloudového úložného prostoru pro dvojitou ochranu.

Okamžité snímky

Snímky jsou nezbytné pro ochranu a obnovu dat v NAS. Model TS-130 podporuje až 16 snímků na svazek/LUN a až 32 snímků na NAS.

Jeden snímek denně dát a nemusíte se ransomwaru bát

Snímky poskytují spolehlivou metodou pro ochranu dat tváří v tvář rostoucí hrozbě v podobě ransomwaru. Pomocí nástroje Správce snímků můžete spravovat úložné prostory pro snímky a současně vytvářet úlohy Replika snímku pro ukládání snímků na jiné zařízení NAS za účelem dvojité ochrany. Pokud dojde k infikování souborů, můžete je pomocí snímku snadno obnovit do dřívějšího stavu.

Komplexní domácí zábava s flexibilním streamováním multimédií

Zařízení TS-130 vám může sloužit jako domácí multimediální centrum pro streamování fotografií, hudby a videí do všech vašich zařízení.

 

Poznámka: Pokud chcete používat Plex ke streamování nebo přehrávání videí jiných než H.264, společnost QNAP doporučuje zařízení NAS na bázi x86 (procesor Intel nebo AMD).

Nainstalujte si aplikaci Plex® Media Server pro streamování mediálních souborů ze zařízení TS-130 do mobilních zařízení, zařízení DLNA® a televizorů pomocí běžných zařízení pro streamování médií včetně Roku®, Apple TV® (přes Qmedia), Google Chromecast™ a Amazon Fire TV®.

Qmedia umožňuje vysílání hudby, fotografií a videí do Android TV™, Apple TV® (přes Qmedia), Amazon Fire TV® a set-top boxů.

Snadné a bezpečné vzdálené připojení s myQNAPcloud

Ať jste kdekoli, myQNAPcloud vám umožňuje být vždy připojeni k vašemu zařízení TS-130 přes internet pomocí jedinečného názvu domény. Lze snadno, bezpečně a pohodlně přistupovat, spravovat a sdílet data v zařízení NAS, protože si nemusíte dělat starosti s komplexním nastavením směrování. myQNAPcloud také posiluje klíče v certifikátech SSL na 2048 bitů, čímž zajišťuje bezpečnost vzdáleného přístupu.

Chraňte svá data vyšším zabezpečením

Zařízení TS-130 má řadu komplexních bezpečnostních prvků, díky nimž budou vaše data bezpečí.

● Security Counselor: Bezpečnostní portál pro zařízení TS-130 pro kontrolu slabých stránek a poskytování doporučení pro zvýšení bezpečnosti NAS. Zahrnuje také antivirový a antimalwarový skenovací software.

● Blokování IP adres: Provozuje automatické blokování podezřelých IP adres na základě zásad. Blokovat můžete také konkrétní IP adresy, abyste posílili zabezpečení systému a snížili riziko škodlivých útoků přes internet.

● 2fázové ověřování: Po jeho aktivaci bude muset každý, kdo se bude přihlašovat k zařízení TS-130, zadat po svém uživatelském jménu a heslu ještě i jednorázový ověřovací kód.

● Centrum oznamování: Konsoliduje systémové protokoly a oznámení pro všechny aplikace NAS a usnadňuje hladkou a snadnou správu NAS. Můžete přijímat oznámení prostřednictvím e-mailů, SMS, okamžitých zpráv a oznámení push (prostřednictvím mobilní aplikace Qmanager a webových prohlížečů).

Všechny tyto funkce NAS na cestách

K zařízení TS-130 je k mání celá řada doprovodných mobilních aplikací, které rozšiřují jeho funkčnost do smartphonů a tabletů. Pokud cestujete, ať už služebně, nebo za zábavou, vaše soubory a data jsou pohotově k dispozici – stačí párkrát klepnout.

Qfile vám umožňuje vzdálený přístup k souborům v NAS, takže už nemusíte přenášet důležitá data na USB flash discích. Soubory lze také stáhnout do mobilních zařízení pro čtení offline.

Qmanager odstraňuje potíže se správou více NAS tím, že vám umožňuje vzdáleně sledovat stav systému, vypínat/restartovat NAS a pozastavovat/spouštět stahování a úlohy zálohování.

Ať už sdílíte fotografie s rodinou nebo spolupracujete s kolegy, Qsync Pro synchronizuje soubory rychle a bez námahy napříč různými platformami a větším počtem zařízení.

Bezpečně a snadno se připojte ke svému zařízení TS-130 pomocí VPN ze svého mobilního zařízení s protokoly QBelt, PPTP, OpenVPN, L2TP.

Rozšíření úložné kapacity pomocí HybridMount

HybridMount umožňuje flexibilně rozšířit úložnou kapacitu připojením ke cloudovému úložišti. Můžete využívat aplikace QTS ke správě a úpravě cloudových souborů nebo sledování multimediálních souborů.

¨

Rozšíření záruky na hardware až na 5 roky

Na zařízení TS-130 se vztahuje dvouletá záruka bez dalších nákladů. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

 

Procesor: Čtyřjádrový procesor Realtek RTD1295 1,4 GHz

Architektura CPU: ARM 64 bitů

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano

Šifrovací modul: Ano

Systémová paměť: 1 GB DDR4, nerozšířitelný

Maximální paměť: 1 GB DDR4, nerozšířitelný

Paměť Flash: 4 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 1 x 3,5/2,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Gigabitový Ethernet port (RJ45): 1x

5 Gigabitový Ethernet port (5G/2,5G/1G/100M): Volitelné prostřednictvím síťového adaptéru QNA-UC5G1T USB – 5GbE

Probuzení po síti LAN (WOL): Ano

Rámec Jumbo: Ano

Port USB 2.0: 1x

Port USB 3.2 Gen 1: 1x

Tvarový činitel: Stolní

Indikátory LED: Stav systému, LAN, HDD

Tlačítka: Napájení, reset

Rozměry (V x Š x H): 187,5 × 66,1 × 157,6 mm

Hmotnost (čistá): 0.61 kg

Hmotnost (celková): 1.22 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Teplota úložiště: -20 - 70°C (-4°F - 158°F)

Napájecí jednotka: Adaptér 36 W, 100–240 V

Spotřeba energie: Režim spánku HDD: 3,45 W

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 7,29 W

Ventilátor: 1 x 50 mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 15,2 db(A)

Systémové varování: BzučákZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.