Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Uzavřeno

Inovativní dvoudiskový duální NAS server se systémy QTS, Android a 4K HDMI výstupem

Vaše cena (s DPH):
4 990 Kč
Vaše sleva:
17%
Běžná cena
5 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UMNP00367
Značka:
QnapProdukt nemá obal, zboží je funkční, nepoužité. Na bílém šasí je zelená tečka (průměr 3mm), která nijak nezasahuje do funkčnosti produktu. Zboží můžete reklamovat do 2 let od zakoupení. 

Inovativní duální TAS-268 se systémy QTS a Android™ je bezprecedentní síťové úložné centrum pro ukládání souborů, zálohování, vzdálený přístup a — což je na tom to nejvíce vzrušující — nejlepší prožitek s multimédii a aplikacemi, jaký kdy na NAS zažijete! Kompaktní TAS-268 založený na dvoujádrovém procesoru ARM® v7 s 2 GB RAM nabízí dobrý výkon jako domácí NAS a díky své velké úložné kapacitě a výstupům do HDMI pro přehrávání médií 4K (H.265 & H.264) může sloužit jako dokonalé mediální centrum zábavy. Abyste měli co nejlepší multimediální prožitek, používejte prostě TAS-268 s klávesnicí a myší. Používání kombinovaného NAS s operačními systémy QTS a Android je velmi praktické. Pro svůj neomezený počet aplikací se řadí k nezbytnostem moderního digitálního života.

Jeden NAS, dva systémy, neomezený počet aplikací a zábavy

TAS-268 je prvním NAS nabízejícím duální systémy - QTS a Android™. Ačkoli QTS poskytuje efektivní přenos dat, bohatství multimediálních funkcí a solidní zabezpečení dat, systém Android™ spravuje přehrávání videí 4K (H.265 & H.264) prostřednictvím rozhraní HDMI, lze na něm provozovat aplikace pro Android™ a umí instalovat aplikace z Google Play™. Oba systémy sdílejí stejnou úložnou databázi, aby bylo možno získávat přístup ke všem vašim mediálním souborům a dokumentům ze systémů QTS a Android™ současně. Aplikaci Qfile od QNAP můžete používat k nahrávání fotografií a k jejich využívání na displeji HDMI prostřednictvím systému Android™. Obdobně soubory stažené ze systému Android™ lze spravovat a sdílet prostřednictvím operačního systému QTS. Zažijte výkon Kombinovaného NAS se systémy QTS a Android s TAS-168 a poznejte snadné a efektivní ukládání souborů v kombinaci s bohatstvím multimediálních přehrávacích aplikací!

Terabyty úložné kapacity

TAS-268 podporuje mnoho terabytů úložné kapacity, která může sloužit k ukládání velkých sbírek fotografií, hudby a videí. Na rozdíl od ostatních zařízení Android™ vyznačujících se četným omezeními úložné kapacity můžete stahovat tolik aplikací, kolik budete chtít, aniž byste museli mít péči o nedostatek úložného prostoru.

Připojte klávesnici, myš a monitor, a máte všechno připraveno

Prostým připojením klávesnice, myši a displeje HDMI získáte možnost přímo spravovat, editovat a přehrávat soubory uložené na the TAS-268, aniž byste potřebovali další PC. Na displeji HDMI najdete své oblíbené rozhraní Android™ a můžete začít používat různé aplikace od QNAP, jako například Qfile, Qmanager, Qphoto, Qvideo, Qmusic, MyNAS a Kodi™. Prožitek na systému Android™ je Vaším prožitkem s TAS, takže si stáhněte všechny své aplikace pro Android™ do TAS-268, a využívejte správu videí, aplikací a souborů na monitoru nebo TV pro co nejlepší vizuální pohodlí.
 

Ovládejte svůj multimediální prožitek bezplatným dálkovým ovládáním

Rozhraní systému Android™ můžete přímo ovládat bezplatným dálkovým ovládáním od QNAP (RM-IR003) a přehrávat média, snadno zrychleně dopředu, pozastavovat je, nebo se vrátit na přehrávání videa z jiné obrazovky. S dálkovým ovládáním a podporou 4K (H.265 & H.264)* dokáže TAS-268 poskytovat dokonalý prožitek z domácího kina a vynikající zábavu. Uvidíte, jak snadné bude přehrávání Vašich oblíbených filmů, televizních seriálů a programů uložených na TAS-268 nebo vysílaných z aplikací, nebudete muset dokupovat set-top boxy, ani nebude nutno nastavovat komplikovaná nastavení.
 

Google Play a Qmarket pro neomezené množství aplikací

Systém Android™ na TAS-268 poskytuje přístup do obchodů Google Play™ a Qmarket. Na Google Play™ najdete různou hudbu, filmy, knihy a aplikace a hry pro Android™ nebo si můžete stáhnout aplikace pro QNAP a získávat přístup k dalším trhům s aplikacemi od Qmarket. Kombinace dvou systémů založených na aplikacích Vám umožní využívat nekonečný proud aplikací a zábavy.
 

Synchronizace s Vaším účtem Google

TAS-268 je kompletně certifikován společností Google® a umí provádět synchronizaci d Vašimi účty Google®. Všechny soubory a nastavení Google® lze synchronizovat a zálohovat na TAS-268 na základě Vašeho účtu Gmail™. Nemusíte už provádět žádná nastavení. Zálohování a synchronizace pro seznamy kontaktů a soubory jsou velmi pohodlné.
 

Duální procesor ARM® v7 s frekvencí 1,1 GHz

TAS-268, založený na duálním procesoru ARM® v7 1,1 GHz * s 2 GB DDR3 RAM je určen pro použití jako osobní prostředí cloud pro uživatele v domácnostech, který je dokonalý k používání jako zábavní a vzdělávací mediální centrum. TAS-268 dokonale slouží jako domácí multimediální centrum, které lze použít k efektivnímu stahování a zálohování souborů v době, kdy na něm využíváte fotografie, hudbu a videa.
 

QTS usnadňuje centrální správu a sdílení souborů

Operační systém QTS poskytuje webové uživatelské rozhraní, které Vám pomůže snadno spravovat soubory na TAS-268. Dle svých potřeb si můžete nainstalovat různé aplikace pro ukládání, zálohování, správu a multimediální aplikace. File Station Vám umožní nahrávat, stahovat a spravovat soubory odkudkoli pomocí webového prohlížeče. Všechny vaše fotografie, hudba a videa lze uspořádat pomocí integrované knihovny médií, a snadno je spravovat a sdílet pomocí Photo Station, Music Station a Video Station. Energeticky úsporná Download Station je Vaším centrem stahování fungujícím 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, čímž Vám umožní rychle stahovat soubory a obohatit Vaše sbírky. QTS Vám také umožňuje mít otevřeno více oken aplikací najednou a provozovat tak více úloh současně, což zvyšuje efektivitu provozu.

 

TAS plus NAS k zvládání ještě více úkolů

Kromě toho, že může pracovat samostatně, lze TAS-268 používat také společně s jiným QNAP NAS, aby zvládal ještě více aplikací.

  • Funkce QTS RTRR/rsync mohou pomoci zálohovat soubory na TAS-168 na jiný NAS a zabezpečit tak data dvojí ochranou.
  • S rozhraním Android™ zobrazovaným prostřednictvím monitoru HDMI můžete používat - aplikace jako Qphoto, Qmusic a Qvideo k procházení multimediálních souborů na jiném QNAP - NAS, nebo si nainstalovat aplikaci Vmobile k monitorování kamer IP ze Surveillance Station na jiném NAS.
  • Pomocí jiného NAS (s operačním systémem QTS 4.2 nebo vyšším), můžete používat File Station k přímému připojení sdílených složek ze vzdáleného zařízení TAS-268 prostřednictvím FTP, WebDAV, a CIFS/SMB.
  • Různé aplikace pro sítě VPN, které jsou k dostání na Google Play™, Vám mohou pomoci vysílat mediální obsah ze zálohovaných serverů nebo vytvořit zabezpečený tunel OpenVPN mezi TAS-268 a mezi jiným NAS pro zpracování úloh zálohování na dálku.

Synchronizace souborů napříč zařízeními a prostředím cloud

Nástroj Qsync promění Váš TAS-268 v zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů. Každý soubor nahraný na TAS-268 bude dostupný všem připojeným zařízením, jako například počítačům, laptopům nebo mobilním zařízením. Qsync je obzvlášť těm, kdo často cestují, aby mohli spravovat své soubory a mít vždy po ruce nejaktuálnější soubory na různých zařízeních. Dále si můžete nainstalovat aplikaci Cloud Drive Sync z QTS App Center pro snadnou synchronizaci souborů prostřednictvím úložišť Google Drive™ a Dropbox®.
 

Android Station usnadňuje dálkovou správu zabezpečení

K OS QTS se můžete přihlašovat prostřednictvím webového prohlížeče a ke vzdálenému monitorování stavu systému Android™ na TAS-168 používat aplikaci Android Station. I když právě budete mimo svou domácnost či kancelář, můžete snadno spravovat TAS-268 pro ochranu vašich dat. TAS-268 poskytuje četné volby zabezpečení, jako například šifrování přístupu, blokování adres IP, a další.. Máte možnost řídit přístupová práva jednotlivých uživatelů k různým složkám a bránit tak v neoprávněném přístupu k důležitým souborům.
 

Využívejte přístupu ke svým tabletům a smartphonům

TAS-268 je Vaše soukromé úložné řešení, které virtuálně zvyšuje kapacitu vašich mobilních zařízení. Qfile Vám umožňuje využívat přístup ke sdíleným souborům, nahrávat je, stahovat, spravovat a sdílet stejně snadno, jako byste všechny tyto své soubory nosili v kapse. Je-li Qfile nainstalován na zařízení se systémem iOS®, mohou uživatelé také prohlížet videa a fotografie uložené na TAS-168 a přehrávat je na Apple TV®. Qmanager Vám umožní monitorovat a spravovat TAS-168 dálkově a účinně, aniž byste zapnuli svůj počítač, a Vy tak můžete využívat a sdílet hudbu, fotografie a videa na TAS-268 odkudkoli a kdykoli pomocí aplikací Qmusic, Qphoto a Qvideo.
 

Vysílání médií prostřednictvím DLNA

K využívání kvalitních HD videí uložených na TAS-268 můžete používat zařízení kompatibilní s DLNA, jako například Smart TV, Sony® PS4™, Microsoft® Xbox 360® a mediální prohlížeče a přehrávače. Využívejte svou domácí zábavu co nejsnadněji.
 

Lehká, praktická koncepce bez potřeby nástrojů

TAS-268 se vyznačuje konstrukcí ve tvaru malé věže, která zabírá méně místa na pracovním stole, takže je vhodný pro domácnosti a malé kanceláře. Ve srovnání s tradičním chladicím ventilátorem NAS je TAS-268 vybaven kompaktním a tichým výfukem, který umožňuje odvádět teplo při značně snížené hlučnosti a prašnosti. Vzhledem k beznástrojové konstrukci* můžete z TAS-268 snadno odstranit jeho boční stěnu a přidat do něj nebo z něj naopak odebrat pevné disky. TAS-268 je systémově nenáročný, praktický, funkční, snadno použitelný a úžasný NAS, který dokonale zapadne do Vašeho digitálního života.

CPU : ARM® 1.1 GHz dual-core procesor
Paměť: 2GB DDR3
Flash paměť: 4GB
Pevný disk:  2 x 3.5" SATA 3Gb/s
Kompatibilita disků:  https://www.qnap.com/compatibility
RAID Management:  RAID 0, RAID 1, JBOD, Single disk
LAN Port:  1 x Gigabit RJ-45 Ethernet port
LED Indicatory:  HDD 1-2, LAN, Status, USB
USB:  1 x USB 3.0 (přední strana), 4 x USB 2.0 (zadní strana)
HDMI výstup: Ano, 1.4b (4K/30Hz)
Tlačítka: Power/Status, Reset, USB One-Touch-Backup
Provedení: Mini-tower

Rozměry: 187.7 x 90 x 125 mm
Hmotnost: : 0.7 Kg/ 1.88Kg (hrubá)
Spotřeba :  (HDD Standby) 5,8 W
Napájení :  Externí adaptér, 60W, 100-240V
Ventilátor: Ano

Instalační průvodce v CZ:
https://start.qnap.com/cz/index.phpZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.